Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:52:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cointellect Hakkındaki Tüm Gerçekler – Bir İnceleme  (Read 2861 times)
CoinTürk (OP)
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 250

View Profile WWW
January 31, 2015, 07:22:34 AM

http://coin-turk.com/cointellect-hakkindaki-tum-gercekler-bir-inceleme/

Cointellect’e yatırım yapmalı mıyım? Cointellect’te ödemeler neden gecikiyor ve kesinti yapılıyor? Son zamanlarda hem telefonla ve sitemiz üzerinden hem de bireysel olarak bu türde bir çok soru almaya başladık, bunun sonucunda ise bu yazıyı okurlarımızla paylaşmayı uygun görüyoruz.

Elimizden geldiğince net bir şekilde görüş ve yorumlarımızı aktarmaya çalışacağız. Bazılarının bu yazıyı okuduktan sonra bize tavır alacağını ve bizi eleştireceğini biliyoruz; fakat CoinTurk olarak gerçekleri söylemeye ve yorumlarımızı sakınmadan dile getirmeye her zaman olduğu gibi devam edeceğiz.

1715316727
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715316727
Reply with quote  #2

1715316727
Report to moderator
1715316727
Hero Member
*

Ignore
1715316727
Reply with quote  #2

1715316727
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715316727
Hero Member
*

Ignore
1715316727
Reply with quote  #2

1715316727
Report to moderator
RhBjK
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 31, 2015, 08:03:22 AM

bir dönem bende ct kullandım ilk başladığım sıralar ödemede sıkıntı yoktu hoş olsada beni bağlar bir durum yoktu çünkü yatırım yapmadan sadece giriş kontratı ile çalışıyordum ama daha sonra hem yapılan kesintiler hemde ödeme isteği yolladığım zaman benden kredi kartı bilgilerimi istemesi vede forumda okuduklarım zihnimi bulandırdı ve sonuç olarak bıraktım.burada asıl olay ponzi veya değil tartışması yapmak değil sistem size nekadar güven veriyor yada sizin ondan beklentileriniz nelerdir burayı dikkate almak gerekiyor. ben işim gereği bilgisayarımı günlük 8-9 saat açık tutan birisiyim bu sebeple kendimce çöpsüz üzüm olarak tabir ettiğim ugraştırmadan az da olsa birşeyler kazanma düşüncesiyle kullanıyordum ama dediğim gibi kart bilgileri istemesi benim güvenimi sarstı ve bıraktım
murme
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
January 31, 2015, 09:45:34 AM

http://coin-turk.com/cointellect-hakkindaki-tum-gercekler-bir-inceleme/

Cointellect’e yatırım yapmalı mıyım? Cointellect’te ödemeler neden gecikiyor ve kesinti yapılıyor? Son zamanlarda hem telefonla ve sitemiz üzerinden hem de bireysel olarak bu türde bir çok soru almaya başladık, bunun sonucunda ise bu yazıyı okurlarımızla paylaşmayı uygun görüyoruz.

Elimizden geldiğince net bir şekilde görüş ve yorumlarımızı aktarmaya çalışacağız. Bazılarının bu yazıyı okuduktan sonra bize tavır alacağını ve bizi eleştireceğini biliyoruz; fakat CoinTurk olarak gerçekleri söylemeye ve yorumlarımızı sakınmadan dile getirmeye her zaman olduğu gibi devam edeceğiz.

Gerçekten güzel bir yazı olmuş elinize sağlık 4 aydır sistemi kullanan biri olarak söylemek isterim ki dediğiniz gibi artık kapanma aşamasındalar ve sinekten yağ çıkarma tabirine geçmiş durumdalar komisyon olaylarında ve kontart limitlerinin kaldırılması  doge ödemeleri anlık yapılırken şuan günlerce beklemesi bunların hepsi patlama işareti

umarım en az zararla cogu insan cıkar  ben paramı 2ye katladım ama suan sistemden gelen ödemelerde baya bi kaybım oluyor malesef
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 31, 2015, 10:34:46 AM

Cointellect'in ponzi olduğunu ilk günden beri söylüyoruz hala da aynı şeyi çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Adamların yayınladığı video'da da bariz şekilde miner değil bildiğin serverların olduğunu bu işin içinde olan herkes rahatlıkla anlayabilir (Bu işe ilk başladığımda ısınan minerları Ankara'nın -3 derece soğuk havasında balkonda tuttuğum halde yanmasın diye yapmadığım şebeklik kalmıyordu).

Benim önerim şu saatten sonra sisteme girmemek eğer girilmişse de en az zararla çıkabilmek için dua etmek.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
January 31, 2015, 12:40:33 PM

Gelen haberler, forumlarda kullanıcılarının yaptığı yorumlar hep kırmızı bayrak işaretleri
Klasik bir ponziydi, çok yatırımcı bulabildiği için uzun yaşadı
ilk girenlerden kazananlar da oldu..
ama artık sona yaklaşıyor.. bu çok net..
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
January 31, 2015, 02:42:50 PM

insanlarin yavas yavas uyanmaya baslamasi olumlu bir gelisme
cakir1
Sr. Member

Activity: 266

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
January 31, 2015, 02:52:12 PM

asıl chargeback'ler dispute'lar başlayınca ortalık karışacak Grin

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 05, 2015, 12:51:29 PM

bu dispute nasıl yapılıyor bilgisi olan arkadaşlar var mı ?
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
February 05, 2015, 01:03:11 PM

Disputeyi CT mi acacak diyorsun? Cifte vurgun misali.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
February 05, 2015, 02:35:20 PM

Global forumda 2-3 gündür ödeme alamadığından yakınan insanlar var
ödemeler tamamen durdu diyenler de
sanırım o gün geldi...
halisakal
Hero Member

Activity: 625
Merit: 500

View Profile
February 05, 2015, 03:24:50 PM

karda olanlara 15 gündür ödeme yapılmıyor ben dahil  Cool
cakir1
Sr. Member

Activity: 266

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
February 05, 2015, 03:51:23 PM

Disputeyi CT mi acacak diyorsun? Cifte vurgun misali.
Aynen öyle.
Burada bas bas bağırdık durduk kaç ay boyunca: "sisteme girmeyin, girecekseniz geri ödemeli yöntemlerle (cc/pp) ödeme yapın, ödemelerinizi de kriptopara olarak alın diye.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: