Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:22:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][XEL][TR] Elastic Project - Decentralized Super Computer  (Read 34662 times)
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 04, 2017, 07:30:47 AM

even bu hafta baya ilgi artti. onceden bu kadar bilinmiyordu ve ilgi yoktu. market degeri cok dusuk projenin es deger projelerle karsilastirildiginda. bakalim biraz aldik bizde birseyler. umut var gibi

1715397732
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715397732
Reply with quote  #2

1715397732
Report to moderator
1715397732
Hero Member
*

Ignore
1715397732
Reply with quote  #2

1715397732
Report to moderator
1715397732
Hero Member
*

Ignore
1715397732
Reply with quote  #2

1715397732
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
August 04, 2017, 08:47:29 AM

Birkaç elastic ci idik forumda sayının arttıgını görmek benide mutlu etti, projeye inanan biri olarak 100m$ market cap bence çok zor olmadan erişilebilir bu projede diye düşünüyorum 200 300 leri konuşuyor olmamız gerekiyordu şuan hakettiğinin çok altında şuan market cap

signature not found.
hanonun
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

View Profile
August 05, 2017, 02:42:11 AM
Last edit: August 05, 2017, 05:05:04 AM by hanonun

arkadaşlar selamlar, ben biraz bilgisayar cahiliyim, xel in bu mevcut lite online web walletine xel lerimi attım ama wallet ayarlarını bilemedim, redeem falan var onları nasıl yapmalıyım, açıkçası yanlış birşeyler yapmaktan korkuyorum, windows desktop wallet duyurusu var ama elasticexplorer.org sitesine girilmiyor 1 haftadır deniyorum site açılmıyor (bu da kafamı karıştırdı açıkçası) bu konularda yeniyim tavsiye üzerine aldım ama exchange larda da tutmak istemiyorum,şunlar kafamı karıştırdı;
1-mesela hesaba girişte 'Warning: You are most likely on a fork (base target is very high).' bu ne demek bilmiyorum, (ki bununla ilgili herhangi bir ayar vb yapmadım..)
2-yine örneğin walletten çıkarken' log out and stop forging' vb yazıyor mesela bu  ne demek bilmiyorum, bunun gibi detaylar var, ama hiçbir yerde bilgi yok,

3- en garibi hesaba girerken xel adresimi yazıp hiçbir şifre olmadan doğrudan girebiliyorum, bu çok garip geldi , ve bunu görünce tüm xelleri tekrar (istemedende olsa) bittrex e geri gönderdim, çünkü benim xel gönderdiğim, ki daha önce gönderdiğim hesaplarda haliyle bu adres görünüyor ve bu adresten başka birine xel göndersem bu kişi bu adresle xel web wallet ime girip istediği ayarı yapar vb vb bu beni açıkçası çok rahatsız etti..(ya da bilmediğim başka birşey var ama bu çok garip birşey)
4-settingse giriyorum ayarları yapıyorum ama onay düğmesi yok, settingste administrator password e şifre yazıyorum yazıyorum ama onay düğmesi yok...
açıkçası xel e güvenim sarsıldı, satmayı da düşünüyorum, uzun vade düşünülecek bir coin gibi güven vermedi bana, bu wallet ile ilgili  xel kendi sitesinde şöyle ayarlayın böyle yapın diye anlatmalı değil mi? onu bırak elasticexplorer.org sitesi açılmıyor bile Smiley)   yukarıdaki çekincelerimle ilgili bilgi almak istiyorum,uzun vadeli aldım, al-sat yapmayacaktım ama nerede saklayacağım ben bunu, keşke ledger nano ya atabilsem ama şu an bu da mümkün görünmüyor, internette de bilgiye rastlamadım, açıkçası saklama konusunda güven veremeyen bir coini sanırım uzun vadeli almamak lazım veya hiç yatırım yapmamak lazım diye düşünmeye başladım, bu konularda yardımcı olabilecek bu işlerden anlayan bir arkadaş varsa danışmak ve bilgilerinden faydalanmayı çok isterim, şimdiden çok teşekkürler..

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 06, 2017, 05:25:55 PM

durdurabilene aşkolsun hergün artıyor mübarek.elimde yok ama tutanlara iyi kazandırdı kazandırmayada devam edecek gibi görünüyor

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
August 06, 2017, 08:16:41 PM

0.18 USD olduğunda almıştım bir miktar sonrasında sattım şu an fiyatı gördüğümde şok oldum ciddi şekilde artıyor maşallah Golem ile yarışacak gibi bakalım.

Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854

einc.io

View Profile
August 06, 2017, 09:39:45 PM

Başına gelebilecek en kötü olaylar gelmesine rağmen çok çabuk toparladı . Rakibi olan RLC 12,5 milyon dolar toplamasına rağmen, hiç para toplayamayan Elastic ondan çok daha iyi proje çıktı.

Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
August 07, 2017, 01:58:01 AM

0.18 USD olduğunda almıştım bir miktar sonrasında sattım şu an fiyatı gördüğümde şok oldum ciddi şekilde artıyor maşallah Golem ile yarışacak gibi bakalım.

Umulmadık taş baş yararmış. Temmuz sonu toparlayanların işine yaradı. 3x' den fazla kar getirmiş. 0.18' den 0.63' e yükselen bir fiyatlanma var. Tepe noktasını bilmiyorum ama toplam arzına bakınca sanki 1-1.5 dolara aralığına kadar tırmanıp, oralarda kendine yer açacak gibi duruyor.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
August 08, 2017, 08:12:28 AM

Ekmeğini türk arkadaşlardan da yemesine sevindim, fiyatların 1 $ seviyesini geçmesini bekliyorum bende

signature not found.
hanonun
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

View Profile
August 19, 2017, 12:01:37 AM
Last edit: August 19, 2017, 01:07:14 AM by hanonun

arkadaşlar şu adamın xel hakkında ortaya attığı iddialarla ilgili bilgisi olan var mı?scam coin falan filan demiş, bir takım iddialar atmış ortaya... ne yapmak lazım çıksak mı xel den?
https://twitter.com/_mr_BTC/status/898496917340004352

by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
August 19, 2017, 07:02:26 AM

arkadaşlar şu adamın xel hakkında ortaya attığı iddialarla ilgili bilgisi olan var mı?scam coin falan filan demiş, bir takım iddialar atmış ortaya... ne yapmak lazım çıksak mı xel den?
https://twitter.com/_mr_BTC/status/898496917340004352

Çıkmak yada çıkmamak sana kalmış ama milletin spekülatif hareketlerine gelmeyin.
Twitter da yazdım burada da yazayım söylediklerinde elle tutulur birşey yok varsayımlar ile hareket etmiş. Bitcoin i geliştiren belli miydi başlangıç da Satoshi Satoshi dedik noldu scam mi kayboldu diye? Elastic de öyle birşey yok geliştiren de ek ve coral referrer ana konu da adları var.

Siteyi Çinli alıp bana verdi yapmam için. Adam projeye on bitcoin yatırmış biri çıkıp ico pumper scam diyor keza millet pump yiyecek hiç bir coin İ araştırma dan alması da komik araştırın.

Ben inandığım için emek verdim sen inanmazsın kimse zorlamaz. Ama google scam ethereum yaz  bir dünya sonuç çıkar ve bu onu scam yapmaz

signature not found.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 19, 2017, 07:05:49 AM

Çıkın çıkın  Grin  7k nın altına düşürün toplu girelim.Ne de olsa 20k yapar 2-3 aya.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
August 19, 2017, 01:53:23 PM

Çıkın çıkın  Grin  7k nın altına düşürün toplu girelim.Ne de olsa 20k yapar 2-3 aya.

Cheesy scam haberlere inanlar düşüremedi oraya kadar henüz.

Ana konuya yazdım buraya da yazayım eğer araştıran okuyan eden olursa scam haberlerin kendisinin fake olduğuna kendi kendilerine karar vermeleri için

## update

I updated Elastic Coin Github Repository with testnet url's from developers repository

https://github.com/elastic-coin/Elastic-Wallet/
https://github.com/elastic-coin/XEL_Miner

## update

signature not found.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 19, 2017, 10:06:32 PM

Biraz toparlandı ama nedir bu milletin süper bilgisayar projelerinden çektiği. İco girenler disinda alt dirençlerden alanlar zararda degil yine ama fazla birşey yapamıyorlar henüz biraz çalışma isteyen bir alan olduğu belli pazar payları fena degil ama zaman istiyor demek ki durum onu gösteriyor.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
October 08, 2017, 12:57:00 PM

Fiyati 8000 satin altina düsmüs.Biraz daha düstügunde alim yapilabilir.Hacim güzel proje güzel.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 08, 2017, 01:16:57 PM

Neden bu kadar düştü tekrardan anlamadım ama maaliyet düşürmek açısından bir miktar daha alım yaptım,umarım beklentilerim boşa çıkmaz çünkü ekip ve projeyi güzel olarak görüyorum.Bizim forumdada baya alım yapan arkadaş var diye biliyorum.
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
October 08, 2017, 04:57:32 PM

Valla beni de terste bırakmış durumda. 11k sat civarı maliyetim var. 13k ları gördüğünde satmaya yanaşmadım. Hata yapmışız.
Piyasadaki genel trend şu an düşüşte ama xel biraz direnir diyordum. En önce o çakıldı.
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 08, 2017, 05:00:47 PM

Umutlu olduğum uzun vade coinlerinden elastic ama bu kadar düşeceğini de düşünmemiştim açıkçası, umarım toparlar bir an önce.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
October 08, 2017, 05:13:19 PM

Düşük fiyatlardan aldığımı sandım ama daha da düştü. Uzun vadeli bakmak gerek ama duygusal oynamamak lazım.

Topluluk genelinin duygusal bağlı olduğu coinler çok "basit" fırsatlar veriyor. Yani uzun vadeli yatırım = tamamen al-unut demek olmamalı bana göre, fırsatları değerlendirmeli.. Duygusal bakılan coinler belli hareketleri sık sık yapıyor. WAVES de buna örnek gösterilebilir.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 08, 2017, 05:14:51 PM

Düşük fiyatlardan aldığımı sandım ama daha da düştü. Uzun vadeli bakmak gerek ama duygusal oynamamak lazım.

Topluluk genelinin duygusal bağlı olduğu coinler çok "basit" fırsatlar veriyor. Yani uzun vadeli yatırım = tamamen al-unut demek olmamalı bana göre, fırsatları değerlendirmeli.. Duygusal bakılan coinler belli hareketleri sık sık yapıyor. WAVES de buna örnek gösterilebilir.

Bir coinin ne zaman dip yaptığını anlayamayız bana göre ben de dip diye maaliyet düşürdüm ama dahada düştü,aynısı matchpool için oldu guppy alan herkes düştükçe dahada aldı buna rağmen guppy düşmeye devam etti ve şuan hala o seviyelerde seyrediyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 09, 2017, 04:29:50 AM

Fork donemi bir miktar elastic'e girme düşüncem var, biraz gecmis yorumlari da okudum projeyi arastirdiktan sonra. Guncel durumla ilgili bilgi verebilcek var mi proje ne durumda neler oluyor neler konusuluyor, kisa bir fikir vermesi açısından iyi olur. Aylar oncesinde x3 x4 karlarla satanlar olmus bundan sonrasi icin hedef nedir ne degildir biraz isin icinde olanlardan fikir almam lazim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: