Bitcoin Forum
September 11, 2024, 03:20:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: SatoshiCity Faucet Servisi (Bizden bir servis)  (Read 11722 times)
aliser (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 08, 2015, 12:36:21 PM

Merhaba dostlar,

Bir süredir açmayı planlıyordum ancak işten güçten pek vakit bulamamıştım. SatoshiCity ilk bakışta diğer faucet siteleri gibi görünebilir ancak temelde freebitco.in'in çalışma şeklini baz aldım. kodlama sıfırdan yapıldı herhangi bir hazır script kullanılmadı ya da modifiye edilmedi, SatoshiCity'i diğer faucet'lerden ayıran en önemli özellik, faucet sitelerinin çalıştığı aracı kurumlara bağlı değil kendi cüzdanımdan yapacak ödemeleri.

Şu an için beta aşamasında Türkçe bölümün dışında bir yerde tanıtımını yapmadım sizden gelecek geri dönüşler tamamlanana kadar da yapmayacağım. Bu tür işlerde test süreci çok önemli, her ne kadar bir kaç kişi test etsek de yeterince test edilmemiş olması muhtemel. Sitede yaptığınız birikim hak ettiğiniz şekilde ödenecek (Hile yapıp ya da bir açık bulup bunu söylememeniz hariç Smiley )

Hem siteyi denemek hem de şimdiden kazanmaya başlamak için sizi SatoshiCity'e davet ediyorum. Site hakkındaki öneri ve yorumlarınızı çekinmeden paylaşabilirsiniz bu başlık altında.

Çalışma Prensibinden de bahsedeyim.

Her bir talep sonrasında sistem 1 ile 10000 arasında bir sayı üretir arkada, buna göre size 150 satoshi ile 50.000 satoshi arasında ödeme yapar. Her 10 dakikada bir yeni bir talep girebilirsiniz. Bakiyeniz 0.00050000 btc eşiğine ulaştığında Checkout yapabilirsiniz, checkout butonu o zaman aktif olur.

Siteye kayıt omanız gerekmiyor sadece bitcoin adresini girmeniz yeterli.

http://www.satoshicity.org/
Saygılarımla
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 08, 2015, 12:40:33 PM

tasarımı güzel, sade, basit
hata olarak ilk btc adresimi girdiğimde captcha kodu çıkmadı refresh yaptım tekrar girdim çıktı.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 12:52:21 PM

tasarımı güzel, sade, basit
hata olarak ilk btc adresimi girdiğimde captcha kodu çıkmadı refresh yaptım tekrar girdim çıktı.

Teşekkürler,

Bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba ? Geri bildirimde bulunursanız sevinirim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 08, 2015, 12:53:30 PM

sitenin tasarımını bende beğendim, gayet başarılı olmuş
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 08, 2015, 01:03:59 PM

sitenin tasarımı güzel. tebrik ederim.

sorularım:

reklamları nereye alacaksın?

50k satoshi withdraw için çok değil mi? (daha az olsa bence daha iyi olur.)

haftalık otomatik ödeme seçeneği koyacak mısın?

tekrar edeyim sitenin bir albenisi var. Grin

Edit: witdrawHistory yazmışsın gözünden kaçmıştır.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
April 08, 2015, 01:05:21 PM

Uzun zamandır projelerinizi görmüyorduk, bu iyi oldu Smiley
Hata mı emin değilim ama siteye girip BTC adresini yazıp hemen Claim dedim (captcha henüz yüklenmemişti hemen claime bastığım için), Please check the captcha dedi ve 10 dakikanın bitmesini bekliyorum şu an.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 01:11:04 PM

sitenin tasarımı güzel. tebrik ederim.

sorularım:

reklamları nereye alacaksın?

50k satoshi withdraw için çok değil mi? (daha az olsa bence daha iyi olur.)

haftalık otomatik ödeme seçeneği koyacak mısın?

tekrar edeyim sitenin bir albenisi var. Grin

Edit: witdrawHistory yazmışsın gözünden kaçmıştır.

Smiley Evet gözümden kaçmış, düzelttim şimdi.
50.000 Satoshi çekim için ideal aslında şöyle ki çekim için 0.01 bekletenleri vardı yakın zamanda bilenler bilir ki 24 saatte bu eşiğe ulaşabilirsiniz hatta tek seferde 50.000 alıp da ulaşabilirsiniz tamamen şans Smiley

Reklam yerleşimi konusunda şimdilik sağ üst kısımındaki barı kullanacağım ilerde göze kötü gelmeyecek şekilde yerleştirme yaparım amacım sitenin itici görünmemesi. Wink
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 01:13:33 PM

Uzun zamandır projelerinizi görmüyorduk, bu iyi oldu Smiley
Hata mı emin değilim ama siteye girip BTC adresini yazıp hemen Claim dedim (captcha henüz yüklenmemişti hemen claime bastığım için), Please check the captcha dedi ve 10 dakikanın bitmesini bekliyorum şu an.

Az önce birisinden daha aldım aynı geri bildirimi Smiley şimdilik bi 10 dakika bekletelim sizi sorunu çözmüş olayım ben de:)
cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
April 08, 2015, 01:16:10 PM

Şu logoyu daha bi güzelleştirelim bence Grin
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 08, 2015, 01:18:34 PM

Site güzel olmuş başarılar dilerim.

Yalnız btc adresini girdikten sonra claim tuşu otomatik mi geliyor ? Ben de claim tuşu yada reward herneyse çıkmıyor. Eğer reklamın olduğu tarafdaysa reklamın altında kalıyor olabilir çünkü ekran küçük. Küçük ekranlarda claim görünmüyor olabilir kontrol edin Smiley

Jarx
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 253

View Profile
April 08, 2015, 01:34:51 PM

Total amount earned: 0.00041400 BTC

Balance : 0.00000400 BTC

Sadece bir kez talep ettim.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 01:38:15 PM

"Total amount earned: 0.00041800 BTC" sitedeki tüm kullanıcıların toplamını veriyor, Balance ise size ait olanı.

Yalnız btc adresini girdikten sonra claim tuşu otomatik mi geliyor ? Ben de claim tuşu yada reward herneyse çıkmıyor. Eğer reklamın olduğu tarafdaysa reklamın altında kalıyor olabilir çünkü ekran küçük. Küçük ekranlarda claim görünmüyor olabilir kontrol edin Smiley

Adres girildikten sonra Claim Tuşu ve üstünde Captcha çıkması gerekiyor küçük ekran dediğiniz mobil cihaz mı anlamadım ?
Jarx
Sr. Member

View Profile
April 08, 2015, 01:43:45 PM

"Total amount earned: 0.00041800 BTC" sitedeki tüm kullanıcıların toplamını veriyor, Balance ise size ait olanı.

Adres girildikten sonra Claim Tuşu ve üstünde Captcha çıkması gerekiyor küçük ekran dediğiniz mobil cihaz mı anlamadım ?

Bence onu Total paid yap daha anlaşılır olsun.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 01:46:49 PM

Bence onu Total paid yap daha anlaşılır olsun.

"Total paid so far" olarak düzenledim yeniden şimdi daha anlamlı oldu gibi teşekkürler öneri için.
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 08, 2015, 01:48:28 PM

Reklam yerleşimi konusunda şimdilik sağ üst kısımındaki barı kullanacağım ilerde göze kötü gelmeyecek şekilde yerleştirme yaparım amacım sitenin itici görünmemesi.

Haklısın itici olmaması şart ama tek bir alana alacağın reklam ile siteyi döndürebilecek misin?

reklamı o alana koyduğun zaman çok tıklanma olacağını zannetmiyorum. sadece görüntüleme ile de ciddi bir gelir elde edemezsin.

Bence birden fazla alana reklam almalısın. Ayrıca reklam alanını da biraz genişletmelisin.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 01:54:30 PM

Reklam yerleşimi konusunda şimdilik sağ üst kısımındaki barı kullanacağım ilerde göze kötü gelmeyecek şekilde yerleştirme yaparım amacım sitenin itici görünmemesi.

Haklısın itici olmaması şart ama tek bir alana alacağın reklam ile siteyi döndürebilecek misin?

reklamı o alana koyduğun zaman çok tıklanma olacağını zannetmiyorum. sadece görüntüleme ile de ciddi bir gelir elde edemezsin.

Bence birden fazla alana reklam almalısın. Ayrıca reklam alanını da biraz genişletmelisin.

Dediğim gibi reklam alanı konusunda acele etmiyorum bir süre sonra reklam yerleşimini değiştiririm muhtemelen. Elbette tek bir banner ile sitenin giderleri karşılanmaz bunun farkındayım bu konuda en doğru yerleşimi yapacağım, şu an için önceliğim güzel bir servis ortaya çıkarmak Wink
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 08, 2015, 01:58:09 PM

Mobil değil netbook. Çıkmıyor claim tuşu da captcha da. Geçen gün bir sitede daha olmuştu. Responsive tema mı kullanıyorsunuz bilmiyorum da görünmüyor yani. Tabletlerde felan da aynı sorun yaşanabilir.

cakir1
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile
April 08, 2015, 02:01:47 PM

Total paid so far kısmı bana göre yanlış. Total claimed so far olsa daha iyi olur.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2015, 02:07:09 PM

Total paid so far kısmı bana göre yanlış. Total claimed so far olsa daha iyi olur.

Evet doğru olan paid değil claimed ifadesi değiştirdim çakır sağol.
Jarx
Sr. Member

View Profile
April 08, 2015, 02:13:52 PM

Bu arada siteye ip sistemi yapman lazım(1 user = 1 ip). Siteyi açtığında ruslar ve hintliler tarafından keşfedilirse en geç 1 saat içinde kapatmak zorunda kalırsın.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: