Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:29:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Nowy Projekt BTC 90dni/100%  (Read 2549 times)
pumas26 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile WWW
March 03, 2015, 06:56:43 AM
Last edit: March 13, 2015, 11:29:56 PM by pumas26
 #1

ok. moze zaczne tak.  TU MACIE STRONE PROJEKTU http://nbproject.opx.pl. PROSZE WLACZYC ADBLOCKER
- minimalna wplata to 0.01 BTC .
- przy wyplatach jest potracane 0.001 fee.

Mozliwosc pomnozenia innych kryptowalut . wiecej informacji tutaj  https://bitcointalk.org/index.php?topic=988263.msg10766175#msg10766175   (Moj drugi Post o wymianie)

NOWOSC !!!
[/size]
OFERTA-MOZLIWOSC DOTYCZY PAKIETOW PONIZEJ 0.04 BTC  I TRWA PRZEZ 1SZY TYDZIEN PO OSIAGNIECIU 100 OSOB

nowa mozliwosc w inwestycji w moim projekcie.
o co chodzi ? juz tlumacze .
bardzo korzystna oferta dla uczestnikow znajdujacych
sie na 1szym miejscu w tabeli statystyk.
czyli kto pierwszy i kolejny wplaci ten ma mozliwosc
otrzymania wyplaty (,,z pakietu ktory wybierze,,)
przed czasem. czyli jak znajdujesz sie na liscie statystyk
jako pierwszy wplacajacy danego dnia i tabela statystyk przewyzszy
100 osob to mozesz spodziewac sie ze wyplate dostaniesz na drugi dzien
lub trzeci dzien (nie musisz czekac tyle to pisalo w pakiecie ktory wykupiles). zostanie ci wyplacone tyle na ile zainwestowales
plus to co wplaciles.
ty dostaniesz wyplate , znikasz z 1szego miejsca (bo zaplacone tobie)
przepisuje cie na liste zakonczonych pakietow.
i nasttepna po kolei po tobie osoba ma tak samo rowniez moze spodziewac sie wczesniejszej wyplaty.
te osoby co beda dalej na liscie od miejsca 1szego i beda im akurat czasy pakietow sie konczyc ,
czyli bedzie ich normalny czas wyplaty zgodnie z pakietem to normalnie maja wyplate .
wczesne wyplaty dotycza 1szych osob na liscie (obecnej liscie uczestnikow).
osoby wplacajace-inwestujace po raz 10ty w projekcie beda otrzymywac bonus premie do wyplaty.
skad taki pomysl , skad na wczesne wyplaty btc ?
otoz pomysl taki iz jak dostaniesz z 3 , 4 tak wyplaty i zobaczysz ze projekt wyplacalny
to rosnie zaufanie,. skad btc na wczesne wyplaty ? z mojego procentu zysku prywatnego .
biorac pod uwage ilosc osob . moj procent szybko urosnie i ty szybciej otrzymasz
wyplate . wiem bede wykladal ze swoich te wczesne wyplaty . ale ja i tak nie trace duzo bo profit
ciagle jest stabilny. nie naruszam oprocentowania rosnacego uczestnikow .
tylko i wylacznie z mojego zysku z projektu.
im dluzej bedzie strona-projekt moj biznes , uczestnicy-inwestujacy tym wszystko bedzie stabilniejsze.
zalezy mi na uzytkownikach inwestujacych czyli was oraz na waszym zaufaniu i zaangazowaniu i oczywiscie na
moim projekcie. ma trwac .
za niedlugo bede szukal osoby , potrzebowal do prowadzenia ze mna tego projektu
strony , sttystyk itd. jesli prjekt osiagnie bardzo duza liczbe osob to takie
wczesne wyplaty beda dla paru osob na poczatku listy.
ale to zalezy tylko od was .

TAK WIEC ZAPRASZAM JUZ DZIS DO WYKUPIENIA-INWESTYCJI W KTORYS Z PAKIETOW .
IM WCZESNIEJ WYKUPICIE PAKIET TO MIEJCIE NADZIEJE ZE TO WLASNIE WY BEDZIECIE NA POCZATKU LISTY
A CO ZA TYM IDZIE ? BEDZIESZ 1WSZY W KOLEJNOSCI DO ,,WCZESNEJ WYPLATY,,
ZAPRASZAM
WYKUPUJCIE PAKIET I DOPIERO JAK SIE ZNAJDZIECIE NA LISCIE NA STRONIE PROJEKTU
ZAPRASZAJCIE OSOBY , IM SZYBCIEJ SIE UZBIERA PONAD 100 OSOB PO TOBIE TYM
SZYBCIEJ OTRZYMASZ WYPLATE.

ZAPRASZAM  

wazne : jezeli posiadacie na portfelu btc kilka adresow to nie wplacajcie nie robcie przelewu z kilku adresow . najpierw zrobcie sobie wewnetrzny przelew na jeden adres i potem przelew na projekt . inaczej jak np suma 0.01 btc dojdzie do adresu projektu z paru waszych adresow czyli w kawalkach ( 0.004 , 0.002, 0.004 ) taki przelew przez projekt nie zostanie zakwalifikowany .i nie zostanie zwrocony . tylko pelne kwoty z jednego adresu btc.

[align=center]http://nbproject.opx.pl[/align]
1714822190
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714822190

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714822190
Reply with quote  #2

1714822190
Report to moderator
1714822190
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714822190

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714822190
Reply with quote  #2

1714822190
Report to moderator
1714822190
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714822190

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714822190
Reply with quote  #2

1714822190
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pozmu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 504


(っ◔◡◔)っ🍪


View Profile
March 06, 2015, 08:16:10 PM
 #2

Lepiej tu cos napisz, tam jak się nie jest zalogowanemu to nawet linków nie widać.

NtGuilty
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile WWW
March 06, 2015, 09:03:09 PM
 #3

Śmierdzi scamem na kilometr...Strona sypie błędami...
pumas26 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile WWW
March 10, 2015, 02:57:11 AM
Last edit: March 10, 2015, 03:15:05 AM by pumas26
 #4

wyskakuje blad jak sie wchodzi na strone ale to przez to ze zaczelem za duzo w kodzie strony dlubacz i teraz nie wiem co to ? blad dotyczy 3 lini w kodzie ale o co chodzi to nie wiem . i nie jest to scam bo to moj projekt . jak wiesz jak usunac ten blad to prosze powiedz napisz a usune/naprawie blad . a procz tego bledu nie ma problemow z funkcjonowaniem strony . jedynie gdy wchodzicie na strone to radze wlaczyc adblock bo w kodzie wsadzone fabrycznie przez hosta reklamy. (nie moje ) jak ktos wie jak usunac reklamy i ten blad z kodu strony to prosze napisac . acha jak bedziecie mieli wlaczonego adblocka to gdy nie bedziecie mogli wejsc w zakladke home czy contact czy staty to wylaczcie na chwile adb i wejdziecie .
zapraszam.sugestie co do poprawy funkcjonalnosci projektu strony mile widziane

jeszcze jedno . szukam osoby ktora ma jakies swoje strony www i uzywa ,,skryptu-przycisku Dotacji z adressem portfela..,, , jak to dokladnie dziala ? czy jak od siebie z adresu klikne zeby mi taki jeszcze jeden przycisk dotacji zrobil wezme kod -scrypt kleje na strone i taki przycisk bedzie mi nowe adresy generowal pod moj adres glowny czy bedzie robil adresy na osobnych portfelach ?
jak to jest . mi sie wydaje ze generuje nowe adresy pod adres z ktorego zostal stworzony wygenerowany kod html-skrypt. czy tak jest ? niech ktos wytlumaczy to inaczej zrobie adresy pod kazdym pakiecie na mojej stronie czyli chcem zrobic zeby za kazdym razem sie generowaly nowe adresy dla nowej osoby co kliknie w dany pakiet. acha i jeszcze czy po takiej transakcji pod wygenerowany adres gdy osoba zrobi to czy u mnie na glownym portfelu pokaze z jakiego url z jakiej strony zostal adres wygenerowany ?
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!