Bitcoin Forum
August 13, 2022, 04:26:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
1  Other / Beginners & Help / Re: Don't be like me on: March 15, 2022, 01:21:38 AM
Unfortunately if you don't lose something you can't learn. I have been in crypto market since 2015 and i lost a lot until now. But that's good or i want to see it like good way Smiley When i lose something, that time i get new experience in my life so i don't do that again. Please don't be sad when you lose just don't play with your all money! You should always keep money for plan B.
2  Economy / Trading Discussion / Re: Best strategy for crypto trading on: March 15, 2022, 01:14:54 AM
I think there is no the best way. This market just has a way that's if you trade always you will lose but if you don't trade always, your losing possibility will be less that's why just you will keep your money and just you will make a bit of money and believe me that's enough.
3  Local / Servisler / Re: BtcTurk Veri Sızıntısı on: May 16, 2021, 11:47:15 PM
BTCTurk sever böyle bir şeylerin üstünü kapatmayı, görmezden gelmeyi, ölü balık takliti yapmayı.. 2 sene önceydi sanırım hacklenmişti, günlerce forumda konusu dönmüştü ve tek bir cevap vermemişti BTCTurk ve daha sonra unutulup gitmişti. Bu da unutulur, unuturuz..
4  Local / Servisler / Re: Paribu'nun zorunlu ticari elektronik ileti izni istemesi on: May 11, 2021, 10:53:33 AM
Paribu gibi büyük bir yerel borsanın hala 2fa seçeneğini kullanıcılarına sunmamış olmasının altında yatan sebebi merak ediyorum.Geçtiğimiz senelerde bu sms ile ilgili çok sayıda mağduriyet yaşanmıştı diye hatırlıyorum.
paribuda 2fa var. aynı zamanda 2fa kullanmayanlar için sms ile giriş, para çekme vs olduğundan muhtemelen ticari elektronik izni zorunludur. btcturktede bu şekildedir.
5  Local / Servisler / Re: BTCTurk vs Paribu - Hangisini Kullanıyorsunuz? on: October 31, 2019, 06:16:19 PM
BTCTurk'te yenilikçi bir ruh göremiyorum. Profesyonel bir ekip de göremiyorum. Yalnızca eksiklerini reklamla kapatmaya çalışıyorlar. Çok iyi bulmuyorum BTCTurk'u ve ekibini. Geçenlerde hacklenmişti BTCTurk hatırlatmakta fayda var. Bundan ötürü BTCTurk kullanmıyorum. O komisyonu hak ettiklerini düşünmüyorum.
6  Local / Servisler / Re: GUVENILIR BORSALAR BTC NERDE SAKLANMALI on: June 27, 2019, 06:30:32 PM
KISA VE OZ YAZACAM BUGUNE KADAR KI HERHANGI BIR SORUNLA KARSILASMADIGIM BORSLARI GUVENILIRDEN AZ GUVENILIRE DOGRU SIRALAYACAGIM.

CEX.IO

En guvenılırıdır tabi ki fee ler yuksek ama bir miktar saklama ıcın uygun olabılır.

BINANCE

Hacklendi haberi cıktı kımse de twitter da ve ya baska yerde haklendim diye sitem etmedi yani diyecegım teorılere gore bınance kendını hackledi tabi bu cok uzun bir konu.

kucuk v bılınmeyen borsalara gırmenızı tavsıye etmem.50 dolar gırın bos kaldıkca alsat yapın

!!! UNUTMAYIN INTERNETE BAGLI HIC BIR CHAZ GUVENDE DEGILDIR!!!!!!

SOGUK CUZDANLARDA TUTMANIZ EN GUVENILIRIDIR

INSALLAH O ASAMALARA GELMENIZ DILEGIYLE .. ..  .Çok uzun bir liste olmuş hakikaten. Bayağı da aydınlandık, teşekkür ederiz  Grin
7  Local / Servisler / Re: FELIXO Türkiye'nin en güvenilir kripto para borsası. on: June 07, 2019, 07:41:21 PM
şimdi sonuç itibariyle bu arkadaşlar için analiz istiyor musunuz? o bir deyin hele.
Yorulduğuna değmez hocam
8  Local / Servisler / Re: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın on: May 31, 2019, 01:16:38 AM
Digilira en başından beri desteklediğim bir proje. İnşallah hayırlı olur. Serkan Bey'de ki girişimcilik enerjisini buradan hissedebiliyorum. Borsa olarak çok ilerleme katedemediniz ancak bu DPAY projesinde başarılı olacağınıza inanıyorum.
9  Local / Servisler / Re: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası on: May 31, 2019, 01:11:52 AM
Paribu Apple APP gelmiş, hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen kullanıcıların eleştirilerini önceden alıp, uygulamayı daha da geliştirip resmi duyuru yapacaklar diye düşünüyorum.

İlk İzlenimlerimi Aktarayım:
Öncelikle söyelemeliyim ki, çok hızlı olmuş.
Uygulamaya girer girmez, üye girişi yapmadan tüm coinlerin fiyat ve grafiğini tek bir ekranda görmek gerçekten beni cezbetti.
Keza, tüm coin varlıklarımızı da tek bir sayfada görebilmek de beni cezbetti.
Merakla beklenen Stop-Loss özelliği APP ile gelmiş.
Alım-Satım kısmı gayet stabil, sade ve şık olmuş. Çok işlevsel olmuş.
Touch ID ile giriş yapabilme özelliği de çok hoşuma gitti, her seferinde şifreyle uğraşmayacağım.
Gece modunu aynı şekilde APP'de de yapmışlar, o da gayet kolaylaştırıcı olmuş.

Şuan ilk izlenimlerim olmasından ötürü eksik bir şey göremedim, şuan fazlası var eksiği yok gibi görünüyor. Kullandıkça zamanla hissedilir eksikler, eğer varsa. Yeni uygulamanın herkese bereketli olması temmennisiyle Cheesy
10  Local / Bitcoin Haberleri / Re: Henüz Yeni Başlıyoruz, Fiyat Yıl Sonuna Kadar Daha En Az 2 Kat Artacak on: May 29, 2019, 11:51:20 PM
hadi bakalım agzını yedıgımı herıfı dogru cıksın da mılletımız para kazansın bıraz.2 katı demek 17 000 dolar .sonra gene 3 k lara dusecekse hıc cıkmasın bence
Her çıkışın bir düşüşü vardır. Profesyonel bir yatırımcı onu tahmin ederek karını alır ve çıkar, bir sonraki hamleyi bekler. Örneğin Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak.

Ama şunun taahhütünü veririm ki, 20 katına dahi çıksa yalnızca milletimiz değil kimse o karı yakalayamaz. Çoğu kişi zararda olur. Çünkü bu tek taraflı kazananı olan bir sistem. Bknz; bir önceki yükseliş, alan kazandı, alan kazandı ama ne oldu şuan o alanların hepsi zararda, içeride kaldılar.
11  Local / Servisler / Re: Vebitcoin Hakkında on: May 06, 2019, 06:53:47 AM
bi ara sahte hacimle coin market capte üst sıralara çıkan borsa değil miydi bu? olm Allah aşkına şu tasarımı düzeltin, ben olsam utanırım şu tasarımla, şunumuz var bunumuz var demeye Cheesy Kelin ilacı olsa başına sürer diye bir söz var Smiley Adam akıllı yazılım bilginiz olsa zaten düzgün bir siteniz olur
Merhaba değerli sözleriniz den anladığımız oldukça başarılısınız sanırım yazılım sektöründe; değerli sözlerinizi  başarılı oldugunuz projelerden yazabilirseniz incelemek isteriz. Sizin gibi değerli yazılımcıdan fikir almak isteriz. Lütfen support@vebitcoin.com fikirlerinizi paylasirsaniz mutlu oluruz.
Ne kadar iş bilmez insanların kurduğu bir borsa olduğunuzu tekrar ortaya koydunuz ne yazık ki. Bir ergen genç gibi cevap verdiniz. "Çok biliyorsan söyle de yapalım" diyorsunuz. Mesela Paribu, BTCTurk bu şekilde cevap vermezdi. Kafa yapısı olarak ne kadar sığ olduğunuzu ve onlardan ne kadar geride olduğunuzu ispatladınız bize.

Paribu veya BTCTurk'un cevabı net olarak "Merhaba, talebiniz, yazılım ekibimize iletilmiştir. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz." olurdu. Siz ise esnaf ağzıyla iş yürütüyorsunuz.

Paribu ve BTCTurk yalnızca yazılımından kazanmıyor, aynı zamanda ne olursa olsun müşterilerine gülümsemelerinden de kazanıyorlar.

Bir söz vardır; "Kural 1: müşteri herzaman haklıdır, Kural 2: müşterinin haksız olduğu durumlarda ise birinci kural geçerlidir" diye.

Ben burada bir müşteri olarak gözlemlerimi yansıtıyorum siz ise kendini beğenmiş tavırlarla cevap veriyorsunuz. Ne kadar sığ olduğunuzu kanıtlıyorsunuz.

Geçmişteki hatalarından ders almamış ve üstüne üstlük insanlara, özellikle müşteri potansiyeli olan insanlara bu şekilde cevap veriyorsunuz.

Çok mu güzel tasarımınız var? Benden fikir almanıza mı gerek var? Bakın işte Binance orada, Paribu orada, BTCTurk orada! Sizin derdiniz hizmet vermek değil, para kazanmaya çalışmak.

Şimdi bunu size yazarken kaybettiğim zamanı düşünüyorum ve diyorum ki kendi kendime "bunlar bundan da ders çıkarmazlar, üstüne üstlük zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışırlar."

Müşteri tabiri caizse anana sövse yüzündeki gülümseme düşmeyecek. O zaman karşıdaki utanır ve senden özür diler.
12  Local / Servisler / Re: Vebitcoin Hakkında on: May 05, 2019, 07:57:43 PM
bi ara sahte hacimle coin market capte üst sıralara çıkan borsa değil miydi bu? olm Allah aşkına şu tasarımı düzeltin, ben olsam utanırım şu tasarımla, şunumuz var bunumuz var demeye Cheesy Kelin ilacı olsa başına sürer diye bir söz var Smiley Adam akıllı yazılım bilginiz olsa zaten düzgün bir siteniz olur
13  Local / Servisler / Re: Koineks Bilgilerimizi Çaldırmış Olabilir on: April 05, 2019, 11:12:18 PM
Ben de bu karşı taraftan cevap alamama olayına kıl oluyorum. Cevap vermeyelim, zamanla unutulur olayına. Geçtiğimiz aylarda aynı çakallığı BTCTurk'te yaptı. Adamlar hacklendiler, çıkıp bir kelime konuşmadılar, açıklama yapmadılar. Herkes BTCTurk'un sahibiymiş gibi, BTCTurk'u savundu, durumu iyi yönettiler diye. Ulan adamlar bir şey yapmadılar ki, cevap bile vermediler kimseye, unutturdular olayı.

Şuan da aynı şeyi Koineks yapıyor. Ama unutur bizim millet 1 ay sonra.

Koineks çok profesyonel bir borsa değil. Koineks, yaklaşık 1,5-2 sene önce şu hergün açılan borsalardan biriydi. "Bu işte iyi para var biz de borsa açalım" diyenlerden biriydi. Açıldığı dönemde kullanılması için tek sebep, coin çeşitliliğiydi. Yani Paribu'da şimdiki gibi altcoin çeşitliliği olsaydı Koineks piyasada tutunamazdı. Niye Paribu diyorum, BTCTurk demiyorum, çünkü BTCTurk'un altcoin çeşitliliği halen yetersiz Koineks'e göre. Anlayacağınız şansına tutturdu Koineks.
14  Local / Servisler / Re: Türkiye’de Faaliyet Gösteren Kripto Borsalarının Listesi on: April 05, 2019, 06:21:17 AM
Suanda duzelmis gorunuyor ana sayfasi
"Aha yükseliş başlıyo lan geri açalım siteyi belki düşen olur oltaya" demişlerdir Cheesy
15  Local / Bitcoin Haberleri / Re: WhatsApp’ta Bitcoin devri: “Ali’ye 0,03 BTC gönder” on: March 28, 2019, 01:57:24 PM
Facebook'un böyle bir şeye imza atması gerçekten kriptoparalar için çok güzel bir devrim. Merakla bekliyorum. Bakalım zaman ne gösterecek bize.
16  Local / Servisler / Re: Hangi Borsayı Kullanmalıyım? on: March 26, 2019, 02:00:19 PM
Paribu ve BTCTurk kullanan biri olarak söylemem gerekirse

Paribu'yu tavsiye ederim.

Nedenlerine gelirsek;
+En büyük nedeni, hacminin fazla olması. Alım satım rahat oluyor. Günlük trade yapıyorum. BTCTurk'te ve diğer borsalarda hacimleri düşük olduğundan gerçekten çok zorlanıyorum Trade yaparken.
+Arayüzü şık ve sade.
+Coin çeşitliliği çok fazla. Mevcut durumda 13 tane coin var.
+Kriptopara yatırma ve çekme işlemleri ücretsiz.
+Papara ile 7/24 para yatırıp çekilebiliyor.
+BTCTurk'un uygulamasındansa Paribu'nun mobil sayfasını tercih ederim. Paribu'nun mobil sayfası, BTCTurk'un mobil uygulamasından kesinlikle daha kullanışlı. BTCTurk'un mobil uygulaması gerçekten vasat.
+Destekleri çok hızlı, destek ekibi ile maillerim whatsapptan chat havasında geçiyor.
+Sürekli yenilik içindeler ve kendilerini geliştirme içindeler, bu gerçekten tebrik edeceğim bir şey. Çünkü diğer borsalar yalnızca para kazanmaya odaklanmışlar, hiç bir yenilikleri yok. Paribu gene hizmet veriyor, güzel bir şey.

Güvenilirlik konusunda Paribu'da BTCTurk'te aynıdır. İkiside yıllardır faaliyet gösteren borsalar. BTCTurk'te geçtiğimiz günlerde hack olayı yaşanmıştı, onu da belirteyim. Kimse mağdur olmadı.
17  Local / Servisler / Re: Türk Bitcoin borsasını soyan çeteyi PUBG ele verdi on: March 05, 2019, 04:40:56 AM
pubg nin oyun içi sesleri kaydetme ihtimali olduğunu sanmıyorum çok gereksiz bir data maliyeti olur, bu tip durumlarda yakalanan kişiler itiraf ediyor ordan biliniyor böyle durumlar, yoksa ordan ses kayıtlarını almışlar falan yalan iş o, 11 eylül saldırısını yapan teröristler gmail taslakları üzerinden iletişim kurmuşlar bunu yakalayabilirsiniz çünkü text kaydetmek kolay iştir ama ses kaydı zor iş, TR de bile nice teröristin telefonu dinlenmiyor çünkü öyle bir altyapı yok, belli bir kapasite var bunu önemli kişileri dinlemek için kullanırlar onun dışında bir iki ülkenin yüksek güvenlik sistemi var herhangi bir garip durum tespit olursa direkt merkeze iletiyor ona da abd fln gibi yerler sahip ,bizim bu şekilde suçlu yakalamamız düşük ihtimal
Pubg oynuyormusunuz bilmiyorum ama sesi bırakın pubg 1 ay boyunca oynadığınız oyunu sesler dahil ekran kaydını tutuyor pcde. Saflar bunu farkedememiş olabilir.
Ayrıca hangi boraymış bu soyulan? btctr falan mı
pubg nereye kaydediyormuş sesleri nette birşey yazmıyor ? izinsiz sesini kaydetmesi yasal değil zaten
hacklenen site btcturk kaç yerde yazıyor, bizde şüphelendik ayrıca başlık açmıştık yeni yeni ortaya çıkıyor btctr neresi ayrıca
BTCTurk için şuan şüpheneleniyoruz fakat tarih, gün, saat mümkün değil tesadüf olamaz diye düşünüyorum ben. Zaten BTCTurk hacklenmemiş olsaydı adam akıllı çıkıp özgüvenle açıklama yaparlardı. Mail çalınması bize ait değil gibi açıklama yaptıkları gibi ona da açıklama yaparlardı. O geceye bizzat şahit oldum, haberlerde geçen saatlerde BTCTurk'te fiyatlar uçtu, sonra BTCTurk para çekmeyi falan durdurdu. Hacker, borsada iki kişinin hesabına olmayan TL'yi tanımlamış sonra sıradan almış fiyatları patlatmış kendi cüzdanına çekmiş, arazi olmuş. O gece kullanıcıların gördüğünün perde arkası bu. Olay neredeyse 1 hafta forumda BTCTurk Anakonusunda konuşuldu bir kelam dahi kelime etmedi BTCTurk.
18  Local / Bitcoin Haberleri / Re: Türkiye, Bitcoin ve kripto para yatırımında lider on: March 03, 2019, 07:36:31 AM
Türkiye'nin kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen bir ülke olduğu aşikar. Yükseliş esnasında bile Paribu yalnızca TR hacmi ile diğer global borsaları sollamıştı ilk sıralara yerleşmişti. Şimdi bakkal amcaya sorsan onun da Bitcoini vardır eminim ki. O dönemlerde nereye gitsem bir bitcoin muhabbeti dönüyor ve esnafları çok sık Paribu'da Koinim'de BTCTurk'te piyasayı takip ederken görüyordum. Evimin tadilatını yapan usta (60 yaşlarında) ara sıra Poloniex'e bakıyordu hatta Smiley Özellikle bir gün araba alım-satımı için noterdeydim. Adam noterde oturmuş, arabanın satışından aldığı parayı alel acele Paribu'ya atıyordu Cheesy Öyle öyle niceleri.. Tanıdığım Polis Memurları dahi arabalarını satmışlardı, askerler vs.
19  Local / Servisler / Re: BTCTurk.com Ana Konu on: March 03, 2019, 07:05:38 AM
BTCTurk artık bana nedense güven vermiyor. Kullanıcıların mail bilgilerini çaldırmış olabilecekleri ihtimali geliyor aklıma. Hatta muhtemelen çaldırmışlar onu da.. Eğer mail bilgilerini çaldırdılarsa muhtemelen diğer kullanıcı bilgilerinide çaldırmışlar demektir.
20  Local / Bitcoin Haberleri / Re: Türk Polisi 13 Milyon Liralık Bitcoin Çalan Hırsızları PUBG Oynarken Yakaladı on: February 15, 2019, 06:22:27 AM
BTCTurk borsasını hacklemiş bunlar. Umarım çalınan parayı kurtarırlar
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!