Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:09:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: e-domain.org ve hotellowcost.org satılık veya takas  (Read 4340 times)
mertcan21 (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
February 04, 2015, 10:46:11 AM
Last edit: February 22, 2015, 11:08:35 AM by mertcan21

merhaba arkadaslar.

elimdeki iki domaini ( e-domain.org ve hotellowcost.org)

Gridseed  minerlar veya

i3   i5  işlemcili masaüstü ( sadece kasa)  pc ile takas etmek veya satmak istiyorum

iki domain için 500 tl istiyorum  !!  FİYAT TEKLİFLERİNE AÇIĞIM !!

domainleri inceleyip  teklifinizi iletebilirsiniz

There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
February 22, 2015, 03:20:10 PM

sedo.com 'a eklersen belki daha hızlı gider.. Nede olsa domainler ingilizce.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2015, 06:19:42 PM

sedo.com 'a eklersen belki daha hızlı gider.. Nede olsa domainler ingilizce.

Ordada gitmiyo Smiley  cok kiymetli domainler ( tabi bana göre  Grin ) ama bilmiyorum

belki takas yoluyla birseyler elde ederim
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 07, 2015, 12:19:28 AM

hotel domainine ne kadar istiyorsunuz ?

mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2015, 10:08:33 AM

350 tl ye bırakabilirim.  aranma hacmi cok yüksek bir domain ve adsense  olarak düşünülse bile cok yüksek gelir elde edebilirsiniz.

veya  booking.com dan satış ortaklığı alip   otel satışıda yapabilirsiniz ( bunun daha karlı olacagına inanıyorum.)

aklında bi fiyat varsa onun üzerinden de konuşabiliriz
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 07, 2015, 12:36:39 PM

350 tl ye bırakabilirim.  aranma hacmi cok yüksek bir domain ve adsense  olarak düşünülse bile cok yüksek gelir elde edebilirsiniz.

veya  booking.com dan satış ortaklığı alip   otel satışıda yapabilirsiniz ( bunun daha karlı olacagına inanıyorum.)

Cevap için teşekkürler. Biraz araştırma yapayım da aranma hacmi yüksek olsa da rekabet çok fazla. birşeyler çıkarabileceğimi düşünürsem ve satılmamış olursa tekrar dönüş yaparım.

mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
March 07, 2015, 02:03:21 PM

[/quote]

Cevap için teşekkürler. Biraz araştırma yapayım da aranma hacmi yüksek olsa da rekabet çok fazla. birşeyler çıkarabileceğimi düşünürsem ve satılmamış olursa tekrar dönüş yaparım.
[/quote]

tabiki teşekkürler ilgilendiğiniz için
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 11, 2015, 12:08:00 PM

hocam konunu baltalamak gibi olmasın ama uzun yıllardır bu sektördeyim söylediğin kadar değeri yok domainlerin  Smiley
mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
April 18, 2015, 11:43:42 AM

hocam konunu baltalamak gibi olmasın ama uzun yıllardır bu sektördeyim söylediğin kadar değeri yok domainlerin  Smiley

senin görüşün tabi saygı duyarım Smiley  uzun zamandır sektördesin aylık aranması 50.000  ile 100.000 arasında değişen domainlere   150 200 lira isteyen insanlar var biliyorsun dur

benım hotellowcost.org domainimin Kelimesinin (hotellowcost) aylik aranması  56.000.000   (yazıyla elli altı milyon)

başkada birşey söylemeye gerek yok sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: