Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:14:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 [230] 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
October 09, 2017, 05:15:38 PM

Günlerdir wavesi kaçırdığım için üzülüyordum. 128k yı görünce satıp güzel bir kar yapmıştım.
107 nin altına inmeden almayacağım diye inat ettim, yürüdü gitti. Bende waves için ayırdığım miktar ile stratise yöneldim. O da tabi iyice pişman etti.
Şu aralar stratis bir çıkış fırsatı verirse stratta ki miktar ile komple wavese geçiş yapmayı düşünüyorum.

https://steemit.com/bitcoin/@aztecgoldhero/kripto-borsa-yatirim-kisa-vade-uzun-vade-nasil-yapilmali
grafıgı daha once de paylasmıstım. telegram grubunda olanlar daha ıyı bılır. grafk cızım tarıfı 14 eylul. 27 eylul de 114k olacak ardından 92k olacak 1-9 yada 10 ekımde ve sonrası moon demıstım. su ana kadar tum tarıhler uygun gıdıyor. moon kaldı. bugun 92k sevıyesının altına ınmezse gerceklesecegını dusunuyorum. yıl sonuna kadar arts trendı ve 24 dolar cıvarları.

not: waves 200 dolar olur mu tabıkı kımse bılemez. sadece  tahmın edebılır. sahsı fıkrım. etheryum o sacma sapan platormu ve sacma sapan cuzdanları ıle 300 dolar oluyorsa 600 dolarları zorluyorsa waves degıl 200 dolar 1000 dolar bıle olabılır. sene olmus 2018 etheryumda cuzdana token ekle dıyor Cheesy eklıyon kabul etmıyor. explorerda geldı gorunen token cuzdanda gozukmuyor cuzdan da gozuken token explorerda gozukmuyor. o gerzek sıstem 300 dolar edıyorsa waves sıstemı cıdden 1000 dolar az bıle. haa ether 300 dolar etmez şişirme fiyat o dıyorsanız o zaman başka.

Evet abi, senin düşüncen mantıklı geldiği için en başta waves e yatırım yapmıştım zaten. Karlı satıştan sonra wavese giremeyince en sağlam görünenlerden bir diğeri strata gireyim, uygun olduğunda tekrar waves e geçerim diye planlamıştım ama strat ortalığı karıştırdı  Grin

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
1714857296
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714857296
Reply with quote  #2

1714857296
Report to moderator
1714857296
Hero Member
*

Ignore
1714857296
Reply with quote  #2

1714857296
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714857296
Hero Member
*

Ignore
1714857296
Reply with quote  #2

1714857296
Report to moderator
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 09, 2017, 05:49:54 PM

Waves yine kelek yaptı bana bu kadar olmaz alıyorsun düşüyor alıyorsun yine oyununu yapıyor bir kere yükseldiğini görmedim nedir bu balinaların elinden çektiğimiz, birkaç doların peşinde değilim isterse 3 dolar olsun alım fırsatına da değinmiyorum zaten şu an alım fırsatı olarak çoğumuz böyle düşünmekteyiz ama yani bir kerede ben aldıktan sonra yükselse şaşıracağım. Umarım al sat yapıp para kazananların elinde patlar şöyle yüklü satarlar tam waves patlama zamanına denk gelirde bir daha alamazlar.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 09, 2017, 06:56:28 PM

Waves yine kelek yaptı bana bu kadar olmaz alıyorsun düşüyor alıyorsun yine oyununu yapıyor bir kere yükseldiğini görmedim nedir bu balinaların elinden çektiğimiz, birkaç doların peşinde değilim isterse 3 dolar olsun alım fırsatına da değinmiyorum zaten şu an alım fırsatı olarak çoğumuz böyle düşünmekteyiz ama yani bir kerede ben aldıktan sonra yükselse şaşıracağım. Umarım al sat yapıp para kazananların elinde patlar şöyle yüklü satarlar tam waves patlama zamanına denk gelirde bir daha alamazlar.

Ben unuttum hocam wavesi. blockfoliodan filan da sildim. bundan sonra forumda waves gördüğümde gözlerimi kapayıp ctrl f4 e basıyorum.  Grin kasım ortasına kadar böyle.

turn the page
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 07:04:44 PM

Anu hocam umarım haklı çıkarsınız waves'in 200 doları görmesi benim için gerçekten süper olur bırakın 200 doları 100 dolar bile benim hayallerimi gerçekleştirmeye yeterli olur.

Bugün gündüz elimdekilerin yarısını BTC' ye çevirdim. İyiki de çevirmişim. Daha alt noktalardan toplama fırsatım olacak. Altcoinlerin sıkıntıya düştüğü şu dönemde Waves' de direnemedi. Zaten direnebilmesi de pek mümkün değildi. Fakat benim makus talihim neticesinde fork arifesinde çıkarttık yeni arayüzü diyip yapıştırırlarsa bana bir tokat, üzülmem. Forum ahalisi kazansın. Çok emek verdik hep beraber bu Waves' e.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 09, 2017, 07:18:36 PM

Merhaba;

Dün DEX'te 2 işlemle düşüşte güzel toprladım diye düşünürken su gibi aktı gitti ellerimden. Bir de bu düşüşün pozitif etkilerini düşünmekte yarar var. Tüm coinlerde olduğu gibi Waves'in ucuzlaması yeni ve hacimli bir dalgayı tetiklemesi muhtemel. Düzeltmelerle 200K olmaz da 160-170K olacaktır. YTD

İyi dileklerimle
dreamturk
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
October 09, 2017, 08:17:41 PM

satmiyrum ulan satmiyrum (şener şen misali)  Grin
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 09, 2017, 10:29:25 PM

sağlam düştü waves bu seviyelerde elde btc olsa alırdım  ben elbet geri eski seviyelerine gelecektir diye düşünüyorum
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 09, 2017, 10:36:22 PM

Dört dolar oldu daha dün beş dolardan aldık bugün dört dolar oldu şaşırdım mı hayır hiç şaşırmadım hatta bekliyordum beş dolara zaten yapıştı kaldı bitcoin aldı başını gitti waves dört dolar beş dolar arası gidip geliyor. Hata bende işte bile bile niye hep beş dolardan alıyorum birde bende şans yok ne zaman alacak olsam illa beş dolar civarında oluyor fiyatı bende dayanamıyorum basıyorum alım emrini olsun yükselmesinden iyidir yani alım fırsatı için geç kalınmış sayılmaz yükseleceği zaman hiç değilse bolca almış oluruz.
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
October 09, 2017, 10:55:39 PM

Bilmem farkettiniz mi ama kripto dünyası değişmiş bayağı. Bu seferki oyuncular işi gerçekten biliyor. Eskiden btc fiyatını bile kolay kolay kontrol edemeyen balinalar şu an senkronize tüm piyasayı kontrol edebiliyor.

Waves bende,  2 yıl üstü vadeli sizi bilmiyorum. Fiyatının da çok yükseleceğini düşünmüyorum bu sene. Yeteri kadar yükseldi.

eth 1 ocak 2017 coinmarketcap fiyatı 8.34 usd     377 usd / 8.24 usd  45x yaptı.
waves 1 ocak 2017 coinmarketcap fiyatı 0.25 usd     6.84 usd / 0.25    28x yaptı.

Bir sene bile dolmadan bu rakamlara ulaşıldı. Bunlar extreme rakamlar bir daha yaşar mıyız bilmiyorum. Eğer bu oranları yakalamış ve devamını bekliyorsanız "alice harikalar diyarında" uyanmanızın zamanı geldi.   Grin

O değilde birkaç ay önce trendten iyi kar eden arkadaşlar newbie newbie yatırım önerisi veriyorlardı. Ne oldu onlara  Grin Tren d urdumu yoksa.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 10, 2017, 12:55:08 AM

Dolar bazında epey bir kar ettirdi ancak bitcoin bazında baktın mı? Parayı waves yerine bitcoin'de tutsak daha iyiydi. Zaten her şekilde yatırımı olan bitcoin den kazandı. Waves henüz beklenileni veremedi ki neden yeteri kadar kazandırdığını düşünüyorsunuz anlamıyorum. Waves dex şu kötü haliyle bu fiyatta yenilemeler gelince bu fiyatta kalacağını düşünen varsa tüm yatırımını çeksin gidip simit satsın. Ney yani sınır 28x miymiş nerede yazıyor.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 10, 2017, 04:13:58 AM

Valla waves dex güncellemesi ve ng mevzu da eğer fiyatı ilerletmeye yetmeyecekse epey bir süreliğine Waves'ten umudumu keseceğim.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 10, 2017, 07:54:58 AM

Merhaba;

Bitcoin'de artık balinalar değil büyük yatırım firmaları ve bankaları cirit atıyor ve bu olay dedikodu ya da hayal değil. Dolayısı ile simultane hareketler görüyorsanız bunun nedeni piyasayı manüple edebilecek kadar parası olan oyuncular artık sahnede. Bizim balinalar artık boş buldukları yerlerde şanslarını denerler ki Waves'in bunlardan biri olabilmesi için biçilmiş kaptan.

İyi dileklerimle
Pitchblackroom
Sr. Member

Activity: 313
Merit: 250

View Profile
October 10, 2017, 09:04:32 AM

Waves 2017 Aralık'tan itibaren yılbaşını geçince Stratisle beraber değerlenmeye başlayacaktır çünkü bu iki tokeni satın almak isteyip forkun geçmesini bekleyen birçok kişi var. Şu an hacimleri düşük olduğu için token kolayca dumplanabiliyor, bu durum anlık ivme ile tersine dönecektir.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
October 10, 2017, 09:55:02 AM

Dolar bazında epey bir kar ettirdi ancak bitcoin bazında baktın mı? Parayı waves yerine bitcoin'de tutsak daha iyiydi. Zaten her şekilde yatırımı olan bitcoin den kazandı. Waves henüz beklenileni veremedi ki neden yeteri kadar kazandırdığını düşünüyorsunuz anlamıyorum. Waves dex şu kötü haliyle bu fiyatta yenilemeler gelince bu fiyatta kalacağını düşünen varsa tüm yatırımını çeksin gidip simit satsın. Ney yani sınır 28x miymiş nerede yazıyor.

Parayı waves yerine bitcoin'de tutsak daha iyiydi.
Bitcoin 1 ocak 2017 = 960 usd     4813 usd / 960 usd =>  5x  yaptı.   Neresi daha iyi ?
Geçen yılları baz alırsanız xmr'ye  5 usd yi fazla görenler şimdi neden 500 usd olmuyor diye ağlıyor. O sene ile bu sene arasında ne değişmiş olabilir de insanlar bu fiyatı arzuluyor.
 (bunun yerine başka coinleride ekleyebilirsiniz, eth vb. coinlerin platform olmasından dolayı birden fazla neden ekleyebilirsiniz.)
? Tek açıklaması psikolojiktir. Evet günden güne crypto paralara talep artıyor. Taban büyüyor. Ama bu veriyi doğrulatacak bir sayı bulmak çok zor.
Bitcoin fiyatının tek başına 1000 usd den 5000 usd görmesini anlarım ama marketcapin neredeyse her coininin %2000 %3000 artmasına şüphe ile yaklaşıyorum. Bugün bu blockchain teknolojisinden yararlanacak insanların bitcoine bu yüksek fiyatına rağmen talepte bulunmasına şaşırmam. Fakat diğer coinlere bu parayı vermek realist bir yaklaşım değil. Ethereum'un tüm altyapısını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Smart contract lar ile uygulama geliştirebilirsiniz.

Buradan diğer kriptoları değersiz gördüğüm kanısına varmayın. Bana göre en kötüsü dahi normal bir para biriminden daha değerli. Ama anlatmak istediğim şey elde net sayısal bir veri olmadan ya da realist olmayan yaklaşımlarla fiyat tahmini yapılması.
Bütün fiyatlar psikolojik olarak şekillendirilip insanlara aşılanıyor. Altcoin'de bu bitcoine bağlı şekilde yapılıyor. Bitcoin'de ise birden fazla değişken ile.

Geçen forkta bitcoin fiyatı 500 usd ye düşüp Cash'in fiyatı 2000'e çıksaydı. İnsanlar btc daha değerli olmalı diye tüm parasıyla btc almayacak tam tersi büyük bir yatırımın riskli olduğunu düşünecekti. Aynı şekilde bugün Bitcoin Cash için 500 usd az diyenler bitmain desteğini kesse takır takır dökülecek. Bu örneklerle ne dediğimi anlattıysam realist bakış açısına gelelim.

Waves her konuda öncü ve inovatif bir proje bana göre; Ama bu öncü dediğimiz konuların neredeyse hiçbiri nesnel olarak kullanılabilir değil. Ng ilk adım olacak.
Waves şu an ( yavaş işleyen gateaway, alternatifi bulunan ve tam merkezsiz dexler arasında semi dex olarak hizmet veren bir platform) ( Belki fee btc ye göre çok daha az ama dünya genelinde geçerliliği az.) (Belki btc den daha hızlı ama eth gibi yaygın kullanım alanı olan bir rakibe göre tercih edilecek bir fark söz konusu değil).

Yatırımcısı ve madencisinin getirisi ise bir hiçten ibaret. Realist bir şekilde bir yatırımcı günlük 10 milyon transaction olursa yıllık %7 getiri sağlayacak. Bu mümkün mü şimdilik hayır. O zaman ne diye fiyat yükseltsin.

Öte yandan fiyat artsa, ödenen fee artacak bu sefer kullanıcıları kaçıracaz.

Başka bir gerçeklik ise realist bakış açısıyla bakıldığında waves'in %0.00001 i olmayacak coinlerin waves'ten daha değerli olması. Bu da waves fiyatının daha değerli olması gerektiğini düşündürtüyor. Ama siz onları bırakın ve gerçek bir yatırımcı olun ve sakin olun Smiley

Bu fiyat şimdilik uygun. Pump yiyip yememesi beni bağlamaz. Şu an herşey yolunda  projeye ve ekibinede inanıyorum. Smiley

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 10, 2017, 10:40:06 AM

Valla waves dex güncellemesi ve ng mevzu da eğer fiyatı ilerletmeye yetmeyecekse epey bir süreliğine Waves'ten umudumu keseceğim.

ben ng ve dex güncelleme mevzusunu bilinçli olarak geciktirmeye çalıştıklarını düşünüyorum bu piyasada açıklansa da pump yaptırmaz btc hareketi sakinlemeden etki olmaz
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
October 10, 2017, 10:58:30 AM

sağlam düştü waves bu seviyelerde elde btc olsa alırdım  ben elbet geri eski seviyelerine gelecektir diye düşünüyorum

Oyle diyorsunuzda hocam neler dusmediki cogu altlar alim seviyesinde suan.

mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
October 10, 2017, 11:26:47 AM

Bu gün 10 ekim ng gelecekti, gelmeyecek mi ?
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 10, 2017, 12:07:03 PM

Parayı waves yerine bitcoin'de tutsak daha iyiydi.
Bitcoin 1 ocak 2017 = 960 usd     4813 usd / 960 usd =>  5x  yaptı.   Neresi daha iyi ?
Geçen yılları baz alırsanız xmr'ye  5 usd yi fazla görenler şimdi neden 500 usd olmuyor diye ağlıyor. O sene ile bu sene arasında ne değişmiş olabilir de insanlar bu fiyatı arzuluyor.
 (bunun yerine başka coinleride ekleyebilirsiniz, eth vb. coinlerin platform olmasından dolayı birden fazla neden ekleyebilirsiniz.)
? Tek açıklaması psikolojiktir. Evet günden güne crypto paralara talep artıyor. Taban büyüyor. Ama bu veriyi doğrulatacak bir sayı bulmak çok zor.
Bitcoin fiyatının tek başına 1000 usd den 5000 usd görmesini anlarım ama marketcapin neredeyse her coininin %2000 %3000 artmasına şüphe ile yaklaşıyorum. Bugün bu blockchain teknolojisinden yararlanacak insanların bitcoine bu yüksek fiyatına rağmen talepte bulunmasına şaşırmam. Fakat diğer coinlere bu parayı vermek realist bir yaklaşım değil. Ethereum'un tüm altyapısını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Smart contract lar ile uygulama geliştirebilirsiniz.

Buradan diğer kriptoları değersiz gördüğüm kanısına varmayın. Bana göre en kötüsü dahi normal bir para biriminden daha değerli. Ama anlatmak istediğim şey elde net sayısal bir veri olmadan ya da realist olmayan yaklaşımlarla fiyat tahmini yapılması.
Bütün fiyatlar psikolojik olarak şekillendirilip insanlara aşılanıyor. Altcoin'de bu bitcoine bağlı şekilde yapılıyor. Bitcoin'de ise birden fazla değişken ile.

Geçen forkta bitcoin fiyatı 500 usd ye düşüp Cash'in fiyatı 2000'e çıksaydı. İnsanlar btc daha değerli olmalı diye tüm parasıyla btc almayacak tam tersi büyük bir yatırımın riskli olduğunu düşünecekti. Aynı şekilde bugün Bitcoin Cash için 500 usd az diyenler bitmain desteğini kesse takır takır dökülecek. Bu örneklerle ne dediğimi anlattıysam realist bakış açısına gelelim.

Waves her konuda öncü ve inovatif bir proje bana göre; Ama bu öncü dediğimiz konuların neredeyse hiçbiri nesnel olarak kullanılabilir değil. Ng ilk adım olacak.
Waves şu an ( yavaş işleyen gateaway, alternatifi bulunan ve tam merkezsiz dexler arasında semi dex olarak hizmet veren bir platform) ( Belki fee btc ye göre çok daha az ama dünya genelinde geçerliliği az.) (Belki btc den daha hızlı ama eth gibi yaygın kullanım alanı olan bir rakibe göre tercih edilecek bir fark söz konusu değil).

Yatırımcısı ve madencisinin getirisi ise bir hiçten ibaret. Realist bir şekilde bir yatırımcı günlük 10 milyon transaction olursa yıllık %7 getiri sağlayacak. Bu mümkün mü şimdilik hayır. O zaman ne diye fiyat yükseltsin.

Öte yandan fiyat artsa, ödenen fee artacak bu sefer kullanıcıları kaçıracaz.

Başka bir gerçeklik ise realist bakış açısıyla bakıldığında waves'in %0.00001 i olmayacak coinlerin waves'ten daha değerli olması. Bu da waves fiyatının daha değerli olması gerektiğini düşündürtüyor. Ama siz onları bırakın ve gerçek bir yatırımcı olun ve sakin olun Smiley

Bu fiyat şimdilik uygun. Pump yiyip yememesi beni bağlamaz. Şu an herşey yolunda  projeye ve ekibinede inanıyorum. Smiley

Ben zaten 28x yapmış üstüne tekrar bir 28x yapar demiyorum ama fiyat buralarda durmaz neden durmaması gerektiğini söyledim waves bu haliyle x fiyatta duruyorsa güncellemelerle birlikte hacim artar kullanımı artar fiyatta ister istemez artmalı. 50 dolar 100 dolar tabii ki birkaç ayda olacak şey değil ama neyin ne zamanda olacağını zaten bilemeyiz ethereum çok gerçekçi fiyat doğrultusunda ilerlediği için mi bu fiyatlara birdenbire ulaştı ne kadar kazandıracağını biliyormuşsun madem böbrekleri satsaydın. Smiley Ben senin yazdıklarını anladım da işte neyin ne olacağını bilseydik milyarder olurduk. Ben 50 100x olur demiyorum ama neden olmasın derim. Daha önce yazdığım gibi fiyatının uçacağını düşündüğüm için yatırım yapmıyorum sağlam gördüğüm için yatırım yapıyorum topluluğun psikolojisi her şeyi anında değiştirebiliyor gerçekçilik konusuna gelirsek sana hak vermiyor değilim ancak gördüğümüz hacimler bana hiç inandırıcı gelmiyor tüm kripto paralar için konuşuyorum. Waves fiyatı 1 dolara düşebilir mi sence, bence düşebilir sağlam bir dump yapar düşürürler aynı şekilde fiyat uçadabilir. Örnek vereyim ICO olduğu zaman waves fiyatı artmıyor ethereum da ise anında artış başlıyor sonra dumlanıyor ben bunu alt yapının oturmamasına bağlıyorum eksik kaldığım bir bilgi varsa kesin konuşmak istemem. Dört beş dolarda kalır mı evet kalabilir ethereum'da belli seviyelerde kalmıştı. Fiyatı konuşmak şu an için gereksiz projeye odaklanmamız gerekiyor Türk lirası karşılığında işlem yapılsa keşke bitcoin ile uğraşmaktan bıktım, ethereum ekleyeceklerdi btcturk'e yapamadılar. Waves'i alternatifler arasında görebilirsek başka bir şey istemem. 
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
October 10, 2017, 12:15:55 PM

Bir coinde hiç trade yapmadan uzun süre durursanız doğal olarak çok fazla bir şey kazanamazsınız. Tepeyi ve dibi bilmek mümkün olmasa da oralara yakın yerlerden kar satışı yapıp karı cebe atıp düşüşlerde yerine koymak gerekiyor. Yoksa sürekli keşke Bitcoin alsaydık ya da keşke Wavesde kalsaydık deyip durursunuz.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 10, 2017, 12:52:45 PM

Rusyada yayılan olumsuz bir haber var. Rusya btc'yi yasaklayacak cinsinden. Bu haber çok yayılırsa bazı panik durumları oluşabilir ve bundan waveste etkilenir. Zaten yeterince dip fiyatlarda şuan. Umarım bu tarz krizler yaşamayız birde.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 ... 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 [230] 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 ... 306 »
  Print  

Jump to: