Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:18:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 10, 2016, 05:22:21 AM

Güzel haberler ,alım yapmak için 32k beklesekmi yoksa daha düşmezmi fiyat 0.60 bitcoinlik alıcam 34k dan alınır mı sizce arkadaşlar bi 3 ay  tutmayı düşünüyorum wavesleri elimde.

Sıkı takip etmen gerek. Gün içinde 30k nın altına düşüyor zaman zaman. 29-35 arasında gelip gidiyor. istersen incele grafikleri.
1714807115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714807115
Reply with quote  #2

1714807115
Report to moderator
1714807115
Hero Member
*

Ignore
1714807115
Reply with quote  #2

1714807115
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714807115
Hero Member
*

Ignore
1714807115
Reply with quote  #2

1714807115
Report to moderator
1714807115
Hero Member
*

Ignore
1714807115
Reply with quote  #2

1714807115
Report to moderator
1714807115
Hero Member
*

Ignore
1714807115
Reply with quote  #2

1714807115
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 10, 2016, 06:18:58 AM

sadece bittrexte kalarak hiçbir sey olmaz. once marketlere girmeleri lazım.
34kdan almak ise cesaret ister. 4 gün önce 25i göremiyordu.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
July 10, 2016, 06:46:33 AM

İşte unutmak unutmak unutmak. Unutuyoruz herşeyi son 24 lük grafiğe bakıp. O yüzden üç kere düşünün yapacağınız işi. Eğer 24 saat sonra 100 btc lik satım yapabileceksem 24 saat boyunca 50 btc alış yaparak yukarı taşırım coin i değil mi? Adamlarda öyle oynuyorlar. Dikkat gençler. Yeteri kadar alım oluştuğunda para çıkışı gerçekleşebilir.

signature not found.
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
July 11, 2016, 02:52:29 PM

3230k aldım wavesleri 0.50 bitcoinlik şimdi bekliyecegim bakalım gerçi 36k satışa koydum acelem yok hayırlısı artık.
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
July 12, 2016, 01:47:14 PM

yobit hala yalan waves mi takas yaptırıyor yoksa node kurdu mu?

Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
July 12, 2016, 01:57:41 PM

yobit hala yalan waves mi takas yaptırıyor yoksa node kurdu mu?
Dün baktım hala deposit gönderemiyorsun. Yobitten waves alıp cüzdana çekmeyi denemedim.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
July 12, 2016, 02:51:50 PM

Elimde ki wawes'leri 32500 den sattım gitti. eğer 35 üzerine çıkarsa  ve yükseliş devam ederse belki tekrar alırım, ya da 20 civarına inerse tekrar alırım.
Onun dışında hiç işim olmaz açıkçası. Öyle 30'a al 31'e sat uğraştığına değmez. Daha önce dediğim ve çoğu kişinin de hemfikir olduğu gibi poloniex gibi bir markete girmeden bir yol olmaz.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 12, 2016, 04:59:12 PM

Elimde ki wawes'leri 32500 den sattım gitti. eğer 35 üzerine çıkarsa  ve yükseliş devam ederse belki tekrar alırım, ya da 20 civarına inerse tekrar alırım.
Onun dışında hiç işim olmaz açıkçası. Öyle 30'a al 31'e sat uğraştığına değmez. Daha önce dediğim ve çoğu kişinin de hemfikir olduğu gibi poloniex gibi bir markete girmeden bir yol olmaz.

30 al 33 sat %10 kar birakir aslinda, ama hacim bu isleme ne kadar yanit veriyor bilemem Smiley
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
July 13, 2016, 11:48:45 AM

Waves ile ilgili yaz sonu beklentiniz nedir.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
MesutCan
Hero Member

Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 13, 2016, 01:11:14 PM

Waves nedense hala bekleneni veremedi . Ne yazık ki hala Poloniex borsasına da eklenmemiş durumda. Görünen o ki göz boyamak için yok işbirliği gerçekleştirdik yok şunu yapıyoruz, yazılımcı ilanı açıyoruz gibisinden insanları oyalama yoluna girmiştir.Bir kaç borsada işlem görmesi pek bir değer ifade etmemektedir. Bundan böyle forumda konulara yapıcı yorumlar yapacağımı düşünüyorum bir süredir sadece okuyup gülmekle Türkiye için yararlı bilgi paylaşımının olmadığını gördüm. Bazı arkadaşlar foruma sadece hakaret içerikli seviyesiz yorumlar için kayıt olması da forumun kalitesini düşürmektedir.İnanıyorum ki bundan sonra daha iyi bir noktaya gelmek için hep beraber çalışmalar yapacağız.Waves projesi de beklentileri karşılamayacak. Merkezsizleştirilmiş borsa için önümüzde daha çok yol var ve bu Waves ile gelmeyecektir.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
July 13, 2016, 01:36:22 PM

Waves nedense hala bekleneni veremedi . Ne yazık ki hala Poloniex borsasına da eklenmemiş durumda. Görünen o ki göz boyamak için yok işbirliği gerçekleştirdik yok şunu yapıyoruz, yazılımcı ilanı açıyoruz gibisinden insanları oyalama yoluna girmiştir.Bir kaç borsada işlem görmesi pek bir değer ifade etmemektedir. Bundan böyle forumda konulara yapıcı yorumlar yapacağımı düşünüyorum bir süredir sadece okuyup gülmekle Türkiye için yararlı bilgi paylaşımının olmadığını gördüm. Bazı arkadaşlar foruma sadece hakaret içerikli seviyesiz yorumlar için kayıt olması da forumun kalitesini düşürmektedir.İnanıyorum ki bundan sonra daha iyi bir noktaya gelmek için hep beraber çalışmalar yapacağız.Waves projesi de beklentileri karşılamayacak. Merkezsizleştirilmiş borsa için önümüzde daha çok yol var ve bu Waves ile gelmeyecektir.

bu yorumunu poloniex'de işlem görmemesine mi bağlıyorsun ? yada pump olan bir coin mi gelecek vaad eder ?

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
MesutCan
Hero Member

Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 13, 2016, 01:41:50 PM

bu yorumunu poloniex'de işlem görmemesine mi bağlıyorsun ?

Hayır full node olarak işlem yapılmayan tüm borsalara bağlıyorum. Son 24 saatlikte Volume Rank'ı kontrol ettiğimizde karşımıza çıkan ilk 10 borsanın sadece 1 tanesinde işlem görmektedir.
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
July 13, 2016, 01:51:26 PM

Hayır full node olarak işlem yapılmayan tüm borsalara bağlıyorum. Son 24 saatlikte Volume Rank'ı kontrol ettiğimizde karşımıza çıkan ilk 10 borsanın sadece 1 tanesinde işlem görmektedir.

full node henüz çıkmadı.
https://github.com/wavesplatform/Scorex/commits/master
yukarıda linkten son durumu görebilirsin.. bugün dahi 2 tane commit var.
bu hafta sonuna full node çıkacağı konuşuluyor. Ondan sonra büyük borsalarda yerini alacaktır.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 13, 2016, 01:52:47 PM

Mevcut borsalarda çok yaygınlaşmasını beklemiyorum ben zaten. Çünkü waves platfrom olarak yaşamaya başlayınca ve toplulukca kullanım oranı arttıkça mevcuttaki borsaların bacağına sıkacak.
Bu nedenle benin waves ile ilgili olarak beklentim bir coin olarak borsalarda el değiştirmesi değil bir platform olarak kullanılmaya başlanması. Bir yerden sonra dalga kaç btc ediyor diye bakmayacağız bile belkide.
elinde waves bulunduran kitle fiyatı btc bazında yükselsin de satayım diye bekliyorsa zaten satsın çıksın bence. ICO dan yatırım yapan kesimin büyük çoğunluğu projeye kaynak sağlamak için katıldı ICO ya
Şu sıralar borsalarda işlem gören coinler bounty olarak dağıtılanlar.
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
July 13, 2016, 07:50:08 PM

Mevcut borsalarda çok yaygınlaşmasını beklemiyorum ben zaten. Çünkü waves platfrom olarak yaşamaya başlayınca ve toplulukca kullanım oranı arttıkça mevcuttaki borsaların bacağına sıkacak.
Bu nedenle benin waves ile ilgili olarak beklentim bir coin olarak borsalarda el değiştirmesi değil bir platform olarak kullanılmaya başlanması. Bir yerden sonra dalga kaç btc ediyor diye bakmayacağız bile belkide.
elinde waves bulunduran kitle fiyatı btc bazında yükselsin de satayım diye bekliyorsa zaten satsın çıksın bence. ICO dan yatırım yapan kesimin büyük çoğunluğu projeye kaynak sağlamak için katıldı ICO ya
Şu sıralar borsalarda işlem gören coinler bounty olarak dağıtılanlar.
Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz . Neden fiyatın Btc bazında yükselmeyeceğini düşündünüz. Büyük borsalarda işlem görürse ico dan alınan wavesler piyasaya dahil olur ve satılan coinler fiyatı düşürür mü

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
July 18, 2016, 10:58:38 AM

Elimde ki wawes'leri 32500 den sattım gitti. eğer 35 üzerine çıkarsa  ve yükseliş devam ederse belki tekrar alırım, ya da 20 civarına inerse tekrar alırım.

30 al 33 sat %10 kar birakir aslinda, ama hacim bu isleme ne kadar yanit veriyor bilemem Smiley

Şu anda hala 29K seviyesinde geziyor, görünüşe bakılırsa doğru karr vermişim. Hala aynı fikirdeyim, eğer çok düşerse bir ihtimal alırım. Polo'ya girecek olursa zaten trade yaparız mecburen. Çünkü oraya girdi mi illa pumplanır.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 18, 2016, 12:24:50 PM

Elimde ki wawes'leri 32500 den sattım gitti. eğer 35 üzerine çıkarsa  ve yükseliş devam ederse belki tekrar alırım, ya da 20 civarına inerse tekrar alırım.

Şu anda hala 29K seviyesinde geziyor, görünüşe bakılırsa doğru karr vermişim. Hala aynı fikirdeyim, eğer çok düşerse bir ihtimal alırım. Polo'ya girecek olursa zaten trade yaparız mecburen. Çünkü oraya girdi mi illa pumplanır.
25k uzerinden almam. 32-33k bence tavan zaten waves icin dipte suan görünen 20k arası bile 26k ya denk geliyor. alınacak risk edilecek kara değmeli bence. 30k civarları benim için cok risk
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
July 18, 2016, 05:56:07 PM

fiyatlar dahada düşebilir, alıcak olanlar bence biraz daha beklesin.
planlarının 1 ay gerisindeler bu yüzden her geçen zaman full node çıkmadığı sürece düşecektir.

ytd.

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
July 19, 2016, 06:38:14 PM

full node code testnet'e çıktı.. sanırım 3-4 güne mainnet'e çıkmış olur, buda poloniex'e girip fiyat artacağı yönünde olarak görüyorum.

ytd.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 19, 2016, 07:18:52 PM

poloya ne girerse girsin o kadar üye içinde mutlaka alıcı çıkıp bi pump dalgası esiyor. umarım poloya girmeden bir açıklama olur poloya gireceğine dair ve açılıştan pozisyon alma imkanı yakalarım

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 306 »
  Print  

Jump to: