Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:20:16 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum aldatmaca mı?  (Read 4461 times)
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:50:43 PM

etherde gönlerdir erime var ama sebebini o kadar araştırdım bulamadım. sebepsiz yere düşüyor ise alım fırsatı diye düşünüyorum. Vitalik ne söylerse söylesin ether birçok token için hayati öneme sahip, hem platform hemde tokenler için birebir değişim aracı.
Açıkcası ben bu geri çekilmeyi alım fırsatı olarak görüyorum 530 dolar seviyelerini bir daha göremeyebiliriz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 25, 2018, 03:26:57 AM

etherde gönlerdir erime var ama sebebini o kadar araştırdım bulamadım. sebepsiz yere düşüyor ise alım fırsatı diye düşünüyorum. Vitalik ne söylerse söylesin ether birçok token için hayati öneme sahip, hem platform hemde tokenler için birebir değişim aracı.
Açıkcası ben bu geri çekilmeyi alım fırsatı olarak görüyorum 530 dolar seviyelerini bir daha göremeyebiliriz.

Bir süre daha 530 bu seviyelerde ilerler piyasada ethereum azalış çıkış çok olmaz alım fırsatı bir kere daha sunabilir
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 25, 2018, 07:32:12 AM

ETH altyapısı kullanımı 2017 yılında yeni icolarla birlikte max seviyelere ulaştı. Yazılım bilgim fazla olmadığı için bu konuda fazla yorum yapamıyorum ama bu durum bana diğerlerine göre daha kullanışlı ve stabil çalıştığı konusunda düşünce sahibi olmama yardımcı oluyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: