Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:31:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Mini Alsat - BTCTürk hesabınızda alım satım android uygulaması  (Read 2892 times)
Emre Kenci
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
January 09, 2015, 10:44:33 AM

Merhaba,

Alış satış özelliklerinin yakında geleceği uygulamaların açıklamalarında, blog yazılarımızda, maillerde yazıldı.

iOS uygulamamızın alış satış özellikleri tamamlanmak üzere. Android de sonrasında başlayacak.

Ekran görüntüsü: https://dl.dropboxusercontent.com/u/12519378/IMG_2578.jpg

Mobil uygulamaların dışarıdan bir şirkete yapılması Türkiye'de neredeyse her banka tarafından uygulanan bir strateji. Bkz. http://www.pozitron.com/customers/

Var olan Android uygulamasının boyutu ile ilgili burada yazanlar dışında bize ulaşan bir şikayet olmadı. Yine de daha düşük bir boyutta olması için çalışma yapacağız.

Benim anlamadığım neden ios'a öncelik veriliyor da Android uygulamaları sonradan çıkıyor? Android kullanıcıları daha fazla, özellikle Bitcoin çevresinde Apple'ı 100'e katlar.

Bu tahminde yaklaşık 1'e 300'lük bir yanılgınız var.

Detaylı kullanım bilgileri yaplaşmak istemiyorum. Sadece Apple mobil cihazlar daha yoğun olarak kullanılıyor diyelim.

iOS'den edindiğimiz tecrübeleri Android'e aktarıyor olacağız. Bu da bir artı sizin için.

Bu mesajınızdan Bitcoin çevresine yakın olmadığınızı çıkarıyorum. Android kullanıcılarının ezici üstünlüğünü görebileceğiniz kullanım oranları internette mevcut.
Tecrübe konusunda haklısınız. Apple kullanıcılarını kobay olarak kullanmak dahiyane bir fikir. Bu açıdan bakmamıştım.

Smiley Doğrudur.

Benim size söylediğm bir görüş değil. Bir gerçek.

Bunun ölçümü için kullandığımız araçlar var.

Bizim elimizdeki kullanım rakamları bunu söylüyor.
1715016665
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016665
Reply with quote  #2

1715016665
Report to moderator
1715016665
Hero Member
*

Ignore
1715016665
Reply with quote  #2

1715016665
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715016665
Hero Member
*

Ignore
1715016665
Reply with quote  #2

1715016665
Report to moderator
1715016665
Hero Member
*

Ignore
1715016665
Reply with quote  #2

1715016665
Report to moderator
bitkoyun (OP)
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
January 09, 2015, 10:49:06 AM

Bu mesajınızdan Bitcoin çevresine yakın olmadığınızı çıkarıyorum. Android kullanıcılarının ezici üstünlüğünü görebileceğiniz kullanım oranları internette mevcut.
Tecrübe konusunda haklısınız. Apple kullanıcılarını kobay olarak kullanmak dahiyane bir fikir. Bu açıdan bakmamıştım.
Önemli olan tüm bitcoin kullanıcılarının oranı değil zaten, program sadece BTCTürk kullanıcılarını hedefliyor. Bu veriyi de siteye bağlanan kullanıcıların istatistiklerinden kolaylıkla çekebilirler.
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
January 09, 2015, 10:52:01 AM

Önemli olan tüm bitcoin kullanıcılarının oranı değil zaten, program sadece BTCTürk kullanıcılarını hedefliyor. Bu veriyi de siteye bağlanan kullanıcıların istatistiklerinden kolaylıkla çekebilirler.

Haklısınız, ben genelden bahsetmiştim. Türk kullanıcıların genel olarak mobil uygulamalara karşı çekincesi oluyor.
akustik
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
January 09, 2015, 12:14:06 PM

Haklısınız, ben genelden bahsetmiştim. Türk kullanıcıların genel olarak mobil uygulamalara karşı çekincesi oluyor.

valla ben kendi adıma konuşayım mobil uygulaması için her iştahlıyım
keşke tüm bitcoin düzenimi mobile taşıyabilsem
mobil uygulama rahatlıktır Smiley
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
January 09, 2015, 12:36:04 PM

Uygulama güzel olmuş, kaynak kodlarını decompile ederek baktım sakıncalı birşey göremedim. Btcturk api'sini kullanarak en yakın zamanda ben de yapmalıyım bir tane Cheesy
bitkoyun (OP)
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
January 09, 2015, 01:22:53 PM

Uygulama güzel olmuş, kaynak kodlarını decompile ederek baktım sakıncalı birşey göremedim. Btcturk api'sini kullanarak en yakın zamanda ben de yapmalıyım bir tane Cheesy
İyi ki varsınız beyaz şapkalı hacker'lar Smiley
cincan
Full Member

Activity: 160
Merit: 100

View Profile
April 06, 2015, 11:01:20 AM

elinize sağlık bitcoinle ilgili çalışmalar yapıyorsunuz sürekli, apple kullanıcısı olduğum için inceleyemedim ama bence bunla kendinizi geliştirip farklı bir uygulama yaparsaniz daha mantıklı olur gibi geldi btcturk kendi uygulamasını yayınladığında tercih edilen o olucaktır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: