Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:46:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Šatoraši  (Read 5245 times)
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 19, 2015, 10:04:36 AM
 #21

Quote
Svatko sa pola mozga zna kakva je organizacija SDP. Nije ti potreban zakond a ti to definira. Zna se tko ga vodi, tko ga je vodio i sa kakvim ciljem. Znaju svi osim kmetova koji rade / glasaju za iste. A ustvari zanju i kemtovi, samo se boje crnog vraga ili "one što su protiv gay brakova" više nego sto se boje za buducnost vlastite djece (ukoliko djeca ostanu na ovom prostoru).

nisam ja ni rekao da treba udovoljiti svim zahtjevima, za to mi istraživanje nije potrebno
jasno je da TI ovdje pozivaš na nasilje

Quote
prosvjedovali bi oni meni svi iz bolnice kada bi ih
murija pregazila

ja sam rekao samo da je Matića potrebno smjeniti

mislim da je besmisleno, uspoređivat glasače HDZa i SDPa, kad su u potpunosti isti samo što predstavljaju 2 suprotne strane

mislim da stranka koja je proizašla iz jednog totalitarnog režima i nosi doslovni naziv Partija u imenu, nema što raditi u Hrvatskoj kao ni HDZ nakon Sanadera
još ZAMP, pa pokušaji povlačenja tužbe za genocid, ratnu odštetu, predavanje dokumenata o tužbi srpskom ministru itd.
još kad k tome izjave da je Domovinski rat civilni rat, a odlaskom Linića broj Srba u vladi prelazi 50%
znači manjina smo u vladi svoje države
nisam ksenofob, imam Srbe za prijatelje, ali manjina koja čini 4.36% stanovnika čini 50% vlade, tu je nešto sumnjivo Smiley
od toliko sposobnih Hrvata,Čeha,Mađara, uvijek se baš nađe Srbin
ne znam Cheesy

sumnjivo brate, kako se to u Srbiji ne dogodi sa Hrvatskom manjinom, nemamo ni jedno garantirano mjesto u saboru, a oni imaju 3, tamo se provodi ćirilizacija Vojvodine, a kod nas ćirilizacija Vukovara lol
kod njih tzv. Bunjevački jezik odjednom postane preslika srpskog (i to na ćirilici, kao bunjevačko pismo je ćirilica Cheesy) i nikom ništa, pretuku na smrt hrvata novinara, nikom ništa
a kod nas ako netko digne glas na Srbina, odmah je crni ustaša

ne sumnjam da ćete i mene sada svime nazivati, već sam postao i HDZovac  Roll Eyes

čini se meni da bi vi htijeli da ih više završi kao Darko Pajčić, kako su se problemi rješavali i prije 30 godina

Pa što nisi prije napisao da si zadrti šovinist,nazadnjak  i nitko nebi ni riječi trošio na tebe.
Vjerovatno si iz hercegovine i zato imaš osjećaj manje vrijednosti...

IOTA
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714852000
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714852000

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852000
Reply with quote  #2

1714852000
Report to moderator
1714852000
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714852000

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852000
Reply with quote  #2

1714852000
Report to moderator
1714852000
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714852000

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852000
Reply with quote  #2

1714852000
Report to moderator
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
March 19, 2015, 10:32:12 AM
 #22

Pa što nisi prije napisao da si zadrti šovinist,nazadnjak  i nitko nebi ni riječi trošio na tebe.
Vjerovatno si iz hercegovine i zato imaš osjećaj manje vrijednosti...

Ja sam nazadnjak a ti pozivaš na nasilje i prijetiš se?
Ja sam zadrt a ti me odmah svrstavaš u drugu grupu jer ako nisam s tobom, protiv tebe sam

Ne znam kako se radi rodnog kraja stvori osjecaj nize vrijednosti ali rođen,odrastao i trenutno živim u Vinkovcima, otac rođen,odrastao i živi tu, majka je odrasla u Starim Mikanovcima

Šovinist Grin

Ovdje ti diskriminiraš cijelu grupaciju prema rodnom kraju, šovinizam na djelu

A potreba za ponižavanjem i vrijeđanjem drugih iskazuje da si ti taj s poremećajem manje vrijednosti

Looking for a signature campaign.
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 19, 2015, 12:39:49 PM
 #23

Kao prvo, ne pozivam na nasilje, pozivam na poštivanje zakona a te šatorđije prijete da ukoliko ih netko i pokuša maknuti da
neće birati sredstva. I normalno da takvim ponašanjem izazivaju revolt velike većine građana.

Hercegovci, hehe znao sam da ćeš se na to uloviti; šta sam mislio s osjećajem manje vrijednosti - meni neshvatljivu pojavu
da imaju potrebu glasati i odlučivati o predsjedniku i vladi druge republike, iako nit tu žive nit plačaju porez.
Ali zakon je takav, legalisti smo i neka im i to.
Npr u Sloveniji na lokalnim izborima ima pravo glasati svaki državljanin EU koji je rezident Slovenije (privremeno radi u SLO),
Što je meni osobno skroz OK - plačaš porez u mjestu u kojem živiš i imaš pravo utjecati na lokalnu politiku.

Vidim da imaš nesavladivu potrebu brojanja krvnih zrnca ministrima (sad znam zašto stavljaš jednakost između HDZ-a i SDP-a).
Imaš i pravo, možda je SDP gori jer nema muda za promjene, no zatebe je gori zbog srba ministara.
Ti voliš  iz krivog razloga a isto tako mrziš iz krivog razloga.
Neznam šta bi napravio sinu da ti doma dovede muža Srbina ili Bugara ili Njemca ili Tajlanđanina, a možda bi imao nešto i protiv Hrvata ? Cheesy

Prijatelju moj, Ustav RH i zakone u ruke i uči kako se voli država. Nije ljubav prema državi pevaljka Tomson i njegova ljubav zaborava
plačanja poreza.
I za kraj, ko u školi ponavljanje:
- vladu bira sabor
- članove vlade (ministre) predlaže mandatar vlade (premijer)
- sabor potvrđuje vladu , sabor raspušta vladu, sabor potvrđuje i razrješuje pojedine ministre na prijedlog premijera

Kako se smjenjuje ministar:
- sam daje ostavku na dužnost
- premijer ga otpušta
- cijela vlada se raspušta

Tko može smjeniti vladu:
- može se sama raspustiti
- može je Sabor raspustiti
- može je većina građana raspustiti (referendumom)

Prijatelju moj, rasprava nam je glupa, ja se samo nadam da ćemo se mi obogatiti na cryptovalutama i obogatiti barem
mikrosvijet oko sebe Wink

IOTA
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
March 19, 2015, 08:16:27 PM
Last edit: March 19, 2015, 08:42:38 PM by iluvbitcoins
 #24

Kao prvo, ne pozivam na nasilje, pozivam na poštivanje zakona a te šatorđije prijete da ukoliko ih netko i pokuša maknuti da
neće birati sredstva. I normalno da takvim ponašanjem izazivaju revolt velike većine građana.

Da sam ja Milanović, prosvjedovali bi oni meni svi iz bolnice kada bi ih
murija pregazila

ovo nije poziv na nasilje?

Quote
Hercegovci, hehe znao sam da ćeš se na to uloviti; šta sam mislio s osjećajem manje vrijednosti - meni neshvatljivu pojavu
da imaju potrebu glasati i odlučivati o predsjedniku i vladi druge republike, iako nit tu žive nit plačaju porez.
Ali zakon je takav, legalisti smo i neka im i to.
Npr u Sloveniji na lokalnim izborima ima pravo glasati svaki državljanin EU koji je rezident Slovenije (privremeno radi u SLO),
Što je meni osobno skroz OK - plačaš porez u mjestu u kojem živiš i imaš pravo utjecati na lokalnu politiku.

u svakoj normalno zemlji, uključujući i Sloveniju i nas, dijaspora ima pravo glasa, Hrvati iz BiH nisu samo dijaspora nego srž hrvatskog bivstva
uostalom, Hrvati iz BiH imaju Hrvatsko državljanstvo, a svaki državljanin RH mora imati pravo glasa
Hercegovci smetaju iz jednog jedinog razloga, što pretežito glasaju za HDZ

Quote
Vidim da imaš nesavladivu potrebu brojanja krvnih zrnca ministrima (sad znam zašto stavljaš jednakost između HDZ-a i SDP-a).
Imaš i pravo, možda je SDP gori jer nema muda za promjene, no zatebe je gori zbog srba ministara.
Ti voliš  iz krivog razloga a isto tako mrziš iz krivog razloga.
Neznam šta bi napravio sinu da ti doma dovede muža Srbina ili Bugara ili Njemca ili Tajlanđanina, a možda bi imao nešto i protiv Hrvata ? Cheesy

iskreno ne bi mi bilo drago jer želim da netko nastavi moju lozu, ali što je tu je, ne mogu mijenjati na silu  Wink
dati podršku i neka sam otkrije tko je i što je

jooj, rekao sam par puta i reći ću 100 puta ako treba, znam Srba koji su 100 puta veći Hrvati od ovih SDPovaca
jebeš Srbe kad će ovi nać 100 put većeg Srbina u Hrvatu Cheesy
pojam politički jugoslaven tu odgovara..
*nisam mislio ništ uvredljivo, pojam je usporedba*

nije istina, ja volim sve stanovnike RH bez obzira na nacionalnost,vjeroispovjest (i seksualnu orijentaciju, vidim da bacaš stereotipe), bili mi Srbi,Hrvati,Česi,katolici,muslimani ili pravoslavci, svi smo sinovi Republike Hrvatske, i kao takvi trebamo biti ujedinjeni u našoj različitosti Smiley

Quote
Prijatelju moj, Ustav RH i zakone u ruke i uči kako se voli država. Nije ljubav prema državi pevaljka Tomson i njegova ljubav zaborava
plačanja poreza.

znam ja kak se voli država, ti me instantno diskriminiraš kao da je to sve što sam ja, kao da slijepo slijedim thompsona i hadeze bez mozga, da nema  ništa od mene, da ne mislim svojom glavom
jesam ja tebi ijednom rekao da si jugokomunist, udbaš ili SDPovac? bome sam imao materijala, ali nisam Wink

nego, u vezi poreza, reci ti meni da ti netko da milijun kuna da NE pjevaš, ti bi se 100% sjetio otić u narodne novine i prijavit to? Cheesy

Quote
I za kraj, ko u školi ponavljanje:
- vladu bira sabor
- članove vlade (ministre) predlaže mandatar vlade (premijer)
- sabor potvrđuje vladu , sabor raspušta vladu, sabor potvrđuje i razrješuje pojedine ministre na prijedlog premijera

Kako se smjenjuje ministar:
- sam daje ostavku na dužnost
- premijer ga otpušta
- cijela vlada se raspušta

Tko može smjeniti vladu:
- može se sama raspustiti
- može je Sabor raspustiti
- može je većina građana raspustiti (referendumom)

postoje i neke stvari koje se zovu poštenje, empatija i slično
jebemu, da ja 12 kvartala za redom sjebem i sve ankete govore da sam najomraženiji političar u državi, povukao bih se zauvijek iz politike i raspustio cijelu vladu
protest je protest, ne moraju se uvijek novci trošiti na referendumima, može se vlada i potaknuti na neke postupke Smiley
dok ne riješimo volontere za referendume, elektronsko glasanje itd. najjeftinije je ovako

Quote
Prijatelju moj, rasprava nam je glupa, ja se samo nadam da ćemo se mi obogatiti na cryptovalutama i obogatiti barem
mikrosvijet oko sebe Wink

ajd, da se u nečem složimo Cheesy
sad sam u Crypto Kingdomu ubo monera u vrijednosti 7BTC, al mi žao prodat, još nije ni online verzija izašla Cheesy

Looking for a signature campaign.
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 19, 2015, 08:43:58 PM
 #25

evo ti u 2015 godini o jugokomunistima i udbašima....

svaka ti čast

spavaj i dalje

IOTA
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
March 19, 2015, 08:49:36 PM
 #26

evo ti u 2015 godini o jugokomunistima i udbašima....

svaka ti čast

spavaj i dalje

Quote
jesam ja tebi ijednom rekao da si jugokomunist, udbaš ili SDPovac?

nisam

ako se obraćaš na ovo

Quote
pojam politički jugoslaven tu odgovara..

koncentriraj se na riječ politički

politički jugoslaven je onaj eto recimo koji umjesto Višegradskog saveza bira neke regionske saveze sa jugoistočnim zemljama, jasno je da je ovo prvo za nas isplativije, iz nepoznatih razloga bira se ovo drugo
politički jugoslaven je netko tko intenzivno radi na povlačenju tužbe za ratnu odštetu, tužbe od čijih bi para imali koristi i Srbi u Hrvatskoj
politički jugoslaven je netko tko Domovinski rat prozove civilnim ratom Cheesy

bitno da su ustaške guje na svakom koraku, a komunista nema nigdje  Roll Eyes

Looking for a signature campaign.
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 20, 2015, 07:46:45 AM
 #27

Quote
jesam ja tebi ijednom rekao da si jugokomunist, udbaš ili SDPovac?
nisam, a bome sam imao materiala

Neznam samo gdje i kad si imao materiala.

Godina je 2015, ustaše su se razbježale prije 70 godina, danas partizana i/ili ustašu možeš vidjeti samo na gerijatriji sa svojih jedno 90 godina.

Politički jugosloven?HuhHuh??

Kakvi regionalni savezi??? Mi smo u EU (no vjerovatno znaš da nam je robna razmjena u plusu samo s Bosnom i Srbijom)
Kakvo povlačenje tužbe - tužba je odbijena na sudu ( sad češ ti napisat htjeli su oni odustat ali nisu itd itd?Huh )

Neznam gdje ti u Hrvatskoj politici ili javnom životu vidiš komuniste? Ili Jugoslovene??
nema ni parlamentarne ljevice (samo mi nemoj molim te reći da su SDP, HNS i ostali stranke koje zagovaraju liberalni kapitalizam ljevice).

Kakva te to paranoja lovi od nečeg što ne postoji. Udbaši? Pa udba ne postoji već 25 godina.

I BiH Hrvati su srž hrvatskog bivstva? Koje ti droge koristiš? Kakvog bivstva?
Oni su manji Hrvati od Uzbekistanca u Hrvatskoj koji tu živi, radi i troši.
Oni su politički Hrvati (genetska čistoća svih naroda u BiH je vrlo upitna (guglaj)).
uh, sjećam se podjebavanja jednog kolege hercegovaca (studenata) u Zagrebu jednoga kolege
(studenta) iz Čakovca...uh kako im je samo spustio... Zamisli hercegovac se rugao međimurcu za jezik i to
Hrvatskoj.

Dječija bolnica u Zagrebu se raspada (Klaićeva) (mogu si onda samo mislit kakve su u drugim gradovima) a MI
plačamo bolnicu u Mostaru (BIH)Huh   Tko tu koga i zašto.

Kao što je stara komunjara Franjo vidio crvene, zelene, žute (neka dobra droga)
neprijatelje tako i komunisti koji su se u najvećem broju reformirali u demokrate
baš u partiji HDZ vide nekakvu opasnost, valjda sami od sebe.

Godina je 2015, neki još uvjek žive u '41, neki u '45, neki u '91.

Nema Jugoslavije, nema komunizma al eto izmišlja se pojam jugokomunist
(po popisu stanovništva više je kligonaca nego Jugoslovena u HR).

No meni je sve jasno; o čemu bi laprdali organizatori šatorijade ako si nebi izmišljali
neprijatelje.
 
HDZ pretendira na vlast a nema gospodarski program (jel krađa se još uvijek ne smatra programom makar su se oni u tome dobro organizirali)
Karamarko da nije brendirao naziv jugokomunisti bi bio samo tiho.
Da nema Titove biste Kolinda bi popizdila, ovako ona bi htjela biti pozvana na sjednicu vlade o gospodarstvu,
ali teme i prijedloge za razgovor nema i neće predložiti, ona se sigurno seli iz rastrošnog Pantovčaka samo joj se nejde.

SDP - ima gospodarski program, samo što nitko nezna što im je program. Nemaju muda za bilo koju promjenu, samo kozmetika.
Morali bi smanjiti javnu upravu i broj općina, no kako kad bi išli u smanjenje tada morali udariti i na svoje činovnike (a to dečki nežele).
Samoprozvani su lijevi centar a gospodarski su desniji od HDZ-a (štite krupni kaptal). Po meni, najbolji ministar je morao otići u zatvor (Čačić)...

Imamo ratne profitere, koji su napravili veću štetu nego rat ( Rojs, Rajić, Čermak) nitko im ništa neradi (stvorio ih je HDZ a SDP ih očito brani),
Imali smo HDZ-ovo tjeranje svih banaka (ne svih 15) u stečaj, njihovu sanaciju našim novcem (10 milijardi) i njihovu prodaju strancima za 1 milijardu.
Gospodina Kutlu, gospodina Sanadera, Gucića, Todorića itd itd
Klem?? sitni profiter, kriminalac, vlasnik zaštitarske tvrtke koji jel poslove ne dobiva baš preko natječaja i jel tu i tamo zaboravi plaćat porez.
Radnike maltretira i rade kao crnci, no daje redovnu plaču, zamisli ti kretena čime se hvali.

Imamo ratnih invalida više nego ratnika , moram još info provjeriti ali od 7200 vojnika koji su sudjelovali u akciji
Bljesak navodno njih 7000 ima neki priznani postotak invalidnosti?Huh (neželim vjerovati da je to istina)
I dobro je Bojan Glavašević rekao, prevelik je nesrazmjer PTSP-a na našoj i srpskoj strani.

Ali, koji su glavni problemi u državi:
1. ministar Matić
2. Titova bista
3. adresa predsjednice
4. ćirilica
5. šatorđije
6. modni mačak
7. neprijatelja nema, idemo ih izmisliti jugo (nema) komunisti (nema)

Iako ne idealno, naši HRVI imaju najbolje uvjete od svih svjetskih ratnih vojnih invalida.
Da li može bolje - može, ali novaca nema.
Sad 20ak tisuća kuna je previše za Hrvatsku u uvjetima u kojim smo.
Zato se velika većina niti ne buni.

Zašto se za njegu vojnog invalida dobija 3x veći iznos nego za njegu drugih invalida?Huh
Ajde mi samo to molim te objasni i pojasni ukoliko možeš -njega je ista, njegovatelj iste obveze.
Tko prosvjeduje ? manje od 100 branitelja u kolicima i ovi šatorđijski oportunisti kao npr. Klem koji traže svaki
medijski prostor (iskače ko jadranka iz paštete)

Teoretski da i postoji stranka koja teži ujedinjenju s recimo Moldavijom, demokracija smo neka izađu na
izbore i ukoliko dobiju većinu na izborima eto nas s Moldavijom.

I mi smo poželjna udavača, IS nas već crta u svoje karte Cheesy













IOTA
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
March 20, 2015, 09:39:01 AM
 #28

Ne čitam portale, štampu/tisak, ne slušam radio, niti pratim TV dnevnike i slično. To radim jer me nije briga za ono za šta me nije briga. Molim vas da u što manjoj mjeri spominjete neke lokalno političke dogodovštine, avanture, zabave pod šatorima i slične stvari. Hvala unaprijed.

P.S. Nekakav pametan kultruni događaj kao kakav koncert, kazališni komad, izložbu ili slično slobodno najavite.

Hodling since 2011.®
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
March 20, 2015, 12:49:05 PM
Last edit: March 20, 2015, 01:06:19 PM by iluvbitcoins
 #29

Neznam samo gdje i kad si imao materiala.

jednako kao što si ti imao za mene prozvati HDZovcem
još i hercegovcem  Roll Eyes

Quote
Politički jugosloven?HuhHuh??

Kakvi regionalni savezi??? Mi smo u EU (no vjerovatno znaš da nam je robna razmjena u plusu samo s Bosnom i Srbijom)
Kakvo povlačenje tužbe - tužba je odbijena na sudu

govoriš o tužbi za genocid, ne za ratnu odštetu, za prvu je Josipović stalno pozivao na povlačenje a druge još ni nema makar su ovi 96. potpisali isplatit ratnu odštetu

Mi smo u EU, zamisli
eto Češka,Poljska i Mađarska nisu u EU Cheesy

Quote
Neznam gdje ti u Hrvatskoj politici ili javnom životu vidiš komuniste? Ili Jugoslovene??
nema ni parlamentarne ljevice (samo mi nemoj molim te reći da su SDP, HNS i ostali stranke koje zagovaraju liberalni kapitalizam ljevice).

Kakva te to paranoja lovi od nečeg što ne postoji. Udbaši? Pa udba ne postoji već 25 godina.



nisam ni jednom spomenuo udbu, ni komuniste ni jugoslavene

rekao sam da postoji pojam politički jugoslaven a to je netko tko njeguje spomen na jugoslaviju i radi nauštrb hrvatskih interesa radi boljih odnosa sa navedenim državama

eto recimo, kako objašnjavaš taj proces izjednačavanja krivnje koji provodi SDPova ekipa?

nisu jugoslaveni, nego simpatizeri jugoslavije, u tome je problem Cheesy

Quote
I BiH Hrvati su srž hrvatskog bivstva? Koje ti droge koristiš? Kakvog bivstva?
Oni su manji Hrvati od Uzbekistanca u Hrvatskoj koji tu živi, radi i troši.
Oni su politički Hrvati (genetska čistoća svih naroda u BiH je vrlo upitna (guglaj)).
uh, sjećam se podjebavanja jednog kolege hercegovaca (studenata) u Zagrebu jednoga kolege
(studenta) iz Čakovca...uh kako im je samo spustio... Zamisli hercegovac se rugao međimurcu za jezik i to
Hrvatskoj.

sad si pokazao koliko nemaš pojma, općepoznato je da hercegovci pričaju jedan od čiščih oblika hrvatskog jezika, sigurno čistiji od nekog iz Čakovca, sad da se uspoređivao sa Slavoncem, bilo bi drugačije

vidi ga, dotakao se genetike, tko sad broji krvna zrnca? Smiley
mučki lažeš, D.Primorac veli da je stari gen u Hrvata najviše izražen upravo u Hrvata iz BiH, al dobro, ti temelji svoja mišljenja na predrasudama Cheesy
Quote
Kao što je stara komunjara Franjo vidio crvene, zelene, žute (neka dobra droga)
neprijatelje tako i komunisti koji su se u najvećem broju reformirali u demokrate
baš u partiji HDZ vide nekakvu opasnost, valjda sami od sebe.

Poljska je nakon lustracije procvjetala, prije su bili pripizdina, trebamo i mi pa neće bit problema s podjelom Smiley

Quote
Godina je 2015, neki još uvjek žive u '41, neki u '45, neki u '91.

Nema Jugoslavije, nema komunizma al eto izmišlja se pojam jugokomunist
(po popisu stanovništva više je kligonaca nego Jugoslovena u HR).

ti se očito glup praviš, nema smisla govoriti i ponavljati politički
znam ljudi koji se smatraju jugoslavenima a izjasnili su se pod neodređeno jer nisu znali da se uopće može izjasniti jugoslavenom

Quote
No meni je sve jasno; o čemu bi laprdali organizatori šatorijade ako si nebi izmišljali
neprijatelje.

isto vrijedi i za podrumaše, svako malo izmišljen neki ustaša
 
Quote
HDZ pretendira na vlast a nema gospodarski program (jel krađa se još uvijek ne smatra programom makar su se oni u tome dobro organizirali)
Karamarko da nije brendirao naziv jugokomunisti bi bio samo tiho.
Da nema Titove biste Kolinda bi popizdila, ovako ona bi htjela biti pozvana na sjednicu vlade o gospodarstvu,
ali teme i prijedloge za razgovor nema i neće predložiti, ona se sigurno seli iz rastrošnog Pantovčaka samo joj se nejde.

kakve veze HDZ ima s ičim? pojam jugokomunist postoji odavno, kada je mladež HDZa nazvala SDPovce jugokomunistima, i Karamarko i ekipa su ih javno osudili
Kolinda je bistu poslala u muzej, čak je rekla da je pronašla neka druga djela iz tog vremena koja su ležala po kotlovnicama i tko zna gdje, također poslani u muzej

Quote
SDP - ima gospodarski program, samo što nitko nezna što im je program. Nemaju muda za bilo koju promjenu, samo kozmetika.
Morali bi smanjiti javnu upravu i broj općina, no kako kad bi išli u smanjenje tada morali udariti i na svoje činovnike (a to dečki nežele).
Samoprozvani su lijevi centar a gospodarski su desniji od HDZ-a (štite krupni kaptal). Po meni, najbolji ministar je morao otići u zatvor (Čačić)...

ahahha, past ću sa stolice Cheesy
bome, dobar taj program, plan 21, već 12 kvartala zaredom briljira Smiley
Quote
Imamo ratne profitere, koji su napravili veću štetu nego rat ( Rojs, Rajić, Čermak) nitko im ništa neradi (stvorio ih je HDZ a SDP ih očito brani),
Imali smo HDZ-ovo tjeranje svih banaka (ne svih 15) u stečaj, njihovu sanaciju našim novcem (10 milijardi) i njihovu prodaju strancima za 1 milijardu.
Gospodina Kutlu, gospodina Sanadera, Gucića, Todorića itd itd
Klem?? sitni profiter, kriminalac, vlasnik zaštitarske tvrtke koji jel poslove ne dobiva baš preko natječaja i jel tu i tamo zaboravi plaćat porez.
Radnike maltretira i rade kao crnci, no daje redovnu plaču, zamisli ti kretena čime se hvali.

tehnički nemoguće, 27 milijardi $ je samo materijalna šteta, neizravna se procjenjuje na oko 80 milijardi $

Quote
Imamo ratnih invalida više nego ratnika , moram još info provjeriti ali od 7200 vojnika koji su sudjelovali u akciji
Bljesak navodno njih 7000 ima neki priznani postotak invalidnosti?Huh (neželim vjerovati da je to istina)
I dobro je Bojan Glavašević rekao, prevelik je nesrazmjer PTSP-a na našoj i srpskoj strani.

nije tako rekao, nego je rekao da se PTSP uopće ne pojavljuje na srpskoj strani, što nije točno ima centar za PTSP u Beogradu
svaka druga riječ im je obično laž

jest, lagalo se za PTSP, ali normalno je da se PTSP više pojavljuje ovdje nego u Srbiji
čeg su se oni imali bojati?

razmisli malo, 3. najjača vojska na svijetu, dobro naoružana, svježi vojnici, nahranjeni,napojeni, uvijek mnogobrojniji

kod nas, šačica ljudi bez municije, sa lovačkim puškama, samo čekaju kada će neprijatelj doći

u Vukovaru je bilo 2000 branitelja i stalno angažiranih 30 000 napadača (u trenutku zauzimanja 80 000),

2000 vs 80 000

such stress
many fears
so PTSP

Quote
Ali, koji su glavni problemi u državi:
1. ministar Matić
2. Titova bista
3. adresa predsjednice
4. ćirilica
5. šatorđije
6. modni mačak
7. neprijatelja nema, idemo ih izmisliti jugo (nema) komunisti (nema)

čim dotakneš temu ispada da je ona jedini problem Cheesy
ovo su manje bitne stvari, ali zanimljivo je zašto se pruža toliki otpor

1. smjeni ministra kojeg nitko voli
2. uklanjanju biste diktatora, i zločinca (570 000 smrti, TOP 15 ubojica svijeta)
3. adresi predsjednice (premještanje radi uštede)
itd. za ostalo neću ni pisati

jer ipak je ta strana koja pruža otpor ta koja vidi ovdje jedini problem u zemlji
zašto se vi ne fokusirate na bitne stvari osim na titovu bistu i ministra Matića?
pustite ljude nek mijenjaju svoje predstavnike i izbacuju biste zločinaca

Quote
Iako ne idealno, naši HRVI imaju najbolje uvjete od svih svjetskih ratnih vojnih invalida.
Da li može bolje - može, ali novaca nema.
Sad 20ak tisuća kuna je previše za Hrvatsku u uvjetima u kojim smo.
Zato se velika većina niti ne buni.

Zašto se za njegu vojnog invalida dobija 3x veći iznos nego za njegu drugih invalida?Huh
Ajde mi samo to molim te objasni i pojasni ukoliko možeš -njega je ista, njegovatelj iste obveze.
Tko prosvjeduje ? manje od 100 branitelja u kolicima i ovi šatorđijski oportunisti kao npr. Klem koji traže svaki
medijski prostor (iskače ko jadranka iz paštete)

ne kažem, stoji da ima jako puno branitelja koji imaju previsoke mirovine, lažan PTSP itd.
treba raditi na istraživanju istih, vjerovatno ponoviti liječničke pretrage

ali ovo da vojni invalid dobiva veći iznos od drugog invalida je glupost
normalno da će dobivat veći iznos, zašto bi država nekom davala novac ako ga je pogazio auto?
kakve veze ima država s time? neka plaća onaj tko ga je pogazio

a kad je čovjek izgubio nogu braneći tu istu državu, normalno da mu država za to treba dati mirovinu (da su pametni tražili bi Srbiju da isplaćuje mirovine ratnim invalidima, al nisu pametni)

Quote
Teoretski da i postoji stranka koja teži ujedinjenju s recimo Moldavijom, demokracija smo neka izađu na
izbore i ukoliko dobiju većinu na izborima eto nas s Moldavijom.

I mi smo poželjna udavača, IS nas već crta u svoje karte Cheesy

ne bih se bunio protiv ujedinjenja s Moldavijom Cheesy

znači kad se skupe potpisi protiv ćirilice (680 000 demokratski) to ne vrijedi zbog ustava, al ako se skupe potpisi za ujedinjenje onda se ujedinjuje bez obzira što se krši ustav? Cheesy

Ne čitam portale, štampu/tisak, ne slušam radio, niti pratim TV dnevnike i slično. To radim jer me nije briga za ono za šta me nije briga. Molim vas da u što manjoj mjeri spominjete neke lokalno političke dogodovštine, avanture, zabave pod šatorima i slične stvari. Hvala unaprijed.

P.S. Nekakav pametan kultruni događaj kao kakav koncert, kazališni komad, izložbu ili slično slobodno najavite.

bome, trebali bi zabraniti politiku na ovom podforumu Cheesy

Looking for a signature campaign.
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 20, 2015, 07:13:35 PM
 #30

koje hrvatske proizvode možeš kupiti u Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj?
Vegetu i Janu.
A u ex-yu republikama možeš kupit ama baš sve.
Nažalost više izvozimo u Bosnu nego u Njemačku.

Najčišći Hrvatski se priča u okolici Siska (valjda si išao u školu, barem osnovnu (samo znanje ne pokazuješ))
a ne u susjednoj republici.

Ti i tvoji jugosloveni, imaš pravo to je politički pojam Karamarka.


Šta sad imaš protiv simpatizera Jugoslavije? Nek svatko voli što želi.
Ljubav je subjektivan pojam.

Evo zadnji kvartal u 2014 je bio rast bdp-a, informiraj se.

Neznam što tako hvališ JNA, kakva 3 sila u svijetu?Huh?
Opet te moram informirat, jna je bila 4  u europi (realno 5 iza
SSSR, V.Britanije, Francuske i Turske (neki tvrde da je turska bila 4,
što realno i jest).

Još jedanput te pitam, zašto se za istu njegu invalida dobija 3 puta manji iznos nego za
njegu ratnog invalida?

Vidim da nerazumiješ referendum i ustav, evo da ti pojasnim
npr. ako na referendumu recimo tražiš da uzatvor idu svi ljudi sa zelenim očima - to je protuustavno.
Zašto? Valjda pogađaš zašto.


Opet ti pametuiješ i stavljaš jednakost između ujedinjenja (kao s EU npr.) i ograničavanja prava manjinama.

Evo još jedno pitanje za tebe? Šta imaš protiv tabli na ćirilici, osim što vjerovatno kao i ja neznaš ćirilicu?

Ovo dopisivanje tj. prepiska s tobom me vraća u dane kad sam davao instrukcije iz matematike;
očajan roditelj pokušava spasit godinu malome i šalju ga kod mene na instrukcije....ja mu pokazujem...
al jednostavno koliko god da se trudiš nema koristi (ako se i on ne potrudi)

Sori, nemoj se ljutiti

Cheesy





IOTA
bitbunnny
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2898
Merit: 1068


WOLF.BET - Provably Fair Crypto Casino


View Profile
March 23, 2015, 12:04:31 PM
 #31

Neću politiku u svoju butigu!  Grin

mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 23, 2015, 12:05:47 PM
 #32

Neću politiku u svoju butigu!  Grin

Uđe ona sama Cheesy

IOTA
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
March 25, 2015, 01:18:16 PM
 #33

Kada bi barem upola energije trošili na raspravu o tome kako radi recimo fuzijski reaktor sada bi imali đaba struja, đaba voda i đaba tozla.

Hodling since 2011.®
mladen00 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
March 25, 2015, 03:16:31 PM
 #34

Kada bi barem upola energije trošili na raspravu o tome kako radi recimo fuzijski reaktor sada bi imali đaba struja, đaba voda i đaba tozla.

teorija fuzijskog generatora je poznata.... no praksa nije

IOTA
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
March 28, 2015, 05:02:20 PM
Last edit: March 28, 2015, 05:29:33 PM by iluvbitcoins
 #35

ponavljaš više stvari iznova na koje sam već odgovorio, vrtiš se u krug ko taj dječak kojem si davao instrukcije

Još jedanput te pitam, zašto se za istu njegu invalida dobija 3 puta manji iznos nego za
njegu ratnog invalida?

normalno da će dobivat veći iznos, zašto bi država nekom davala novac ako ga je pogazio auto?
kakve veze ima država s time? neka plaća onaj tko ga je pogazio

sad država treba plaćati jednako osobu koju je pogazio bager i osobu koja je svjesno stala braniti tu istu državu

A u ex-yu republikama možeš kupit ama baš sve.
Nažalost više izvozimo u Bosnu nego u Njemačku.

upravo to, znači da su nam odnosi s njima više nego dobri, da se ista energija uloži u zapad uff

Quote
Najčišći Hrvatski se priča u okolici Siska (valjda si išao u školu, barem osnovnu (samo znanje ne pokazuješ))
a ne u susjednoj republici.

nitko ne može sa sigurnošću reći gdje je jezik "najčišči"

Quote
Šta sad imaš protiv simpatizera Jugoslavije? Nek svatko voli što želi.
Ljubav je subjektivan pojam.

Što ti imaš protiv simpatizera NDH? Nek svatko voli što želi.
Smiley

Quote
Evo zadnji kvartal u 2014 je bio rast bdp-a, informiraj se.

nema veze s padom cijena nafte, ne Cheesy

to je sve radi teškog, ali i inteligentno provedenog plana 21 Smiley

Quote
Neznam što tako hvališ JNA, kakva 3 sila u svijetu?Huh?
Opet te moram informirat, jna je bila 4  u europi (realno 5 iza
SSSR, V.Britanije, Francuske i Turske (neki tvrde da je turska bila 4,
što realno i jest).

brate, sad se ti praviš glup
zar je bitno jel su bili 3. ili 6.
jasno je što sam htio reći, ali tvoja uvijek mora bit zadnja Cheesy

Quote
Opet ti pametuiješ i stavljaš jednakost između ujedinjenja (kao s EU npr.) i ograničavanja prava manjinama.

ajme majko, što voliš kenjat

prvo ujedinjenje s Moldavijom a sad se Moldavija transformirala u cijelu EU

ograničavanje prava?

ja sam mislio da Srbi koriste latinicu Smiley

btw, prije Račana je prag za dvojezičnost bio 50% a ne 33, i u Srbiji, u svakom gradu gdje ima dvojezična tabla su Srbi manjina, nema ih preko 50%, a ne 77

dvojezičnih natpisa je oduvijek bilo u većinski srpskim dijelovima Vukovara, sad su se samo nasilu stavili u većinski hrvatske dijelove, što će tamo, ne znam

netko nam želi skrenuti pažnju s bitnijih stvari

zanimljivo kako te ne smeta nametanje ćirilice Bunjevcima Cheesy

Looking for a signature campaign.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!