Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:48:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ülke yaşanmaz oldu  (Read 1962 times)
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 19, 2016, 07:53:58 PM

Dün Gaziantep'te tarihi ve turistik yerleri gezen Güney Koreli 5 turiste, cami avlusunda bir grup 'Misyonerlik yapıyorsunuz, Ahlaksız adamlar, defolun gidin' diyerek saldırmıştı. Yaşanan bu olaydan sonra bir Gazantep'ten bir utanç verici bir haber daha geldi.

Daha önce İslahiye ve Nizip'te onlarca Suriyeli çocuğun tecavüze uğraması olaylarının ardından yeni bir skandal yaşandı. Çocukları koruyamayan devlet, Suriyeli 9 aylık bebeğin tecavüze uğramasına da engel olamadı.
Birgün'den Hüseyin Şimşek'in haberine göre Antep’in İslahiye ilçesinde 9 aylık Suriyeli kız bebeği tecavüze uğradı.

İç savaştan kaçarak Antep’in İslahiye ilçesine yerleşen ve burada günü birlik tarım işçisi olarak çalışan ailenin 9 aylık kız bebeğine tecavüz edildi. Çalıştıkları tarlada bebeğini korumak için bir çadır kuran Suriyeli anne, bebeğini kontrol etmek için çadıra gittiğinde dehşet manzara ile karşılaştı. 9 aylık kız bebeğinin tecavüze uğradığını anlayan anne İslahiye Devlet Hastanesi’nde gitti. Acil serviste müdahale edilen bebeğe doktorlar tarafından tecavüz edildiği tanısı konuldu.

Polis ve jandarma 9 aylık bebeğe tecavüz eden zanlının bulunması için çok yönlü soruşturma başlattı

ne desem ne sövsem bilemiyorum nasıl oldu bu insanoğlu
kıyamet kopsada şu pislık ınsanlar temizlense dıyorum artık mk
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 19, 2016, 08:05:35 PM

Bugün banada bazı anket firmalarından anketler geldi ve anketlerde dikkat çeken Nokta ise türkiye ile ilgili ''Ülkenizdeki Tecavüz ve Saldırı olayları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? '' Açıkcası bu gibi durumlar bizim ülkemizde çok fazla rağbet görmeye başladı insanlarımız iyice yön değiştirmeye başladı maalesef ne kadar çok temizlesekde hep türüyorlar. Allah onlara akıl fikir versin.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
August 19, 2016, 10:24:46 PM

Tecavüz Gayet Normal ? 9 Aylık Bebeğe tecavüzmü, Çok Normal.
Televizyonlar Haberini bile yapmıyor, zaten yapsa nolucak, kılı kıpırdayan halkmı var ?
Geçenlerdede, Bir televizyon kanalında görmüştüm, Malum turizm firmasının muavini, gitmiş bir fabrikanın arka kısmında, güvenlik kameralarının bulunduğu yerde, küçük bir çocuga tecavüz ediyor.Adam yakalanıyor, ne mi oluyor ? Ne olucak kardeşim Sorman hata, adam tabiki serbest kalıyor.Tecavüz suçta, bizmi yapma dedik ?

Türkiyede, Hergün onlarca kişi tecavüze, tacize uğruyor, daha geçenlerde bindiğim bir minibüste, bir hanfendiye kıro nun biri resmen taciz etti, adamı madam yaptığımdada, gider savcılığa şikayet eder, bu olayın üstünede, idari para cezasını ben alırım, bizim madama ne oldu derseniz ? Sorman hata kardeşim ne olucak.

Türkiyenin, Hani şu uzun adamın elinde tuttuğu %50 lik kısımdan bahsediyorum, Tamamına yakını cahil insan, Tecavüz gibi birşeyi normal algılayabiliyor veyada tacizi.Algı yapısı o, yıl olmuş 2016, Değiştiremezsin o algıyı uğraşmana yazık.
Adam zaten sürekli göç alan bir ülkede, göç olarak gelen insanların oyunu kazanmaya çalışıyor, %50 in üstüne koymak için.Ha tabi, %50nin üstüne koydukları kişilere tecavüz caiz midir hocam Smiley

Birde, Diyanet diye bir oluşum vardı sanırım türkiyede, Hani şu, hergün bir lüküs araç alınan Diyanet.Diyanetin, kendine hayrı yokki, Halka olsun.
Geçenlerde yolda gördüm, adamlar E-5 Kenarına camii yapıyorlar, Akıl var, Mantık var, E-5 de olan bir adam, niye camiye gitsin ? Camiye gidicek maksadı ne olabilir ? Ülkede, Okadar Camii var, Katılan cemaat varmı ? Ortalama 1 Mahallede 3 Camii mevcut, Bre kardeşim, 1 mahallenin nüfusu kaçta, 3 camii yapıyorsun ? Ülkede, Din konusunda, bilgili nüfus eminimdirki %50 dende azdır, hani şu uzun adamın elinde tuttuğu.

Devlet, Diyanet denen kuruma, yılda milyarlarca lira ödenek ayarlıyor, Ama diyanet napıyor ? Sadece yeni camii. Mevcut Camii leri adamlar onarmıyor, yenilemiyor bile.
Ülkede, birkere herkes Dinin, Din değerlerinin, Mezhep değerlenin, Başkasının Dinine, Diline, Mezhepine Saygı duymayı öğrenmesi gerekiyorki, Bu ülkeden birşeyler çıkabilsin.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
gorkem (OP)
Hero Member

View Profile
August 20, 2016, 01:15:52 AM

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre tecavüz ve taciz gibi cinsel saldırı suçlarında son beş yılda yüzde 30 artış meydana geldi.

Son 15 yılda tecavüzden yargılanan 409 polis, asker, özel timci, korucu ve gardiyandan hiçbiri cezalandırılmadı.

TÜİK, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı’nın erkek şiddeti verilerinden satırbaşları şöyle:

* Son 15 yılda 241 polis, 91 asker, 17 özel timci, 15 korucu, 45 gardiyan tecavüzden yargılandı. Fakat hiçbiri ceza almadı.

* Tecavüze uğrayanların yüzde 50’si 18 yaş altında. Bunların yüzde 90’unu kız, yüzde 10’unu oğlan çocukları oluşturuyor.

* Acil yardım hattını arayan kadınlardan yüzde 57'si fiziksel şiddete, yüzde 46,9'u cinsel şiddete, yüzde 14,6'sı enseste ve yüzde 8,6'sı tecavüze maruz kalıyor.
perfectmoneywallet
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
August 20, 2016, 06:42:50 AM

arkadaşım madem konu paylaşıyorsun kaynak nerde ne zaman bi forumda gezsem hep senin  konunu görüyorum yok yani madem paylaşıyorsun kaynağıda paylaşta yalanmı doğrumu bilelim  bu arada türkiye aleyhine yapılan haberler dış medyanın bi oyunu jeton düşmediyse başka bişi demiyorum sana görkem kardeşim türkiye aleyhine baya yalan yanlış konular paylaşıyorsun senin türkiye vatatandaşlığından şüpheleniyorum k.bakma ama bir nevi hain olarak görüyorum seni

Navigo
Hero Member

View Profile
August 20, 2016, 07:37:11 AM

arkadaşım madem konu paylaşıyorsun kaynak nerde ne zaman bi forumda gezsem hep senin  konunu görüyorum yok yani madem paylaşıyorsun kaynağıda paylaşta yalanmı doğrumu bilelim  bu arada türkiye aleyhine yapılan haberler dış medyanın bi oyunu jeton düşmediyse başka bişi demiyorum sana görkem kardeşim türkiye aleyhine baya yalan yanlış konular paylaşıyorsun senin türkiye vatatandaşlığından şüpheleniyorum k.bakma ama bir nevi hain olarak görüyorum seni

Benim Güzel Cahil Kardeşim, Sana burdan Sevgili İlber Ortaylının, Efsane bir yazısıyla, cevabını vermek istiyorum, Daha sonrasında, Senin o küçük Cahil beyninin, yapamadığı, düşünümediğini yapacağım.

Ama sen şimdi dersinki, İlber ortaylı öyle birşey dememiştir, O zaman napıyoruz ? Bunu resmi twitter hesabına girerek, girdiği twitlerin arasından araman senin işin olsun Wink

Tecavüz haberi ;

http://www.haberler.com/gaziantep-te-suriyeli-9-aylik-bebek-tecavuze-8713205-haberi/
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/587347/Gaziantep_te_9_aylik_bebege_tecavuz_edildi.html
http://www.hurriyet.com.tr/gaziantepte-insanin-kanini-donduran-haber-suriyeli-9-aylik-kiz-bebege-cinsel-istismar-40202484
http://www.sondakika.com/haber/haber-suriyeli-9-aylik-kiz-bebege-cinsel-istismar-8713535/
http://www.haberkolaj.com/gundem/gaziantepin-islahiye-ilcesinde-bebege-tecavuz-edildi-h15702.html

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
August 20, 2016, 10:33:56 AM

Kimlerin hain olduğu ortada fazla kasmayın. Wink

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
gorkem (OP)
Hero Member

View Profile
August 20, 2016, 12:13:28 PM

gerızekalı kardesaım yanlıs haber alt tarafı 2 yada 3 tane paylastımmm dıgerlerı dogruydu hatta gerceklılıgı tam olarak anlamadan bır daha bılgı paylasmıycam demıstım madem cok gordun konuları bunuda gorurdun..
 elının altında bılgısayar var ama demekkı sen onu kullanmayı bılmıyon butun turkıyenın haberı olan -- mılletvekıllerının paylasım yaptıgı -- gazıanteo valılıgının 2 kere basın acıklaması yayınladıgı haberden senın haberın yok ıse o senın mallıgın...anlasılan %50 lılk kısmın ıcındesın kımın haın oldugu bellı...
 navıgo dostum saol kanıtların ıcın
Darkmen
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 20, 2016, 12:36:17 PM

Demek ki neymiş Suriyeliler bizi değil biz onları .... ediyormuşuz. Bir Suriyeli bir başkasını dövmüş olsa gündemdem düşmezdi. Tepki üstüne tepki gelirdi. Ha bunlar şu parti diyede bir şey yoktur sallamayın. Bizzat bir tanıdığım 10 civarı yaşlarında bir kıza ahlaksız sorular sordu taciz etti bununla yetinmedi tacizlerini sürdürdü polis geldi bir şey yapmadı. CHP üyesi. Cahillikle particilikle şununla bununla değil eğitimsizlikle ilgisi var. Eğitimi veremeyenlerin sorumluluğu. Orasına da değinirim de gerek yok tartışmaya.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103

View Profile
August 22, 2016, 06:00:24 AM

Hükümet yıllardır vatandaşına tecavüz ediyor insan insana tecavüz etmiş nesi tuhaf !!!! İnsanlar uyuşmuş..

forbidden arkadaşımıza teşekkürler;

Vezirler huzura çıkmışlar:
- Padişahım, hazinede para kalmadı. Yeni vergilere ihtiyacımız var, diyerekten.. . Padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,
- Eeee! Ne vergisi koyalım?, demiş..
- Köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar! Padişah,
- Tamam, demiş. Aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:
- Tepki var mı?
- Hiç bir tepki yok!
- İyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! Aradan bir süre geçmiş, Padişah:
- Var mı şikayet?
- Yok! Halkının tepkisizliğine kızan Padişah, gürlemiş:
- Köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin! Aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen Padişah, çağırmış vezirlerini,
-Halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, Padişah sormuş:
- Var mı şikayet? Ses yok. Padişah tekrar :
-Var mı şikayet ? Şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:
-Padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya!..
- Eeee!, demiş Padişah bir umutla...
- Aksamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyız, biraz daha adam koysanız...
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 22, 2016, 06:27:02 AM

Ben bu kadar ülkesini seven her fırsatta bunu dile getirmekten çekinmeyen insanları başka bir forumda görmedim. Bu kadar yanlı yazılara  propaganda deseler de ben sizin samimiyetinizi sorgulamıyorum. PKK yada FETö yandaşı olduğunuzu insanın aklına gelmiyor değil ama ben sizin nasıl bir vatansever olduğunuzu 8 aydır çok iyi görüyorum.  Grin
 Yani BTC kumar falan hikaye sırf sizi takip için buralardayım. Çok mutluyum  Wink
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 22, 2016, 06:31:28 AM

ben bu kadar olayın kasıtlı cıkarıldıgını dusunuyorum. adamlar her bir koldan zorluyorlar.
istedikleride bu ulke yasanmaz duruma gelip ic savas cıksın, karsıt gorusler olussun.
gorkem (OP)
Hero Member

View Profile
August 22, 2016, 11:40:09 AM

Ben bu kadar ülkesini seven her fırsatta bunu dile getirmekten çekinmeyen insanları başka bir forumda görmedim. Bu kadar yanlı yazılara  propaganda deseler de ben sizin samimiyetinizi sorgulamıyorum. PKK yada FETö yandaşı olduğunuzu insanın aklına gelmiyor değil ama ben sizin nasıl bir vatansever olduğunuzu 8 aydır çok iyi görüyorum.  Grin
 Yani BTC kumar falan hikaye sırf sizi takip için buralardayım. Çok mutluyum  Wink
yazacak bır sey bulamadım  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
quad
Full Member

Activity: 145
Merit: 100

View Profile
August 22, 2016, 12:20:32 PM

18 Yaşından küçük bireylere tecavüz yapanı idam ediceksin. Eğer 18 Yaşından büyük birine tecavüz olduysada ömür boyu hapis ve hadım cezasını ver bakalım. Tecavüzlerde, sapıklıklarda, tacizde vb. her durumda nasıl bir azalma olacak cezalar görmek bak o zaman. Şahsi görüşümdür bu ama cezalar her zaman çaydırıcı olmalıdır.

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 24, 2016, 12:30:50 PM

Sana değil foruma genel bakış açım bu  Grin  Grin
Navigo
Hero Member

View Profile
August 24, 2016, 01:05:00 PM

Sana değil foruma genel bakış açım bu  Grin  Grin

Görkem hocamın demek istediği şey, muhtemelen cahil arkadaşlarımızın nekadar zeki, bizim nekadar zeki olmadığımızdır.
Sevgili İlber Ortaylı ' nında dediği gibi, Biz bile, lozan antlaşmasının ne olduğunu bilmezken, adamlar bilebiliyor.Daha napalım ?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 28, 2016, 08:07:39 AM

Bunlar iyi günlerimiz daha bence. Bu gidişle 90ları arayacağız. Terör bir yandan ve bu tecavüzdür vs.. olaylarda bu psikolojinin insanlara birer yansımaları.. Bölük pörçük olmuş bir millet olduk... Bir silkelenip ayağa kalkmamız lazım ama bu nasıl olur  hiç bir fikrim yok. Tarihe bakıldığında bu hep ya bir savaş ya bir doğal afetle olmuş. Allah sonumuzu hayır etsin...
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
August 28, 2016, 08:27:03 AM

Maalesef ülkede artan bomba ve tecavüz haberleri beni de tedirgin ediyor.
En kısa sürede bireysel silahlanma yasalarının geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
August 28, 2016, 10:38:44 AM

Bunlar iyi günlerimiz daha bence. Bu gidişle 90ları arayacağız. Terör bir yandan ve bu tecavüzdür vs.. olaylarda bu psikolojinin insanlara birer yansımaları.. Bölük pörçük olmuş bir millet olduk... Bir silkelenip ayağa kalkmamız lazım ama bu nasıl olur  hiç bir fikrim yok. Tarihe bakıldığında bu hep ya bir savaş ya bir doğal afetle olmuş. Allah sonumuzu hayır etsin...
Ben de bilemiyorum. Artık insanlar büyük şehirlerde birkaç ay bomba patlamayınca şaşırıyor... Bu kadar kötü durumumuz. İnsanlar eğitimsiz, ayağa kalkmamız çok kolay değil bence, bilemiyorum...
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 28, 2016, 11:37:31 AM

Ülkemizde gerçekten artık yaşanmaz haa bizim insanımız gibi cana yakını yardıma ihtiyacın olduğunda koşan gibisini bulmak zor ama karşılıklı saygı diye birşey yok zıt görüşlü olmak kaçınılmaz ama zıt görüşlü olanların gitgide cirkeflikte sınır tanımamaları ülkeyi olduğundan beter hale getiriyor .
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: