Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:33:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Alternatif para kazanma yöntemi, (Ref Linki Yoktur)  (Read 5967 times)
vvasabi
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
March 16, 2015, 04:04:05 PM

eğer her gün günün belirli bir saati oyuna 1,5 saat harcayabilirsen kazançlı olur Wink
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
March 16, 2015, 08:43:44 PM

eğer her gün günün belirli bir saati oyuna 1,5 saat harcayabilirsen kazançlı olur Wink
Peki buradan para kazananların kanıtları var mı ? dekont olur transaction ekran görüntüsü olur vs. İnternette herkes para kazanılan oyun yazmış ama kanıt yok pek.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 16, 2015, 09:24:35 PM

Peki buradan para kazananların kanıtları var mı ? dekont olur transaction ekran görüntüsü olur vs. İnternette herkes para kazanılan oyun yazmış ama kanıt yok pek.
Ben bir kaç defa ödeme aldım.Ödeme yapıyor hocam sıkıntı yok yani.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
vvasabi
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
March 16, 2015, 09:55:49 PM

sıkıntı ödeme almak değil. sıkıntı kazanmak. bir gün bile o döngüyü kaçırırsan başa dönüyorsun neredeyse. öyle hatırlıyorum. ben uzun zaman önce hesabımı sattım. ben goaltycoon oynuyorum daha çok. marketgloryden kazandığımı goaltycoona aktarıyorum. muhtemelen ikisini de bırakırım gerçi yakında. sıktı artık. BTC bulmadan önce iyidi de artık BTC daha kazançlı olabilir. yani oraya harcayacağım zamanla bi araştırma yapıp al-sat yapsam daha çok kazanırım.
crazy0000 (OP)
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile
March 16, 2015, 10:12:30 PM

13.03.2015 de ödeme talebi yaptım 20 euro gelince paylaşırım.

Saygılar.
jackringer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
March 16, 2015, 11:26:19 PM

Bende katılayım bakalım hala aktifse Smiley
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
March 17, 2015, 09:53:25 AM

Maksadım konuyu baltalamak değil ama para yatırmadan oyunu oynamak isteyenler içim fikirlerimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikli olarak ; günde 10 fight ve 1 work yaparak başlangıçta ne kadar kazanacağımızı hesaplayalım:

10 fight'tan 1 TL kazanıyorsunuz , 10 kuruş  üst referrer'ınıza (yoksa admine) gidiyor, 25 kuruş da vergi olarak kesiliyor. Kalıyor 65 kuruş.
1 work'ten de (ilk) günde 22 kuruş kazanıyorsunuz. 2 kuruş referrer'a yaklaşık 6 kuruş da vergi kesiliyor. Kalıyor 14 kuruş. Fakat work 'ten gelen para zamanla artıyor. Cuma günü ilk girdim Dün ve bugün de work yaptım. Bu gün brüt 32 kuruş (net ~20 kuruş) kazandım. Günlük 1 TL olmadı henüz.

Şimdi basit bir hesaplama ile günlük ne kadar kazandığımızı yazalım.

Diyelim ki günde 1 TL net kazandık(Ki daha az olduğu yukarıdaki hesapta görülüyor) . Soru şu bunun karşılığı ne?
İşte bu noktada kurları bilmeden rakamlar aldatıcı olabiliyor. Öncelikle TL'yi golda onu da euro ya çevirmemiz lazım.

EUR/GOLD= ~16,10
GOLD/TRY= ~11,20

Buradan da 1 EUR 180 TL gibi bir rakam çıkıyor.( Bozdurma işlemi yapmadım yanlışlık varsa düzeltin)
Yani 1 EUR kazanabilmek için 180 TL kazanmamız gerekiyor. Günlük kazancımız ise 1 TL => 1/180*2,76 (Güncel EUR/TL kuru) = ~0.016 TL
Diğer bir deyişle günde 1,5-1,6 kuruş kazanıyorsunuz. Bu da yine bugünkü kurdan yaklaşık 2000 satoshi ediyor.

Para yatırınca farklı yöntemler kullanarak paranızı artırıyor olabilirsiniz ama referral olmadan halkanın en alt zincirindeki biriyseniz para kazanmak için çok uzun zaman harcamanız gerekiyor. Buna değer mi derseniz bence değmez.

aliser
Hero Member

View Profile
March 18, 2015, 02:55:16 PM

Maksadım konuyu baltalamak değil ama para yatırmadan oyunu oynamak isteyenler içim fikirlerimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikli olarak ; günde 10 fight ve 1 work yaparak başlangıçta ne kadar kazanacağımızı hesaplayalım:

10 fight'tan 1 TL kazanıyorsunuz , 10 kuruş  üst referrer'ınıza (yoksa admine) gidiyor, 25 kuruş da vergi olarak kesiliyor. Kalıyor 65 kuruş.
1 work'ten de (ilk) günde 22 kuruş kazanıyorsunuz. 2 kuruş referrer'a yaklaşık 6 kuruş da vergi kesiliyor. Kalıyor 14 kuruş. Fakat work 'ten gelen para zamanla artıyor. Cuma günü ilk girdim Dün ve bugün de work yaptım. Bu gün brüt 32 kuruş (net ~20 kuruş) kazandım. Günlük 1 TL olmadı henüz.

Şimdi basit bir hesaplama ile günlük ne kadar kazandığımızı yazalım.

Diyelim ki günde 1 TL net kazandık(Ki daha az olduğu yukarıdaki hesapta görülüyor) . Soru şu bunun karşılığı ne?
İşte bu noktada kurları bilmeden rakamlar aldatıcı olabiliyor. Öncelikle TL'yi golda onu da euro ya çevirmemiz lazım.

EUR/GOLD= ~16,10
GOLD/TRY= ~11,20

Buradan da 1 EUR 180 TL gibi bir rakam çıkıyor.( Bozdurma işlemi yapmadım yanlışlık varsa düzeltin)
Yani 1 EUR kazanabilmek için 180 TL kazanmamız gerekiyor. Günlük kazancımız ise 1 TL => 1/180*2,76 (Güncel EUR/TL kuru) = ~0.016 TL
Diğer bir deyişle günde 1,5-1,6 kuruş kazanıyorsunuz. Bu da yine bugünkü kurdan yaklaşık 2000 satoshi ediyor.

Para yatırınca farklı yöntemler kullanarak paranızı artırıyor olabilirsiniz ama referral olmadan halkanın en alt zincirindeki biriyseniz para kazanmak için çok uzun zaman harcamanız gerekiyor. Buna değer mi derseniz bence değmez.

Öncelikle emeğine sağlık gayet güzel açıklamışsın olayı. Ben de bir diğer olumsuz tarafını yazayım, şimdi kimse kimseye durduk yere para vermez bu bir gerçek, ama en azından şöyle bir durum olabilir, örneğin eğlenceli ya da aksiyon dolu bir oyun vardır ortada, az kazanıyor bile olsan seni sarıyordur oynarken heyecanlanıyor bir sonraki adıma geçmek için sabırsızlanıyorsundur hatta ortada bir kazanç olmasa bile bir hırs vardır ortada sırf bunun için oynarsın.

İşte bu oyun yukarıda saydığım kriterlere de uymuyor, oyunun başlangıcı o kadar yavaş o kadar sıkıcı o kadar hantal ki 4. gündeyim ve bugün neredeyse görevlerin hiçbirine bakmadım bile. Sitenin fevkalade yavaş olması da bunun cabası, gün içerisinde maksimum görev sınırı olması zaten oyuncunun oyundan soğumasına neden oluyor, şöyle ki, 1 gün içerisinde 1 work, 10 fight yapıyorsun işte oyun seni için o gün bitiyor heyecan yok, bir şeyleri kanıtlamaya çalışma yok bu hale gelebilmek için muhtemelen haftalar hatta aylar geçmesi gerekiyor. Zaman kaybı diyeceğim ama zaman kaybı da değil aslında çünkü sayfayı açık bırakmasan unutuyorsun işleri arkada Smiley
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
March 27, 2015, 12:31:03 PM

üstat bende varım. Bu tarz oyunları hep sevmişimdir. Şu özel bilgileride gönder sana zahmet üstadım  Smiley
crazy0000 (OP)
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile
March 28, 2015, 09:03:44 AM

Mesaj gönderildi, oyuna katılıp vazgeçen arkadaşlar var, oyuna yeni özellikler geldi, fight ve workden %25 daha fazla kazanç geliyor artık, birde anlattığım sistemin dışına çıkarsanız, boşa zaman harcamış olursunuz,

Saygılar,
aliser
Hero Member

View Profile
March 28, 2015, 09:18:03 AM

Birde hesaplama yapan arkadaşlar, kazancın hergün kademeli arttığını hesaplamadan, workden 3 günde 1 bonus alırsınız, örn. 3 gün 1 tl den 3 tl alsanız 3. gün 3 tlde work bonusu, alırsınız yani 3 günün sonunda 6tl dir, katlanarak exp puanınız artar ve worklardan daha fazla maas alırsınız, oyunu anlattığım şekilde deneyip uygulayan arkadaşarı da görüyorum gayet başarılı bir şekilde ilerliyor aralarında yatırımsız, kazançlarıyla şirket açanlar var, oyun eski bildiğiniz gibi değil yani,

Düzenli deneyin anlatılanları yapın 15-20 gün sonra ilk günkü kazançlarınıza bakın anlarsınız nasıl arttığını,

Saygılar.

Hocam sorun kazancın düşük olması ya da yüksek olması değil. Sorun oyunun çok amaçsız ve boş olması. Bunun yerine Faucet'lerde takılmak daha mantıklı aynı derecede sıkıcı ve zevksiz en azından faucetlerde geri sayan sayacı izler eğlenirsin Smiley
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
March 30, 2015, 12:44:59 PM

Birde hesaplama yapan arkadaşlar, kazancın hergün kademeli arttığını hesaplamadan, workden 3 günde 1 bonus alırsınız, örn. 3 gün 1 tl den 3 tl alsanız 3. gün 3 tlde work bonusu, alırsınız yani 3 günün sonunda 6tl dir, katlanarak exp puanınız artar ve worklardan daha fazla maas alırsınız, oyunu anlattığım şekilde deneyip uygulayan arkadaşarı da görüyorum gayet başarılı bir şekilde ilerliyor aralarında yatırımsız, kazançlarıyla şirket açanlar var, oyun eski bildiğiniz gibi değil yani,

Düzenli deneyin anlatılanları yapın 15-20 gün sonra ilk günkü kazançlarınıza bakın anlarsınız nasıl arttığını,

Saygılar.

Hocam sizin dediğiniz sistemle, referral olmadan yeni başlayan birinin 1 € kazanabilmesi için gerekli olan süreyi hesaplayıp yazabilir misiniz?

Hesaplama için kriterler:
Referral olmayacak,
Para yatırmayacak .
Her gün hesaba girip ilgili işlemleri yapacak.

Buna göre sisteme giren 1 kişi en az kaç günde 1 € kazanabilir (tahmini rakam ama hesaplamalar yaparak lütfen)?

Lütfen bunu yazın ondan sonra mesajımın ilgili kısmına bunları ekleyeceğim.
Yapmayacaksanız da afaki rakamlarla  şöyle olur böyle olur demeyin.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1509

View Profile
March 30, 2015, 12:51:20 PM

Bu oyunlar bildiğimiz piramit, sadece en üstteki reflere para kazandırır kalan herkes için zaman kaybıdır.
DirtyUniverse
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

All I want is a new CLEAN page for just to live!

View Profile
March 31, 2015, 07:11:22 AM

detaylı pm alabilir miyim?

Ok
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: