Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:56:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
  Print  
Author Topic: Şu ara neye yatırım yapılır? (eski konu 2016 Mayıs)  (Read 22384 times)
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 08:50:47 PM

Şu anda Genesis Vision'ın ICO'suna katılmalısınız. İsterseniz ekibi internette araştırın. Gayet başarılı bir takıma sahipler şu anda. Önümüzdeki günlerde de hızlı bir ivme kazanmasını bekliyorum açıkcası. İsterseniz Whitepaper'larına da göz atın. İçinize sinecektir. Wink

https://genesis.vision/?utm_source=BitcoinTalk&utm_medium=ANNPOST

Projeyi takip ediyorum bende bir süredir. Para kazandıracak gibi geliyor bana. Hazır altlar toparlanmaya başlamışken böyle sağlam bir iki icoya giriş yapmak lazım Smiley
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 04, 2017, 09:45:33 PM

Şu anda Genesis Vision'ın ICO'suna katılmalısınız. İsterseniz ekibi internette araştırın. Gayet başarılı bir takıma sahipler şu anda. Önümüzdeki günlerde de hızlı bir ivme kazanmasını bekliyorum açıkcası. İsterseniz Whitepaper'larına da göz atın. İçinize sinecektir. Wink

https://genesis.vision/?utm_source=BitcoinTalk&utm_medium=ANNPOST

Projeyi takip ediyorum bende bir süredir. Para kazandıracak gibi geliyor bana. Hazır altlar toparlanmaya başlamışken böyle sağlam bir iki icoya giriş yapmak lazım Smiley

Altlar için hala erken bence. Kasım forku geçmesi lazım ve geçtiği anki yükseliş anlık pump yaşanabilir. Yorucu piyasa ciddi manada yorucu. ytd
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 05, 2017, 07:10:29 PM

Genesis Vision'ın ICO'su kazandıracak gibi görünüyor umarım yanılmayız

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 06:02:39 PM

Ben şahsen bitcoinin artık aşırı bir artış yapacağını düşünmüyorum.Bence yavaş yavaş bitcoinden alt coinlere yönelmeler başlamalı.Yoksa biraz daha zararlı bozdurulabilir sanırım segwite kadar 7500 dolara çıkacak ardından düşecek.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
tartibaya
Full Member

Activity: 630

View Profile
November 07, 2017, 11:08:31 PM

Fork yaşandıkdan sonra bitcoin ve ethereum alınabilir diye düşünüyorum. Ancak ethereum da sıkıntılı haberler gelmeye başladı etc atak yapacak diyorlar ancak ben öyle bir şey yaşanacağını ethereum kadar değerleneceğini sanmıyorum. Fork süreci iyi takip edilmeli pozisyon almak için
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83

View Profile
November 08, 2017, 01:11:25 PM

Segwitten bişey alamayacağını anlayanlar altlara dönüş yapıyor. Ben request e yapıyorum yatırımımı

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
pancho2036
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 05:26:49 PM

Altcoinlere kaçtım ben. Elime para geçtikçe belirlediklerime paylaştırıp yatıracağım ve uzun vadeli bekleyeceğim. Birkaç yıl dayanabilirsem ve düzenli yatırım yapabilirsem, sonucunda güleceğimi düşünüyorum.
kellendil
Hero Member

Merit: 503

View Profile
November 08, 2017, 07:14:34 PM

Şuan için piyasa altcoine yöneldi ve kısa vadede bütün altlar kazandırır. Ama yatırım yaparken dikkatli olup, sürekli artış sağlayabilecek altlara geçiş yapılması lazım. Omg, Mth, Req gibi.
Dorky
Sr. Member

Activity: 392

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 09, 2017, 03:41:13 AM

Şu an Segwit2x iptaliyle birlikte  piyasa çok enteresanlaştı, şahsen büyük oranda altcoin sahibi olarak uzun zamandır beklemedeydim. Ethereum alınabilir bence de,  şık hareketler bekliyorum.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 09, 2017, 05:25:42 AM

Altlarda güzel yükseliş başladı piyasayı iyi takip etmek lazım. Nuls mesela dün Binance'ye gireceği haberini gördüm 18 centti girmedim şimdi 90 cent oldu.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
November 09, 2017, 12:32:30 PM

VTC acayip yükseliş trendine girdi 10 doları bulabilir kısa vade de. Ancak bitcoin düzeltmesi yaşandığı anda neler olur çok dikkat etmek lazım.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
November 09, 2017, 12:53:59 PM

Segwit2x güncellemesinin( fork-çatal) şuan için iptal edilmesinin ardından yatırımlar altcoinlere kaydığı görülmekte(segwit2x bugün için iptal edildi ama ileri tarihlerde yeniden gündeme geleceğine şüphe yok zira balinalar için en kolay para kazanma yöntemi fork olayıdır). segwit2x iptal edilir edilmez altcoinlerde gün sonu yüzde 10-20 artışlar gözlemleniyor.

hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 09, 2017, 05:17:32 PM

Geçtiğimiz gün BTS grafiğine baktım ve tek kelime çıktı ağzımdam kendi kendime söyledim: Martta minimum x10 yapar bu coin resmin dibin dibinin dibini görmüş durumda. Bilenler bilir 16.000 sat seviyelerindeydi haziranda.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
November 09, 2017, 08:27:31 PM

Ben halâ şu ara yatırım yapma konusundaki kararsızlığı aşamadım. Araba farı görmüş tavşan gibi piyasayı izliyorum. Altcoinler can çekiştiği sürece de bendeki bu tavşanlık baki kalır gibi duruyor 😒

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
November 09, 2017, 10:33:48 PM

Ethereum'un çıkışını sürdüreceğini düşünüyorum.Ayrıca edgeless,wetrust,monetha,waves gibi alt coinlere şu sıralar yatırım yapılması gerektiğini düşünüyorum.Tabii ki daha tecrübeli arkadaşlarımız var forumda onların görüşleride önemli

Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 10, 2017, 12:46:45 PM

Ben halâ şu ara yatırım yapma konusundaki kararsızlığı aşamadım. Araba farı görmüş tavşan gibi piyasayı izliyorum. Altcoinler can çekiştiği sürece de bendeki bu tavşanlık baki kalır gibi duruyor 😒
ne güzel söylemişsiniz altcoinler can çekişirken, kan ağlarken, ne güzel alım fırsatları verirken altcoinlere yatırım yapacaksın ki kendilerini toparladığında sermayeni katlamış olacaksın. xel,dgb,Waves,strat,monetha, müthiş fırsatlar verdi ve segwit2x iptalinden bu güne iki günde yani yüzde 20 artış gösterdi. 5-6 aya bu coinlerden oluşan bir sepetin en az x2 yapacağını x5e kadar sermayeyi katlayabileceğini düşünüyorum

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
November 10, 2017, 01:08:17 PM

ne güzel söylemişsiniz altcoinler can çekişirken, kan ağlarken, ne güzel alım fırsatları verirken altcoinlere yatırım yapacaksın ki kendilerini toparladığında sermayeni katlamış olacaksın. xel,dgb,Waves,strat,monetha, müthiş fırsatlar verdi ve segwit2x iptalinden bu güne iki günde yani yüzde 20 artış gösterdi. 5-6 aya bu coinlerden oluşan bir sepetin en az x2 yapacağını x5e kadar sermayeyi katlayabileceğini düşünüyorum

Sözlerinize aynen katılmakla beraber ben, çıkışın bu zaman dilimi içinde daha fazla olacağını düşünüyorum. Rakam vermek çok zor ama pek çok altcoin şu ana kadar son derece hacimsizdi ve Segwit'in iptaliyle beraber yavaş yavaş yukarı hareket başladı. Takip ettiğim coinlerde yukarı hareket hacimlede destekleniyor. Pekçok coin içinde durum böyle. Umarım yukarı yönlü yolumuz daha uzun olur ve yeni bir boğa rallisi başlar.

Bu fiyatlar bir daha uzun bir süre görülmeyebilinir. Tek korkum bitcoine yeni segwit, fork vs....
aamirsuh
Full Member

Activity: 686

View Profile
November 10, 2017, 05:38:41 PM

Segwit2x muhabbetinde madenciler ciddi bir bölünme yani yüksek yüzdeli bölünme yaşasalardı gerçekten sistem kilitlenebilirdi bence. Büyük çöküş olmasa bile büyük duraklama denebilirdi gerçekleşse.
tartibaya
Full Member

View Profile
November 11, 2017, 09:21:16 PM

Bitcoin biraz sakinleşti gibi aşağı kırmaz ve bu fiyatlarda tutunursa altcoinlere yatırım dönemi başlayabilir. Bitcoin ile giren para altlarıda pumplatabilir.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
November 16, 2017, 12:37:20 AM

Vertcoin i araştırıyorum bir iki gündür ciddi bir yatırım yapabilirim. 2018 Nisan ayı için 50 dolar hedefi hesaplıyorum ve gayet gerçekçi ve olabilir geliyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 »
  Print  

Jump to: