Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:57:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Hangi Takım Şampiyon Olur?
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Bursaspor
Diğer

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 2015/16  (Read 64266 times)
frank0929
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 26, 2016, 01:12:56 PM

Bu ligde son 30 yıldır hakkı en çok yenen iki kulüp Beşiktaş ve Trabzonspor'dur. Bazı güçlerin iki takımlı bir lig modeli yaratma çabası yüzünden bugün bunlar yaşanıyor. Adil oyun oynansa, maçlar sahada kazanılsa böyle şeyler yaşamayız. Halkın adalet duygusuyla oynarsanız bunları yaşamayı göze almışsınız demektir. Bu saatten sonra hakem dövene de otobüs kurşunlayana da tepki göstermeye hakkınız yok, bu düzeni siz getirdiniz.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 26, 2016, 03:57:31 PM

Bu ligde son 30 yıldır hakkı en çok yenen iki kulüp Beşiktaş ve Trabzonspor'dur. Bazı güçlerin iki takımlı bir lig modeli yaratma çabası yüzünden bugün bunlar yaşanıyor. Adil oyun oynansa, maçlar sahada kazanılsa böyle şeyler yaşamayız. Halkın adalet duygusuyla oynarsanız bunları yaşamayı göze almışsınız demektir. Bu saatten sonra hakem dövene de otobüs kurşunlayana da tepki göstermeye hakkınız yok, bu düzeni siz getirdiniz.

Bu dediğin yıllarca böyle daha devam edicek diyebilirim. Kendim fenerli olsamda bende bu duruma karşı önyargılıyım diyebilirim. Bu adil oynanma durumu tamamen bitti gibi sanki eski yıllarda oynanan maçlar daha iyiydi yinede bana anlatılanlar böyleydi ne zaman daha modern bir Platform, sahalar,teknoloji iyice ilerledi işler çirkinleşmeye başladı.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 26, 2016, 05:10:29 PM

Son 3-4 aydır futboldan resmen sogudum.eskiden islerimi bile maca gore ayarlardım simdi as bugun macımız varmıs yenmişiz yenilmişiz diyorum.
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
April 30, 2016, 09:06:52 AM

Bu hafta ligin en heyecanlı haftası Beşiktaş büyük bir maça çıkacak evinde ligin son takımlarından Kayseriyle oynayacak tahminim Beşiktaş'ın yeneceği ama Beşiktaş'ın geçen hafta 2 puan  kaybetmesi bir stress yaratabilir buda süprizler olabileceğinin göstergesi .
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 30, 2016, 11:05:58 AM

Bu hafta ligin en heyecanlı haftası Beşiktaş büyük bir maça çıkacak evinde ligin son takımlarından Kayseriyle oynayacak tahminim Beşiktaş'ın yeneceği ama Beşiktaş'ın geçen hafta 2 puan  kaybetmesi bir stress yaratabilir buda süprizler olabileceğinin göstergesi .

İnşallah Beşiktaş puan kaybeder de lige heyecan, renk gelir. Hakkımız olan şampiyonluğu bu sene bedavaya vermemiz gerekiyor.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 30, 2016, 01:34:01 PM

bjk puan laybederse fener sampıyon olur ınsalllh ole bır durum olmazda fenev sampıyon olamazz
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 30, 2016, 02:32:28 PM

İnşallah Beşiktaş puan kaybeder de lige heyecan, renk gelir. Hakkımız olan şampiyonluğu bu sene bedavaya vermemiz gerekiyor.

Aynen ya iyi olur nedense artık beşiktaş konusunda Mimlendim diyebilirim bu aralar beşiktaşlılarla hiç iyi anlaşamıyorum adamlar sanki bizi bir kaşık suda boğacak gözüyle bakıyorlar birde ağızlarında şikebahçe hiç eksik olmuyor diyebiliriz.
gorkem
Hero Member

View Profile
April 30, 2016, 02:59:49 PM

eskısehır 1 trabzon 0 .. gecen hafta fener macında ts ye verılmeyen penaltı bu hafta eskısehıre verırdı..ts ye kumpaslar dewam edıyor hakem dovmeyı bırak oldurseler haklılar mk
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 30, 2016, 03:50:23 PM

Herhangi bir premier lig maçını izledikten sonra STSL maçını izlemekten zevk alan bir taraftar var mı aramızda? Bizim ligin sorunu hakemler değil. Dünyanın en iyi liglerinde de bu hatalar oluyor. Bizim sorunumuz futbol oynamayı ve oynatmayı bilmeyen futbolcu,TD ve yöneticiler ile futbolun bir eğlence olduğunu bilmeyen zihniyetler. Taraftarlardan itibaren en üst kademeye kadar herkes kalitesiz ligden sorumlu.

- En ahlaksız futbolcular bizim ligde. Kendini yerlere atan, en ufak faulde dakikalarca yerde yatan, hakemi aldatan vs. Adam ahlaklı da olsa bizim lige gelince ortama ayak uyduruyor.
- En beceriksiz futbolcular bizde ya da bizim ligde oynanan futboldan dolayı beceriksiz görünüyorlar. Aklıyla futbol oynayabilen futbolcu sayısı çok az. Tabi futbol akıl ile oynanmayınca hiçbir zevki kalmıyor.
- Teknik direktörlerimizin çoğu maçlardan sonra teknik analiz yapamayan, bunun içinde hakem ya da basit pozisyonları konuşan bir ekip. Keza ben hiçbir futbolcu görmedim ki "puan ya da puanlar almak istiyoruz" ya da " önümüzdeki maçlara bakıyoruz" demeçlerinden farklı bir konuşma yapabilecek kapasitesi olan...
- Yöneticiler desen futbolla alakası olmayan para babaları.
- Futbolcunun gol kaçırması, top kaptırması nasıl normal bir hata ise hakemde normal bir şekilde hatalı karar verebilir. Hatalı karar vermek ile taraflı yönetmek aynı şey değil.

Yani böyle bir futbol ortamında bütün ihaleyi hakemlere yıkmak akla ve mantığa pek uygun değil zira...

simplelife888
Full Member

View Profile
April 30, 2016, 10:00:46 PM

Herhangi bir premier lig maçını izledikten sonra STSL maçını izlemekten zevk alan bir taraftar var mı aramızda? Bizim ligin sorunu hakemler değil. Dünyanın en iyi liglerinde de bu hatalar oluyor. Bizim sorunumuz futbol oynamayı ve oynatmayı bilmeyen futbolcu,TD ve yöneticiler ile futbolun bir eğlence olduğunu bilmeyen zihniyetler. Taraftarlardan itibaren en üst kademeye kadar herkes kalitesiz ligden sorumlu.

- En ahlaksız futbolcular bizim ligde. Kendini yerlere atan, en ufak faulde dakikalarca yerde yatan, hakemi aldatan vs. Adam ahlaklı da olsa bizim lige gelince ortama ayak uyduruyor.
- En beceriksiz futbolcular bizde ya da bizim ligde oynanan futboldan dolayı beceriksiz görünüyorlar. Aklıyla futbol oynayabilen futbolcu sayısı çok az. Tabi futbol akıl ile oynanmayınca hiçbir zevki kalmıyor.
- Teknik direktörlerimizin çoğu maçlardan sonra teknik analiz yapamayan, bunun içinde hakem ya da basit pozisyonları konuşan bir ekip. Keza ben hiçbir futbolcu görmedim ki "puan ya da puanlar almak istiyoruz" ya da " önümüzdeki maçlara bakıyoruz" demeçlerinden farklı bir konuşma yapabilecek kapasitesi olan...
- Yöneticiler desen futbolla alakası olmayan para babaları.
- Futbolcunun gol kaçırması, top kaptırması nasıl normal bir hata ise hakemde normal bir şekilde hatalı karar verebilir. Hatalı karar vermek ile taraflı yönetmek aynı şey değil.

Yani böyle bir futbol ortamında bütün ihaleyi hakemlere yıkmak akla ve mantığa pek uygun değil zira...

En demesekte yani düşüncelerinize katılıyorum futbol kalitesi açısından tamamen kötü bir ligimizin oluduğu aşikar fairplay ayrıca futbol denilince sadece oyuncular ve hakemler akıla gelmemeli seyircide futbol ve hakemleri etkiliyor gecen trabzon fener maçında olanlar gibi yani futbol bir kültürdür ama o kültür henüz bizim ülkemize ulaşmış değil
gorkem
Hero Member

View Profile
April 30, 2016, 10:15:23 PM

besıktas 4-0 yendı helal olsun bole devam Cheesy
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 01, 2016, 10:22:31 AM

görünen o ki beşiktaşın rakibi yine beşiktaşın kendisi Cheesy hata yapılmayınca pozisyon verilmiyor gol yenmiyor
kendi göbeğini kendi kesecek hayırlısıyla
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 01, 2016, 12:10:35 PM

Gaziantep'in başına geçen Sergen bugün Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan edebilir. Bugün olmazsa haftaya Başakşehir maçında olur. Digitürk heyecanı sıcak tutmak için son haftaya kadar uğraşıyor, belki işler son haftaya kalır ama Beşiktaş'ın bir beraberlik hakkı olduğu için şampiyonluğu Konya'da rahat alır.
simplelife888
Full Member

View Profile
May 01, 2016, 03:32:59 PM

Fenerbahçenin her maçı final artık puan kaybetmesi durumunda tüm şampiyonluk şansını yitirecek onun için bu maç birazda sitres yüklü bir maç olacak ama ben fenerin ilk golü erken bulmasıyla farklı bir galibiyet alacağını düşünüyorum
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 01, 2016, 05:16:24 PM

temennim fenerin berabere kalması yahutta maglubiyet alması yönün de şampiyonluk hakkı beşiktaşta senelerce hakkı yenildi bu sene fırtına gibiler bir de defans da ki hatalar olmasa önümüzdeki sene için de banko beşiktaş diyorum başka birşey demiyorum Smiley ambargoyu koymalı artık beşiktaş lige.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 02, 2016, 09:16:14 AM

Bu saatten sonra şampiyonluk tartışmalarını yersiz görüyorum. Bir Fenerbahçeli olarak şimdiden Beşiktaş'ı tebrik ederim.  Federasyon ve Uzun Adam arkanızda boşuna güzel bir kadro kurmanıza , masraf yapmanıza gerek yoktu. Demek ki her türlü olasılığı bertaraf etmek istediniz Smiley Ne deyim.  Tekrar tebrik ederim.
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1000

View Profile
May 02, 2016, 11:01:28 AM

Bu saatten sonra şampiyonluk tartışmalarını yersiz görüyorum. Bir Fenerbahçeli olarak şimdiden Beşiktaş'ı tebrik ederim.  Federasyon ve Uzun Adam arkanızda boşuna güzel bir kadro kurmanıza , masraf yapmanıza gerek yoktu. Demek ki her türlü olasılığı bertaraf etmek istediniz Smiley Ne deyim.  Tekrar tebrik ederim.

İsmi fenerasyon olan bir fenerasyon nasıl başka takımın arkasında olabilir ki? Adı üstünde fenerasyon. Yıllardır şikebahçenin arkasında duruyor bu fenerasyon. Azizin köpekliğini yapıyor mhk. Kimi isterse onu atıyorlar maçlara, kimi isterse onu atıyorlar hakemlikten. Son 9 Trabzonspor maçının hakeminin hep aynı kişi(liksiz) olması tesadüf mü yoksa çok mu (saf) salaksınız?
gorkem
Hero Member

View Profile
May 02, 2016, 03:09:21 PM

Bu saatten sonra şampiyonluk tartışmalarını yersiz görüyorum. Bir Fenerbahçeli olarak şimdiden Beşiktaş'ı tebrik ederim.  Federasyon ve Uzun Adam arkanızda boşuna güzel bir kadro kurmanıza , masraf yapmanıza gerek yoktu. Demek ki her türlü olasılığı bertaraf etmek istediniz Smiley Ne deyim.  Tekrar tebrik ederim.
ne yanı sımdı besıktas hakkıyla deılde dedıklerın sayesınde mı sampıyon olcak olursa eger cok sacma
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 03, 2016, 01:17:02 AM

ne yanı sımdı besıktas hakkıyla deılde dedıklerın sayesınde mı sampıyon olcak olursa eger cok sacma
designerusa nın dediği kadar olmasa o kadar penaltı boşuna verilmedi, bir o kadar pozisyonada boşuna göz yumulmadı. Son maçların özetlerine bakıyorum, hakemlerin kör olması gerekiyor o pozisyonları kaçırması için.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 04, 2016, 10:59:25 AM

Senin düşüncelerin böyle saygı duyarız ama aynı dediklerin fenerbahçe içinde bizim açımızdan öyle dostum ne olacak şincik Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: