Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:43:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM KAZMAK İÇİN GEREKENLER (sadece şuan bu madenciliği yapanlar cevaplasın)  (Read 37663 times)
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
March 07, 2016, 11:48:08 PM

4000 ether ? bunu kac gunde urettiniz ve nasil bir sisteminiz var ? detay verirseniz herkes yararlanabilir .

bahsettiğiniz testnet olmasın ?

gpu lar var bir sürü, sürekli mining yapıyorum. ne tür bir detay istiyorsunuz ki?
1714873416
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873416
Reply with quote  #2

1714873416
Report to moderator
1714873416
Hero Member
*

Ignore
1714873416
Reply with quote  #2

1714873416
Report to moderator
1714873416
Hero Member
*

Ignore
1714873416
Reply with quote  #2

1714873416
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kriptopara
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
March 26, 2016, 06:44:18 PM

petey pek inandırıcı degilsin . birsuru gpu var onla basıyorum . oldu canım biraz da bizim icin bas Smiley darpane bile bukadar basmıyo yavas bas .

ethereum ekibindekiler  bile bu kadar minig yapmamıstır .

bari cıkmadan once mininge basladım anca 4000 e yetistim deseydin Smiley

en dogru sistem burda herkese tavsiye ederim

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1408473.0

bu arada bu alpsea ile pete dikkat edin birbirinin avukatlıgını yapıyolar . alpsea daha mining yapacak sistem toplamak icin oneri istiyo bir actıgı baslıkta .

madem peteyhasminer biliyo ona sorup ogrenseydin ? milleti kandırmayın photosoplu resimlerle
kriptopara
Member
**

View Profile
March 26, 2016, 06:48:10 PM

Etherum Windows dan onay aldıktan sonra uçuşa geçti. Sadece bir coin olmayıp inernetin alt yapisini degistereci aciklamalariyla cikti. İlk zamanlar mining olmayacak dense de simdi bu is yapiliyor. Bir cok baslik aciliyor nasil yapilir ne gerekir bulut mu yapmaliyiz tarzinda sorular var ama bilen bilmeyen bol keseden atip tutuyor. Bu başligin altında gerçekten şuanda ekran kartlariyla kazan arkadaşlar var ise;
1- Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?
2- Pool mining mi solo mining mi?
3- Günlük elektrik tüketimi / günlük gelir ne kadar?
4- Günlük eth üretimi ne kadar
5- Cihazlarin veya toplanan bilgisayar/ekran karti toplam maliyet ne kadar?
6- Cüzdan nasıl alınır kazanılan eth nereye gider? Havaya gitmiyor sonuçta:)
Saygılar..

ya alpsea amacın ne senin iyice uyuz olmaya basladım sana . su 6. satırda ne o oyle yopk havaya mı gidermis vs . konuyu nerelere getiriyosun . biraz olayın ciddiyetini kavrayıp o sekilde yaklas .  peteyhasminera sor o bilir herseyi avukatlını yapıyosun ya
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
March 26, 2016, 11:29:24 PM

kriptopara hangi şehirdensin? eğer izmirdeysen gidelim benim mining merkezine bir göz at oraya, fake mi değil mi bir kontrol et.
kriptopara
Member
**

View Profile
March 26, 2016, 11:44:27 PM

istanbul . madem oyle kanıtlarla video cek koy  yutuba da gorelim .

elektirgi kacak mı kullanıyosun yoksa o zaman isine gelmez yapmazsın zaten . neyse ben emniyete soylim de seni takibe alsınlar kacak elektrik suphelisi olarak . ipnden bulsunlar seni .

peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
March 27, 2016, 10:46:21 AM

tamam. üşenmiycem sırf senin için yapıcam. bakalım ondan sonra ne bahane öne süreceksin.
kriptopara
Member
**

View Profile
March 27, 2016, 11:36:02 AM

yap bekliyorum . video edit denen bisey var . fotografta yapılan oynama videoda da yapılır bunu unutma . 1 mining cihazını 100 e cıkarabilirsin video ediitngde .

madem gunde 20 ether basıyosun 10 unu bana gonder o zaman inanıcam soz Smiley 10 tane ether gonderen dogru soyluyodur heralde .
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
March 29, 2016, 05:39:42 PM

arakaşlar AMD Readon 5450 ekran kartıyla günde ne kadar kazabilirim? Sizce kazdığıma değer mi?
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
March 29, 2016, 07:49:58 PM

kazamazsın 5450 ile. Minimum 2 gb ekran kartı rami olması lazım zaten.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 30, 2016, 02:08:37 AM

petey pek inandırıcı degilsin . birsuru gpu var onla basıyorum . oldu canım biraz da bizim icin bas Smiley darpane bile bukadar basmıyo yavas bas .

bu arada bu alpsea ile pete dikkat edin birbirinin avukatlıgını yapıyolar . alpsea daha mining yapacak sistem toplamak icin oneri istiyo bir actıgı baslıkta .

madem peteyhasminer biliyo ona sorup ogrenseydin ? milleti kandırmayın photosoplu resimlerle
Ulen kriptopara ne avel/avanak/boş/embesil bi adamsın. Dilenci gibi forumda dolanıp millete bulaşıyorsun. Ufacık bir mining sistemin bile yok ilkokul beyninle 15binTL mining sistem toplayıp satmaya çalışıyorsun. Millete yalan fake diyip vaktini boşa harcıyorsun, kazananları kıskanıyorsun bok atıyorsun.
Bu arada merak etme peteycameyden öğrendim basıyorum kazanıyorum çok şükür. S2kimi salladığım yerden aylık 1,000TL havadan para geliyor. Bunuda kıskan hatta çatla. Anca kıskanarak millete bok atarak kullan forumu. İcraata geçeceğin günleri bekliyoruz ama eth mining bitmis olur o süreye kadar.
+ yanlış adama bulaştın o videoyu izleyince artık buradaki kaydını silersin belki biraz utanmış olursun. Adamın sana yalan borcu mu var da 4000 ether bastım desin. Basmış iste kardeşim gözlerimle gördüm. Hem sanane?
Günün sözü: ZENGİNİN MALI ZÜĞÜRDÜN ÇENESİNİ YORARMIŞ !

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
March 30, 2016, 10:13:29 AM

adam okudugunu bile dogru okumaktan o kadar noksan ki, benim nickimle, peteycameyi karistirmis, peteyhashminer diye bir sey yazmis.. temiz ignore edin beyler. herkez ignore ederse kendine kendine oynar burada.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 30, 2016, 11:13:10 AM

adam okudugunu bile dogru okumaktan o kadar noksan ki, benim nickimle, peteycameyi karistirmis, peteyhashminer diye bir sey yazmis.. temiz ignore edin beyler. herkez ignore ederse kendine kendine oynar burada.
Arkadaşın takıntıları var ve yaşı 16civarlarında. Millete bulaşmak tek amacı. Kazananları kıskanmak da hobileri arasında. Takmamak elde değil adamı kanser ettirir bu kriptopara denen tipleme..

kriptopara
Member
**

View Profile
March 30, 2016, 11:29:56 AM

Ulen kriptopara ne avel/avanak/boş/embesil bi adamsın. Dilenci gibi forumda dolanıp millete bulaşıyorsun. Ufacık bir mining sistemin bile yok ilkokul beyninle 15binTL mining sistem toplayıp satmaya çalışıyorsun. Millete yalan fake diyip vaktini boşa harcıyorsun, kazananları kıskanıyorsun bok atıyorsun.
Bu arada merak etme peteycameyden öğrendim basıyorum kazanıyorum çok şükür. S2kimi salladığım yerden aylık 1,000TL havadan para geliyor. Bunuda kıskan hatta çatla. Anca kıskanarak millete bok atarak kullan forumu. İcraata geçeceğin günleri bekliyoruz ama eth mining bitmis olur o süreye kadar.
+ yanlış adama bulaştın o videoyu izleyince artık buradaki kaydını silersin belki biraz utanmış olursun. Adamın sana yalan borcu mu var da 4000 ether bastım desin. Basmış iste kardeşim gözlerimle gördüm. Hem sanane?

senin paran yoksa ne yapayım . senin icind egil bu sistem sen 1gb ekran kartıykla yap mining bulursun belki ether
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 30, 2016, 11:30:59 AM

Simdi yine senin beynin almayacagı için basit bir hesap yapalım.
1. Günde 20 ether basan bir kisi ayda 600ether basmış olur.
2. Toplamda 4000 ether basmış bir kişi bu 4000etheri kaç günde basar? Ortalama 7 ay gibi bir süre
3. Ulan beyinsiz! Bu adam sana 3-5 günde bastım 4000ether demiyor ki sen adama bok atıyorsun photoshop diyorsun.
4. Daha 50 mesajin var foruma 1 ay önce üye olmussun eskiden bu isi yapanlara saygın yok anladık da sen 7 ay önce bilgisayarı oyun oynamak için kullanan ergensin. Kalkmışsın yıllardır mining yapan adamlara atıp tutuyorsun.
5. 7 ay önce ethereum ne diye sorsalar el bombası diyip kaçardın. Şimdi kalkıp burada atıp tutuyorsun çok birşey biliyormuş gibi.
Bonus: Forumun maskotu oldun haberin yok. Devam et.

kriptopara
Member
**

View Profile
March 30, 2016, 11:37:08 AM

sen ve senin gibiler bu isis bilmeyip sagdan soldan dolma bilgilerle milleti kandırıyor . yok 4000 bastım falan filan .benim gibi bu islerin gercek pirleri ise sizin gibi insanlar yuzunden geri cekilmek zorunda kalıyor oysa ben onlar gibi degilim ve bu size batıyor galiba .

ben 2009 dan beri bitcoin in icindeyim ethereum da cıkmadan 2011 de fikir asamasındayken takımla toplantı yaptım sen ruyanda 4000 basarken . anladın mı ?

yeni uye olmak mesaj sayısı vs bisey ispatlamaz . hem bak bakalım senden once mi sonra mı uye olmusum .

hep salla ya tutarsa

birgun nasreddin hoca gol kenarında gole yogurt atıyomus kasık kasık .

bunu goren biri sormus hocaya . hoca hoca napıyosun . hoca da cevap vermis . gole maya calıyorum . adam da ya hoca gol maya tutar mı demis . hoca da sunu demis : YA TUTARSA . yani sizinki de o hesap . atarız millet bize inanır biz de bundan nemalanırız 3 bes biseyler kazanırız . sizin de hesap bu . bosa kurek cekiyosunuz yani .

daha gecen nasıl yapılıyo ogret diye mesaj atmıstın baska baslıkta simdi diyosun biliyorum ogrendim .
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
March 30, 2016, 11:45:45 AM

Bu kriptopara denen trole tek bir şey soralım;
Madem 2009'dan beri bitcoin'in içindesin o zamanlar mutlaka bitcoin sahibiydi. 2009-2010 yılları arasında bitcoin bulundurmuş bir adresiyle bize bir mesaj imzalasın.

Böyle bir mesaj imzalayamazsa trollüğü ispatlanmış olur.

Haa bu arada, vitalik de senin fikirlerini çok önemsiyordu tabi. 94'te Nick Szabo tarafından ortaya atılmış bir fikri gerçekleştirirken Grin

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 30, 2016, 11:49:35 AM

senin paran yoksa ne yapayım . senin icind egil bu sistem sen 1gb ekran kartıykla yap mining bulursun belki ether
Evet 1gb kartlarla yapiyorum abi:(

kriptopara
Member
**

View Profile
March 30, 2016, 12:39:35 PM

Bu kriptopara denen trole tek bir şey soralım;
Madem 2009'dan beri bitcoin'in içindesin o zamanlar mutlaka bitcoin sahibiydi. 2009-2010 yılları arasında bitcoin bulundurmuş bir adresiyle bize bir mesaj imzalasın.

Böyle bir mesaj imzalayamazsa trollüğü ispatlanmış olur.

Haa bu arada, vitalik de senin fikirlerini çok önemsiyordu tabi. 94'te Nick Szabo tarafından ortaya atılmış bir fikri gerçekleştirirken Grin

ben satoshi nakamotoyum demedim veya jed mccaleb . veya mark karpeles

siz jed mccalebi de tanımazsınız .size ben ne anlatıyorum ki .

zaten soylediginiz sacma . 2009-2010 daki adresimi ben nerden bulayım . yuzlerce adres degistirmisken .

sozde ha bulamadı troldur diceksiniz . diyorum ya asıl trol sizsiniz .
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 31, 2016, 12:21:56 PM

Rica etsem şu işi doğru düzgün biri dökümante edebilir mi?
etherum kazma işini bu etheros u satın almadan ubuntu üzerinde yapabilen var mı aranızda?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
March 31, 2016, 05:29:40 PM

harbıden adam gıbı yapan bırı cıksada sevabına anlatsa tartıscagınıza ?? bır sıstem yazında bızde yapalım danısma ucretınıde verırız
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: