Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:52:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BitcoinHaber.com - Doğru, Tarafsız, İlkeli Bitcoin Haberleri  (Read 3197 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 09, 2015, 10:14:58 PM

Olumlu olumsuz her turlu fikir ve dusunceleriniz icin tesekkurler arkadaslar. Uzun zamandan beri hayata gecirmek istedigimiz bu proje icin sartlar ancak olgunlasti. Umuyoruz ki tum Turk Bitcoin camiasi icin faydali olacagiz. Tum bilgi birikimi ve tecrubemizi buradan aktarmaya devam ederken bir yandan da bilgisi olmadan fikir beyan edip insanlarda yanlis algilar olusmasina sebebiyet veren medyamizin yanlislarini duzeltmeye, en dogru bilgileri sizlerle paylasmaya gayret edecegiz.

Bilgi paylastikca cogalir felsefesinden hareketle bu ise gonul vermis tum arkadaslarimizi bizlerde gonulden desteklerken herhangi bir rekabet ortamina ve polemige girmeyecegimizi, hic bir arkadasimizi rakip olarak degil ayni ise gonul veren ortak bir yapinin parcalari olarak gormekteyiz.

Tesekkurler
1714038749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714038749
Reply with quote  #2

1714038749
Report to moderator
1714038749
Hero Member
*

Ignore
1714038749
Reply with quote  #2

1714038749
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714038749
Hero Member
*

Ignore
1714038749
Reply with quote  #2

1714038749
Report to moderator
1714038749
Hero Member
*

Ignore
1714038749
Reply with quote  #2

1714038749
Report to moderator
1714038749
Hero Member
*

Ignore
1714038749
Reply with quote  #2

1714038749
Report to moderator
cakir1 (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
March 09, 2015, 10:20:42 PM

Görünce şaşırdım ben de bi an, Bitcoinhaber.net - Bitcoinhaber.com domainlerinden dolayı.

Umarım yapmak istediklerinizi çok güzel bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Coinkolik olarak destek vermeye hazırız.

Herkese iyi çalışmalar.

Yağız / Coinkolik

Desteğiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkürler Smiley

Bu arada karıştıran arkadaşlar bize http://btchaber.com üzerinden de ulaşabilirsiniz Smiley

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
March 10, 2015, 06:44:10 AM

Bizden önce reglenmiş görünüyor Sad
Umarım sahibi iyi bir amaç uğruna kayıt etmiştir Smiley
.netin sahibi kapmış hemen yabancıya gitmemiş en azından
CoinTürk
Sr. Member

Activity: 418

View Profile WWW
March 10, 2015, 07:20:41 AM

Tebrikler arkadaşlar, hayırlı olsun. Biz CoinTurk olarak elimizden geldiğince desteğe ve işbirliğine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Başarılar dileriz.
bitkoyun
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
March 10, 2015, 08:12:23 AM

Bilgi paylastikca cogalir felsefesinden hareketle bu ise gonul vermis tum arkadaslarimizi bizlerde gonulden desteklerken herhangi bir rekabet ortamina ve polemige girmeyecegimizi, hic bir arkadasimizi rakip olarak degil ayni ise gonul veren ortak bir yapinin parcalari olarak gormekteyiz.

Tesekkurler
Tamamen aynı takımın oyuncularıyız. Tecrübelerine güvendiğim forumdaki arkadaşların projelerini içtenlikle destekliyorum. Deepcoin'in de buna dahil olduğunu gördüğümde çok sevindim. Zevkle okuyacağımız güzel yazılarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Smiley

ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
March 10, 2015, 03:43:00 PM

umarım uzun soluklu bir proje olur. forumdan cakir saygı duyduğum bir üyedir. haberleri onun sitesinden okumayı tercih edeceğim. your site has been bookmarked Smiley

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
March 10, 2015, 03:55:40 PM

umarım uzun soluklu bir proje olur. forumdan cakir saygı duyduğum bir üyedir. haberleri onun sitesinden okumayı tercih edeceğim. your site has been bookmarked Smiley

Deepcoinin dediği gibi. Hepimiz aynı gemideyiz. Hepsini takip edelim, destek olalım ayırt etmeden.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
March 10, 2015, 04:23:47 PM

Deepcoinin dediği gibi. Hepimiz aynı gemideyiz. Hepsini takip edelim, destek olalım ayırt etmeden.
diğerlerine köstek olucam demedim bro. cakirin hesplamaları var ya daha zengin içerik sunar diye tahmin ediyorum. zten öncelik forumda. kim haber eklerse ilk ondan alıyoruz haberleri genelde Wink

cakir1 (OP)
Sr. Member

Activity: 266

kün tuğ bolgıl kök kurıkan

View Profile WWW
March 10, 2015, 04:30:33 PM

Bizden önce reglenmiş görünüyor Sad
Umarım sahibi iyi bir amaç uğruna kayıt etmiştir Smiley
.netin sahibi kapmış hemen yabancıya gitmemiş en azından
Murat Bey'i tebrik ediyorum o halde Smiley Bizden hızlı davranmış Smiley

Tebrikler arkadaşlar, hayırlı olsun. Biz CoinTurk olarak elimizden geldiğince desteğe ve işbirliğine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Başarılar dileriz.
Tekrardan teşekkürler, Levent Bey'in kişisel destek sözü vardı zaten, kendisiyle görüşmüştüm bu konuyu Smiley

Çok teşekkür ederim,
Ancak bizden önceki haber siteleri çok güzel işler yaptılar, yapıyorlar. Biz de onlara yetişip elimizden geldiğince bu ekosisteme katkıda bulunmak istiyoruz.

diğerlerine köstek olucam demedim bro. cakirin hesplamaları var ya daha zengin içerik sunar diye tahmin ediyorum. zten öncelik forumda. kim haber eklerse ilk ondan alıyoruz haberleri genelde Wink
Bitcoin gibi biz de emekleme aşamasındayız henüz Smiley Umarım her şey gönlümüzce olur ve doyurucu bilgilerle en sağlıklı bir biçimde bu ekosisteme katkı sağlarız.

'Öd Tengri yasar kişi oglı kop ölgeli törimiş' demiş atan, Unutma, bu hayatta her zaman onurun için yaşa
Unutma zaman bir su akıp gider, Son pişmanlık toprakta fayda mı eder?
Teknik Olarak Bitcoin
cincan
Full Member

Activity: 160

View Profile
March 10, 2015, 05:55:28 PM

Elinize saglik haberlerinizi bekliyorum, hayırlı olsun herkese
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: