Bitcoin Forum
May 22, 2024, 07:05:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İnternetten para kazanma yöntemleri  (Read 1469 times)
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 12, 2015, 08:11:03 PM

Arkadaşlar bazı kişiler internetten para kazanma yöntemleri ile ilgili kitap yazmışlar, eğitim seti yapmışlar ve belli bir ücret karşılığında satıyorlar. Uzun zamandır görüyorum ama hiç inanmadım. Bu sette anlatılanları uygularsanız günlük 100 tl kazanırsınız gibi süslü reklamları var. Gerçekten böyle birşeyler var mı? Yoksa bu çay bardağını viski bardağı diye yutturmaya çalışan adam gibi bizimi kekliyorlar?

Ben mantıken düşündüğümde zaten vaat ettiklerinin gerçek olmayacağını biliyorum da yinede burdaki arkadaşlara sormak istedim. Nedir bu eğitim setleri ? Abuk sabuk reklam tıklama siteleri, anket doldurma servisleri gibi birşey mi? Yoksa gerçekten farklı mı?
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
January 12, 2015, 09:56:03 PM

Bir ara bunların hikayelerini okumuştum ama para vererek değil Smiley. Türkçe bir blog yazısı gibi bir şeydi. İnternette biraz araştırırsanız rahatlıkla Türkçe
blog yazısı bulabilirsiniz.
Dediklerini yaparsan kazanabilirsiniz(diniz) belki. Aklımda kalan yöntemlerden biri affiliate marketing'di. Bir de avcı olmak gibi bir tabir vardı. Çok hatırlamıyorum ama uğraşmaya değer mi derseniz bence değmez.

http://www.girisimdunyasi.com/ bu siteden girişimcilik  adına (klasik internetten para kazanma yöntemleri dışında) daha faydalı fikirler edinebilirsiniz.
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 27, 2015, 02:51:49 PM

eğer ki kendin birşeyler üretmiyorsan hiç birşey yapmadan para kazanmayı amaçlıyorsan bunu kafadan unutmanı tavsiye ederim. yok şukadar günde bukadar kazanç falan olaylarına inanma piyasada birsürü ödeme kanıtı döner tıpkı cointellectte olduğu gibi ama bunların çoğu hep aynı ödemelerdir. kendine ait var mı diye sorduğunda yok ama çok yakın bir arkadaşimin kanıtı gibi bir cevap alırsın. eğer iyi araştırma yaparsan o sette anlatılanlardan daha kapsımlı ve daha zengin içeriğe sahip olan bilgilere ulaşabilirsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: