Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:33:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Exchange Önerisi  (Read 1435 times)
acc4clicker (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 31, 2016, 08:38:40 PM

Merhaba,
Exchange için hangi siteyi kullanmak gerekiyor? Yada öneriniz var mı? CEX.IO BTC/LTC/USD/EUR yapıyor. Baktığım birkaç taneside şuanda off durumda. Farklı para birimlerini çevirmek için kullandığınız sistemler nedir?
1715650402
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715650402
Reply with quote  #2

1715650402
Report to moderator
1715650402
Hero Member
*

Ignore
1715650402
Reply with quote  #2

1715650402
Report to moderator
1715650402
Hero Member
*

Ignore
1715650402
Reply with quote  #2

1715650402
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715650402
Hero Member
*

Ignore
1715650402
Reply with quote  #2

1715650402
Report to moderator
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 31, 2016, 08:42:42 PM

Merhaba,
Exchange için hangi siteyi kullanmak gerekiyor? Yada öneriniz var mı? CEX.IO BTC/LTC/USD/EUR yapıyor. Baktığım birkaç taneside şuanda off durumda. Farklı para birimlerini çevirmek için kullandığınız sistemler nedir?
btc-e uzun süredir ve aktif çoğumuz kullanmışızdır amacınız trade mi yoksa btcyi dolara euroya çevirip çekmekmi.
Black Siyah RED
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
January 31, 2016, 09:28:38 PM

Merhaba,
btc-e uzun süredir ve aktif çoğumuz kullanmışızdır amacınız trade mi yoksa btcyi dolara euroya çevirip çekmekmi.

Arkadaşım bu btc-e sitesi kimlik onayı istiyor mu? bende girişmek istiyorum güzel hacimli exchange arayışındayım ama kimlik onayı enazından ayda 10bin dolara kadar kimlik onaysız işlem yaptıran yer lazım.
acc4clicker (OP)
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
January 31, 2016, 10:58:47 PM

Amaç trade. O yüzden işlem hacmi yüksek olması gerekiyor.poloniex.com'i inceliyorum. Ne dersiniz ?
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
January 31, 2016, 11:10:05 PM
Last edit: February 01, 2016, 09:14:09 AM by acemibtc

Amaç trade. O yüzden işlem hacmi yüksek olması gerekiyor.poloniex.com'i inceliyorum. Ne dersiniz ?
Poloniex birçok altcoini barındırıyor buradan başlamak idealdir. Yobit'te var imzadan gelen gelirleri orada değerlendiriyorum orayada bakabilirsiniz.
armadora
Sr. Member

Activity: 413
Merit: 250

View Profile
February 01, 2016, 01:05:14 PM

bitcoin trade için btc-e işlem hacmi çok yüksek. altcoin için ise coinden coine değişmekle beraber Poloniex hacim olarak baya iyi.
ben genelde trade için bu ikisini kullanıyorum genelde.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 01, 2016, 01:32:38 PM

Merhaba,

Arkadaşım bu btc-e sitesi kimlik onayı istiyor mu? bende girişmek istiyorum güzel hacimli exchange arayışındayım ama kimlik onayı enazından ayda 10bin dolara kadar kimlik onaysız işlem yaptıran yer lazım.
btc-e onay istemiyor ama işlem limitleri hakkında bilgim yok poloniex onaysız günlük 2000 dolar okcoinde günlük 1000 dolar limitli
bitcoinuserx
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
February 02, 2016, 10:57:40 PM

Merhaba,

btc-e onay istemiyor ama işlem limitleri hakkında bilgim yok poloniex onaysız günlük 2000 dolar okcoinde günlük 1000 dolar limitli

poloniex de tether usd diye birşey var. onu anlamadım? Bildiğimiz dolar mı? mesela elimizdeki btc yi satınca tether usd ye mi atıyor dolar bakiyesini? çözemedim o kısmı.
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
February 03, 2016, 04:26:27 AM

Kimlik doğrulaması olmadan hesabı kullanmak istiyorsanız Btc-e'yi ve diğer coinler için Poloniex'i kullanabilirsiniz. Forumun çoğunluğu bu iki siteyi kullanıyor. Hiçbir siteye güven olmaz ama bunlar işinizi görür. Trade yapmayacağınız zamanlarda coinleri cüzdanınıza çekin.
tzhd
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
February 03, 2016, 12:43:17 PM

poloniex  trade için en ideal gibi gözüküyor.

▲▼▲▼▲▼▲▼  No.1 Bitcoin Binary Options and Double Dice  ▲▼▲▼▲▼▲▼
████████████████████████████████  sec◔nds trade  ████████████████████████████████
↑↓ Instant Bets ↑↓ Flexible 1~1440 minutes Expiry time ↑↓ Highest Reward 190% ↑↓ 16 Assets [btc, forex, gold, 1% edge double dice] ↑↓
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
February 03, 2016, 03:56:38 PM

Sürekli aynı konular, sürekli aynı şeyler yazılıp duruyor.
2. sayfadaki konular:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1286886.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1289367.0
diğer sayfalara bakmaya gerek bile yok.

EAL'in borsa konusu vardı bir çok borsayı bir araya topladığı, o konu buraya sabitlense iyi olur.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████