Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:56:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiyenin Yeni Kripto Parası Intexcoin  (Read 38255 times)
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 21, 2016, 01:43:41 PM

"Coin şirketi" kulağa ne kadar saçma gelen bir tamlama, değil mi? Burada merkezsiz sistemler konuşulurken birileri yine olayı merkezileştirmeye çalışıyor. Bir coinin sahibi varsa o coinden hayır gelmez.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714852575
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714852575
Reply with quote  #2

1714852575
Report to moderator
1714852575
Hero Member
*

Ignore
1714852575
Reply with quote  #2

1714852575
Report to moderator
1714852575
Hero Member
*

Ignore
1714852575
Reply with quote  #2

1714852575
Report to moderator
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 21, 2016, 02:36:13 PM

"Coin şirketi" kulağa ne kadar saçma gelen bir tamlama, değil mi? Burada merkezsiz sistemler konuşulurken birileri yine olayı merkezileştirmeye çalışıyor. Bir coinin sahibi varsa o coinden hayır gelmez.

Hocam neden öyle diyorsunuz, coine birçok ülke liderinden talep var, şirketin yurtdışı turları devam ediyor.. ponzi forever..
Chuckylate
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
April 21, 2016, 06:34:04 PM

Arkadaşlar yorumların hepsini okudum. Şunu söylemek istiyorum ki maalesef bu asırda ve bu internet platformunda insanlar birbirine güvenini kaybetmiş ve bazı üçkağıtçı hırsızlar tarafından yapılan vurkaçlar sebebiyle hepimiz kendimize kalkan satın almışız ve hareketlerimizi ona göre yapıyoruz kalkanın avantajı bizi ponzilere karşı savunmalı hale getirsede dezavantajı olarakda bizi ağırlaştırır ve gelen yararları şeyleride savurur . Aynı dişmacunun ağızdaki zararlı bakterilerin yanında yararlılarıda öldürmesi gibi. Sonuç olarak sürekli tedbirli yaşamamız bize avantaj sağlar bizi güvene alır ama maalesef bazende müthiş fırsatları kaçırmamızı sağlar. Buraya ben herkesten bağımsız olarak konuşmaya geldim üyeliğimde 1 hafta önce ya da daha yakın bir zamanda . Böyle bir platformda olduğum için ilk başta mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Asıl olaya gelirsek; şimdi hepiniz intexcoine saldırmışsınız daha önce bazı yerlere saldırdığınız gibi.Hesaplarıma göre ponzi dediğiniz 10 yerden 8 i , 9 u gerçekten ponzi olduğu halde yüzde 80 i hala senelerdir işliyor. Yani burada bir terslik var. Demek ki ponzi dediğiniz şeyler okadar da kötü şeyler değilmiş. Şimdi biraz sizinle seneler öncesine gidelim. Diyelim ki karşımıza bitcoin çıktı ve yine aynı şekilde biz bu forumda değilizde mesela do..... haber forumunda olalım. İntexcoin gibi bitcoin karşımıza bu ifadelerle çıktı hatta daha ezik bir şekilde.Evet kaç kişi ponzi der? Bu sefer ben dahil herkes. Demek ki ponzi demek her zaman doğru değil . İntexcoin ise sundukları,idealleri,yapacaklarını açıkladığı için ve bunun yanında bana güven verdiği için şansı hakediyor. Yarın bodoslama tüm paranızı girin demiyorum tabiki siz yine bildiğinizi yapın girmeyin ya da çamur atın. Bende para yatıracağım demiyorum o ayrı konu. Fakat yarın Türkiyede intexcoin patlarsa ki bu ihtimal azınacak şekilde değil çünkü araştırmalarıma göre bu işin arkası sağlam, e ne olacak ozaman ? üzülmenizin yanına pişmanlık bir çok insana koyan duygulardan kötü değil midir? Ayrıca o dalga geçtiğiniz insalara yazık değil mi cahil insanlar olsalar nasıl olacaktı bu iş ?.(Facebook,twitter,geçmiş sunumlar ve gerekirse deepweb) .(Elinizin altında klavye varken FBI dan farksızssınız gidin araştırın)Ozaman ben derim ki;
1-)Bu işe girip girmemek herkesin kendi tercihidir.
2-)İnsanlara iftira atmak değil ,dolandırıcılık hakkında bilgi vermek bizim görevimizdir. Bu durumda ponzi lafı damgası intexcoin için iftira olur ki dolandırıcı olsalar bile ki bence değil , maddi boyutuna zarar verecek tüm sözlü,uygulamalı saldırılarınız hem bu dünyada hemde ahirette karşınıza çıkacaktır. Unutmayın ki yalan, iftira ile dolandırıcılık hakkında bilgi vermek arasında fark vardır.Siz burada iftira atıyorsunuz. Söylemeniz gereken laf şu olurdu: Arkadaşlar bence şu şu şu durumdan dolayı intexcoine güvenmeyin ama karar sizin. Ya peki siz neyapıyorsunuz:Ponzi! Bu sizin yaptığınız eylem sırasında cama taş atan insanlardan farksızdır. Arkadaşlar böyle yapmaya hakkınız yok. Madem hayır işleyeceksiniz kanıtları insanlara sunun diyin ki bunlar yalancı çünkü şu şu şu . Ama varsayımlarla ponzi diyorsunuz buna hakkınız yok . Sizde bu yok, şu yok diye insanlara çamur atmayın. Aynı şekilde ben burada intexcoini tarafsız olarak savunuyorum çünkü ben burada idealleri olan bir şirket görüyorum ve eğer yarın bu coin patlarsa pişman olmanızı istemem , batarsa üzülmenizi ve bunların vebalinide almak istemem buyüzden tercih sizindir ama ben sizin baktığınız şekilde ufak risk etmenlerini katarak büyük bir fırsatı kaybetmek istemiyorum bu yüzden ilk adımımı mutlu bir ifadeyle atacağım.
3-)Cumartesi günü Bostancı Green Park saat 8 de tanışma toplantısı varmış aslında bu herkes için bir fırsat madem şüpheniz var ponzi mi değil mi bilmiyorsunuz gidip öğrenin bende gitmek istiyorum bakalım.
4-)Son olarak herkese hayırlı forumlar kendinize iyi bakın.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 21, 2016, 06:36:10 PM

"madem şüpheniz var ponzi mi değil mi bilmiyorsunuz"

Sürekli alt hesap açıp bariz ponziyi insanlara ponzi değil yeaa diye kakalamaya çalışıyor bunlar da.

Bariz ponzi işte, gerçekten bir kripto para varsa ortada açın kaynak kodunu github'a koyun bakalım. Yoksa boşa buralara WOT döşemenin anlamı yok.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
Chuckylate
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
April 21, 2016, 07:44:00 PM

Çakır bey ben ponzi ile ilgili şüphe konuşmalarımı empati kurarak yani sizlerin düşünceleriniz yönünden ifade etmek istedim. Benim intexcoin hakkında şüphem sizi ilgilendirmez , şüphe eğer yoksa hiçbir zaman başarılı olamazsınız. Yarın köşede 1.500.000 tl verip açtığınız bu.... king size garanti veriri mi ki hergün çok para kazanacaksınız? Hayır! İlk bir ay acaba bu iş olacak mı demekten uyuyamazsınız. Neler neler var çok konuşmayacağım. Şimdi birde alt hesap açma olayları çıktı. Adminler ip vs kontrol yapmıyorlar mı? Eminim bir terslik olsaydı şu an buraya yazamıyordum. Yine iftira attınız bu hoş değil kusura bakmayın hiç örnek değilsiniz Smiley
Hayırlı geceler Wink
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
April 21, 2016, 07:48:02 PM

Bu kadar akıllı günlerdir bunu konuşuyosa cahil cühelayı siz düşünün işte. Kredi bile çekerler  Grin
cakir
Legendary
*

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 21, 2016, 08:04:40 PM

Çakır bey ben ponzi ile ilgili şüphe konuşmalarımı empati kurarak yani sizlerin düşünceleriniz yönünden ifade etmek istedim. Benim intexcoin hakkında şüphem sizi ilgilendirmez , şüphe eğer yoksa hiçbir zaman başarılı olamazsınız. Yarın köşede 1.500.000 tl verip açtığınız bu.... king size garanti veriri mi ki hergün çok para kazanacaksınız? Hayır! İlk bir ay acaba bu iş olacak mı demekten uyuyamazsınız. Neler neler var çok konuşmayacağım. Şimdi birde alt hesap açma olayları çıktı. Adminler ip vs kontrol yapmıyorlar mı? Eminim bir terslik olsaydı şu an buraya yazamıyordum. Yine iftira attınız bu hoş değil kusura bakmayın hiç örnek değilsiniz Smiley
Hayırlı geceler Wink
Olm bu forumu bunlar ne zannediyor yahu?
Ciddi ciddi böyle saçma sapan "kanıtsız" bir şeyler yazarak buralardan o dolandırıcılık şebekelerine para aktaracak ENAYİ bulabileceklerini mi zannediyorlar?

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
April 21, 2016, 08:09:31 PM

SAKSI değiliz biz !
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
April 21, 2016, 08:59:51 PM

Size buradan ekmek çıkmaz birader, gidin profili düşük forumlarda sazan avlayın. Burası size fazla gelmiş belli. Argümanlara verecek karşılığınız bile yok. Öbür forumlardaki bebelerle karıştırmışsınız siz buradaki kitleyi, boyunuzun ölçüsünü aldıysanız hadi ikileyin.
mcointurk
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 21, 2016, 09:35:22 PM
Last edit: April 21, 2016, 09:56:43 PM by mcointurk

Size buradan ekmek çıkmaz birader, gidin profili düşük forumlarda sazan avlayın. Burası size fazla gelmiş belli. Argümanlara verecek karşılığınız bile yok. Öbür forumlardaki bebelerle karıştırmışsınız siz buradaki kitleyi, boyunuzun ölçüsünü aldıysanız hadi ikileyin.
redkek bey imzanızdaki gibi bedava coin dağıtsalardı belki farklı konuşurdunuz.cebimizden bir şey çıkmasın fakat hediye coin verilsin, çabucak değerlensin kestirmeden köşeyi dönelim.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 22, 2016, 04:49:02 AM

Arkadaşlar yorumların hepsini okudum. Şunu söylemek istiyorum ki maalesef bu asırda ve bu internet platformunda insanlar birbirine güvenini kaybetmiş ve bazı üçkağıtçı hırsızlar tarafından yapılan vurkaçlar sebebiyle hepimiz kendimize kalkan satın almışız ve hareketlerimizi ona göre yapıyoruz kalkanın avantajı bizi ponzilere karşı savunmalı hale getirsede dezavantajı olarakda bizi ağırlaştırır ve gelen yararları şeyleride savurur . Aynı dişmacunun ağızdaki zararlı bakterilerin yanında yararlılarıda öldürmesi gibi. Sonuç olarak sürekli tedbirli yaşamamız bize avantaj sağlar bizi güvene alır ama maalesef bazende müthiş fırsatları kaçırmamızı sağlar. Buraya ben herkesten bağımsız olarak konuşmaya geldim üyeliğimde 1 hafta önce ya da daha yakın bir zamanda . Böyle bir platformda olduğum için ilk başta mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Asıl olaya gelirsek; şimdi hepiniz intexcoine saldırmışsınız daha önce bazı yerlere saldırdığınız gibi.Hesaplarıma göre ponzi dediğiniz 10 yerden 8 i , 9 u gerçekten ponzi olduğu halde yüzde 80 i hala senelerdir işliyor. Yani burada bir terslik var. Demek ki ponzi dediğiniz şeyler okadar da kötü şeyler değilmiş. Şimdi biraz sizinle seneler öncesine gidelim. Diyelim ki karşımıza bitcoin çıktı ve yine aynı şekilde biz bu forumda değilizde mesela do..... haber forumunda olalım. İntexcoin gibi bitcoin karşımıza bu ifadelerle çıktı hatta daha ezik bir şekilde.Evet kaç kişi ponzi der? Bu sefer ben dahil herkes. Demek ki ponzi demek her zaman doğru değil . İntexcoin ise sundukları,idealleri,yapacaklarını açıkladığı için ve bunun yanında bana güven verdiği için şansı hakediyor. Yarın bodoslama tüm paranızı girin demiyorum tabiki siz yine bildiğinizi yapın girmeyin ya da çamur atın. Bende para yatıracağım demiyorum o ayrı konu. Fakat yarın Türkiyede intexcoin patlarsa ki bu ihtimal azınacak şekilde değil çünkü araştırmalarıma göre bu işin arkası sağlam, e ne olacak ozaman ? üzülmenizin yanına pişmanlık bir çok insana koyan duygulardan kötü değil midir? Ayrıca o dalga geçtiğiniz insalara yazık değil mi cahil insanlar olsalar nasıl olacaktı bu iş ?.(Facebook,twitter,geçmiş sunumlar ve gerekirse deepweb) .(Elinizin altında klavye varken FBI dan farksızssınız gidin araştırın)Ozaman ben derim ki;
2-)İnsanlara iftira atmak değil ,dolandırıcılık hakkında bilgi vermek bizim görevimizdir. Bu durumda ponzi lafı damgası intexcoin için iftira olur ki dolandırıcı olsalar bile ki bence değil , maddi boyutuna zarar verecek tüm sözlü,uygulamalı saldırılarınız hem bu dünyada hemde ahirette karşınıza çıkacaktır. Unutmayın ki yalan, iftira ile dolandırıcılık hakkında bilgi vermek arasında fark vardır.Siz burada iftira atıyorsunuz. Söylemeniz gereken laf şu olurdu: Arkadaşlar bence şu şu şu durumdan dolayı intexcoine güvenmeyin ama karar sizin. Ya peki siz neyapıyorsunuz:Ponzi! Bu sizin yaptığınız eylem sırasında cama taş atan insanlardan farksızdır. Arkadaşlar böyle yapmaya hakkınız yok. Madem hayır işleyeceksiniz kanıtları insanlara sunun diyin ki bunlar yalancı çünkü şu şu şu . Ama varsayımlarla ponzi diyorsunuz buna hakkınız yok . Sizde bu yok, şu yok diye insanlara çamur atmayın. Aynı şekilde ben burada intexcoini tarafsız olarak savunuyorum çünkü ben burada idealleri olan bir şirket görüyorum ve eğer yarın bu coin patlarsa pişman olmanızı istemem , batarsa üzülmenizi ve bunların vebalinide almak istemem buyüzden tercih sizindir ama ben sizin baktığınız şekilde ufak risk etmenlerini katarak büyük bir fırsatı kaybetmek istemiyorum bu yüzden ilk adımımı mutlu bir ifadeyle atacağım.
3-)Cumartesi günü Bostancı Green Park saat 8 de tanışma toplantısı varmış aslında bu herkes için bir fırsat madem şüpheniz var ponzi mi değil mi bilmiyorsunuz gidip öğrenin bende gitmek istiyorum bakalım.

Herseyi bir kenara birakalim, gercekten cihazlar var ve sirket var diyelim, arkadaslar gercekten bu isi durustce yapmak istiyorlar diyelim, yine de bu is olmaz, yurumez. Olayin kuruldugu yapi, is akisi, planlama yanlis. Arkadaslar guncel piyasadan habersizler. Bu is ilerlemez ve batar, cihaz kiralayanlarin da verdikleri paralar ucar gider. Coine dunya liderleinden talep var diyorsaniz sizin hitap ettiginiz kesim yuruyen ucak isteyen kesimden oteye gidemez.
mcointurk
Newbie
*

View Profile
April 22, 2016, 09:42:42 AM

Herseyi bir kenara birakalim, gercekten cihazlar var ve sirket var diyelim, arkadaslar gercekten bu isi durustce yapmak istiyorlar diyelim, yine de bu is olmaz, yurumez. Olayin kuruldugu yapi, is akisi, planlama yanlis. Arkadaslar guncel piyasadan habersizler. Bu is ilerlemez ve batar, cihaz kiralayanlarin da verdikleri paralar ucar gider. Coine dunya liderleinden talep var diyorsaniz sizin hitap ettiginiz kesim yuruyen ucak isteyen kesimden oteye gidemez.

Hocam bu dünya liderleri kelimesini yanlış anlamışsınız.Buradaki lider kelimesi siyasi lider değildir.Farklı ülkelerdeki girişimci,yatırımcı v.b Büyük ekipleri olan Network Liderleri'nden bahsediyoruz.Bu coini kendi ülkelerinde tanıtmak istiyorlar.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 22, 2016, 10:12:17 AM

Hocam bu dünya liderleri kelimesini yanlış anlamışsınız.Buradaki lider kelimesi siyasi lider değildir.Farklı ülkelerdeki girişimci,yatırımcı v.b Büyük ekipleri olan Network Liderleri'nden bahsediyoruz.Bu coini kendi ülkelerinde tanıtmak istiyorlar.

Tuta da bilir. Tutan ve yaşayan ve yaşamaya devam edecek olan ponzi ler de var. amway, oriflame, herbalife gibi Smiley Bu işler kader kısmet işleri aslında.
Ben bu amway, oriflame olayları ilk başladığı sırada hade lem diyerek kale almamıştım. Bu işten apartman diken adamlar var.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 22, 2016, 10:23:09 AM

Tuta da bilir. Tutan ve yaşayan ve yaşamaya devam edecek olan ponzi ler de var. amway, oriflame, herbalife gibi Smiley Bu işler kader kısmet işleri aslında.
Ben bu amway, oriflame olayları ilk başladığı sırada hade lem diyerek kale almamıştım. Bu işten apartman diken adamlar var.

Legal bir yapı ile ponzi şemasını nasıl bir tutarsınız? Aralarındaki farkı bilmiyorsanız yazmayın böyle.

İllegal piramid yapıısında hep üye alımına dayalı bir yapı vardır. oysa network marketing yapısında en tepede gerçek bir üretici bunun altında bir ana distribütör onun altında ülke ditribütörleri onun altında da bağımsız satıcılar ordusu ve en altta da bu bağımsız satıcılardan alışveriş yapanlar vardır. ortada ederi olan ürünler (parfüm sabun vs..) ve bunları satın alan son kullanıcılar vardır. Burda grup liderleri ve bağımsız satıcılar bayi marjını paylaşır.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 22, 2016, 10:29:48 AM

İllegal piramid yapıısında hep üye alımına dayalı bir yapı vardır. oysa network marketing yapısında en tepede gerçek bir üretici bunun altında bir ana distribütör onun altında ülke ditribütörleri onun altında da bağımsız satıcılar ordusu ve en altta da bu bağımsız satıcılardan alışveriş yapanlar vardır. ortada ederi olan ürünler (parfüm sabun vs..) ve bunları satın alan son kullanıcılar vardır. Burda grup liderleri ve bağımsız satıcılar bayi marjını paylaşır.

Bir ürün olması işi yasal kalıplara soksa da niyet belli bana göre. Mega holdings de legal ama etik mi? değerinin 8 katına satılan web siteleri dolanıyor ortalıkta. Biraz okumanı öneririm. Bir araştır bakalım internet'de
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 22, 2016, 11:39:51 AM

bu coin'in bostancı'daki green park hotelindeki tanıtım toplantısına gittim..

Ana konu "valeyi vurucaz", hiç teknik yada işin focusu anlatılmadı.. focuslandıkları konu ise daha çok toplantı daha çok üye.. daha çok kazançç...

Şirket sahibi belki ponzi yapmadığını düşünüyor(içinden) ama işin özü o istemesede ponzi olarak bitmek zorundadır.
bence Yatırım yapan arkadaşlara daha fazla yatırım yapmayın diyorum. Yatırım yapacaklarada uzak durun diyorum.

Konuşmasında 15dk aralıklarla sözlerini aşağıda tırnak içinde belirtiyorum

"ileride bu para 1$ olursa", "arkadaşım bitcoin işinden 2M usd kazandı şimdi miami'de yaşıyor"
"yeni dünya biz yaptık oldu!"
"valeyi vuracağız"

Bana tanıtım toplantısı hiç vaad vermedi.. Ayrıca coin'in satışıda yok.. neden kazmak zorundayımki.. 100 tane alırım.. mining yapmak istemiyorum Huh

Cakir'in dediği gibi hosting faturası kesiyorlar. Dolayısıyla ileride şikayettede pek bir iş çıkmayacaktır.

Kısacası Bana inandırıcı gelmedi.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
bileq
Legendary
*

Merit: 1068

View Profile
April 22, 2016, 02:56:12 PM

bu toplantilarda katilimcilarin sorularina yer verilmiyor mu? tartismak mumkun olmuyor mu?
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
April 22, 2016, 03:48:02 PM

bu toplantilarda katilimcilarin sorularina yer verilmiyor mu? tartismak mumkun olmuyor mu?
beyin yıkama merasimine toplantı diyorlar işte
tzhd
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 22, 2016, 05:31:46 PM

İnşallah  bu isidemi Türkler bu hale getirdi dedirtecek bişey olmaz.

▲▼▲▼▲▼▲▼  No.1 Bitcoin Binary Options and Double Dice  ▲▼▲▼▲▼▲▼
████████████████████████████████  sec◔nds trade  ████████████████████████████████
↑↓ Instant Bets ↑↓ Flexible 1~1440 minutes Expiry time ↑↓ Highest Reward 190% ↑↓ 16 Assets [btc, forex, gold, 1% edge double dice] ↑↓
mcointurk
Newbie
*

View Profile
April 22, 2016, 08:49:54 PM

bu coin'in bostancı'daki green park hotelindeki tanıtım toplantısına gittim..

Ana konu "valeyi vurucaz", hiç teknik yada işin focusu anlatılmadı.. focuslandıkları konu ise daha çok toplantı daha çok üye.. daha çok kazançç...

Şirket sahibi belki ponzi yapmadığını düşünüyor(içinden) ama işin özü o istemesede ponzi olarak bitmek zorundadır.
bence Yatırım yapan arkadaşlara daha fazla yatırım yapmayın diyorum. Yatırım yapacaklarada uzak durun diyorum.

Konuşmasında 15dk aralıklarla sözlerini aşağıda tırnak içinde belirtiyorum

"ileride bu para 1$ olursa", "arkadaşım bitcoin işinden 2M usd kazandı şimdi miami'de yaşıyor"
"yeni dünya biz yaptık oldu!"
"valeyi vuracağız"

Bana tanıtım toplantısı hiç vaad vermedi.. Ayrıca coin'in satışıda yok.. neden kazmak zorundayımki.. 100 tane alırım.. mining yapmak istemiyorum Huh

Cakir'in dediği gibi hosting faturası kesiyorlar. Dolayısıyla ileride şikayettede pek bir iş çıkmayacaktır.

Kısacası Bana inandırıcı gelmedi.

Hocam kusura bakmayın konuyu yanlış aksettiriyorsunuz.Siz kaç soru sordunuz da ? cevap alamadınız.Hiç bir toplantıda ''valeyi vurucaz''  her halde voleyi vuracağız diyorlar demek istediniz.Kesinlikle böyle bir şey yok.Hatta her toplantıda bu işi başarmak istiyoruz deniliyor.Bu iş karşılıklı güvene dayalı,kafasına yatmayan girmesin deniliyor.Yok herkesi milyoner yapacağız diye bir anlatım yok.yarın yine toplantı var aynı yerde.Lütfen yine gelin her istediğinizi sorun.Biz de faydalanalım.Şu an kazılan intexcoin'ler  emanette.75 gününü dolduranlar sırasıyla serbest bırakılacak.Ücretsiz üye olun yönetim panelinde sayaç var.35 gün sonra yani 25 mayıs 2016 tarihinde İntex/Euro  FX trade platformu açılacak.Kazılan bloklar açılacak.Gerekli platformlara cüzdanlar,açık kaynak kod v.b gerekli yüklemelerin yapılacağı söylendi.Belki buraya da resmi konusunu açacaklardır.
 İntexcoin'i kazmak zorunda değilsiniz.O zaman bekleyin cüzdanlar devreye girdiğinde ben size 100 tane vereceğim Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: