Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:43:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 [274] 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 »
  Print  
Author Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz  (Read 466859 times)
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 28, 2017, 06:33:38 PM

Poloniexde işlem yaparken dikkatli olun arkadaşlar. Artık eskisi kadar güvenli olduğunu düşünmüyorum polonun.Forumda bir arkadaşında bitcoinini yollamıyorlarmış kaç gündür.

polo vurkaç yaparsa büyük sıkıntı diğer firmalara örnek bile teşkil eder polo 3 büyüklerin içinde umarım bir sıkıntısı cıkmaz. + polonun bcc desteklemesi demek +3k ya ulaşması demek btc nin büyük ihtimal poloda destekleyecektir hazırlıklı olmak lazım.

Çok güzel bir yere değindiniz polonun bcc yi desteklemesi için hala zamanı var bana da destekleyecekler gibi geliyor 31 temmuz bile destekliyoruz diyebilir işte o zaman 3k belki 4k yı bile bulabilir son gün paniği ile
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 28, 2017, 06:42:36 PM

Poloniexde işlem yaparken dikkatli olun arkadaşlar. Artık eskisi kadar güvenli olduğunu düşünmüyorum polonun.Forumda bir arkadaşında bitcoinini yollamıyorlarmış kaç gündür.

polo vurkaç yaparsa büyük sıkıntı diğer firmalara örnek bile teşkil eder polo 3 büyüklerin içinde umarım bir sıkıntısı cıkmaz. + polonun bcc desteklemesi demek +3k ya ulaşması demek btc nin büyük ihtimal poloda destekleyecektir hazırlıklı olmak lazım.

Çok güzel bir yere değindiniz polonun bcc yi desteklemesi için hala zamanı var bana da destekleyecekler gibi geliyor 31 temmuz bile destekliyoruz diyebilir işte o zaman 3k belki 4k yı bile bulabilir son gün paniği ile

Spekilasyonun babası polo zaten poloyu mafya olarak düşünebilirsiniz büyük başlarla anlaşmaları var gibi extrem düşüş yada cıkıslarda ya cüzdanı dondururlar yada emir alımlarını yavaslıkdan aldırmamayı yaptırırlar bunada kimse ses cıkartamıyor. tek yapılması gereken polonun açıklamasınıda bekleyip polodan yavas yavas bırakmak. Bana kalırsa polo kapanmaz en azından baya bir yıl gider ondan eminim çünki vurgunlar sayesinde ceplerine iyi komisyon indiriyorlar.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
July 28, 2017, 09:15:42 PM

Spekilasyonun babası polo zaten poloyu mafya olarak düşünebilirsiniz büyük başlarla anlaşmaları var gibi extrem düşüş yada cıkıslarda ya cüzdanı dondururlar yada emir alımlarını yavaslıkdan aldırmamayı yaptırırlar bunada kimse ses cıkartamıyor. tek yapılması gereken polonun açıklamasınıda bekleyip polodan yavas yavas bırakmak. Bana kalırsa polo kapanmaz en azından baya bir yıl gider ondan eminim çünki vurgunlar sayesinde ceplerine iyi komisyon indiriyorlar.

wave dex dogru duzgun calısmaya baslayınca kurtulacaz bunlardan ınsallah.

polo zaten acıklama yaptı. btc de devam edıcez ama bellıde olmaz bcc de acabılırız btc de acabılırız atc de ztc de acabılırız skımızın keyfıne gore takılacaz bcc fılan acarsak eger skımız ole ısterse sıze bcc verecegımız bır durum yok vermeyebılırız bcc fılan verebılırızde onuda skımıze soracaz gıbılerınden bır acıklama yaptılar Cheesy

edıt: küfürbaz metine çevirdiler adamı ipneler.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
July 29, 2017, 12:49:05 AM

wave dex dogru duzgun calısmaya baslayınca kurtulacaz bunlardan ınsallah.

polo zaten acıklama yaptı. btc de devam edıcez ama bellıde olmaz bcc de acabılırız btc de acabılırız atc de ztc de acabılırız skımızın keyfıne gore takılacaz bcc fılan acarsak eger skımız ole ısterse sıze bcc verecegımız bır durum yok vermeyebılırız bcc fılan verebılırızde onuda skımıze soracaz gıbılerınden bır acıklama yaptılar Cheesy

edıt: küfürbaz metine çevirdiler adamı ipneler.
dünya üzerinde sadece wavesin DEX i yok. Etherdeltada dex veya birsürü yeni proje geliştiriliyor DEX için. bana kalırsa, Waves herzaman üvey evlat olarak kalacak. başarılıda olamayacak
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 29, 2017, 09:01:58 AM

tabi ki birileri beğenecek birileri beğenmeyecek , kimisi ümit görecek. bir sürü alternatif proje dedikleriniz mi başaralı olacak ta waves başarısız olacak. Bu kriteri neye göre belirlediniz onu anlayamadım.  Hali hazırda bulunan alternatifler hangileridir bildiğinizi ümit ediyorum üzerlerinde nasıl icolar olduğunu da bildiğinizi varsayıyorum. Waves üzerin de yapılan icolara baksanız su anda waves e alternatif olacak hangi platform var acaba ? Sizi böyle düşüncelere iten mantıklı sebepleri merak ettim doğrusu.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 29, 2017, 09:56:35 AM

BCC için BTC arayanlar altcoinlerini sattı, altcoinler ucuzladı. Bence altcoinleri ucuzdan toplamak, bedavaya gelen BCC'leri satmaktan daha kârlı olacak. "eth satıp btc yapayım, elime geçen bcc'leri de btc yaparım sonra da hepsiyle eth alırım daha fazla etherim olur" mantıklı görünse de başarılı olmayabilir. 1 Ağustos sonrası tüm altcoinlerde %20'ye varan ani artışlar gözlenebilir, bu ihtimal dahilinde
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
July 29, 2017, 10:26:56 AM

bcc yi bilmem ama alt coinler çakılmış durumda bu fiyatlardan aldın aldın.... Ama btc  bölünmesinden dolayı değer kaybı yaşarsa  o zaman sıkıntı olur..
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
July 29, 2017, 10:31:23 AM

bcc yi bilmem ama alt coinler çakılmış durumda bu fiyatlardan aldın aldın.... Ama btc  bölünmesinden dolayı değer kaybı yaşarsa  o zaman sıkıntı olur..

Bence değer kaybı yaşayacaktır. Zamanında btu dediler tutmadı , simdide bcc diyorlar. İmajında bir sarsıntı olacaktır.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 29, 2017, 10:44:06 AM

Poloya hiç girmeyin  bence  arkadaşlar Smiley her yer kan revan. Unutun poloyu bir süre. belki bir hafta sonra geri gelip bakarsınız ama şu an hiç zamanı değil tabi eliniz yatırımlık nakitiniz varsa orası başka Smiley

Durumlar çok vahim. Mevcut durum sağlam bir sabır gerektiriyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
July 29, 2017, 01:47:05 PM

Poloya hiç girmeyin  bence  arkadaşlar Smiley her yer kan revan. Unutun poloyu bir süre. belki bir hafta sonra geri gelip bakarsınız ama şu an hiç zamanı değil tabi eliniz yatırımlık nakitiniz varsa orası başka Smiley

an itibaiyle %50 oranında yeşerdi. gönül rahatlığıyla açabilirsiniz Smiley

in cryptography we trust
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
July 29, 2017, 04:36:01 PM

BCC için BTC arayanlar altcoinlerini sattı, altcoinler ucuzladı. Bence altcoinleri ucuzdan toplamak, bedavaya gelen BCC'leri satmaktan daha kârlı olacak. "eth satıp btc yapayım, elime geçen bcc'leri de btc yaparım sonra da hepsiyle eth alırım daha fazla etherim olur" mantıklı görünse de başarılı olmayabilir. 1 Ağustos sonrası tüm altcoinlerde %20'ye varan ani artışlar gözlenebilir, bu ihtimal dahilinde

Düşüncenize kesinlikle katılıyorum. Geniş bir kitlenin bu şekilde hareket ederek para kazanması mümkün değil. Belki altcoin satışını ilk yapanlardan olup, bitcoini yükselmeden aldıysanız ve bcc çıkınca gene ilk satanlardan olup altcoini ilk alanlardan biri olursanız ancak kazanç sağlayabilirsiniz. Böyle bir durumda dahi para kazanacağınızın bir garantisi yok. Ben beklemeyi tercih edenlerdenim. Zaten yukarıdaki hareketi yapabilecek kadar piyasayı anlık takip edemiyorum.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 29, 2017, 04:37:36 PM

Asıl bu dönemde poloya girip düşükten toplamak gerekiyor, kırmızı gördün mü al, yeşil gördün mü satacaksın aktif al sat yapıyorsan,  bot misali. Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 29, 2017, 06:32:27 PM

Bitcoin artıyor, altcoinler de artıyor.30 temmuza girmeye saatler kaldı.31 temmuzda borsalar açık olur mu olmaz mı işlem yapar mı yapmaz mı belli değil. Ama bu saatten sonra altcoinlerin düşeceğini hiç sanmıyorum.Son günü fırsat bilip almak isteyenler fiyatları arttıracaktır.Elinde tutanda salak değil satmaz 1 gün bekler heralde. Smiley
iktisatci
Member
**

Activity: 112

View Profile
July 30, 2017, 01:21:01 AM

Türkiye saati ile 04:20 Polodaki altcoinler koptu gidiyor. heyecandan uykum kaçtı yemin ediyorum.

in cryptography we trust
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 30, 2017, 01:49:34 AM

Türkiye saati ile 04:20 Polodaki altcoinler koptu gidiyor. heyecandan uykum kaçtı yemin ediyorum.

Güzel güzel insanlar usd yerine altlara geçsin kimse oyunu terk etmek istemiyor çünkü zevkli Smiley işler düzelince kısa süreli yine kan revan olur ortalık ama en azından piyasa genel olarak toplanmış oldu bir direnç oluşturacaktır.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 30, 2017, 08:11:30 AM

altcoinler için düzeltme vakti sadece. yarın tekrar sağlam düşüşler olursa şaşırmayın. 1 ağustostan sonra da biraz toparlanmaya başlar piyasa.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 30, 2017, 08:52:00 AM

Herkes 1 Ağustos sanki mucizevi bir tarih ve bu tarihten sonra herşey bir den normale girecek ve aniden herşey düzelecek miş gibi bir beklenti icinde. Ancak bu bir sürec ve en az 15 -20 gün gibi sürecek, böyle bir beklentiye girerseniz bu süreçte panik yapıp, moral bozup kayıp yaşayabilirsiniz.
CoinSpeculator
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 30, 2017, 08:54:43 AM

Herkes 1 Ağustos sanki mucizevi bir tarih ve bu tarihten sonra herşey bir den normale girecek ve aniden herşey düzelecek miş gibi bir beklenti icinde. Ancak bu bir sürec ve en az 15 -20 gün gibi sürecek, böyle bir beklentiye girerseniz bu süreçte panik yapıp, moral bozup kayıp yaşayabilirsiniz.
millet nasıl panik yapıp bitcoincash almak için bitcoine geçtiyse 1 ağustos sonrasında da bitcoini bırakıp altcoine geri dönecek. mucize olacak bir şey yok ancak görünen köyde klavuz istemiyor.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 09:02:57 AM

bende ona inaniyorum hocam bu adamlar bedave bcc verecekler ve mıllet satıp kar elde edecek ama benım nedense hiç inanasım yok ben elımdekı btc yı bıtırmeye çalışıyorum şu an
osmanbugra
Member
**

Activity: 70

View Profile
July 30, 2017, 09:09:48 AM

millet nasıl panik yapıp bitcoincash almak için bitcoine geçtiyse 1 ağustos sonrasında da bitcoini bırakıp altcoine geri dönecek. mucize olacak bir şey yok ancak görünen köyde klavuz istemiyor.
Bitcoin cash son zamanların en ilginç olayı olacak, altcoinlerdense Bitcoin cashi takip etmek daha ilginç olabilir bu dönemde. ETH/ETC bölünmesinde ETC iki katına kadar yükselmişti, Bitcoin cashte de ilginç hareketler olabilir.

Pages: « 1 ... 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 [274] 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 »
  Print  

Jump to: