Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:48:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Herkese Merhaba Bitcoin Günlüğüm  (Read 8609 times)
58oxygen58
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
November 02, 2016, 04:42:39 PM

nedense şuana kadar hiç kar etmedim önce musluk sitesinde dolaştım gelen btclerle (bilgisiziz o zamanlar yeni başlamıştım öğrenmeye) adamlar oyutubede izlenmesi için dice sitelerini kazanç aylık şukadar diye kandırıyor girdim primediceyi çekmiş btc atmış kaybediyor 2 katı giriyor ki ne kadar 2 katı girsende kaybediyorsun adam 2 dk lık oynadığı için bakın kazanılıyor diye kekliyip videoyu kapatıyor bende inandım en az 3 aylık uğraşımı yatırdım kaybettim tecrübe edindim en azından gidip btc aldım kredi kartıyla baya arttırdım poloniexde kaybettim aldığım coin düştü düştü .. derken bitti btc şuan elimde btc yok ne zamandır bitcointalkda imza kampanyasına katılmaya çalışıyordum sonunda katıldım yazıyı yazdığım gün çarşamba her perşembe ödeme yapıyorlar yarın btc geliyor Smiley
rokwell (OP)
Member
**

Activity: 83

View Profile
November 03, 2016, 05:18:17 AM

nedense şuana kadar hiç kar etmedim önce musluk sitesinde dolaştım gelen btclerle (bilgisiziz o zamanlar yeni başlamıştım öğrenmeye) adamlar oyutubede izlenmesi için dice sitelerini kazanç aylık şukadar diye kandırıyor girdim primediceyi çekmiş btc atmış kaybediyor 2 katı giriyor ki ne kadar 2 katı girsende kaybediyorsun adam 2 dk lık oynadığı için bakın kazanılıyor diye kekliyip videoyu kapatıyor bende inandım en az 3 aylık uğraşımı yatırdım kaybettim tecrübe edindim en azından gidip btc aldım kredi kartıyla baya arttırdım poloniexde kaybettim aldığım coin düştü düştü .. derken bitti btc şuan elimde btc yok ne zamandır bitcointalkda imza kampanyasına katılmaya çalışıyordum sonunda katıldım yazıyı yazdığım gün çarşamba her perşembe ödeme yapıyorlar yarın btc geliyor Smiley

Merhaba , musluk satoshi kazanmak için iyi bir yöntem olabilir fakat dice kötü bir fikir olmuş ,ama iyi tarafından bakıp tecrübe diyebiliriz.Polo da altcoin alt sat konusu işte bilgi/takip gerektiren konu bu , size naçizane tavsiyem forumdaki polo başlığını sürekli takip etmek ve bilgili/tecrübeli üyelerin önerilerine kulak verdikten sonra kendinizde değerlendirip küçük miktarlarda olayı daha net anlayabilmek için al-satlar yapmak olacaktır.Ben öyle yapmaya çalışıyorum. ve karlı kapattığım işlemlerde oldu bu forum sayesinde örneğin: Dao daki büyük düşüşteki volatilitede , örneğin eth de gibi, birde en çok btctürk TL ödemelerini kapatmadan önce btc/tl paritesinde al-sat yaparak kazanmıştım.Size tavsiyem ki tavsiye vermek haddime mi onu da bilmiyorum ama forumun genelini sadece local değil tamamını takip etmeniz ve localde de değerli forum üyelerini  n yazdıklarını dikkate almanız olacaktır.Tabi ki son tahlil size aittir.

Saygılarımla
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
November 09, 2016, 09:02:25 AM

Güzel konuymuş,

biz yenilerin tecrübe kazanması için takip edilesi çok yüksek,

İyi forumlar.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
November 09, 2016, 05:37:25 PM

Güzel konuymuş,

biz yenilerin tecrübe kazanması için takip edilesi çok yüksek,

İyi forumlar.

Teşekürler.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
November 11, 2016, 01:01:55 PM

Bitmex kaldıraçlı işlemler xbt/usd long kaldıraç oranı x5 .. Bekleyelim görelim

Yatırım tavsiyesi değildir.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 11, 2016, 05:34:38 PM

Çoğu kişi bitcoin duyduktan sonra musluk siteleri ile tanışıyor. Bende denemiştim forumda bu yönde tavsiyeler vardı. Acaba bilerek mi yapıyorlar yeni üyeleri boş vakit geçirmeleri için yönlendirme işini. Bir şey çıkmayacağını anlamam çok kısa bir zaman almıştı. Bitcoin ile tanıştıktan kısa bir süre sonra ponzi ile tanıştım. Ponzinin ne olduğunu hiç bilmiyordum burada araştırma yaparken birisi mmm için konu açmıştı bende bu konuya denk gelmiştim meğerse mmm üyelerine görev icabı burada konu açmaları için görev veriyorlarmış. Konu açıldıktan ve ben denk geldikten sonrada silinmişti yasaklandığı için. Bitcoin ile olan araştırmalarımı mmm ile tecrübeye dönüştürmeye başladım. Bu fazla uzun sürmedi ama kayıp etmedim. Sonrasında ponzi sitelerinden uzak durdum.

Keşke daha önce kafamı verseydim. Bitcoin'i aslında ilk duymam mining ile ilgili bir şeyler okumamla başlamıştı seneler önce açıkçası çok karışık geldiği için ve sermaye olmadığı için başka şeyler üzerinde yoğunlaştım. Alp Işık başka bir forumda sık sık konu açıyordu bitcoin ile ilgili. Bende bu adam ne ayak diye bir polis edasında düşünüyordum. Aylar geçtikten sonra bitcoin'in bir tutku olduğunu anlamıştım.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
November 12, 2016, 07:25:02 AM

Çoğu kişi bitcoin duyduktan sonra musluk siteleri ile tanışıyor. Bende denemiştim forumda bu yönde tavsiyeler vardı. Acaba bilerek mi yapıyorlar yeni üyeleri boş vakit geçirmeleri için yönlendirme işini. Bir şey çıkmayacağını anlamam çok kısa bir zaman almıştı. Bitcoin ile tanıştıktan kısa bir süre sonra ponzi ile tanıştım. Ponzinin ne olduğunu hiç bilmiyordum burada araştırma yaparken birisi mmm için konu açmıştı bende bu konuya denk gelmiştim meğerse mmm üyelerine görev icabı burada konu açmaları için görev veriyorlarmış. Konu açıldıktan ve ben denk geldikten sonrada silinmişti yasaklandığı için. Bitcoin ile olan araştırmalarımı mmm ile tecrübeye dönüştürmeye başladım. Bu fazla uzun sürmedi ama kayıp etmedim. Sonrasında ponzi sitelerinden uzak durdum.

Keşke daha önce kafamı verseydim. Bitcoin'i aslında ilk duymam mining ile ilgili bir şeyler okumamla başlamıştı seneler önce açıkçası çok karışık geldiği için ve sermaye olmadığı için başka şeyler üzerinde yoğunlaştım. Alp Işık başka bir forumda sık sık konu açıyordu bitcoin ile ilgili. Bende bu adam ne ayak diye bir polis edasında düşünüyordum. Aylar geçtikten sonra bitcoin'in bir tutku olduğunu anlamıştım.

Musluklar bu işe başlarken öğrenme amaçlı bir dal gibi tabi birde kişinin bütçesi ile de alakalı bir seçenek gibi geliyor bana , denemeden de kalıcı tecrübeler edinilmiyor.. Bitcoin kazanma yöntemlerinin hemen hemen hepsi bu alanla ilgili tecrübeler ve kişi ancak bi çoğunu deneme yanılma ile öğrenebiliyor,

Daha önce bu işlere girmek mining yapmak yada bitcoin almakla alakalı forumda birçok başlık var şu zamanda şu kadar alsaydım yada mining yapsaydım şu kadar kazanırdım yada üretirdim gibi , ben bu fikirler ile alakalı olarak şöyle düşünüyorum biz geçmiş zamanı düşünüp fırsatları kaçıran insanlar değiliz.Geçmişteki fırsatları kaçırmış gelecekten gelen insanlar değilde gelecekten geçmişe gelmiş fırsatları bulabilecek kişileriz diye düşünüyorum. Her zaman fırsatlar vardır görebilenler için 2011 de btc şu kadar cent ti şu kadar alıp 5 sene bekleseydim bu kadar param olmuştu gibi düşünmek yerine 5 sene sonra yada x bir gelecekte değer olabilecek bir birimi bugünden fark etmek/ yatırım yapmak gibi düşünmek gerekiyor bence.

Hani şu dedelerimizin ilerde değerleneceğini düşünüp alması gereken çok değerli arsalar gibi Smiley

Saygılarımla
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 12, 2016, 07:49:44 AM

Dediklerine katılıyorum. Daha erken ilgilenmek istememin sebebi kazanç sağlamaktan daha çok şimdiye göre bilgili olacaktım. Bir sürü teknik konu var bunlar ilgimi çekiyor ama yaşta ilerlediği için kafam fazla kaldırmıyor, beyin teknik konularla ilgilenmemeye başlıyor yada bıktığım içinde olabilir. Fırsatlara gelirsem birçoğunu görebiliyorum yakalıyorum ama sabun gibi elimden kayıp gidiyor sebebini anlayamadım. Sabır isteyen konularda aceleci davranmam olabilir bu sebep. Bebeğe bakar gibi bakıp büyütmek gerekiyor.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
November 16, 2016, 01:47:22 PM

Bitmex kaldıraçlı işlemler xbt/usd long kaldıraç oranı x5 .. Bekleyelim görelim

Yatırım tavsiyesi değildir.

715 dolardan alıp 740 dolardan satıp işlemi kapattım.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
January 02, 2017, 07:12:57 AM

Tekrar merhaba , bundan sonra gelecek için ayırdığım ve asla trade yada tl/usd ye dönmeyi düşünmediğim (en azından 5-10 yıllık vadede) bir miktar btc nin dışında elimde trade için ayırdığım 0,44 btc ile yaptığım trade işlemlerini yazacağım yatırım tavsiyesi olmaması için işlemleri kapattıktan sonra yazmayı düşünüyorum.

0.439, btc

0439 btc alım    zec     0,0490     satım   0,0516          kar (0,0230 btc)

0,462 btc alım    fct     0,002666  satım   0,002845      kar (0,0310 btc)

0,493 btc satım usdt   952,5       alım     960,66        zarar(-0,0054 btc)

margin trading

343 fct  satım   0,00291388     alım 0,00285731       kar( 0,015 btc)

toplam 0,5019 btc

1 haftalık büyüme %14     

Haftalık trade işlemlerini bu sayfada güncellemeyi düşünüyorum.Ayrıca amacım kesinlikle ilerde bir fon açmak değildir.Başkasının parası ile işlem yapmak asla bana göre değildir.Kendimi halen bu işin çok başında bir amatör olarak görüyorum.Buraya trade işlemlerini yazmamdaki amacım üstatlardan fikir ve yorum almak ve benden sonra başlayanlara da bir ışık olmasıdır.

Saygılarımla   

ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
January 03, 2017, 02:08:42 PM

Dedelerimizin zamanında alması gereken tarzda bir yatırım olarak kıyaslamışsınız fakat şöyle bir durum var bahsedilen sene 2009 da bu fırsatı görmüş biri olarak ki o zamanlar hali hazırda wow nwm gibi onlineler üzerinde gold sale powerlvl ile ilgileniyordum BTC lafını duyduğumda bi günlük gelirle alınabilecek bir parça almıştım yaklaşık 100 tl gibi bir değerdi ne kadar btc ediyordu zerre hatırlamıyorum bile. bunca zaman boyunca da unuttum bitcoinin gelişimini takip etmeyi şuan sanırım bir kaç ev alacak para vardır adını dahi hatırlamadığım bir köşede Cheesy şimdi bilmediğim için tabii ki üzülemiyorum bile onu geçelim tekrardan yatırım yapayım dediğim noktada 3,500 tl gibi bir fiyattan bahsediyoruz 0,küsürlü durumlara değinmiyorum şuan daha ne kadar artacak ki 0,001 den edeceğim karla 1 tamdan edilecek arasında gidip geliyor yeni başlayan insan denemek için bütçesine göre diyelim 100-500 tl arası bir şeyi kaybetmeyi göze alarak atılabilir ama para kazanmak için ki günlük 1 tl 2 tl gibi raakmları kazanç gözüyle bakmıyorum bu hesapta ciddi risklere girmek durumunda kalıyor artık. Ilerde daha da değerli hale geleceğini bilerek inanarak ve dünya düzenine baş kaldırı olarak gördüğüm bu sisteme olan inancım tam ama ölmemek için de kiramı ödemek yemek yemek ve bir işte çalışmam gerekiyor artanı BTC ye endekslesem bile. Bu durumda ya kendi kendimizi oyalacağız 1tl musluk 2 tl poloniexte ya da gözü karartıp borsaya vs dalacağız. Bu durumda da bunu kimse tavsiye edemiyor çünkü hiç bir şeyin garantisi yok laf duymak istemez Cheesy işte tam olarak bu sebeplerden ötürü dedelerimizin arsa işini kaçırdığı gibi trenin geçişini izliyor bir çok yeni yatırımcı... Saygılarımla
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
January 03, 2017, 02:21:25 PM

Dedelerimizin zamanında alması gereken tarzda bir yatırım olarak kıyaslamışsınız fakat şöyle bir durum var bahsedilen sene 2009 da bu fırsatı görmüş biri olarak ki o zamanlar hali hazırda wow nwm gibi onlineler üzerinde gold sale powerlvl ile ilgileniyordum BTC lafını duyduğumda bi günlük gelirle alınabilecek bir parça almıştım yaklaşık 100 tl gibi bir değerdi ne kadar btc ediyordu zerre hatırlamıyorum bile. bunca zaman boyunca da unuttum bitcoinin gelişimini takip etmeyi şuan sanırım bir kaç ev alacak para vardır adını dahi hatırlamadığım bir köşede Cheesy şimdi bilmediğim için tabii ki üzülemiyorum bile onu geçelim tekrardan yatırım yapayım dediğim noktada 3,500 tl gibi bir fiyattan bahsediyoruz 0,küsürlü durumlara değinmiyorum şuan daha ne kadar artacak ki 0,001 den edeceğim karla 1 tamdan edilecek arasında gidip geliyor yeni başlayan insan denemek için bütçesine göre diyelim 100-500 tl arası bir şeyi kaybetmeyi göze alarak atılabilir ama para kazanmak için ki günlük 1 tl 2 tl gibi raakmları kazanç gözüyle bakmıyorum bu hesapta ciddi risklere girmek durumunda kalıyor artık. Ilerde daha da değerli hale geleceğini bilerek inanarak ve dünya düzenine baş kaldırı olarak gördüğüm bu sisteme olan inancım tam ama ölmemek için de kiramı ödemek yemek yemek ve bir işte çalışmam gerekiyor artanı BTC ye endekslesem bile. Bu durumda ya kendi kendimizi oyalacağız 1tl musluk 2 tl poloniexte ya da gözü karartıp borsaya vs dalacağız. Bu durumda da bunu kimse tavsiye edemiyor çünkü hiç bir şeyin garantisi yok laf duymak istemez Cheesy işte tam olarak bu sebeplerden ötürü dedelerimizin arsa işini kaçırdığı gibi trenin geçişini izliyor bir çok yeni yatırımcı... Saygılarımla

tren kalktı ama geçiş aşamasında değil binebilirsiniz, bitcoin 10 bin dolar olursa trenin geçişini bir çok yatırımcı izlemek zorunda kalacak, bitcoin 1 milyon dolar olursa zamanında almadım diyenler olacak, şuan 1000 dolar hala o kadar yüksek değil. zira dünyada dönen para yıllık 120 trilyon dolara ulaşmış durumda.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
January 03, 2017, 02:39:06 PM

Bitcoin treni kaçmazda kaçsa bile altcoinler var.Aklıma emin çapanın ted konuşmasından şöyle bir bölüm geldi.Her taraf hamam dolu ama suyun kaldırma kuvvetini bulan biz değiliz.Her tarafta elma ağaçları var ama yerçekimini bulan da biz değiliz.Bu minvalde birşeylerdi özet olarak fırsatlar görebilenler/hazır olanlar içindir.

Sadece bitcoin fırsatı da yok ayrıca örnek verecek olursak herkes dolar/tl nin ne kadar arttığından bahsediyor.En fazla %25 bir artıştan bahsediyoruz.Borsada %70-80 kazandıran hisseler vardı mesela .. yada altcoinlerdeki arbitraj fırsatları .. bu ve bunun gibi birçok fırsat görebilenler için her zaman olacaktır.
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
January 16, 2017, 02:00:07 PM

Merhaba , en son yaptığım 3 işlem

0,5019

0,5019 btc  alım zec  0,5       satım 0,51      kar    (0,01 btc)

0,5119 btc  alım dash 0.0155  satım 0.0137   zarar(-0.0575 BTC)

0,454 btc   alım  bts   409     satım  463      kar   (+0.0606 BTC)

0,5146 btc

2 haftalık büyüme %2

Not: 1) Kasanın tamamı ile tek bir coin e girme ,
       2) İyice analiz etmeden bir coinin destek ve dirençlerini iyi takip etmeden ve o coinle ilgili yeni bir gelişme olup olmadığını öğrenmeden asla girme ( ör.dash)
       3) Global i takip et.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
January 16, 2017, 09:04:12 PM

Altcoinlerde istikrarlı giden bir tane bile coin gösteremez siniz. O yüzden gerek olmadıkça altcoinlere yatırım yapılmamalı. Bitcoinde kalıp al sat yaparak veya forumdaki arkadaşların fonlarına yatırarak ayda %15-20 getiri sağlanabilir. Yeni birisi için altcoinler forex gibi bilmeyenin elinde patlayabilir.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
January 17, 2017, 09:49:19 PM

Altcoinlerde istikrarlı giden bir tane bile coin gösteremez siniz. O yüzden gerek olmadıkça altcoinlere yatırım yapılmamalı. Bitcoinde kalıp al sat yaparak veya forumdaki arkadaşların fonlarına yatırarak ayda %15-20 getiri sağlanabilir. Yeni birisi için altcoinler forex gibi bilmeyenin elinde patlayabilir.

Söylediklerinize katılıyorum , fakat 0,5 btc ile satın alamayacağım kadar tecrübe kazanıyorum.Sanırım bu yeterli bir neden , en azından benim için .
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
January 17, 2017, 10:34:17 PM

0.5 bitcoin 2 ay sonra 0.1 bitcoine düşünce bana hak vereceksiniz.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
p1ck4x3
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 18, 2017, 10:47:55 AM

Merhabalar,
Musluk siteleri nedir ne degildir, nasil calisir, mantigi nedir, nasil kazandirir ? bu konulari anlatan yeni baslayanlari yonlendirebileceginiz bir dokuman var midir ?
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
February 18, 2017, 11:08:37 AM

Haziran ayinda aldiginiz 4 btc degeri suan tl bazinda 3 e katlamis durumda. Ki anladigim kadariyla bunu sabit tutup baska bir miktarla al sat yapiyorsunuz. Gayet karli bir donem gecirmissiniz
rokwell (OP)
Member
**

View Profile
February 20, 2017, 11:00:47 AM

Merhabalar,
Musluk siteleri nedir ne degildir, nasil calisir, mantigi nedir, nasil kazandirir ? bu konulari anlatan yeni baslayanlari yonlendirebileceginiz bir dokuman var midir ?

Kusura bakmayın benimde musluklar ile alakalı pek bir bilgim yok o yüzden size yardımcı olamayacağım.

Haziran ayinda aldiginiz 4 btc degeri suan tl bazinda 3 e katlamis durumda. Ki anladigim kadariyla bunu sabit tutup baska bir miktarla al sat yapiyorsunuz. Gayet karli bir donem gecirmissiniz

Evet benim için karlı bir yatırım oldu.4 BTC nin  3 ünü ayırdım . 0.5 ini öğrenme için kullandım diye bilirim.Geri kalan 0.5 ile altcoin trading olayını öğreniyor ve geliştiriyorum diyelim.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: