Bitcoin Forum
July 09, 2024, 08:24:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ponzi Şirketi Cryptodouble 1000 BTC ile Ortadan Kayboldu  (Read 1916 times)
CoinTürk (OP)
Sr. Member

Activity: 433
Merit: 250

View Profile WWW
January 14, 2015, 08:51:48 AM

http://coin-turk.com/ponzi-sirketi-cryptodouble-1000-btc-ile-ortadan-kayboldu/

Geçtiğimiz haftalarda açılan ve gönderilen kripto parayı 100 saat içerisinde ikiye katladığını iddia eden ponzici şirket Cryptodouble kayıplara karıştı.
halisakal
Hero Member

Activity: 625
Merit: 500

View Profile
January 14, 2015, 08:56:51 AM

darısı coincollect in başına Smiley
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 14, 2015, 09:01:37 AM

Yine moralim bozuldu bak. Hiç yatırım yapmadım ama üzülüyorum, biriyle PM ile görüşüyordum o da "also I want you to check out this site" dedi, "it is crazy good. and real" dedi. Bunlar da kaçmış hemide 1000btc ile. Sonra bitcoini suçluyor bizim medya.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 14, 2015, 10:38:18 AM

Bunun ponzi olduğu çalışma esasından belli. Sen siteye 100 btc vercen adam sana 99 saat sonra 200 btc vericek!!! Ben bile yeni olduğum halde yemedim bunu ama baya bi kişi yemiş sanırım 1000 btc gittiğine göre.
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 15, 2015, 06:40:49 AM

bukadar kaçan batan ponziler olmasına rağmen hala nası bukadar çok para topluyorlar bu kadar çok üye bulabiliyorlar aklım almıyor :S
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 15, 2015, 10:16:57 AM

bukadar kaçan batan ponziler olmasına rağmen hala nası bukadar çok para topluyorlar bu kadar çok üye bulabiliyorlar aklım almıyor :S

Çünkü millet ponzi olduğunu bile bile giriyor. Eğer ilk girersem bana ödeme yapmak zorunda çünkü müşteri kazanması lazım mantığı var. Dün ingilizce bir konuda çat pat ingilizcemle ponzi sitenin açılışını okuyordum. İnanmazsın ama hero ve efsane üyeler bile var böyle sitelere btc veren. Ama onlar hemen ilk girip çıkıyorlar olan diğerlerine oluyor . Birde ben ödeme aldım diye mesaj atıyorlar belkide siteyle anlaşmalılar. Bunları gören acemilerde atlıyor. Adam gözünü doyutacak kadar btc yi aldımı kayıplara karışıyor işte.
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 15, 2015, 10:19:56 AM

zaten bu konuda bakıyorum hemen hemen hep newbie üyeler yada btc yi kulaktan dolma bilgilerle bilen kişiler. bu siteyi bulmadan önce bende çok hatalar yaptım. hemen hemen her yerde karşıma çıkan şeyler aynıydı btc nedir ilk kim buldu dünyanın en pahalı pizzası falan fakat burayı buldukdan sonra btc ile ilgili gerçekleri nelerin yapılacağını nelerin yapılmayacağını öğrendim
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3780
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 15, 2015, 10:20:11 AM

İnanmazsın ama hero ve efsane üyeler bile var böyle sitelere btc veren. Ama onlar hemen ilk girip çıkıyorlar olan diğerlerine oluyor . Birde ben ödeme aldım diye mesaj atıyorlar belkide siteyle anlaşmalılar.

O hesaplar ya ponzi sahibi ya da belli bir miktar karşılığı reklam yapanlar oluyor genelde.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████