Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:14:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bitkonan.com Bitcoin Mjenjačnica  (Read 33867 times)
alfacro
Member
**
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 10

DigiByte World


View Profile
March 17, 2016, 11:06:25 PM
 #121

Ljudi ima tko problema s povlačenjem novca s bitkonana ??
Vidim da je volumen mali ali me više brine što u 32 sata nisu izvršili zatraženi withdrawal .
Dosada s njima nije bilo problema, pošto koristim bitkonana radi brzine nakon ovog iskustva mislim isključivo bitstamp koristiti

Ja sam radio isplatu pred 4 dana i sve je bilo ok.

ETH wallet: 0x12598a2934475aD705DaCd4Bce4d5DDEB519E47C
1714605297
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605297

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605297
Reply with quote  #2

1714605297
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714605297
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605297

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605297
Reply with quote  #2

1714605297
Report to moderator
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
March 18, 2016, 12:16:32 AM
 #122

Ljudi ima tko problema s povlačenjem novca s bitkonana ??
Vidim da je volumen mali ali me više brine što u 32 sata nisu izvršili zatraženi withdrawal .
Dosada s njima nije bilo problema, pošto koristim bitkonana radi brzine nakon ovog iskustva mislim isključivo bitstamp koristiti

Ja sam radio isplatu pred 4 dana i Roll Eyes sve je bilo ok.

ja radim svaki dan isplate i uplate ...i sve je ok  Grin

al za svaki slucaj od sad koristim iskljucivo bitstamp  Roll Eyes  Kiss Kiss
mandica17
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
July 11, 2016, 02:47:21 PM
 #123

Ste pročitali?


* Advanced Trade Management - STOP LIMIT - LIMIT - MARKET - orders
* API - Application Program Interface
* TWO-FACTOR AUTHENTICATION ( Google Authenticator )
* Rapid Order Entry
* Flat trading fee 0.29%
* Bank deposits/withdrawals same day processing

za domace korisnike to znaci da sve uplate koje stignu na nas racun, radnim danom (Pon-Pet) do 14 sati
ce biti obradjene i vidljive na racunu do 15 sati
isplate koje su zatrazene do 14 sati, ce biti obradjene ( poslane ) radnim danom (Pon-Pet) do 15 sati
za konverziju koristimo tecaj Splitske Banke http://www.splitskabanka.hr/exchange-rates



sve upite i sugestije mozete poslati na :
support@bitkonan.com

Danas sam prebacila nešto bitcoina na bitkonan i prodala ih. Napravila sam nalog za Withdraw na pbz tekući raćun u kunama. do kada bi transakcija trebala proci i hoču li dobiti kakvu obavijest još uvijek stoji da je obrada u tijeku. Hvala
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
July 11, 2016, 05:45:28 PM
 #124


obrade uplata / ispalata se u zadnje vrijeme rade oko 19 sati

da, dobit cete email da je transakcija izvrsena

 
mandica17
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
July 11, 2016, 06:24:55 PM
 #125

Hvala sada se maknula sa ekrana obavijest da je transakcija u tijeku. Pa ćemo vidjeti da li će i kada novci biti na računu. Wink
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
July 11, 2016, 07:10:47 PM
 #126

Hvala sada se maknula sa ekrana obavijest da je transakcija u tijeku. Pa ćemo vidjeti da li će i kada novci biti na računu. Wink

sutra ujutro sa prvom obradom NKSa

SISAR
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 651
Merit: 518



View Profile
July 18, 2016, 11:25:34 AM
 #127


obrade uplata / ispalata se u zadnje vrijeme rade oko 19 sati

da, dobit cete email da je transakcija izvrsena

Ja nikada nisam dobio email da je uplata ili isplata izvrsena  Huh

Anyway, Bitkonan se ponekad glupira po pitanju bank info. Pod "Account / Bank Info" imam unijete tocne podatke ali nakon sto odem na "Withdraw / Croatian Bank Transfer" iz nekog razloga i to samo ponekad polja za bank info budu prazna, potrebno je klikati napamet svugdje po website random vremena dok se situacija ne sredi ili rucno unositi bank info. Takodjer bi bilo dobro da prilikom bilo kakvog withdrawa website trazi 2FA autentifikaciju, ne samo prilikom logina.
plast555
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 951
Merit: 259



View Profile
August 02, 2016, 06:57:33 PM
 #128


Bitkonan uvijek pošalje email, pogledaj pod spam možda pa ga odznači kao spam poštu.

Nego šta je sa Bitkonanom ?
Stranica javlja:"403 Forbidden"
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
August 02, 2016, 06:59:16 PM
 #129

Imali smo nekih tehnickih problema
Planiramo biti sutra ujutro online

cryptobeat
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
August 07, 2016, 09:04:06 AM
 #130

Imali smo nekih tehnickih problema
Planiramo biti sutra ujutro online

Sada sam pokušao pristupiti stranicama, ali mi javlja 403 Forbidden. Da li je u međuvremenu problem bio riješen pa se opet manifestirao ili ovaj ispad traje već neko vrijeme?
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
August 07, 2016, 12:54:12 PM
 #131

Imali smo nekih tehnickih problema
Planiramo biti sutra ujutro online

Sada sam pokušao pristupiti stranicama, ali mi javlja 403 Forbidden. Da li je u međuvremenu problem bio riješen pa se opet manifestirao ili ovaj ispad traje već neko vrijeme?

Vjerujem da je upravo tako (ponovni ispad), jer evo juce je radio , i sve se je cinilo o.k.   

pozdrav
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
August 07, 2016, 05:45:38 PM
 #132

Da, ponovno smo mali nekih tehnickih problema
Planiramo biti sutra ujutro online
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 21, 2017, 08:07:30 PM
 #133



u zadnje vrijeme smo primjetili da neki korisnici pokusavaju primiti ili poslati uplatu od trecih osoba
vjerovatno zbog krivih informacija koje se nalaze na stranici http://bitcoin-croatia.info/vodic/

znaci fiat uplate - isplate trecih osoba nisu moguce, te su strogo zabranjene .

za sve ovakve slucajeve moramo zatraziti verifikaciju korisnika i racuna pa to zna biti razlog zasto nekome kasni uplata ili isplata .

pozdrav
Bitkonan Support



Rux
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
January 27, 2017, 09:07:38 AM
Last edit: January 27, 2017, 09:36:58 AM by Rux
 #134

Nadam se da nije problem, objavili smo post prema Bitkonan.com na Crypto.ba

Želimo da promoviramo sve domace i lokalno vezano za Bitcoin i kripto valute

http://crypto.ba/t/bitkonan-domaca-berza/92

Domena svaki trenutak treba da se aktivira, ukoliko nije, možete direktno ući na crypto.ba preko IP

http://45.32.154.79/t/bitkonan-domaca-berza/92

Smiley


RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
SISAR
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 651
Merit: 518



View Profile
January 28, 2017, 07:58:07 PM
 #135



u zadnje vrijeme smo primjetili da neki korisnici pokusavaju primiti ili poslati uplatu od trecih osoba
vjerovatno zbog krivih informacija koje se nalaze na stranici http://bitcoin-croatia.info/vodic/

znaci fiat uplate - isplate trecih osoba nisu moguce, te su strogo zabranjene .

za sve ovakve slucajeve moramo zatraziti verifikaciju korisnika i racuna pa to zna biti razlog zasto nekome kasni uplata ili isplata .

pozdrav
Bitkonan Support

Nisam ovo bas shvatio, da li zelite reci da ne bih smio povlaciti sredstva sa BitKonana na tekuci ili ziro racun od brata ili prijatelja vec koristiti iskljucivo svoje bankovne podatke?
CroIsBest
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 28, 2017, 11:31:11 PM
 #136

Dobra vecer,zanimalo bi me bi li mogao koristiti bitkonan racun za primanje isplata sa stranica gdje zaradim bitcoine i da depositam na druge sajtove ili je bolje ne?Neznam koliko je to sigurno i da li se to uopce smije na bitkonanu jer je to stranica za povlacenje para i trejdanje pa nemam pojma,a pravila sad nemam bas vremena da citam jer sam bas zauzet online zaradom ovih dana sve vise i vise.Bitkonan brate evo ti ideja mozda ti se svidi kako da se bolje privuce ljude na tvoj sajt da ga koristeNpr. na coinpayments ima affilate sistem samo ga ubacis i svatko ko dobije referala dobija neku komisiju od njegovih transakija ,sta kazes dali ti se svida ali mislim samo transakcije kad se povlaci pare sa bitkonana na drugi wallet pa kad se plati fee 0.0001 btc da dobije referal dio toga ako ima taj fee kod vas.
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 29, 2017, 09:09:04 PM
 #137



u zadnje vrijeme smo primjetili da neki korisnici pokusavaju primiti ili poslati uplatu od trecih osoba
vjerovatno zbog krivih informacija koje se nalaze na stranici http://bitcoin-croatia.info/vodic/

znaci fiat uplate - isplate trecih osoba nisu moguce, te su strogo zabranjene .

za sve ovakve slucajeve moramo zatraziti verifikaciju korisnika i racuna pa to zna biti razlog zasto nekome kasni uplata ili isplata .

pozdrav
Bitkonan Support

Nisam ovo bas shvatio, da li zelite reci da ne bih smio povlaciti sredstva sa BitKonana na tekuci ili ziro racun od brata ili prijatelja vec koristiti iskljucivo svoje bankovne podatke?

Tocno tako ..
ni brata ni zene ni tetke ..nego iskljucivo sa i na svoje ime
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 29, 2017, 09:12:29 PM
 #138

Dobra vecer,zanimalo bi me bi li mogao koristiti bitkonan racun za primanje isplata sa stranica gdje zaradim bitcoine i da depositam na druge sajtove ili je bolje ne?Neznam koliko je to sigurno i da li se to uopce smije na bitkonanu jer je to stranica za povlacenje para i trejdanje pa nemam pojma,a pravila sad nemam bas vremena da citam jer sam bas zauzet online zaradom ovih dana sve vise i vise.Bitkonan brate evo ti ideja mozda ti se svidi kako da se bolje privuce ljude na tvoj sajt da ga koristeNpr. na coinpayments ima affilate sistem samo ga ubacis i svatko ko dobije referala dobija neku komisiju od njegovih transakija ,sta kazes dali ti se svida ali mislim samo transakcije kad se povlaci pare sa bitkonana na drugi wallet pa kad se plati fee 0.0001 btc da dobije referal dio toga ako ima taj fee kod vas.

mozete koristiti nas servis i kao wallet ako vam to pase
s tim da cemo uskoro uvesti fee na crypto withdraw
fx1Trader (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
January 29, 2017, 09:14:56 PM
 #139

Nadam se da nije problem, objavili smo post prema Bitkonan.com na Crypto.ba

Želimo da promoviramo sve domace i lokalno vezano za Bitcoin i kripto valute

http://crypto.ba/t/bitkonan-domaca-berza/92

Domena svaki trenutak treba da se aktivira, ukoliko nije, možete direktno ući na crypto.ba preko IP

http://45.32.154.79/t/bitkonan-domaca-berza/92

Smiley



naravno da nije problem
zelimo vam puno uspjeha u radu !!
vips
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
April 24, 2017, 04:22:24 AM
 #140

evo oficialni bitkona suport i info thread na hrvatskom ....black.iS Bitstampa mi kazu da je vec moguce primati isplate preko SEPA-e.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!