Bitcoin Forum
June 25, 2024, 11:16:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitstamp  (Read 20558 times)
niktitan132
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1036
Merit: 1000



View Profile
January 09, 2015, 08:00:54 PM
 #21

Bitstamp ponovno radi,ali trejdati se bude moglo tek u 21:00 UTC,danas.

https://www.bitstamp.net/article/bitstamp-is-open-for-business-better-than-ever/

 Smiley
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
January 10, 2015, 10:44:11 AM
 #22

Super, uveli su multisig. Sad ce bit dosta teze ukrast bitcoine.
ljudotina (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 10, 2015, 10:59:36 AM
 #23

Hehe mislim da im nisu maznuli hot walet zbog manjka multisiga

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
January 10, 2015, 11:05:04 AM
 #24

Hehe mislim da im nisu maznuli hot walet zbog manjka multisiga

Da ali sad nece moc izvrsit transakciju bez potpisa.
ljudotina (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 13, 2015, 10:50:48 AM
 #25

Nece moci izvrsiti transakciju u buducnosti. Ovo sto je maznuto je maznuto. A i ako im opet dodju dovoljno duboko u sistem, ni peterostruka verifikacija ne pomaze. Daj mi root access serveru (a to je ono cemu hakeri teze i sto si "uzmu" hakiranjem) onda nema pomoci. To ti je ono kao da imas troja blendirana neprobojna vrata, isto takve prozore i svaku rupu na kuci, sve kljuceve drzis unutar kuce i osjecas se siguran, al ti je lopov skriven u dnevnom boravku i gleda te gdje svaki puta pospremis kljuc. Kad odes od doma, on uzme sto ga je volja, otkljuca si vrata i izadje van.

sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
January 13, 2015, 03:23:02 PM
 #26

Nece moci izvrsiti transakciju u buducnosti. Ovo sto je maznuto je maznuto. A i ako im opet dodju dovoljno duboko u sistem, ni peterostruka verifikacija ne pomaze. Daj mi root access serveru (a to je ono cemu hakeri teze i sto si "uzmu" hakiranjem) onda nema pomoci. To ti je ono kao da imas troja blendirana neprobojna vrata, isto takve prozore i svaku rupu na kuci, sve kljuceve drzis unutar kuce i osjecas se siguran, al ti je lopov skriven u dnevnom boravku i gleda te gdje svaki puta pospremis kljuc. Kad odes od doma, on uzme sto ga je volja, otkljuca si vrata i izadje van.

Sve se moze ukrasti, zavisi koliko je namamljivo i koliko truda treba... Ali;

Nadam se da Bitstamp za cold-wallet koristi neku vrstu fizickog osiguravanja kao na primer: https://www.yubico.com/products/yubikey-hardware/

A inace ne smatram da je bas jako preporucljivo drzati BTC "na netu"...  Tongue

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
insulaner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 47
Merit: 0


View Profile
May 03, 2015, 02:48:51 PM
 #27

Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
May 03, 2015, 08:28:16 PM
 #28

Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
šta
insulaner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 47
Merit: 0


View Profile
May 04, 2015, 03:27:48 AM
 #29

Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
šta

Sve što popušimo EU vrati jer smo zlati.
Recimo, ja imam mesečnu subvenciju za struju od EU fundacije za energetiku, da pržim Antminere i da sam sretan. 
Bitstamp je pokupio pare od IMF, da je zatrpao rupu od pljačke. U EU nema problema samo ti piši papire za različite razpise.Smiley
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
May 07, 2015, 05:06:16 PM
 #30

Koje sve dokumente mogu kao dokaz prebivališta predat za verifikaciju?

Nije vrag da moram u MUP ić po potvrdu Sad

Looking for a signature campaign.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
May 07, 2015, 07:31:42 PM
 #31

Koje sve dokumente mogu kao dokaz prebivališta predat za verifikaciju?

Nije vrag da moram u MUP ić po potvrdu Sad
Pitaj njih šta pitaš nas
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
May 07, 2015, 07:34:32 PM
 #32

Pa gledam šta ste vi predavali Cheesy

Šta oni znaju kakve dokumente mi imamo u Hrvatskoj Cheesy


Looking for a signature campaign.
Vene
Member
**
Offline Offline

Activity: 133
Merit: 11


View Profile
May 07, 2015, 10:16:00 PM
 #33

Mene su isto masirali, mislim ono ja im pošaljem al računi svi na ženu, na nju smo kupili stan.
Poslo im poslje papire od registracije vozila, policu i prometnu di se vidi da sam na toj adresi pa su mi odobrili.
Ali ono, pa ja nemam pametnijeg posla u životu nego ići po kojekakve potvrde da bi trgovao na bitstampu.
Nema šansi da bi išao to vadit i trošit vrijeme na pizdarije.

Iako mislim su oni to dužni tražit nas jer od njih to traže više instance, radi sprečavanja pranja love, pa stogau jednu ruku kužim.
E da, i moraš pare uplatit sa bankovnog računa koji glasi na tvoje ime. Dakle nemoš platit nikakvom uplatnicom niti reći nekome da uplati za tebe.
ljudotina (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
May 08, 2015, 10:12:07 AM
 #34

Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
May 08, 2015, 01:43:55 PM
 #35

A nabijem ih
Baš to

Nemam pametnijeg posla nego tražit dokumente kojima cu potvrdit odakle sam

Piše na osobnoj al ne, mora bit još Cheesy

Kakvo je stanje na BitKonanu?

Looking for a signature campaign.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
May 08, 2015, 02:53:58 PM
 #36

A nabijem ih
Baš to

Nemam pametnijeg posla nego tražit dokumente kojima cu potvrdit odakle sam

Piše na osobnoj al ne, mora bit još Cheesy

Kakvo je stanje na BitKonanu?

Isto sranje, drugo pakovanje...

Osobna ima toliko dugi rok vrijednosti da (svi) zele takodje potvrdu iz mladjeg izvora...

Ali kada je jednom verifikovan onda (meni - u Nizozemskoj - barem) Bitstamp odlicno (brzo i sigurno) funkcionise...

Srecno!

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Vene
Member
**
Offline Offline

Activity: 133
Merit: 11


View Profile
May 08, 2015, 07:30:49 PM
 #37

Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
May 08, 2015, 08:28:03 PM
 #38

Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne
Vene
Member
**
Offline Offline

Activity: 133
Merit: 11


View Profile
May 09, 2015, 10:20:52 AM
 #39

Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne

Taj ko ima lažnu osobnu i putovnicu onda mu je najmanji problem falsificirat još jedan račun od struje da bi potvrdio mjesto boravka...
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
May 09, 2015, 12:35:57 PM
 #40

Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne

Taj ko ima lažnu osobnu i putovnicu onda mu je najmanji problem falsificirat još jedan račun od struje da bi potvrdio mjesto boravka...

Baš to haha Cheesy
Lakše je račun lažirat nego osobnu

Looking for a signature campaign.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!