Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:12:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Domain Ticaretiyle Uğraşan Varmı Yada tanıdığı olan  (Read 2811 times)
mertcan21 (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
February 08, 2015, 11:59:46 AM

Merhaba  elimde 2 adet 

iş yapılabilecek domain var  bunları elimden cıkartmak istiyorum.

bu işle uğraşan yada  tanıdığı olan kimse yardımcı olabilirmi

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
February 08, 2015, 12:06:11 PM

Cok iyi oldugunu dusunuyorsan(jenerik yada 4 karakter .com gibi) Kivilcim Istanbulluoglu gibi domain ustadlarina ulas Smiley
mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 08, 2015, 12:16:58 PM

Cok iyi oldugunu dusunuyorsan(jenerik yada 4 karakter .com gibi) Kivilcim Istanbulluoglu gibi domain ustadlarina ulas Smiley

o adamı baya bi şehir efsanesi yapmis lar biraz bakındım sağa sola ama  ulaşabileceğim bir mail adresi bulamadim

elimdeki domainlerden birisinin kelimesinin aylık aranması hemen hemen türkiye nufusu kadar Smiley ( 20m eksik ) ingilizce dilinde tabiki

ama kismet belki birisi yardımcı olabilir Smiley
Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
February 08, 2015, 12:22:58 PM

Google'a adini yazinca twitteri cikiyor,belki ordan ulasirsin. Yada alanadlari.com gibi portallarda satarsin. (Eger fiyati 10 binden fazla secersen onlar deger biciyordu oyle satisa cikiyordu sanirim)

Bu arada o adam turkiyede domain sektorunun gelismemesinin en buyuk nedeni,tum jenerikler onda nerdeyse.
mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 08, 2015, 12:27:09 PM

Google'a adini yazinca twitteri cikiyor,belki ordan ulasirsin. Yada alanadlari.com gibi portallarda satarsin. (Eger fiyati 10 binden fazla secersen onlar deger biciyordu oyle satisa cikiyordu sanirim)

Bu arada o adam turkiyede domain sektorunun gelismemesinin en buyuk nedeni,tum jenerikler onda nerdeyse.

alanadlarında domain değerlendirme ücreti istiyorlar Smiley   heralde elimde kalacak  domainler bilmiyorum

türk mantıgı adam 98 de domain ticaretini keşfetmis biseyler yapmis  tekeline almis Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
February 09, 2015, 01:14:00 PM

Merhaba  elimde 2 adet 

iş yapılabilecek domain var  bunları elimden cıkartmak istiyorum.

bu işle uğraşan yada  tanıdığı olan kimse yardımcı olabilirmi

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Türkiye'de bu işin en büyüğü nokta domains dir.
hakkaten sağlam olduğunu düşünüyorsan onlarla bağlantıya da geçebilirsin.
hatta noktacılar yen, trend oluşturdular. artık yatırım amaçlı aldığın alan adını satmak yerine kiraya da verebiliyorsun Smiley

kıvılcım veya adnan kahevci gibileri nokta yanında çerez kalır
mertcan21 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 10, 2015, 08:29:35 AM
Last edit: February 10, 2015, 08:41:00 AM by mertcan21

Türkiye'de bu işin en büyüğü nokta domains dir.
hakkaten sağlam olduğunu düşünüyorsan onlarla bağlantıya da geçebilirsin.
hatta noktacılar yen, trend oluşturdular. artık yatırım amaçlı aldığın alan adını satmak yerine kiraya da verebiliyorsun Smiley

kıvılcım veya adnan kahevci gibileri nokta yanında çerez kalır
[/quote]

yardımın için çok teşekkür ederim  elimde güzel domainler var  yani birisinin aranma hacmi 56 milyon kadar Smiley

değer hesaplama kısmında   Estimated Price: $ 5.719 dedi bakalim ne olacak Smiley

bakalim neler yapabileceğim  hazir btc fiyatlari düşmüşken satip  hashnest e yatırım yapmayı planlıyorum:)
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
November 06, 2015, 08:59:45 PM

yardımın için çok teşekkür ederim  elimde güzel domainler var  yani birisinin aranma hacmi 56 milyon kadar Smiley

değer hesaplama kısmında   Estimated Price: $ 5.719 dedi bakalim ne olacak Smiley

bakalim neler yapabileceğim  hazir btc fiyatlari düşmüşken satip  hashnest e yatırım yapmayı planlıyorum:)

Satabildiniz mi alan adlarını?
Birde bu hesaplamayı hangi sitede yaptınız?
Değeri neye göre hesaplıyorlar, biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 06, 2015, 09:35:35 PM

Daha önceki konunuzu hatırladım negatif bi yorum yapmıştım şimdi 2 domain dediğinizde o domainlerin olduğunu düşünüyorum
aranma hacminden kastınız nedir?
aranma hacmi budur: Hotel low cost
Ort. aylık arama sayısı 1.900
Hem org uzantılı hemde dediğiniz gibi bi değeri yok
bakın benim elimde şuan değerli bi domain yok keşke alsaydım yada uzatsaydım 2003 yılında başladım
ama geçmişte 5 haneli bir çok satışım oldu yüzlerce domain aldım az çok biliyorum hala neyin ne olduğunu.
O söylediğiniz domain simsarı arkadaşla sohbetim ticaretim oldu
durum budur objektif bakıyorum inanmıyorsanız wm forumuna gidip domain kategorisinde sorun
yada o arkadaşla böyle böyle çok değerli domainim var diye iletişime geçin sizinle dalga geçecektir  Wink
Demek istediğim acemisiniz o 4 5 haneli pembe hayallere boşuna kapılmayın..
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 07, 2015, 12:17:31 AM

sedo veya godaddy'e koyabilirsin.. benim bildiklerim.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Pages: [1]
  Print  

Jump to: