Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:55:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: AJUTA SI TU PENTRU CONSTRUCTIA UNI SITE DE ECURRENCY EXCHANGE  (Read 2344 times)
WUtoBTC (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 10

Bitcoin Exchanger


View Profile WWW
February 09, 2015, 02:04:12 PM
Last edit: February 18, 2015, 06:55:07 AM by WUtoBTC
 #1

CAMPANIA DE STRANGERI DE FONDURI SE FACE PE PLATFORMA DE CROWDFUNDING  INDIEGOGO
DONATII DE LA 1$
DACA NU POTI DONA DAR VREI SA AJUTI , TE ROG SA SHARE LINK-UL CU PRIETENII TAI



MULTUMIM

BUY/SELL BITCOINS FOR PP , SKRILL , NETELLER
1715050537
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715050537

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715050537
Reply with quote  #2

1715050537
Report to moderator
1715050537
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715050537

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715050537
Reply with quote  #2

1715050537
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
antonioeram
Member
**
Offline Offline

Activity: 109
Merit: 10

Is John Galt, Satoshi ? or viceversa


View Profile WWW
February 12, 2015, 04:57:54 AM
 #2

salut.
am citit descrierea de pe indiegogo. este foarte HIGH Level, iar directiile pot fi nenumarate. Ar fi binevenit daca am primi ceva mai mult. Chiar si in private.
Cine stie, poate poti ridica mai mult si mai repede.

Si inca o intrebare (de ce 8k ?)

PGP - Public Key
https://goo.gl/DXrS8t
MarkMJ
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 500


one for one and 1 2 3


View Profile
February 15, 2015, 04:01:47 AM
Last edit: February 18, 2015, 01:21:51 AM by Cyrus
 #3

Hello dear,

Sfatul meu e sa nu ajutati,de ce!
Pentru a deschide un ECURRENCY EXCHANGE nu este nevoie de investitie mare,il poti face doar cu $100
Problema cea mai mare e sa ti unul UP
Pentru un ECURRENCY EXCHANGE iti trebuie undeva la $30k
Cine vrea sa isi deschida un ECURRENCY EXCHANGE bine inteles nu pentru scam il ajut cu cea mai mare placere.
NOTE:profitul se vede in maxim 30 de zile.
UN alt NOTE: el zice (I am an experienced trader on financial exchange market  and e-currency exchange market  ,with over 15 years of experience . My main job activity are   Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk  and other currency platform-exchanging or financial markets. Through this project, I want to put my knowledge and my experience at your disposal.)
ATENTIE!!!daca YOUR JOB ACTIVITY era Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk and OTHERS nu cereai bani.

I'm RED and that's GOOD, i will never be GREEN and that's not BAD! there's no one i'd rather be than me.
DEV for cryptocurrency but I HATE forks
sltrei
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 227
Merit: 100



View Profile
February 15, 2015, 12:07:12 PM
Last edit: February 18, 2015, 01:22:09 AM by Cyrus
 #4

Hello dear,

Sfatul meu e sa nu ajutati,de ce!
Pentru a deschide un ECURRENCY EXCHANGE nu este nevoie de investitie mare,il poti face doar cu $100
Problema cea mai mare e sa ti unul UP
Pentru un ECURRENCY EXCHANGE iti trebuie undeva la $30k
Cine vrea sa isi deschida un ECURRENCY EXCHANGE bine inteles nu pentru scam il ajut cu cea mai mare placere.
NOTE:profitul se vede in maxim 30 de zile.
UN alt NOTE: el zice (I am an experienced trader on financial exchange market  and e-currency exchange market  ,with over 15 years of experience . My main job activity are   Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk  and other currency platform-exchanging or financial markets. Through this project, I want to put my knowledge and my experience at your disposal.)
ATENTIE!!!daca YOUR JOB ACTIVITY era Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk and OTHERS nu cereai bani.


Lasa ma omu sa faca, daca ai observat defapt zice sa faca publicitate de banii respectivi. Cum platesti Google Ads daca nu ai bani?

Un rahat de site costa 1000 cel putin el vrea 8000 restul ii baga in SEO si Advertising.

Si daca cere bani cere ca nu vrea sa scoata el din buzunar.
Din cate am inteles oricum face deja exchange si acum numai ca nu face printr-un site automatizat.

Pe de alta parte exchange il faci si gratis daca ai un prieten programator, partea mai nasoala a acestui fapt e cu declaratul banilor daca vrei sa fii companie.
Si el vrea sa obtina probabil banii de Exchange de la oameni prin care le da si anumite oferte free exchange fees.  In alta ordine de idei fiind un trader probabil are stock de Ecurrency pe anumite accounts Netteler PerfectMoney si cacaturi.

ASTA AM INTELES EU CAND AM CITIT . Acum ca nu e asa asta e.

Daca nu fa tu un exchange si sa fii legal daca il faci cu 100 $ .

For donations: 1B2gU7hHnweSKDFktd5AymGGUfhFvH5Gcf
MarkMJ
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 500


one for one and 1 2 3


View Profile
February 15, 2015, 05:34:29 PM
Last edit: February 18, 2015, 01:22:29 AM by Cyrus
 #5

Lasa ma omu sa faca, daca ai observat defapt zice sa faca publicitate de banii respectivi. Cum platesti Google Ads daca nu ai bani?

Un rahat de site costa 1000 cel putin el vrea 8000 restul ii baga in SEO si Advertising.

Si daca cere bani cere ca nu vrea sa scoata el din buzunar.
Din cate am inteles oricum face deja exchange si acum numai ca nu face printr-un site automatizat.

Pe de alta parte exchange il faci si gratis daca ai un prieten programator, partea mai nasoala a acestui fapt e cu declaratul banilor daca vrei sa fii companie.
Si el vrea sa obtina probabil banii de Exchange de la oameni prin care le da si anumite oferte free exchange fees.  In alta ordine de idei fiind un trader probabil are stock de Ecurrency pe anumite accounts Netteler PerfectMoney si cacaturi.

ASTA AM INTELES EU CAND AM CITIT . Acum ca nu e asa asta e.

Daca nu fa tu un exchange si sa fii legal daca il faci cu 100 $ .

Hello dear,

Iti dau contul meu de PM sa imi trimiti $100?
Te ajut cu mare drag!Numai ca inainte sa imi trimiti $100 intam oleaca cu team sa vad ce fonduri ai!
Daca iti zic esti ok,poti face unul!crede-ma.
TE AJUT FREE.
AND YOU ARE LEGIT.

I'm RED and that's GOOD, i will never be GREEN and that's not BAD! there's no one i'd rather be than me.
DEV for cryptocurrency but I HATE forks
sltrei
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 227
Merit: 100



View Profile
February 15, 2015, 06:23:56 PM
Last edit: February 18, 2015, 01:22:51 AM by Cyrus
 #6

Lasa ma omu sa faca, daca ai observat defapt zice sa faca publicitate de banii respectivi. Cum platesti Google Ads daca nu ai bani?

Un rahat de site costa 1000 cel putin el vrea 8000 restul ii baga in SEO si Advertising.

Si daca cere bani cere ca nu vrea sa scoata el din buzunar.
Din cate am inteles oricum face deja exchange si acum numai ca nu face printr-un site automatizat.

Pe de alta parte exchange il faci si gratis daca ai un prieten programator, partea mai nasoala a acestui fapt e cu declaratul banilor daca vrei sa fii companie.
Si el vrea sa obtina probabil banii de Exchange de la oameni prin care le da si anumite oferte free exchange fees.  In alta ordine de idei fiind un trader probabil are stock de Ecurrency pe anumite accounts Netteler PerfectMoney si cacaturi.

ASTA AM INTELES EU CAND AM CITIT . Acum ca nu e asa asta e.

Daca nu fa tu un exchange si sa fii legal daca il faci cu 100 $ .

Hello dear,

Iti dau contul meu de PM sa imi trimiti $100?
Te ajut cu mare drag!Numai ca inainte sa imi trimiti $100 intam oleaca cu team sa vad ce fonduri ai!
Daca iti zic esti ok,poti face unul!crede-ma.
TE AJUT FREE.
AND YOU ARE LEGIT.


Eu nu sunt acelasi cu cel care vrea sa isi faca exchange. Eu doar am scris parerea mea despre el.

For donations: 1B2gU7hHnweSKDFktd5AymGGUfhFvH5Gcf
WUtoBTC (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 10

Bitcoin Exchanger


View Profile WWW
February 17, 2015, 08:44:25 PM
Last edit: February 18, 2015, 01:23:19 AM by Cyrus
 #7

Hello dear,

Sfatul meu e sa nu ajutati,de ce!
Pentru a deschide un ECURRENCY EXCHANGE nu este nevoie de investitie mare,il poti face doar cu $100
Problema cea mai mare e sa ti unul UP
Pentru un ECURRENCY EXCHANGE iti trebuie undeva la $30k
Cine vrea sa isi deschida un ECURRENCY EXCHANGE bine inteles nu pentru scam il ajut cu cea mai mare placere.
NOTE:profitul se vede in maxim 30 de zile.
UN alt NOTE: el zice (I am an experienced trader on financial exchange market  and e-currency exchange market  ,with over 15 years of experience . My main job activity are   Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk  and other currency platform-exchanging or financial markets. Through this project, I want to put my knowledge and my experience at your disposal.)
ATENTIE!!!daca YOUR JOB ACTIVITY era Plus500, Bitstamp, BTC-E, CoinDesk and OTHERS nu cereai bani.

NU MA PRICEP LA PROGRAMARE SI NICI LA WEB SITE DESIGN . AM UN ANUNT PE FREELANCER SI AM SI AICI ANUNT IN CARE CAUT PE CINEVA SA-MI FACA SITE-UL . CEL MAI IEFTIN PE FREELANCER MI-A CERUT 7000$ , AICI MI-A CERUT PARCA VREO 3500  DAR NU STIU CAT ESTE OMUL DE BUN SI CE REALIZARI ARE . DACA POTI SA MI-L FACI CU 1000$ FOARTE BINE , ORICAND PLATESC BANII ASTIA . CALCULELE PENTRU SITE SI LANSARE LE-AM FACUT PENTRU VREO 10 000$ , CE SPUI TU DE 100$ NU E SITE . DE ALEA DE 100 AM uite aici http://westeruniontobitcoins.com  sau http://moneygramtobitcoins.com . VREAU CU TOTUL ALTCEVA . ORICUM NU MA AJUTAT NICI UN STRAIN , DOAR FAMILIA (pritena, frate , nepot ) . EXPERIENTA AM DESTULA IAR CE SPUNE ACOLO E ADEVARAT . BANII PE CARE-I AM SUNT PENTRU FINANTAREA  SI CASH-FLOW EXCHANGE-ULUI  ,MINIM VREO 30 000$ TREBUIE . IN REST ..... SA AUZIM NUMAI DE BINE

BUY/SELL BITCOINS FOR PP , SKRILL , NETELLER
CarlCasper
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
February 17, 2015, 09:06:24 PM
 #8

Sunt programator web. Am in cam un proiect asemanator, putem colabora.

Doar scrie-mi. Smiley
SamuelVSpinner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
February 18, 2015, 01:53:32 AM
 #9

Cum ai experienta in CoinDesk?
CUM?
SamuelVSpinner
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
February 18, 2015, 02:21:18 AM
 #10

Imi cer scuze ! Dar dupa ce am cercetat am tras concluzia ca e un buisness cu potential mare.
Vreau sa investesc un sac de bani.

Poza e de milioane!

https://imgflip.com/i/hs1cy

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!