Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:01:47 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Hangi Takım Şampiyon Olur?
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Bursaspor
Diğer

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 2015/16  (Read 64266 times)
realworld
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
March 19, 2016, 03:52:44 PM

Beşiktaş v Antalyaspor Antalya kolay kolay teslim olmaz bu maçta ama beşiktaş galibiyete yakın taraf benim maç tahminin 2.5 üstü veya ilk yarı 0 maç sonucu 1
Beşiktaşımız bugün çok farklı bir oyunla farklı kazanacak
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
March 19, 2016, 06:26:05 PM

Yine verilmeyen penaltılar. Smiley
Türk futbolunu hangi güç yönetiyor? Bu hakemleri kim ne amaçla görevlendiriyor? Güzel futbol oynayan takımları neden ödüllendirmek yerine cezalandıran bir sistem var?
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 19, 2016, 07:05:05 PM

Beşiktaş 1 - 0   Antalyaspor  maç sonuçu beşiktaş bir adım daha şampiyonluğa yaklaştı tebrikler.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 19, 2016, 07:15:51 PM

Beşiktaş kritik bir galibiyet daha aldı .Fenerbahçe Galatasaray maçında puan kaybı yaşarsa önemli bir yara alır .Gelecek hafta Q7 nin olmayışı nasıl bir sonuç çıkarıcak orasını bilemeyiz ama frei Q7 nin yokluğunu aratmaz gibime geliyor.
andromeda876
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 19, 2016, 07:26:47 PM

Fenerbahçe Galatasaray maçı Beşiktaşın buğün kazanmasından ve üç puanı almasından dolayı Fenerbahçe için mutlak galibiyetin alınması gerektiği bir maça dönüştü bu da Fenerbahçeyi sitrese sokacak Fenerbahçenin işi gerçekten zor .
pandacoin
Legendary
*

View Profile
March 19, 2016, 09:02:31 PM

Fenerbahçe Galatasaray maçı Beşiktaşın buğün kazanmasından ve üç puanı almasından dolayı Fenerbahçe için mutlak galibiyetin alınması gerektiği bir maça dönüştü bu da Fenerbahçeyi sitrese sokacak Fenerbahçenin işi gerçekten zor .

Normal şartlar altında oynadıkları futbola bakılırsa Fenerbahçe'nin 1-0 almasını bekleyebiliriz ama derbi havası ve saha avantajıyla farklı bir sonuç ortaya çıkabilir. Berabere bitsin dostluk kazansın. Smiley
frank0929
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
March 19, 2016, 09:08:10 PM

Beşiktaş'ın 2 penaltısı verilmedi, biri Atiba'yı hakemin gözü önünde çektiler çalmadı. Bir diğeri Diego'nun eline çarpıp gol pasını engelleyen pozisyon. İkisi de çok netti. İsmail'in 5 metre geride olduğu halde çalınan ofsaytı ve son dakika Antalya'nın ofsaytı çok büyük hatalardı. Ülkemizde hakemler ya kötü niyetli ya başarısız maalesef.
Oğuzhan'ın Sosa'yla güzel paslaşması sonucu attığı golle maç 1-0 bitti ama daha farklı bir skor da olabilirdi.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
March 19, 2016, 09:58:46 PM

Trabzon ve beşiktaş maçlarından güzel kazandım bugün.
Yarın da Fener'e basmayı düşünüyorum. GS&FB sisterhood sağolsun.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

arancra
Sr. Member

Activity: 448

View Profile WWW
March 19, 2016, 11:06:13 PM

Beşiktaş'ın 2 penaltısı verilmedi, biri Atiba'yı hakemin gözü önünde çektiler çalmadı. Bir diğeri Diego'nun eline çarpıp gol pasını engelleyen pozisyon. İkisi de çok netti. İsmail'in 5 metre geride olduğu halde çalınan ofsaytı ve son dakika Antalya'nın ofsaytı çok büyük hatalardı. Ülkemizde hakemler ya kötü niyetli ya başarısız maalesef.
Oğuzhan'ın Sosa'yla güzel paslaşması sonucu attığı golle maç 1-0 bitti ama daha farklı bir skor da olabilirdi.
Hakemlerin sorunu odaklanamamak bence. Hatta Toplum olarak ülkemizin en büyük sorunu odaklanamamak diye düşünüyorum. Hiçbirimiz yaptığımız işi düşünerek, planlayarak, yaşayarak yapmıyoruz. Ezbere yapıyoruz. Hakemler için de aynı durum geçerli diye düşünüyorum. Bunun sebebi de başta aileden aldığımız, sonrasında eğitim hayatımızda devam eden günü kurtarmak, işi layıkıyla yapmak yerine "yapıldı" dense yeter mantığı bence.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
March 19, 2016, 11:58:21 PM

Trabzon ve beşiktaş maçlarından güzel kazandım bugün.
Yarın da Fener'e basmayı düşünüyorum. GS&FB sisterhood sağolsun.

Besiktas`ta ust beklentim vardi olmadi. Ust olmasi galibiyetten daha garanti gorunuyordu bana, hata yapmisim. Fenerbahce maci icin kesinlikle seninle ayni fikirdeydim. Hatta yuklu girmeyi dusunuyordum. Fakat Braga macindan sonra kafamda bir soru isareti olustu. Takimin morali bozuldu ve acaba motivasyonlarini etkiler mi diye dusunmeye basladim. Tabi Galatasaray`da da moraller cok bozuk. Ama seneye UEFA sansi icin kazanmak zorundalar gibi gorunuyor. Sanki Braga malubiyetinden sonra bu macin dengeleri biraz degisti. Keyifli bir mac olur umarim.

mmmtr
Sr. Member

View Profile
March 20, 2016, 08:06:18 AM

Hakemlerin sorunu odaklanamamak bence. Hatta Toplum olarak ülkemizin en büyük sorunu odaklanamamak diye düşünüyorum. Hiçbirimiz yaptığımız işi düşünerek, planlayarak, yaşayarak yapmıyoruz. Ezbere yapıyoruz. Hakemler için de aynı durum geçerli diye düşünüyorum. Bunun sebebi de başta aileden aldığımız, sonrasında eğitim hayatımızda devam eden günü kurtarmak, işi layıkıyla yapmak yerine "yapıldı" dense yeter mantığı bence.
Şuanın sorununu çok güzel özetlemişsin hocam . Günü kurtarma peşinde olunca katliam oluyor resmen .
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 20, 2016, 11:28:57 AM

Bugün 20:00 da büyük derbi yaşanacak ama ne yazık ki terör tehdidinin altında kaldı. Galatasaray bu sezon çok kötü de olsa her zaman Galatasaray - Fenerbahçe derbilerinin atmosferi farklı olmuştur. GS , Fenerbahçe'yi mağlup ederse ne kadar bu sezon kötü olurlarsa olsunlar taraftarın gözünü boyamaya yeter.
mmmtr
Sr. Member

View Profile
March 20, 2016, 11:38:37 AM

Bugün 20:00 da büyük derbi yaşanacak ama ne yazık ki terör tehdidinin altında kaldı. Galatasaray bu sezon çok kötü de olsa her zaman Galatasaray - Fenerbahçe derbilerinin atmosferi farklı olmuştur. GS , Fenerbahçe'yi mağlup ederse ne kadar bu sezon kötü olurlarsa olsunlar taraftarın gözünü boyamaya yeter.

Galatasaray'ın taraftarı ancak Fenerbahçe'den alınacak bir 3 puanla azda olsa mutlu olur. Beraberlik durumu bile yeterli olur taraftar için Cheesy
Ankara
Legendary
*

Activity: 952

View Profile
March 20, 2016, 11:53:44 AM

İsmail'e ofsayt çalınan ofsaytla uzaktan yakından alakası olmayan pozisyon. En sağdaki siyahlı futbolcu İsmail.

Penaltı verilmeyen açık el pozisyonu. Arkada bu pası gole dönüştürecek boş pozisyonda Beşiktaşlı oyuncu vardı.

Korner sırasında Atiba'nın formasından çekilerek topa yükselememesi ve muhtemel bir golü engelleyen penaltı pozisyonu. Hakemin gözü önünde olduğu halde bu pozisyona penaltı verilmedi.
pandacoin
Legendary
*

View Profile
March 20, 2016, 01:56:48 PM

Orospu çocukluğu parayla değil. Umarım bugün hakemler bile kazanmanızı sağlayamaz şerefsizler.
"Ligin ilk devresinde Beşiktaş maçında 3-2 yenildik. O maçı hakem Halis Özkahya yönetti. Ofsayttan gol verdi. Sonra döndü üçüncü golde Gomez, Alves'i çekti gol yaptı ve 3-2 yenildik. Üç puanı onlardan silin ve bize ekleyin. 'Maç berabere bitti.' deyin, bir puanı onlara bir puanı bize ilave edin puan durumunu görürsünüz."
Ankara
Legendary
*

Activity: 952

View Profile
March 20, 2016, 04:14:41 PM

Şaka gibi ama sanırım gerçek bir haber.
Galatasaray-Fenerbahçe derbisi güvenlik nedeniyle seyircisiz oynanmasına karar verildi.
Spor Toto Süper Lig'de bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin güvenlik nedeniyle seyircisiz oynanacağı açıklandı.

Ve maç ertelendi.
mmmtr
Sr. Member

View Profile
March 20, 2016, 04:14:54 PM

eveet hayırlı uğurlu olsun derbi ertelendi . Haftayada fenerin bi maçı ertelensin bişi olsun Beşiktaşın yaşadığını bi yaşasında görelim nasıl şampiyon olacaklarmıs Cheesy

http://www.milliyet.com.tr/son-dakika-galatasaray-fenerbahce-galatasaray-fenerbahce-2212971-skorerhaber/
isvicre
Hero Member

Activity: 826

View Profile
March 20, 2016, 04:51:01 PM

Maçın ertelenmesi tam bir rezalet. Şehir dışından gelen o kadar insan var kaç bin tane mağdur yaratıldı. Bu nasıl bir güvenlik zaafiyetidir ki daha statları bile koruyamıyorlar?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
March 20, 2016, 05:02:10 PM

Fenerlılerın ıstedıgını oldu tebrık ederız azızenın ıstedıgı oldu ... macı seyırcısız oynatcaklardı galatasaray kabul etmedı mac ertelendı . 17.00 da stad kapılarını ac 17.15 te stadı bosalt haklınız nerdeydı mk . o zaman adama sorarlar dun besıktas macı neden oynanddı ıstanbulda dıe
andromeda876
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 20, 2016, 06:49:10 PM

Fenerlılerın ıstedıgını oldu tebrık ederız azızenın ıstedıgı oldu ... macı seyırcısız oynatcaklardı galatasaray kabul etmedı mac ertelendı . 17.00 da stad kapılarını ac 17.15 te stadı bosalt haklınız nerdeydı mk . o zaman adama sorarlar dun besıktas macı neden oynanddı ıstanbulda dıe
içinde bulunduğumuz durumun farkında değilsin sanırım orada bir eylem olsaydı da insanlar ölse daha mı iyi olacaktı futbol insan hayatından daha mı önemli ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: