Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:18:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Google Authenticator Sorunu  (Read 2853 times)
goraset (OP)
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 17, 2015, 11:42:09 AM

Arkadaşlar 2 yıldır sorunsuz kullandığım telefonum  bu sabah kalktığımda kapalıydı, ve birdaha açılmadı, btcturk , koinim , cryptsy, gibi exchange sitelerinde az çok biraz Bitcoin ve altcoinlerim vardı, şimdi bu hesapların hiçbirisine erişemiyorum , telefonu tamire götürcem inşallah düzelir, ama tamir olmasa Authenticatorı kapatmanın bir yolu varmı, yoksa tek tek  tüm sitelere mail atıp durumu mu anlatayım, ilk Authenticatorı kurarken bir kod veriyordu her site Hatırlıyorum ama nereye kaydettiğimi bulamadım, fikirlerinizi bekliyorum
Şimdiden teşekkürler
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 17, 2015, 12:18:40 PM

google authenticatorde bu sorunu yaşamayan yok neredeyse ben authy kullanıyorum hem telefon da hem tablette hem pcde uygulaması var istedğim cihazdan ulaşabiliyorum ve backup olayıda var
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 17, 2015, 12:33:09 PM

Arkadaşlar 2 yıldır sorunsuz kullandığım telefonum  bu sabah kalktığımda kapalıydı, ve birdaha açılmadı, btcturk , koinim , cryptsy, gibi exchange sitelerinde az çok biraz Bitcoin ve altcoinlerim vardı, şimdi bu hesapların hiçbirisine erişemiyorum , telefonu tamire götürcem inşallah düzelir, ama tamir olmasa Authenticatorı kapatmanın bir yolu varmı, yoksa tek tek  tüm sitelere mail atıp durumu mu anlatayım, ilk Authenticatorı kurarken bir kod veriyordu her site Hatırlıyorum ama nereye kaydettiğimi bulamadım, fikirlerinizi bekliyorum
Şimdiden teşekkürler

Bu sorunun daha önce yaşamadım ama yaşarsam ne yapabilirm diye bakmıştım. Bu sayfanın sana yardımı dokunabilir.

https://support.google.com/accounts/answer/185834?hl=en
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
May 17, 2015, 12:51:24 PM

Şimdiden teşekkürler

ben telefonumu değiştirirken yaşamıştım.. bir şekilde halletmiştim fakat hatırlamıyorum.. Biraz araştırırsan yolu vardı.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
goraset (OP)
Legendary
*

View Profile
May 18, 2015, 07:26:57 AM

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, telefonum tamir oldu, sorun şimdilik çözüldü, ama kalıcı bir çözüm adına bende authye geçicem sanırım.
testerman
Hero Member

Activity: 840
Merit: 1000

View Profile
May 18, 2015, 08:55:34 AM

google auty. security sebeblerinden dolayi, telefon degistirmelerinde sikinti yaratabiliyor.. ben degistirdigimde, 3 gun bloke gelmisti hesaba, hicbir sey de yapamadim.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 18, 2015, 09:32:10 AM

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, telefonum tamir oldu, sorun şimdilik çözüldü, ama kalıcı bir çözüm adına bende authye geçicem sanırım.
authynin chrome eklentisi büyük kolaylık hiç cihazlarla uğraşmadan tak alıyorsun şifreni
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
May 18, 2015, 11:19:59 AM

authy ücretli sanırım. Yanlış görmediysem 30 günlük deneme süresinin ardından 0.15$ + 0.05$(her başarılı giriş için) ücret istiyor. Açıkçası bana pahalı geldi.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 18, 2015, 12:28:34 PM

authy ücretli sanırım. Yanlış görmediysem 30 günlük deneme süresinin ardından 0.15$ + 0.05$(her başarılı giriş için) ücret istiyor. Açıkçası bana pahalı geldi.
o sitesinde kullanmak isteyen web developerlar içindir kullanıcılar için bir ücret uygulaması yok
goraset (OP)
Legendary
*

View Profile
May 18, 2015, 01:24:55 PM

ücret varmı bilimiyorum ama , şuanda btcturk ve koinimi hesaplarımı authy ile değiştirdim gayette sorunsuz çalışıyor, pcye de  kurdum. kafam rahat şuanda Cheesy
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
June 06, 2015, 12:51:14 AM

Benzer bir sorunu Blockchain, Btc-e ve Mt.Gox da yaşamıştım. BTC-e 7 gün, Mt.Gox(gerek kalmadı ama) 14 gün ve Blockchain 22 gün bloke koymuştu.. sonrasında normal şifre ile giriş yapabilmiştim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
June 06, 2015, 01:42:59 AM

authy hakkaten başarılı bir two factor authentication uygulaması. windows, android, ios, linux, osx ve blackbarry için uygulamaları varmış. İnceleyeceğim Detaylı olarak.
google authenticator yerine kullanılabilir. Ama bunu önce sitenin desteklemesi gerekmiyor mu?
Yoksa yazılım bağımsız genl bir api mi kullanıyor developerlar?
goraset (OP)
Legendary
*

View Profile
June 06, 2015, 03:44:54 AM

authy hakkaten başarılı bir two factor authentication uygulaması. windows, android, ios, linux, osx ve blackbarry için uygulamaları varmış. İnceleyeceğim Detaylı olarak.
google authenticator yerine kullanılabilir. Ama bunu önce sitenin desteklemesi gerekmiyor mu?
Yoksa yazılım bağımsız genl bir api mi kullanıyor developerlar?

google authenticatorun kullanıldığı desteklediği siteleri destekliyor sıkıntı yok
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
June 06, 2015, 12:49:00 PM

telefon numarasını verdiğiniz ve kayıt olduğunuz authy destekleyen siteler siz authy programını indirip telefon ile doğrulama yaptığınız zaman otomatik olarak listeye ekleniyor. Bitserve, Coinbase, Cryptsy, Poloniex bildiğim siteler... Blockchain.info da çalışmıyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
June 06, 2015, 02:11:46 PM

amazon cloud  da google authenticator kullanıyorum. (http://aws.amazon.com)
acaba orada çalışır mı ki?
benim eski iphone cortladı bir ara. o yüzden patladı gitti.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: