Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:19:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiyenin Yeni Kripto Parası Intexcoin  (Read 38255 times)
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 07, 2016, 01:06:46 PM

Madem Türkiye'nin kripto parası Türkçe isim koysaydınız. Intex ne demek?
Ben size daha güzel bir isim önereyim, Titancoin.
Hocam Titancoin'i kendiniz açabilirsiniz. Intex ismi ise International Transaction Exchange'den gelen bir kısaltmadır.

İsim bana göre gayet iyi akılda kalıcı en azından bir de Ascii ifadesi nasıl olacak ?

You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715293196
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715293196
Reply with quote  #2

1715293196
Report to moderator
1715293196
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715293196
Reply with quote  #2

1715293196
Report to moderator
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 07, 2016, 01:20:03 PM

İnşallah hocam temennimiz o yönde kripto para bitcoin ve blockchain de Türkiye çok geride kaldı malesef.
sıteye kayıt olayım dedım tc kımlık no ıstıyor artı spomsor e mail ? tc kımlık neden ıstıyor kı

Hocam iyi hatırlattın, TC'yi güvenlik açısından istiyor her önüne gelen hesap açmasın diye. Sponsor maili konusuda şu şekilde şirket büyüme stratejisi olarak tavsiye pazarlama ile ilerliyor ve bu işi yapan birisi tarafından davet edilmeniz gerekli kısacası.

Her önüne gelen hesap açmasın diye TC Kimlik numarası istiyoruz mantığını pek anlayamadım? Ben belki yatırımlarımı gizlilik içinde yapmak istiyorum neden kimliğimi paylaşmam gerekiyor? Dünya genelinde gizlilik için bir çok adım atılırken bu çok gereksiz bir uygulama olmuş bence.

Firma kimlik belgesini multi üyelik açılmasın diye istiyor.Örneğin eczaneden ilaç alırken,gsm operatörleri v.b bir sürü yere kimlik numarası veriyoruz.Güvene dayalı bir olay.Güvenmezseniz uzak durursunuz.Daha önce negatif örnekleri var.başka bir coin firmasında kimlik numarası istenmiyordu,Aynı kişiler defalarca üyelik alıp ilk başlangıçtaki avantajlı kampanyalar ve kısıtlı olan mining kiralama sınırını delerek haksız rekabete yol açtılar.Ellerinde fazlaca biriken coin'leri yarı fiyatına satışa koyarak 1.01 Euro olan coin'in fiyatını 0.60 Euro'ya düşürdüler.

Bitcoin niye 1100 Dolara çıkıp 250 Dolara düşüyor.Burada haksız rekabeti önlemek için 50 Adet Minex (İntex Mining Donanımı) kiralayabilme sınırı konulmuştur.
 Sonuçta o firma da kayıtta ulusal kimlik belgesini istemeye başladı.Ayrıca aldığınız ürünlerin KDV eklenerek adınıza fatura kesilmesi lazım.Fatura kesilirken kimlik numarası gerekiyor.Tezgahtan mal almıyorsunuz.Buraya ben daha önce konuyu açacaktım.Çok Düşündüm.R-10 daki konuma yaklaşımlara bakarak gerek yok dedim.Nasılsa Kimse inanmayacak.Konuyu açan Şafak bey bence boşuna uğraşmayın zamanınızı dışarda sunumlar yaparak değerlendirin bu projeye daha çok katkınız olur.
Bu arada bende bağımsız intexcoin yatırımcısıyım.Firmayla bir bağlantım yoktur.

Foruma yeni üye olmuşsun, ilk yazılarını bu coinin konusuna yazıyorsun, coinin yatırımcısısın ve "firma" ile bağlantın yok? Ne ala ne ala..

Arkadaşlar TC numarası isteyen yerlere üye olmayın. TC numarasız da fatura kesebilirsiniz, multi üyeliği de başka yöntemlerle önleyebilirsiniz. Burada ki insanlar keriz değil.

mjpo foruma yeni üye olmam ve diğer konular kişisel çıkarımlardır bunlar ile bir firma'yı lekeliyemezsin bana sözün varsa adım sanım belli kardeşim özelden mesaj at telimide veririm derdin neyse elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Hocam nihai tüketiciler için TC numarasız da fatura kesilebilir tabikide ama burada amaç dediğimiz gibi multi üyeliği önlemek şirket bu konu üzerinde zaten çalışıyor gerekli adımları atacaktır gereken konumlarda emin olun. Şuanki durumda multi üyelik TC dışında zannımca önlenemediği için böyle bir yola başvurulmuş. Arkadan fiske vurmayı ne kadar çok seviyoruz toplum olarak olsun hocam siz ne derseniz deyin "doğru olan yoldan şaşmaz" siz ak veya kara demişsiniz önemi yoktur.

Yanlış hesaptasın birader.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 07, 2016, 01:46:30 PM

İnşallah hocam temennimiz o yönde kripto para bitcoin ve blockchain de Türkiye çok geride kaldı malesef.
sıteye kayıt olayım dedım tc kımlık no ıstıyor artı spomsor e mail ? tc kımlık neden ıstıyor kı

Hocam iyi hatırlattın, TC'yi güvenlik açısından istiyor her önüne gelen hesap açmasın diye. Sponsor maili konusuda şu şekilde şirket büyüme stratejisi olarak tavsiye pazarlama ile ilerliyor ve bu işi yapan birisi tarafından davet edilmeniz gerekli kısacası.

Her önüne gelen hesap açmasın diye TC Kimlik numarası istiyoruz mantığını pek anlayamadım? Ben belki yatırımlarımı gizlilik içinde yapmak istiyorum neden kimliğimi paylaşmam gerekiyor? Dünya genelinde gizlilik için bir çok adım atılırken bu çok gereksiz bir uygulama olmuş bence.

Firma kimlik belgesini multi üyelik açılmasın diye istiyor.Örneğin eczaneden ilaç alırken,gsm operatörleri v.b bir sürü yere kimlik numarası veriyoruz.Güvene dayalı bir olay.Güvenmezseniz uzak durursunuz.Daha önce negatif örnekleri var.başka bir coin firmasında kimlik numarası istenmiyordu,Aynı kişiler defalarca üyelik alıp ilk başlangıçtaki avantajlı kampanyalar ve kısıtlı olan mining kiralama sınırını delerek haksız rekabete yol açtılar.Ellerinde fazlaca biriken coin'leri yarı fiyatına satışa koyarak 1.01 Euro olan coin'in fiyatını 0.60 Euro'ya düşürdüler.

Bitcoin niye 1100 Dolara çıkıp 250 Dolara düşüyor.Burada haksız rekabeti önlemek için 50 Adet Minex (İntex Mining Donanımı) kiralayabilme sınırı konulmuştur.
 Sonuçta o firma da kayıtta ulusal kimlik belgesini istemeye başladı.Ayrıca aldığınız ürünlerin KDV eklenerek adınıza fatura kesilmesi lazım.Fatura kesilirken kimlik numarası gerekiyor.Tezgahtan mal almıyorsunuz.Buraya ben daha önce konuyu açacaktım.Çok Düşündüm.R-10 daki konuma yaklaşımlara bakarak gerek yok dedim.Nasılsa Kimse inanmayacak.Konuyu açan Şafak bey bence boşuna uğraşmayın zamanınızı dışarda sunumlar yaparak değerlendirin bu projeye daha çok katkınız olur.
Bu arada bende bağımsız intexcoin yatırımcısıyım.Firmayla bir bağlantım yoktur.

Foruma yeni üye olmuşsun, ilk yazılarını bu coinin konusuna yazıyorsun, coinin yatırımcısısın ve "firma" ile bağlantın yok? Ne ala ne ala..

Arkadaşlar TC numarası isteyen yerlere üye olmayın. TC numarasız da fatura kesebilirsiniz, multi üyeliği de başka yöntemlerle önleyebilirsiniz. Burada ki insanlar keriz değil.

mjpo foruma yeni üye olmam ve diğer konular kişisel çıkarımlardır bunlar ile bir firma'yı lekeliyemezsin bana sözün varsa adım sanım belli kardeşim özelden mesaj at telimide veririm derdin neyse elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Hocam nihai tüketiciler için TC numarasız da fatura kesilebilir tabikide ama burada amaç dediğimiz gibi multi üyeliği önlemek şirket bu konu üzerinde zaten çalışıyor gerekli adımları atacaktır gereken konumlarda emin olun. Şuanki durumda multi üyelik TC dışında zannımca önlenemediği için böyle bir yola başvurulmuş. Arkadan fiske vurmayı ne kadar çok seviyoruz toplum olarak olsun hocam siz ne derseniz deyin "doğru olan yoldan şaşmaz" siz ak veya kara demişsiniz önemi yoktur.

Derdim; "şirket" dediğin yapılanmanın ve o yapılanmanın parçası olmuş senin gibilerin insanları keriz yerine koyup dolandırmaya çalışmaları. Bu forumda bilen var bilmeyen var, bilmeyenleri uyarmak ve korumak da insanlık görevidir zannımca.
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
April 07, 2016, 02:31:28 PM

Hocam benim kafam karıştı ya. Nasıl anlicaz dolandırıcı olup olmadıklarını bir yanım inanmak istiyor; tecrübelerim gene kazık yiyecen diyor.
mjpo
Hero Member

View Profile
April 07, 2016, 02:55:58 PM

Dostum ben tavsiyeye dayalı kısmını bir kenara bırakamam çünkü olayın kurulduğu temel o.

Tanıtım toplantılarının yapılacağı yerlerle coini kabul edecek denen firmalar aynı yerde. Firmalara ödeme seçeneği olarak neyi kabul ettiklerini mi anlatmaya çalışacaksınız?

"Tüm madencilik süreçleri sizin adınıza yürütülür. Siz sadece Intexcoin’lerinizi biriktirirsiniz." Bu yazıyı resmi web sayfasında okudum, bunu biraz açıklayabilir misiniz?

Bu coini global bir exchange sitesinde işleme sokmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız coini desteklemek için elinizde kaç BTC var?
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 07, 2016, 03:08:34 PM

walaha ben uye oldum ama ınsanlarda dogal olarak saadet zıncırı tarzı bır olusum olarak dusunuluyor. bekleyıp gorelım .. gercı bızım turklerınde adam gıbı bır projesını gormedık Mcoın vardı ona ne oldu bılen yok herhalde  Grin
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
April 07, 2016, 03:21:53 PM

mining yapmak isteyen size 250 euro verecek he?

Adam oltayı atmış, yan hesaplarla da kendini desteklemiş sanırsam. %90 ponzi. Uzak durun.

ve aklıma nedense marinecoin geldi.
mcointurk
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 07, 2016, 04:45:36 PM

Bunların bi mcoini vardı o ne oldu onun yerine yenisini çıkarttılar acaba?

Hocam mcoin aslanlar gibi duruyor geçen hafta Çin,Hindistan ve tüm Asya kıtasında girişler başladı..Bizim için tasalanmayın.Takipte kalın,ilerde güzel hikayeleriniz olacak.Bitcoin hikayelerini hepimiz biliyoruz. Bu proje başka.
İllaki bitcoin...kargadan başka kuş tanımam !!!
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 07, 2016, 05:48:04 PM

Klasik ponzi şeması.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 07, 2016, 05:58:32 PM

Mining ve pazaryeri için 500avro ve 250avro nereye gidiyor?
Şirket mining ve diğer her şeyi kendi bünyesinde oluşturuyor bildiğiniz gibi bir destek ya da yatırım almadan oldu bu. Ayrıca tavsiye'ye dayalı bir ticaret modeli ile büyümeyi tercih ettiğinden dolayı bu satışlardan elde ettiği ciro'nun bir kısmını şirketin büyümesine yardımcı olan arkadaşlara bonus-ödül niteliğinde veriyor.

Yani şirket alacak bu paralari? Pehh

Tabi iknaa edebileceginiz insanlar cikacaktir,parasi bol,macerasever,.. 100kişiyi kafalasaniz, 50000evro valla gzl para..pazaryerindende gelir azçok.. Guzel..

Olm ne parasi.. 1000+ tane coin ölmüşmüşte,bunu engellemek için sinirlamaymiste,multi hesap onlemeymiste..yap yenilikçi birsey cik ortaya,coin coplugunun source codelerindan devşirme is yap,sistem ayni,ikiuc tutmucak ozellik... Hayirli işler..

Kusurabakmayin,belki buyuk heyecanla basladiniz bu işe,samimiyetle sadece gzl ve işlevsel bir is cikarmak isteyerek çiktiniz bu yola ... Bilmiyorum,aslinda pekte zandetmiyorum.. Adamsikmek için yapilmiş bir iş izlenimi aldim
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
April 07, 2016, 08:23:08 PM
Last edit: April 07, 2016, 08:39:29 PM by peteycamey

bende asic scrypt miner var, ve ben bu miner ile sizin scrypt coini kazamayacağım öyle mi? bu nasıl bir mantık?Huh

700 tane coin var bu şu anda bunların bir çoğu da PoW üstelik, sadece biz kazıyoruz size veriyoruz diyeni duymadım.

Algoritmanın adını bile yanlış yazmışsınız o da ayrı bir efsane.

=POW/Script Algoritması=
-Her 3 dk da bir blok keşfi.
-Blok başına düşen coin sayısı 700.
worthyou
Sr. Member

Activity: 335

View Profile
April 07, 2016, 10:28:31 PM

Coin şirketi nedir Smiley

Klasik ponzi. Uzak durun.
worthyou
Sr. Member

Activity: 335

View Profile
April 08, 2016, 12:22:31 AM

Milleti tokatlamak için şirket kurmuşsunuz, hala coin şirketi denen saçma sapan kavramı açıklamaya çalışıyorsun.

Coin nedir biliyor musun?
Merkezi olmayan ağ nedir?

ya da boşver. burada kimse scrypt yazamayan adama para kaptırmaz sen rahat ol.

Neyi biliyorsun da bırakalım yapın. İnsanları tokatlamaksa amaç burada olmaz o iş.

He ethereum balon kaçacak gidecek, siz kalacaksınız. Saçma sapan saadet zincirinizle, public olmayan mining sürecinizle. Bir bok yaptığınız yok, yok mining cihazıymış oymuş buymuş.

Bari pos yapsaydınız coini güzel kılıf olurdu. Gerçi pos nedir onu bildiğinizden de şüpheliyim.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 08, 2016, 12:46:32 AM

Milleti tokatlamak için şirket kurmuşsunuz, hala coin şirketi denen saçma sapan kavramı açıklamaya çalışıyorsun.

Neyi biliyorsun da bırakalım yapın. İnsanları tokatlamaksa amaç burada olmaz o iş.

He ethereum balon kaçacak gidecek, siz kalacaksınız. Saçma sapan saadet zincirinizle, public olmayan mining sürecinizle. Bir bok yaptığınız yok, yok mining cihazıymış oymuş buymuş.

Bari pos yapsaydınız coini güzel kılıf olurdu. Gerçi pos nedir onu bildiğinizden de şüpheliyim.
Hocam aklıma megacılar geldi 1000 liraya site yaptırıyorlardı daha hostingin anlamını bilmeden işte buda coin boyutu imzaya da yazmış bak milyoner diye:)
Ne anlasın blockchain algoritma ağ falan bu yaptıkları şey yüzünden türkiye de bitcoin adı kirlenecek.
safaksari (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
April 08, 2016, 01:16:38 AM

Hocam aklıma megacılar geldi 1000 liraya site yaptırıyorlardı daha hostingin anlamını bilmeden işte buda coin boyutu imzaya da yazmış bak milyoner diye:)
Ne anlasın blockchain algoritma ağ falan bu yaptıkları şey yüzünden türkiye de bitcoin adı kirlenecek.

Hocam bana sahip olduğunuz minerlarınız GH lerini ve günlük BTC üretim miktarlarını yazabilir misiniz ayrıca hangi ASIC cihazı kullanıyorsunuz BITMAIN, BITFURY or SAPPHIRE? BITMAIN'in cihazlarında ki verimsizlikten dolayı BITFURY'e yoğun ilgi var sizce hangisi daha elverişli bu durumda?

Blockchain hakkında son gelişmeleri incelemişseniz İrlanda Bankasının Blockchain hakkında ki açıklaması aslında Blockchain'in sahip olduğundan daha fazla bir potansiyeli olduğunu net olarak ortaya koyuyor sanırım. Sizce blockchain'in gelecekte bankalar açısından konumu nerede olacak zannımca alım satım işlemlerinin public kaydını tutmada aktif olarak kullanılacak gibi.

Blockchain'in altında yatan matematik onu bitcoinden daha değerli kılıyor bunun sinyalleride dünyada şuan görülmeye başlandı zaten.

İyi günler dileklerimle geri dönüş sağlayabilirseniz benim için çok iyi olacaktır fikirlerinize ihtiyacım var.
formator
Sr. Member

Activity: 285

View Profile
April 08, 2016, 01:30:55 AM

Hocam bana sahip olduğunuz minerlarınız GH lerini ve günlük BTC üretim miktarlarını yazabilir misiniz ayrıca hangi ASIC cihazı kullanıyorsunuz BITMAIN, BITFURY or SAPPHIRE? BITMAIN'in cihazlarında ki verimsizlikten dolayı BITFURY'e yoğun ilgi var sizce hangisi daha elverişli bu durumda?

Blockchain hakkında son gelişmeleri incelemişseniz İrlanda Bankasının Blockchain hakkında ki açıklaması aslında Blockchain'in sahip olduğundan daha fazla bir potansiyeli olduğunu net olarak ortaya koyuyor sanırım. Sizce blockchain'in gelecekte bankalar açısından konumu nerede olacak zannımca alım satım işlemlerinin public kaydını tutmada aktif olarak kullanılacak gibi.

Blockchain'in altında yatan matematik onu bitcoinden daha değerli kılıyor bunun sinyalleride dünyada şuan görülmeye başlandı zaten.

İyi günler dileklerimle geri dönüş sağlayabilirseniz benim için çok iyi olacaktır fikirlerinize ihtiyacım var.

https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=7
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
April 08, 2016, 04:15:09 AM

bende asic scrypt miner var, ve ben bu miner ile sizin scrypt coini kazamayacağım öyle mi? bu nasıl bir mantık?Huh

700 tane coin var bu şu anda bunların bir çoğu da PoW üstelik, sadece biz kazıyoruz size veriyoruz diyeni duymadım.

=POW/Script Algoritması=

Minerlar ile madencilik henüz mevcut değil ilerleyen süreçte minerlar ile madencilik yapmak mümkün olacak şirketin açıklamasına göre bilginize.

Madem madencilik mümkün değil, mümkün olmayan madencilik için istenen bu para nedir? Huh Huh Huh

Minex(mining)/500€+KDV:
-Intexcoin madencilik aracıdır.
-Yıllık olarak kiralanır.
-Bir kişi max. 50 Minex cihazı satın alabiliyor.
-Bir Minex şuanlık günde 56 Intexcoin üretiyor.
-Üretilen Intexcoinler, kişinin sanal cüzdanında biriktirilecektir.
-Üretilen ve kazanılan tüm Intexcoin'ler üretim tarihlerinden başlayarak 75 gün blokede kalacaktır.
-Bloke süresi biten Intexcoin'ler sırayla serbest kalacaktır.
-Alınan minexler her ayın 1'i 10'u ve 20'sinde çalıştırılmaya başlanacak.
mjpo
Hero Member

View Profile
April 08, 2016, 05:33:33 AM

Dostum ben tavsiyeye dayalı kısmını bir kenara bırakamam çünkü olayın kurulduğu temel o.

Tanıtım toplantılarının yapılacağı yerlerle coini kabul edecek denen firmalar aynı yerde. Firmalara ödeme seçeneği olarak neyi kabul ettiklerini mi anlatmaya çalışacaksınız?

"Tüm madencilik süreçleri sizin adınıza yürütülür. Siz sadece Intexcoin’lerinizi biriktirirsiniz." Bu yazıyı resmi web sayfasında okudum, bunu biraz açıklayabilir misiniz?

Bu coini global bir exchange sitesinde işleme sokmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız coini desteklemek için elinizde kaç BTC var?

2) "Tüm madencilik süreçleri sizin adınıza yürütülür. Siz sadece Intexcoin’lerinizi biriktirirsiniz." 
Şirket şu anlık kişisel bilgisayarlar ile mining yaptırmaya başlamadı ve şuan tüm mining süreçleri şirketin kendi bünyesinde ve kendi cihazları ile yapılıp. Minex satın alan yatırımcılar üyelik panellerinden günlük yatan Intexcoin lerini görebilir her günün işlemi sonunda yapılan madencilik hesaplara işleniyor.

3) Global Exchange sitelerinde işleme girme durumu hakkında şuan bir bilgim yok bu konu hakkında gerekli bilgiyi edinip ekleme yapıcam.

Çok teşekkür ediyorum bu değerli sorularınız için.

Anlaşıldı. Tahmin edildiği gibi ortada fiziksel mining cihazı yok. İnsanlara kontrat satıp 3 - 5 para vurup bırakacaklar. Size iyi avlar dilerim..
Bit-Bremen
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

View Profile
April 08, 2016, 07:08:33 AM

Arkadaslar bunlardan uzak durun.
intexcoin kötü kokuyor, sonra pisman olursunuz.
mjpo
Hero Member

View Profile
April 08, 2016, 10:01:22 AM

=POW/Script Algoritması=

Minerlar ile madencilik henüz mevcut değil ilerleyen süreçte minerlar ile madencilik yapmak mümkün olacak şirketin açıklamasına göre bilginize.

Madem madencilik mümkün değil, mümkün olmayan madencilik için istenen bu para nedir? Huh Huh Huh

Minex(mining)/500€+KDV:
-Intexcoin madencilik aracıdır.
-Yıllık olarak kiralanır.
-Bir kişi max. 50 Minex cihazı satın alabiliyor.
-Bir Minex şuanlık günde 56 Intexcoin üretiyor.
-Üretilen Intexcoinler, kişinin sanal cüzdanında biriktirilecektir.
-Üretilen ve kazanılan tüm Intexcoin'ler üretim tarihlerinden başlayarak 75 gün blokede kalacaktır.
-Bloke süresi biten Intexcoin'ler sırayla serbest kalacaktır.
-Alınan minexler her ayın 1'i 10'u ve 20'sinde çalıştırılmaya başlanacak.

Hocam bireysel minerlardan bahsediyorum orada şu anlık kişisel bilgisayarlar ya da ASIC cihazlar ile evinizde mining mevcut değil. Şirketin bünyesinde çalıştırdığı kendi minerları mevcut kimse boşa para vermiyor yani ilk minex alan arkadaşların cihazları da 10 Martta madenciliğe başladı.

Dostum hala şirketin çalıştırdığı mining cihazları var diyorsun. Şu cihazların bir kaç fotosu yok mu? Belki biraz inandırıcılık olur baabında Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: