Bitcoin Forum
May 30, 2024, 11:18:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Surıyelılere vatandaslık verılecekmıs...  (Read 5152 times)
dhen35
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
July 04, 2016, 12:24:19 AM

bugün gördüğüm son olaydan sonra nefret etmeye başladım. izmirde 10 15 adet velet toplanmış dolmuşu durdurdular. abe saat 6 dan beri bizi almıyolar deyip salça oldular. 4 saattir bekliyorlarmış.başladı arapça konuşmaya. ciddi ciddi bu ülke artık çekilmez olmaya başladı. vatandaşlık mı dersin,ünilere sınavsız giriş mi dersin,sosyal güvence mi dersin.üstüne beğenmiyosan başka ülkeye git burası artık bizim ülkemiz diyen mi dersin..
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 04, 2016, 12:42:32 AM

http://www.posta.com.tr/turkiye/haberdetay/suriyeli-siginmacilar-turk-bayragi-ni-indirdi.htm?articleid=131243
http://www.sabah.com.tr/egitim/2013/10/24/suriyeli-siginmaci-genclere-universiteye-sinavsiz-girme-hakki
 kendı halkına 400 tl gerı odemelı -surıyelı ye  1200 tl gerı odemesız burs sınavsız unıversıte
avrupa hıc bır Türk o ulkeye saygısızlık yapamaz adamı oyarlar bızde ole mı ?
ayrıca kamplarda el bebek gul bebek bakımı begenmeyıp Istanbul ızmır artı butun sehırlere gelıp duzenı bozdular halada bozuyolar daha da cok bozulcak ılerde...

sen bunları ulkende kabul edıyorsan dıcek bıseyım yok arkaadas..                Navigo
mortuu
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
July 04, 2016, 07:01:21 AM

Vatandaşlık için 8 şart varmış birisi "ahlaklı olmak" imiş. Ne desek azdır, hepsini vatandaş yapacaz yani diyorlar. Yapsınlar ama o saatten sonra bunlardan 1200 yada kaç lira zıkkımsa parayı kesecekler mi, kesmeyeceklerse o durumda bunlar üstün vatandaş mı olacak? Kestiklerinde ise bu vatandaşlar demeyecek mi "paramı" niye vermiyorsun, al vatandaşlığını ver paramı  Grin Buna çözüm ne olacak, Suriye li ampülleri işe alan işverene devlet desteği gibi bir şey, yani her durumda bunlar üstün vatandaş oluyor  Grin Yetmez ama EVET Grin
Toyyop akli dengesini gerçekten yitirmiş durumda, büyük ülkelerin kuklası ve epey kullanışlı ölmüyor ölsede yerine yenileri geliyor. Bu 12 yıllık bir sorun değil kökenleri cumhuriyetin ilk yıllarına dayanıyor, sorunun temeli tabii ki eğitim. Eğitim yetersizliği değil, eğitim şekli. Bu ülkede ki eski nesli yok edip yeni nesli bağımsız bilimsel eğitime tabii tutsan bir nebze şansımız olabilir, ha bu da ütopya tabii ki biz bunları yaparken okyanus ötesi ve katil/dost israel boş durmaz  Grin Grin

Goygoy yapmak en güzeli canınızı sıkmayın, yapabileceğimiz hiç bir şey yok
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 04, 2016, 07:14:06 AM

Meslek sahibi (doktor, mühendis vb) suriyeliler başka ülkelere kaçtı gitti. Bize gelenler ise ayak takımı. Bunlar kendi ülkelerinde de açtı zaten. Savaş sayesinde karınları doydu. Bunlara vatandaşlık verilmesi beni şaşırtmaz. Netekim ben çocukken peşmerge ler geldiydi onlar da Türkiye nüfusunun içinde eridi gitti aq.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 04, 2016, 07:19:32 AM

http://www.posta.com.tr/turkiye/haberdetay/suriyeli-siginmacilar-turk-bayragi-ni-indirdi.htm?articleid=131243
http://www.sabah.com.tr/egitim/2013/10/24/suriyeli-siginmaci-genclere-universiteye-sinavsiz-girme-hakki
 kendı halkına 400 tl gerı odemelı -surıyelı ye  1200 tl gerı odemesız burs sınavsız unıversıte
avrupa hıc bır Türk o ulkeye saygısızlık yapamaz adamı oyarlar bızde ole mı ?
ayrıca kamplarda el bebek gul bebek bakımı begenmeyıp Istanbul ızmır artı butun sehırlere gelıp duzenı bozdular halada bozuyolar daha da cok bozulcak ılerde...

sen bunları ulkende kabul edıyorsan dıcek bıseyım yok arkaadas..                Navigo

Ülkende kabul ediyorsan diye birşey yok, herkez kabul etmek zorunda, Türkler, tek etnik gruptan oluşmuyor, veyada tek mezhepten, onlarca farklı etnik grup, farklı mezheplerden oluşuyor.
Şu güne kadar, mezhep ayrımı, etnik köken ayrımı yapmamış, yüzlerce yıl birlikte yaşamışız.Nolduda, suriyeden sonra bir anda ampülcü diye geçinenler, atatürkçü kesildi ?

Adamı oyarlar diyede birşey yok, Şuan avrupanın birçok ülkesinde, ampül kafasındaki ırkçı zihniyet, birçok türkü ayırmakta, saldırmakta, taciz etmekte.Avrupa ülkeleri napıyor ? " one minik" demiyor ampülcü zihniyet gibi.

Maaş konusuna birşey diyemem, ben burda kıt kanaat geçinirken, mülteciler asgari maaş alıyorsa, o apayrı bir tartışılması gereken bir konu.

Ama, ne siyaset bazında, nede forumdaki ampülcüler ve atatürkçü diye takılan ampülcüler bazında, kimse kimseyi yadırgayamayaz, ayıramaz, mülteci diyede, yok dileniyor, yok şunu bunu yapıyor diyede, ayrım yapabilecek kapasitede değil.Eğer suçlu olan biri varsa, nasıl bir türk vatandaşı mahkemelerde yargılanıyorsa, onlarda yargılanır.

Zaten, ampülcülerin tamamına baktığımızda, yani o boşbakanın elinde tuttuğu %50 ye baktığımızda, tamamiyle bu zihniyet. yap ayrimi gülüm bul karayı gülüm.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 04, 2016, 08:38:49 AM

Forumda bakıyorumda, herkez kafasına göre atatürkçü, kafasına göre ırkçı, kafasına göre ampülcü olmuş.

İlk olarak yazıma, sizene demekle başlamak istiyorum, Suriyelilere vatandaşlık verilicekmiş, Sanane kardeşim ?

Suriyeliler, Savaştan önce, insan değilmiydide, vatandaşlık alamıyormuydu ? Savaştan sonramı değişti bu millet ?

Bir arkadaş, ülkede dilenci olduklarını söylemiş, o arkadaş söyleyebilirmi acaba, Suriyeden önce, Türkiyede dilenci olup olmadığını ?

Dilenciyse sanane kardeşim, değilse sanane ? Eğer dilenciyse, durumunu biliyorsan, ister bağış yaparsın ister yapmazsın, veyada adam kendi işini yapıyorsa, bundan sanane ? Herkez kendi ekmeğini kazanıyor, ya dilenerek, yada çalışarak. Tutupta, ülkedeki dilencileri, buna yönlendiren zihniyet, klasik ampül kafasından başka birşey değil.

Türkiyede, 1. Dünya savaşında osmanlı zamanında, balkanlardan, ortadoğudan gelenler, göçmen değilmiydi ? Balkanlardan gelen, ortadoğudan gelen kişiler, Türkiye için savaşmadımı ? Hangisi, Türkiyeye yanlış yaptı ? Suriyelilerin, yapacağını nerden biliyorsun ?

Balkanlardan, ortadoğudan gelenlere vatandaşlık verilmedimi ampül zihniyeti arkadaşa sesleniyorum ? Onlara niye ses çıkartamıyorsun ? yemiyormu ?

Hadi desene, Balkanlardan, ortadoğudan gelenler, ülkeyi böldüler ? Diyebilecek kafadamısın ? yoksa ampül zihniyetiyle devammı ?

Bu kafadaki zihniyetler yüzünden, İngilterede, avrupada türkleri dışlıyorlar, ve bunlar devam ettikçe, avrupada ve ingilterede türkler dışlanmaya devam edicek.Acıcık, kafanızı yorun düşünün.

Bir diğer gereksiz arkadaş, bayram üzerinden yürümüş yok çorludayım falan.
Adam, bayram ziyaretine, çorumamı gidicekti ? Şuan Türkiyede olan Balkan Göçmenleri, veyada diğer arap kısımlar, Bayramlarda kendi ülkelerine gitmiyorlarmı ziyarete ?

Sonuç olarak, forumda nekadar atatürkçü, ırkçı geçinen varsa, alayının ampül zihniyetinde olduğunun kanaatine vardım.

Arada bir arnavut arkadaş kaymış, normal bir arnavut, o yazıyı yazmaz.Arnavutlar üzerinden yürümeyin.

Evet suriyelilerden bizene? Sanirim hic haber izlemiyorsunuz. Bir gun 3 suriyeli Turk kadina tecavuz edip öldürür. Bir gün ev sahibi kira istedi diye sahibini öldürür. Vs vs.. Yamyam gibiler. Her aile en az doğu kökenli vatandaşlarımız gibi 5-8 çocuk doğuruyor. Sen bi 15-20 yıl sonra sanana diyebilecek misin veya çocuklarin diyebilecek mi?
Türkiye 150milyon nüfüsa ulaşacak suriyeliler 50 milyon olacak belki.
Sonra biz bağımsizlik istiyoz biz özgür süriye devleti istiyoz diye doğu kökenliler gibi Türklere düşman olacaklar. Sadece biraz empati Smiley

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 04, 2016, 09:13:39 AM

Forumda bakıyorumda, herkez kafasına göre atatürkçü, kafasına göre ırkçı, kafasına göre ampülcü olmuş.

İlk olarak yazıma, sizene demekle başlamak istiyorum, Suriyelilere vatandaşlık verilicekmiş, Sanane kardeşim ?

Suriyeliler, Savaştan önce, insan değilmiydide, vatandaşlık alamıyormuydu ? Savaştan sonramı değişti bu millet ?

Bir arkadaş, ülkede dilenci olduklarını söylemiş, o arkadaş söyleyebilirmi acaba, Suriyeden önce, Türkiyede dilenci olup olmadığını ?

Dilenciyse sanane kardeşim, değilse sanane ? Eğer dilenciyse, durumunu biliyorsan, ister bağış yaparsın ister yapmazsın, veyada adam kendi işini yapıyorsa, bundan sanane ? Herkez kendi ekmeğini kazanıyor, ya dilenerek, yada çalışarak. Tutupta, ülkedeki dilencileri, buna yönlendiren zihniyet, klasik ampül kafasından başka birşey değil.

Türkiyede, 1. Dünya savaşında osmanlı zamanında, balkanlardan, ortadoğudan gelenler, göçmen değilmiydi ? Balkanlardan gelen, ortadoğudan gelen kişiler, Türkiye için savaşmadımı ? Hangisi, Türkiyeye yanlış yaptı ? Suriyelilerin, yapacağını nerden biliyorsun ?

Balkanlardan, ortadoğudan gelenlere vatandaşlık verilmedimi ampül zihniyeti arkadaşa sesleniyorum ? Onlara niye ses çıkartamıyorsun ? yemiyormu ?

Hadi desene, Balkanlardan, ortadoğudan gelenler, ülkeyi böldüler ? Diyebilecek kafadamısın ? yoksa ampül zihniyetiyle devammı ?

Bu kafadaki zihniyetler yüzünden, İngilterede, avrupada türkleri dışlıyorlar, ve bunlar devam ettikçe, avrupada ve ingilterede türkler dışlanmaya devam edicek.Acıcık, kafanızı yorun düşünün.

Bir diğer gereksiz arkadaş, bayram üzerinden yürümüş yok çorludayım falan.
Adam, bayram ziyaretine, çorumamı gidicekti ? Şuan Türkiyede olan Balkan Göçmenleri, veyada diğer arap kısımlar, Bayramlarda kendi ülkelerine gitmiyorlarmı ziyarete ?

Sonuç olarak, forumda nekadar atatürkçü, ırkçı geçinen varsa, alayının ampül zihniyetinde olduğunun kanaatine vardım.

Arada bir arnavut arkadaş kaymış, normal bir arnavut, o yazıyı yazmaz.Arnavutlar üzerinden yürümeyin.

Evet suriyelilerden bizene? Sanirim hic haber izlemiyorsunuz. Bir gun 3 suriyeli Turk kadina tecavuz edip öldürür. Bir gün ev sahibi kira istedi diye sahibini öldürür. Vs vs.. Yamyam gibiler. Her aile en az doğu kökenli vatandaşlarımız gibi 5-8 çocuk doğuruyor. Sen bi 15-20 yıl sonra sanana diyebilecek misin veya çocuklarin diyebilecek mi?
Türkiye 150milyon nüfüsa ulaşacak suriyeliler 50 milyon olacak belki.
Sonra biz bağımsizlik istiyoz biz özgür süriye devleti istiyoz diye doğu kökenliler gibi Türklere düşman olacaklar. Sadece biraz empati Smiley

Yukarda bir arkadaş, çorluyum falan demişti.
Çorluların hepsimi iyi insan ? veyada hepsimi kötü insan ? Suriyelilerin kötüsü varsa, bu hepsinin suçumu ? veyada iyisi varsa, bu hepsininmi iyi olduğunu gösterir ?

1. ve 2. dünya savaşında, türkiyeye göçenler, neden özgür devlet istemiyor ? veyada bağımsız devlet istemiyor ? Suriyelilerin isteyeceğini nerden biliyorsunuz ?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
dhen35
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
July 04, 2016, 12:12:11 PM

Tarihini bilmeyen millet yok olmaya mahkumdur.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK..

Çok değil. Şöyle 20-30 sene öncesinden günümüze bir göz gezdirsek Suriyelilerin de ileride neler götüreceklerini,neler isteyeceklerini görmemek için insan beyninin örümcek ağlarıyla dolu olması gerekir.
Moonphine
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
July 04, 2016, 12:54:02 PM

Tarihini bilmeyen millet yok olmaya mahkumdur.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK..

Çok değil. Şöyle 20-30 sene öncesinden günümüze bir göz gezdirsek Suriyelilerin de ileride neler götüreceklerini,neler isteyeceklerini görmemek için insan beyninin örümcek ağlarıyla dolu olması gerekir.
Bunlarin egitim seviyesi dusuk oldugundan cok urerler. Cocuklari hak isteyecek. Bi biz akilliyiz araplara bakiyoruz !
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 05, 2016, 12:09:35 PM

Abi açık ve net bir insan kaçtığı topraklara tatile gidebiliyorsa kapatın kapıları gelmesinler geriye .
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
July 05, 2016, 05:16:40 PM

Abi açık ve net bir insan kaçtığı topraklara tatile gidebiliyorsa kapatın kapıları gelmesinler geriye .

Imkanin olsa sen kacmayacakmisin Turkiyeden, Almanyaya Ingiltere Amerika yada ne bileyim Isvicreye imkanini yakalasan kosarak gitmeyecekmisin, sonra Turkiyeye tatile gelmek istediginde senin kafadaki birileri o gurbette gittigin yerde senin icin ayni seyi yapsalar bi dusun, sadece dusun....
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232

View Profile
July 05, 2016, 05:43:29 PM

iktidar halkını, türkleri sevmiyor ki, şaşırmayın artık

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mmmtr
Sr. Member

View Profile
July 05, 2016, 10:48:56 PM

Imkanin olsa sen kacmayacakmisin Turkiyeden, Almanyaya Ingiltere Amerika yada ne bileyim Isvicreye imkanini yakalasan kosarak gitmeyecekmisin, sonra Turkiyeye tatile gelmek istediginde senin kafadaki birileri o gurbette gittigin yerde senin icin ayni seyi yapsalar bi dusun, sadece dusun....

Afedersin ama ben o ülkelere gittiğimde kardeşim bunlar gibi azıp oraya buraya sarkıp gittiğim devlet sayesinde bir elim balda diğer elimde yağda olmayacak bak mesela o saatçi dediğimiz ADAMLARA böyle söyleyecek baba yiğit çıkmaz çıkamaz çünkü onlarda aynı bizim gibi boktan şartlarda hayatlarını sürdürüyorlar başkasının tavuğuna kış demiyorlar . Adam olanla aynı tasa kaşık sallarız ama olmayanı da yanımızda istemeyiz ... Gerçi sen amerikadaydın değil mi hocam o yüzden mi bu yaklaşım ?
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
July 05, 2016, 11:34:53 PM

Afedersin ama ben o ülkelere gittiğimde kardeşim bunlar gibi azıp oraya buraya sarkıp gittiğim devlet sayesinde bir elim balda diğer elimde yağda olmayacak bak mesela o saatçi dediğimiz ADAMLARA böyle söyleyecek baba yiğit çıkmaz çıkamaz çünkü onlarda aynı bizim gibi boktan şartlarda hayatlarını sürdürüyorlar başkasının tavuğuna kış demiyorlar . Adam olanla aynı tasa kaşık sallarız ama olmayanı da yanımızda istemeyiz ... Gerçi sen amerikadaydın değil mi hocam o yüzden mi bu yaklaşım ?

Elbette bu yuzden, gurbete ciktiginizda cok iyi bildiginizi sandiginiz bir cok seyin aslinda ne kadar yanlis oldugunu gorup anliyorsunuz. Insan heryerde insan, egitim her yerde sart.
Moonphine
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
July 06, 2016, 09:29:06 AM

Suriyelilere baktigim zaman hic uzgun gorunen yok rahat rahat yasiyorlar. Hangi devlete gidip bu kadar rahat yasiyor bunlar ? Uc bes kiside gelmediler. Arap seviciligi birakin.
mmmtr
Sr. Member

View Profile
July 06, 2016, 01:19:13 PM

Elbette bu yuzden, gurbete ciktiginizda cok iyi bildiginizi sandiginiz bir cok seyin aslinda ne kadar yanlis oldugunu gorup anliyorsunuz. Insan heryerde insan, egitim her yerde sart.

Şöyle söyleyeyim hocam aradım seni dedim ki amerikaya geliyorum deepcoin abi bana kalacak yer ayarla sende eyvallah gel kardeşim diyorsun geliyorum evinin içine ediyorum eşyalarını yağmalıyorum sonrada diyorum ki ben tatile gidiyorum türkiye ye geri gelecem tekrar diyorum .Sen olsan tekrar bana gel kardeşim diyebilir misin ?
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
July 06, 2016, 01:45:42 PM

Şöyle söyleyeyim hocam aradım seni dedim ki amerikaya geliyorum deepcoin abi bana kalacak yer ayarla sende eyvallah gel kardeşim diyorsun geliyorum evinin içine ediyorum eşyalarını yağmalıyorum sonrada diyorum ki ben tatile gidiyorum türkiye ye geri gelecem tekrar diyorum .Sen olsan tekrar bana gel kardeşim diyebilir misin ?

Bizim Turkler genelde dedigin gibi yapiyorlar aynen harfiyen yazdigin gibi.
mmmtr
Sr. Member

View Profile
July 06, 2016, 01:56:00 PM

Bizim Turkler genelde dedigin gibi yapiyorlar aynen harfiyen yazdigin gibi.

Yanılıyorsun dostum zamanında almanya ne yaptı işgücü diye çağırdı adamlar orada bu suriyelilerin yaptığını mı yaptı ? Adam gibi çalıştılar ne dedi almanlar bir daha iş gücüne ihtiyacımız olursa türkleri çağıracağız ! Bizimkiler gitti diye vergi almadılar mı ? Bunlar gibi boş mu bıraktılar ? Şu sıralar Araplarla pek bir içli dışlıyım işim nedeniyle yanımdada bir arap bayan var o bile araplara Fucking arabs diyor ki sen güzel kardeşim gelmiş burada bana onları savunuyorsun . Onlar sadece ekmek yedikleri kaba sı...masını biliyorlar .
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
July 06, 2016, 02:00:00 PM

Ben arap savunmuyorum ben irkcilik yapilmasina karsiyim.
mmmtr
Sr. Member

View Profile
July 06, 2016, 02:13:18 PM

Ben arap savunmuyorum ben irkcilik yapilmasina karsiyim.

Ama ne yazıkki ben burada ırkçılık görmüyorum hocam bu ülkeye ilk gelecekleri zaman bu konu açılsaydı bu konusmaları görseydim sana hak verirdim ama burada kendi halkımızın menfaatini onlardan sonraya atılması mevzusu var buna istinaden bu karşı çıkmalar var ve bana görede verilmemesi yönündeki görüşlere katılıyorum .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: