Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:00:13 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 50 Bitcoin acilen satılıktır.  (Read 4901 times)
kayserili (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 07, 2015, 01:40:37 PM

İstediğin yer isteğin mekan istersen karakolda nerde istersen kardeşim benden yana sıkıntı yok.Tel ver kesin alıcıysan görüşelim.Ben işi goygoya vurmuyorum.Acileyeti belli karakolda da olur fark etmez.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1083
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
March 07, 2015, 01:59:57 PM

pm attım bakarsanız görüşebiliriz.

mertcan21
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
March 07, 2015, 02:04:59 PM

Usta haklısın zaten son aşamadada ben gelicem elden satıcam.Hesabıma girmesini istemiyorum o kadar.
hımm, birisi elinde 25.000 tl nakit ile hiç tanımadığı biri ile buluşup btc satacak. "silahlı soyguncu" olmadığınızı nasıl kanıtlayacaksınız?
bu takası bir polis merkezinde gerçekleştirmek için razı olur musunuz?

istanbul içi %10  komisyonla güvenliği ben sağlayabilirim  7 kişilik bi ekip ve 3 adet araba ile ( zırhli araç isterseniz +2000 tl) Smiley)
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
March 07, 2015, 02:07:50 PM

Usta haklısın zaten son aşamadada ben gelicem elden satıcam.Hesabıma girmesini istemiyorum o kadar.
hımm, birisi elinde 25.000 tl nakit ile hiç tanımadığı biri ile buluşup btc satacak. "silahlı soyguncu" olmadığınızı nasıl kanıtlayacaksınız?

istanbul içi %10  komisyonla güvenliği ben sağlayabilirim  7 kişilik bi ekip ve 3 adet araba ile ( zırhli araç isterseniz +2000 tl) Smiley)

Buluşma da boş bir hangarda mı yapılacak?

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
March 07, 2015, 02:11:50 PM

Savunma amaçlı ne tür makina kullanacaksınız? ateşli mi yoksa geleneksel mi?
mertcan21
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
March 07, 2015, 02:15:25 PM

Savunma amaçlı ne tür makina kullanacaksınız? ateşli mi yoksa geleneksel mi?

buluşulacak yerin konumuna göre  ateşli veya geleneksel  yada her ikisi birden olabilir ekip sayısı müşterimizin isteği doğrultusunda  arttırıla bilir.  müşterimizin  yanında taşıyacağı para evrak altın  firmamiz tarafindan sigortalanacaktir.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 07, 2015, 03:52:20 PM

Haftasonu kimse elinde nakit 25bin tutmuodur sanirim.dediginiz rakamdan nakit 15btc alirim elden teslimde olur. Ama hangi ildesiniz asil mesele bu Smiley
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 07, 2015, 10:26:30 PM

Istanbul ici hepsini alirim tek seferde.Tabiki once btc hesabima gecer sonra parayi elden veririm yuzyuze ?
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 08, 2015, 12:41:55 PM

Helikopter ve keskin nişancı desteği lazım olursa bir pmye bakar

emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
March 09, 2015, 08:15:25 PM

serbest çağrışım Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=934268.msg10244047#msg10244047
testerman
Hero Member

Activity: 840
Merit: 1000

View Profile
March 13, 2015, 07:01:13 PM

transfer eger polis merkezinde gerceklesecekse  , tamamina 10.000 $ vereyim hemen...
jackringer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
March 13, 2015, 09:48:06 PM

Hemşerim bende kayseriliyim. Sakat iş yapıyorsun haberin olsun.Eğer mafya kafana silahı dayamadıysa eğer  pazartesini bekle banka hesabına çek paranı btctürkden. Kendi adına gelmesine istemiyorsan havaleyi eşin, kardeşin, baban,  bir yakınının üzerine btctürk'de hesap oluştur ve o hesaptan havale işlemini gerçekleştir.Burası bitcoin sosyestesini de barındırır Sülün Osmanları da.
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
March 13, 2015, 10:33:14 PM

Hemşerim bende kayseriliyim. Sakat iş yapıyorsun haberin olsun.Eğer mafya kafana silahı dayamadıysa eğer  pazartesini bekle banka hesabına çek paranı btctürkden. Kendi adına gelmesine istemiyorsan havaleyi eşin, kardeşin, baban,  bir yakınının üzerine btctürk'de hesap oluştur ve o hesaptan havale işlemini gerçekleştir.Burası bitcoin sosyestesini de barındırır Sülün Osmanları da.

OP bir hafta önce atıldı. Muhtemelen satmıştır(Tabi gerçekten elinde o kadar bitcoin varsa).
Konu hortlayınca sanki yeni açılmış gibi oldu konu.
jackringer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
March 13, 2015, 11:03:05 PM

OP bir hafta önce atıldı. Muhtemelen satmıştır(Tabi gerçekten elinde o kadar bitcoin varsa).
Konu hortlayınca sanki yeni açılmış gibi oldu konu.

Teşekkürler uyarı için.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
March 13, 2015, 11:16:12 PM

mertcan girdikten sonra ben koptum bro Cheesy olm sizden 10 sezonluk person of interest çıkar harikasınız. adam polat alemdar çıktı rıza baba Cheesy
profiline BTC adresini girseydi helalinden 0,001BTC tip çalışırdı ama kısmet Smiley

testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
March 14, 2015, 12:22:19 AM

ne oldu simdi son durum, satildi mi satilmadi mi ?

satildiysa kaca satildi..

Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
March 14, 2015, 12:31:48 AM

ne oldu simdi son durum, satildi mi satilmadi mi ?

satildiysa kaca satildi..

Muhtemelen satılmadı. Adam en son 7 martta aktifmiş yani ilk mesajı attığı gün. Şahsen 50 bitcoini olduğunu da düşünmüyorum.
shapeshift
Full Member

Activity: 221

View Profile
March 14, 2015, 03:20:51 AM

aynen dediğiniz gibi 50 bitcoini olsaydı rahatlıkla heryerde müşterisi hazır her türlü bozdururdu beni düşündüren çok aceleci olması şüphe çekiyordu
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
March 14, 2015, 11:32:44 AM

7 marttan sonra girmeyen üyelere bakalım. eğer almaya niyetli olup o günden sonra foruma girmeyen varsa muhtemelen ölmüştür. müge anlıya durumu aktarmalıyız hemen. p.tesi TVdeyiz. bu işi çözelim. 50BTC var mıymış yok muymuş anlarız.

şaka bir yana. mantıklı aslında. mertcanı alacan yanına 70BTC elden satacam diye. bir keklik bulcan cebinde 50k 70k ile gelecek bu. alıcan parasını. kolay para. ulan dolandırıcılık ne basit olmuş ya. arkadaş baksana kafaya. 50BTC var acil satcam. 20kya bırakırım.

hani telefon edenler var ya git bankaya para yatır diyorlar. savcılıktan arıyoruz diyorlar. polise gitme teröristler anlar diyorlar. onlar gibi he. kekliklerimde gidiyor yatırıyor. vay be Sad

aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
March 14, 2015, 11:42:35 AM

Bence birilerini oltaya düşürüp dolandırmaya çalışacaktı elinde o kadar bitcoin olduğunu hiç sanmıyorum ki elinde o kadar bitcoin bulunduran birisi zaten camiadan biri olurdu bu foruma kullanıyor olurdu hem hesabı yeniydi hem de pek forum ahalisinden biri gibi görünmüyordu. Ayrıca mal mı ki piyasa fiyatından satabiliyorken neredeyse yarı parasına satsın.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: