Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:27:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 [279] 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
December 20, 2017, 06:18:26 PM

17 doların kapısından döndü yine waves. Bu bitcoin düştüğünde altlar da salınmaya başlıyor nedenini hala mantığıma oturtabilmiş değilim, bakalım nereye kadar devam edecek böyle.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
1714825644
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714825644
Reply with quote  #2

1714825644
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714825644
Hero Member
*

Ignore
1714825644
Reply with quote  #2

1714825644
Report to moderator
1714825644
Hero Member
*

Ignore
1714825644
Reply with quote  #2

1714825644
Report to moderator
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 06:28:39 PM

17 doların kapısından döndü yine waves. Bu bitcoin düştüğünde altlar da salınmaya başlıyor nedenini hala mantığıma oturtabilmiş değilim, bakalım nereye kadar devam edecek böyle.

Haklısınız hocam ama waves bunlar içinde en az etkilenenlerden, buda güçlü olduğunun göstergesidir bana göre. Daha toy ve belirsiz tokenler daha çabuk etkileniyor piyasanın genel durumundan.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
FgGladio
Member
**

Activity: 74

View Profile WWW
December 21, 2017, 10:39:34 AM

Dex de Waves/ETH paritesini bulamıyorum nedenini biliyor musunuz ?

ETH ile Waves Almak İstiyorum.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 21, 2017, 02:24:12 PM

Waves son haftalar da güzel ivme yakaladı. Tam düştü derken tekrardan beni unutamazsınız diyip tekrardan yükselişe geçiyor . Sevindiriyor da bu hali .. Btc bazında zarardayım ben halen fakat dolar bazında  güzel kar elde etmiş durumdayım . HODL devam waves için ..
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
December 21, 2017, 02:31:54 PM

Waves çok hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor bitcoin olarak böyle giderse zirve noktası olan 0.0024 btc seviyesini kısa sürede yakalayacak gibi gözüküyor. Smiley

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 21, 2017, 05:24:36 PM

Waves çok hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor bitcoin olarak böyle giderse zirve noktası olan 0.0024 btc seviyesini kısa sürede yakalayacak gibi gözüküyor. Smiley

2 gündür 75 den 95 a anca gelmiş. Xvg neredeyse 20x yaptı,qtum x2 yaptı geriledi,rdd gibi saçma coin bile 4-5x yaptı waves nasıl yükselmiş oluyor anlamadım. Bitcoin 20k ya çıksa yine sürünecek 40-50 lerde.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 22, 2017, 02:29:19 AM

2 gündür 75 den 95 a anca gelmiş. Xvg neredeyse 20x yaptı,qtum x2 yaptı geriledi,rdd gibi saçma coin bile 4-5x yaptı waves nasıl yükselmiş oluyor anlamadım. Bitcoin 20k ya çıksa yine sürünecek 40-50 lerde.

Sen onu bunu bırakta bu 20x 50x yapanlardan bir şey kazanabildi ni? Kazandıysan lafım yoktur 20x yapan coin den uzak dururdum yerinde olsam yani eğer pump yapıldıysa. Evet bir yükseliş var yavaşça sindirie sindire yükseliyor zaten fazlasını beklemiyorum platformun kullanımıyla orantılı yükseliş var yoksa 2x 3x yaparsa iyi bir şey olmaz ancak satıp kaçarsan işe yarar.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 22, 2017, 03:35:28 AM

Sen onu bunu bırakta bu 20x 50x yapanlardan bir şey kazanabildi ni? Kazandıysan lafım yoktur 20x yapan coin den uzak dururdum yerinde olsam yani eğer pump yapıldıysa. Evet bir yükseliş var yavaşça sindirie sindire yükseliyor zaten fazlasını beklemiyorum platformun kullanımıyla orantılı yükseliş var yoksa 2x 3x yaparsa iyi bir şey olmaz ancak satıp kaçarsan işe yarar.
xvgden biraz kazandım ama erken davrandım,üstüne 3x daha yaptı.Wavesciler nedense her yeşilde arttığını sanıyor ama arttığı falan yok,BTC den kaçışlar var şu an.Yarın 20k yı zorladığından waves yine yerin dibine gidicek.
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
December 22, 2017, 08:46:30 AM

xvgden biraz kazandım ama erken davrandım,üstüne 3x daha yaptı.Wavesciler nedense her yeşilde arttığını sanıyor ama arttığı falan yok,BTC den kaçışlar var şu an.Yarın 20k yı zorladığından waves yine yerin dibine gidicek.
Btc 20k ya çıktığında diğer altcoinler erimiyor mu? Waves yaptığı ürünün karşılığını alıyor. Ortada birşey yokken gerçekleşen fiyat artışlarını istemiyorum. Önce geliştirme gelsin onu deneyimliyelim ondan sonra güzel ise fiyat artsın. Ng protokolü gelecek diye fiyat 100 usd ye mi çıksın yani. Belki bir teknik sorun yaşanacak, cüzdan boyutu ciddi anlamda şişecek ...
Bu tür haberler ancak spekülasyona ve balona ihtiyaç duyan coinlerde işe yarar, hatta onların bu tür haberlere ihtiyaçları bile yok. İyi ki bu tür şeyler waves'te yaşanmıyor.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 22, 2017, 09:19:51 AM

Elimdekı waveslerı sattım dun ve ıyı yapmısım 0.1 den vermıstım sımdı 0.09 a dusmus tekrar almak ıcın dahada dusmesını bekleyecegım ve alacagım ama btc belırsızlıgı pıyasayı aşagı çekecek bıraz daha beklemek lazım burayıda kırarsa 8k ya ıner btc
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 22, 2017, 10:26:38 AM

waves bugün çok sağlam bir şekilde direncini gösteriyor . Waves hodl ' cılarını şaşırtmıyor tabi ki .. Tek sıkıntı dolar bazında ki zarar o da önemsenicek bir durum değil . BTC den kaynaklı uzun vade de waves herkesi güzel şaşırtacak açık ve net .
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 22, 2017, 11:08:56 AM

waves bugün çok sağlam bir şekilde direncini gösteriyor . Waves hodl ' cılarını şaşırtmıyor tabi ki .. Tek sıkıntı dolar bazında ki zarar o da önemsenicek bir durum değil . BTC den kaynaklı uzun vade de waves herkesi güzel şaşırtacak açık ve net .

elimde icodan kalma waveslerim vardı. bir kısmını son pump dlgasında satatım, ama kalanları hodl a devam. 2018 waves yılı olabilir. NG sonrası ciddi sıçramam bekliyorum
karmenali
Hero Member

View Profile
December 22, 2017, 05:03:09 PM

Bu waves ile ilgili analiz yapıp tutturan bir allahın kulunu görmedim. Diğer altcoinlerde sanki pumpı onlar yapıyorlarmış gibi analiz paylaşıyorlar tam da dedikleri gibi tutuyor. Waves tam bir bilinmez kutu sanki. Geçen yaptığım analizde 100k üstüne çıkacak diye düşündüm btc nin de düşeceğini. Usd cinsinden satıp kar etmek istedim ama 120-130 k ya artacak olan waves ile 12k y düşen btc arasında bir kar yok otur oturduğun yerde diyip kapattım cüzdanı. Gel gör ki 107 k yı görüp hop dump.
Piyasa koşulları değişiyor desek diğer altcoinlerde bu işe yarıyor. Bu waves fiyatında gizemli birşey var çözemedim bir türlü. Her fırsatta dump yapanlar büyük balina falan değil bence. Haber dediğin şey balina pumpı için efsane bir kılıf fakat waves balinaların dikkatini çekmemiş henüz. Daily traderlar günlük karlarını alıp bırakıyorlar diğer taraftan waves holderlar satıp alttan almak için fiyatı iyice aşağı çekiyor.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 22, 2017, 05:34:40 PM

Bu waves ile ilgili analiz yapıp tutturan bir allahın kulunu görmedim. Diğer altcoinlerde sanki pumpı onlar yapıyorlarmış gibi analiz paylaşıyorlar tam da dedikleri gibi tutuyor. Waves tam bir bilinmez kutu sanki. Geçen yaptığım analizde 100k üstüne çıkacak diye düşündüm btc nin de düşeceğini. Usd cinsinden satıp kar etmek istedim ama 120-130 k ya artacak olan waves ile 12k y düşen btc arasında bir kar yok otur oturduğun yerde diyip kapattım cüzdanı. Gel gör ki 107 k yı görüp hop dump.
Piyasa koşulları değişiyor desek diğer altcoinlerde bu işe yarıyor. Bu waves fiyatında gizemli birşey var çözemedim bir türlü. Her fırsatta dump yapanlar büyük balina falan değil bence. Haber dediğin şey balina pumpı için efsane bir kılıf fakat waves balinaların dikkatini çekmemiş henüz. Daily traderlar günlük karlarını alıp bırakıyorlar diğer taraftan waves holderlar satıp alttan almak için fiyatı iyice aşağı çekiyor.

işte o da sasha nın cenabetliği. ne haberleri ne dönüm noktaları istenilen sonuçları vermedi. yoksa diğer herşey gerçek de bir waves mi balon Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
karmenali
Hero Member

View Profile
December 22, 2017, 07:08:22 PM

işte o da sasha nın cenabetliği. ne haberleri ne dönüm noktaları istenilen sonuçları vermedi. yoksa diğer herşey gerçek de bir waves mi balon Cheesy
Yaşadığımız gerçekliği sorgulayan bir bakış açısı beğendim  Cheesy Yalnız yanlış anlaşılmasın yükselmediği için değil fiyatın tahmin edilemiyor olmasından şikayetçiyim. Ethereuma bakmadan bile bitcoin hareketlerinden ne olacağını ne yapacağını kestirebiliyorum ya da bitcoin cash...
Waves'te bekliyorsun bekliyorsun müthiş bir haber geliyor arka arkaya mesela az önce haberi geldi Waves artık resmi olarak bir İsviçre şirketi. Yinede tık yok. Hayır iyi bir haber ise fiyatını yükselt değilse düşürde bir hareketlenme yaşayalım.  Grin
https://twitter.com/wavesplatform/status/940202754403905536
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
December 22, 2017, 07:21:19 PM

Yaşadığımız gerçekliği sorgulayan bir bakış açısı beğendim  Cheesy Yalnız yanlış anlaşılmasın yükselmediği için değil fiyatın tahmin edilemiyor olmasından şikayetçiyim. Ethereuma bakmadan bile bitcoin hareketlerinden ne olacağını ne yapacağını kestirebiliyorum ya da bitcoin cash...
Waves'te bekliyorsun bekliyorsun müthiş bir haber geliyor arka arkaya mesela az önce haberi geldi Waves artık resmi olarak bir İsviçre şirketi. Yinede tık yok. Hayır iyi bir haber ise fiyatını yükselt değilse düşürde bir hareketlenme yaşayalım.  Grin
https://twitter.com/wavesplatform/status/940202754403905536

Al-satçısı az, geneli Node ve leasing olduğundan sanırım çok hareketlenme olmuyor. İsviçre şirketi olması iyi mi kötü mü ben de bilemedim şimdi. Aynı piyasa da benim gibi kararsız galiba.
bitpazari
Hero Member

Merit: 519

View Profile
December 22, 2017, 07:42:40 PM

Sebep bittrex ve hold yapanlar. 17 milyon waves var bittrex borsasında DEX'in kullanımı ne zaman ön plana çıkar biz bunları konuşmuyor oluruz.

Fiyat odaklı olan ve buna göre yatırım yapanlar için waves kimi zaman pişman ettiriyor bundan dolayı fiyatına bakmayın alın diyoruz, bakacaksanız projeye bakacaksınız. Potansiyeli var mı var hemde çok fazla. Bugün 10 dolara alırız 1 yıl sonra belki 500 dolar 1000 dolar olur. DEX ile borsaların fiyatları denge sağlamıyor geçen hafta binance de sattım gönderdim DEX'e 200 waves fazladan aldım. Geçişler şimdi fazla hızlı değil bundan dolayı da DEX in hacmi beklentinin daha altında, hacim az fiyat düşük oluyor haliyle borsalarda da fazla artamıyor. Sebeplerden birisi bence bu.

Yine DEX bağlamında başka sebeplerde var. Kendi borsası olmamış olsaydı belki de daha yüksek olurdu fiyatı, kullanım az çoğunluk hold yapıyor böyle olunca alanlar niye aldığını unutuyor tutmaktan bıkıyorlar az bir artışta çıkıp kurtulayım diyorlar.

Uzun uzun yazmaya gerek yoktur waves almayanlar pişman olacak.  Cheesy
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 22, 2017, 07:48:03 PM

Waves ekibinin dex üzerinde yaptıkları son güncellemeler çok hoşuma gitti.Ekip ciddi bir şekilde çalışıyor görüldüğü üzere.Merkezi olmayan borsalara ihtiyacın ne kadar fazla olduğunu liqui'nin hacklenmesinden sonra bir kez daha görmüş olduk.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 08:33:06 PM

Waves dex yeni ara yüzü çok beğendim bende bu yüzden wavese yatırım yaptım azcık elimden geldiğince o bile ethereum değerine gelse yeter başka bir şey istemem

Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 22, 2017, 10:54:04 PM

Waves NG aktivasyonu başarıyla tamamlandı. An itibariyle waves blockchain'i saniyede 100 işlem kapasitesine ulaşmış durumda.
Pages: « 1 ... 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 [279] 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 »
  Print  

Jump to: