Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:08:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Iste bir madenin ici  (Read 6106 times)
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 472
Merit: 254

Anlik Coin Fiyatlari BTCkur.com

View Profile WWW
February 07, 2015, 10:35:34 AM

Mining ile ilgilenen arkadaslar bu madeni gormeli
https://www.youtube.com/watch?v=K8kua5B5K3I#t=140

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715335722
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335722
Reply with quote  #2

1715335722
Report to moderator
1715335722
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335722
Reply with quote  #2

1715335722
Report to moderator
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
February 07, 2015, 09:49:07 PM

Adamlar milyon dolarlik tesis kurmus ama goruntu iceride sanki kacak raki uretiyorlar. Adam gibi kendilerine ofis bile yapmamislar yemek yerken gazete sericekler sofraya Smiley
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 07, 2015, 10:13:32 PM

Adamlar milyon dolarlik tesis kurmus ama goruntu iceride sanki kacak raki uretiyorlar. Adam gibi kendilerine ofis bile yapmamislar yemek yerken gazete sericekler sofraya Smiley

Güzel tespit olmuş . Madencilere bir sendika lazım Smiley
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
February 07, 2015, 11:07:14 PM

birilerine kendilerini beğendirmelerine ihtiyaç mı var ki gösterişe önem versinler
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
February 08, 2015, 12:04:03 AM

birilerine kendilerini beğendirmelerine ihtiyaç mı var ki gösterişe önem versinler

Kessinlikle bizim millet fabrikayi alip, once burosunu doser ve sekil yapar. Sonra uretim derdine duser. Adamlarda gosteris derdi, artislik yapma yarisi yok ki. Ozguvenleri var

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
February 08, 2015, 01:21:54 AM

son zamanlarda cinli gorunce, irrite oluyorum, tuylerim diken diken oluyor..
dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
February 08, 2015, 09:21:41 AM

Hani bitcoin çakılınca elimizde  3-5 bitcoin için üzülüyoruz ya
ben asıl bu insanlar ne hissediyor onu merak ediyorum
veya tam tersi fiyat fırladığı zaman
adamların yaşam standartı değişiyordur bir kaç saatte Smiley
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
February 08, 2015, 01:39:37 PM

Hani bitcoin çakılınca elimizde  3-5 bitcoin için üzülüyoruz ya
ben asıl bu insanlar ne hissediyor onu merak ediyorum
veya tam tersi fiyat fırladığı zaman
adamların yaşam standartı değişiyordur bir kaç saatte Smiley

bu adamlar icin fiyat sorun degil, yapilan arastirmaya gore, cinde uretilen her kurusluk bitcoin , birikmeden aninda fiyata bakmaksizin piyasaya satiliyor..
cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
February 08, 2015, 01:42:58 PM

video'da aylık 80k$ elektrik faturası ödedikleri geçiyor. bunun yanında 3000 btc üretiyorlar aylık.

1 btc'yi 1200 cny'den (şu anki fiyatın çok çok altında) satsalar dahi: 575k $ eder.
diğer harcamalar (işçi, internet soğutma vs vs)'a da 100k$ gitse aylık 400k $ net kar.

bitcoin fiyatı bu adamlar için hiç sorun değil.

miner fiyatları mı? zaten çinde çok ucuza üretiliyorlar bize 1000$'a gelen cihazlara o adamlar 100$'dan daha ucuza erişiyor Grin

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
February 08, 2015, 01:57:54 PM

Ya orda maaslarda cok dusuk oldugu icin adamlarin yaptigi BTC den hala yeteri kadar para geliyor ve onlari mutlu ediyordur. Aslinda mantikli...

BTCkur.com
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
February 09, 2015, 08:12:29 AM

video'da aylık 80k$ elektrik faturası ödedikleri geçiyor. bunun yanında 3000 btc üretiyorlar aylık.

1 btc'yi 1200 cny'den (şu anki fiyatın çok çok altında) satsalar dahi: 575k $ eder.
diğer harcamalar (işçi, internet soğutma vs vs)'a da 100k$ gitse aylık 400k $ net kar.

bitcoin fiyatı bu adamlar için hiç sorun değil.

miner fiyatları mı? zaten çinde çok ucuza üretiliyorlar bize 1000$'a gelen cihazlara o adamlar 100$'dan daha ucuza erişiyor Grin

cakir yine matematiğini konuşturmuşsun Smiley bitcoin çin yatırımcıların yüzünü güldürdü her zaman zaten. Bu yüzden Mt.GOX önce zengin oldu sonra kepenkleri indirdi kaçtı. Miner'ların ilk duyulmaya başladığı dönemlerde Alibaba'da 3 $'a asic'ler satılıyordu o zaman çinde yaşayan ve bu ürünlere aynı gün ulaşabilenler köşeyi döndü muhtemelen.
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
February 09, 2015, 01:05:49 PM

şimdi bu adam cloudmining'e girer mi? mantıklı mı? ayda 400.000 dolares kar yapan biri girer mi kıllı cloud işine?

harbiden girer mi? ya da ne tür hallerde girer?

twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
February 09, 2015, 05:22:12 PM

Kessinlikle bizim millet fabrikayi alip, once burosunu doser ve sekil yapar. Sonra uretim derdine duser. Adamlarda gosteris derdi, artislik yapma yarisi yok ki. Ozguvenleri var
Keske videoyu izleyip yorumlasaydiniz. Adamlar milyon dolarlik tesiste gunlerinin buyuk cogublugunu geciriyorlar buna karsilik kole pazari ortaminda calisiyorlar. En azindan kendilerine ozel bi bolum yapip orda oturup yemek yiyip dinlenebirler.3-5 btc maliyetle halledebilceklrro birsey
dr1980m
Hero Member

View Profile
February 11, 2015, 02:16:04 PM

şimdi bu adam cloudmining'e girer mi? mantıklı mı? ayda 400.000 dolares kar yapan biri girer mi kıllı cloud işine?

yani cloud mining yapan firmalar, gerçekte mining yapmıyorlar mı demek istediniz Smiley
bu dediğinizden bunu anladım
ve haksız da sayılmazsınız
kredi çekip farm kurmak daha mantıklı..
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
February 11, 2015, 02:58:32 PM

yani cloud mining yapan firmalar, gerçekte mining yapmıyorlar mı demek istediniz Smiley

Cloud Mining cex.io ile birlikte öldü. Cex.io bile sahip olduğu donanım alt yapısı ile bu işin içinden çıkamadıysa ki neredeyse %80'e varan Maintenance kesintileri vardı, kimse yapamaz. Şu saatten sonra biz cloud mining yapıyoruz diyen her firma ponzidir açık ve net.
cakir1
Sr. Member

View Profile WWW
February 11, 2015, 03:00:05 PM

Cloud Mining cex.io ile birlikte öldü. Cex.io bile sahip olduğu donanım alt yapısı ile bu işin içinden çıkamadıysa ki neredeyse %80'e varan Maintenance kesintileri vardı, kimse yapamaz. Şu saatten sonra biz cloud mining yapıyoruz diyen her firma ponzidir açık ve net.

hashnest gayet şeffaf bir biçimde cloudmining yapıyor.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Teknik Olarak Bitcoin
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
February 11, 2015, 04:18:30 PM

abi tabi yok değil. ama parmakla sayılacak kadar az kaldı. benim merak ettiğim nokta birisi cloud mining yaptırırsa kedi için kazmadan ne kazanır? zaten bakım ücretlerini kesip kar veriyor. o noktada bir fikir yürüteemiyorum

cakir1
Sr. Member

View Profile WWW
February 11, 2015, 04:26:47 PM

abi tabi yok değil. ama parmakla sayılacak kadar az kaldı. benim merak ettiğim nokta birisi cloud mining yaptırırsa kedi için kazmadan ne kazanır? zaten bakım ücretlerini kesip kar veriyor. o noktada bir fikir yürüteemiyorum

bitcoin fiyatını ve hashnest'in marketini sürekli takip ederseniz hem al satlardan hem de kazılardan çok rahat kar elde edebilirsiniz.

Teknik Olarak Bitcoin
sallasvve
Full Member

Activity: 280
Merit: 101

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
February 21, 2015, 11:29:53 AM

Cinlilerden korkulur.Turkiyede boyle bisey yapsan haberlerde safak baskini diye cikarsin.Cheesy

dr1980m
Hero Member

View Profile
February 22, 2015, 01:01:07 PM

Cinlilerden korkulur.Turkiyede boyle bisey yapsan haberlerde safak baskini diye cikarsin.Cheesy

bir de sahte para basıyorlar denirdi
basına sanal para birimini anlatana kadar kalpazan muamelesi görürdük Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: