Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:43:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Bitkapital.com  (Read 32564 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
lewentkurt
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile WWW
December 22, 2016, 07:41:15 AM

arkadaşlar,şunu belirtmek istiyorum:btctürk ile arasında neredeyse hiç fark yok.sadece adlar farklı
mesela btc/tl marketi diyelim,bitkapitalde ise bu market şu adlarla var kapital/open.btc
kapital tl oluyor,open.btc ise btc.onay aynı,çekim aynı.umarım en kısa zamanda iyi bir hacime ulaşır bu borsa

nasıl fark yok ya, bitshares merkezsiz bir platform, bitkapital onun üzerinden çalışıyor. btcturk ile temelden ayrışıyorlar.

bunu biliyorum,ama pratikte kullanımda bir fark yok.bunu belirtmek istedim.

pratik kullanım açısından bence daha zor Smiley, cüzdan bilgileri kaybedersen, çaldırırsan yada şifreni unutursan tüm fonların uçabilir.
btctürk te şifre  hatırlatma mailine bakıyordu olay

Bilgisayarına kurduğun bitcoin cüzdanı için de aynı şeyler geçerli değil mi? Soru şu, fonlarını başkasının emanetinde mi tutmak, yoksa kendi cüzdanın da mı tutmak senin için daha iyi olacak. Bu verilecek cevaba göre kişiden kişiye değişir tabi..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 22, 2016, 07:46:06 AM

arkadaşlar,şunu belirtmek istiyorum:btctürk ile arasında neredeyse hiç fark yok.sadece adlar farklı
mesela btc/tl marketi diyelim,bitkapitalde ise bu market şu adlarla var kapital/open.btc
kapital tl oluyor,open.btc ise btc.onay aynı,çekim aynı.umarım en kısa zamanda iyi bir hacime ulaşır bu borsa

nasıl fark yok ya, bitshares merkezsiz bir platform, bitkapital onun üzerinden çalışıyor. btcturk ile temelden ayrışıyorlar.

pratik kullanım açısından bence daha zor Smiley, cüzdan bilgileri kaybedersen, çaldırırsan yada şifreni unutursan tüm fonların uçabilir.

Bilgisayarına kurduğun bitcoin cüzdanı için de aynı şeyler geçerli değil mi? Soru şu, fonlarını başkasının emanetinde mi tutmak, yoksa kendi cüzdanın da mı tutmak senin için daha iyi olacak. Bu verilecek cevaba göre kişiden kişiye değişir tabi..

burda mevzu sen yada ben değil,biz yıllardır sistemin içindeyiz , mevzu sisteme yeni katılan  ahmet amca, örneğin getmyadds için birsürü bitcoin peşinde koşan bitcoin acemisi var,yada bitcoini yeni duyup yatırım yapmak isteyen biri için oldukça karmaşık
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 07:50:02 AM

burda mevzu sen yada ben değil,biz yıllardır sistemin içindeyiz , mevzu sisteme yeni katılan  ahmet amca, örneğin getmyadds için birsürü bitcoin peşinde koşan bitcoin acemisi var,yada bitcoini yeni duyup yatırım yapmak isteyen biri için oldukça karmaşık

Sen derken Sen'i kastetmemiştim Smiley genel konuşmuştum. Bence geleceğin borsaları zamanla bu şekilde evrim geçirecek, sistem bir tane daha büyük borsanın haklenip milyonlarca usd'lik btc nin çalınmasını kaldıramayabilir.

Video tutorial'larımız bittiğinde daha kolay adapte olunabileceğini düşünüyoruz.

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
December 22, 2016, 08:10:30 AM

Hiç de zor değil arkadaşlar uzun zamandır belgeleri yüklemeye üşeniyordum.
10 dakika da hallettim.
(Üşengeçliğin ana sebebi pijama ile foto yollamak istememem idi fakat gözümü karartıp yolladım Cheesy)

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
drpacman
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
December 22, 2016, 08:46:48 AM

daha basit bir arayüzü olması gerekli btctürk gibi mesela, insan ilk girerken çekiniyor bitkapitaldir bitsharedir karıştırmanın ne anlamı var
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 12:57:49 PM

daha basit bir arayüzü olması gerekli btctürk gibi mesela, insan ilk girerken çekiniyor bitkapitaldir bitsharedir karıştırmanın ne anlamı var

Yapmaya çalıştığımız şey farklı özellikleriyle yeni bir takas ortamı oluşturmak, bu kadar gözünüzü korkutmayın, içine girdiğinizde ve bir kaç işlem yaptığınızda çok kolay olduğunu göreceksiniz. Kullanımıyla ilgili bir yazı yayınladım, göz atmanız yararlı olabilir: http://coin-turk.com/bitkapital-nasil-kullanilir-kolay-mi-zor-mu-iste-cevaplar
phoenix_41
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 22, 2016, 03:24:09 PM

Bitkapitalin bitsharesi kullandığından olsa gerek görseli de ona benziyor. Valla buna da şükür , koinimden kurtulalım da 
drpacman
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
December 22, 2016, 05:26:36 PM

Yapmaya çalıştığımız şey farklı özellikleriyle yeni bir takas ortamı oluşturmak, bu kadar gözünüzü korkutmayın, içine girdiğinizde ve bir kaç işlem yaptığınızda çok kolay olduğunu göreceksiniz. Kullanımıyla ilgili bir yazı yayınladım, göz atmanız yararlı olabilir: http://coin-turk.com/bitkapital-nasil-kullanilir-kolay-mi-zor-mu-iste-cevaplar

teşekkürler en azından müşteryi önemsediğiniz belli oluyor , en kısa sürede inceleyip bir şans vereceğim bitkspitale
needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
December 23, 2016, 06:55:04 AM
Last edit: December 23, 2016, 07:22:57 AM by needmoney

İlk para aktarımımı dün akşam yaptım fakat hala hesabıma geçmedi.

Edit: bu mesajı attıktan 2 dakika sonra geldi Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 23, 2016, 07:34:38 AM

İlk checkpoint 10'da çünkü Smiley
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 23, 2016, 08:58:15 AM

Neden hala tl alım işlemleri için video yayınlamadınız, ben şahsen hala bu sistemin nasıl çalıştığını anlamadım şöyle detaylı güzelce kayıt, tl yatırma, alım satım için bir video yayınlasanız bizde faydalanabilsek.
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 23, 2016, 09:14:17 AM

Neden hala tl alım işlemleri için video yayınlamadınız, ben şahsen hala bu sistemin nasıl çalıştığını anlamadım şöyle detaylı güzelce kayıt, tl yatırma, alım satım için bir video yayınlasanız bizde faydalanabilsek.

Video şu anda hazırlanıyor, çok yakında yayınlayacağız.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
December 23, 2016, 12:32:52 PM

şu checpoint zamanlarını yazsanız da bizde arbiraj imkanlarını ona göre düzenlesek. Smiley ne güzel olur. hareket gelir bitkapital'e eft yapacağımız saati bilir ona göre organize oluruz.
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
December 23, 2016, 12:42:18 PM

şu checpoint zamanlarını yazsanız da bizde arbiraj imkanlarını ona göre düzenlesek. Smiley ne güzel olur. hareket gelir bitkapital'e eft yapacağımız saati bilir ona göre organize oluruz.
bildiğim kadarıyla; başka bankalardan eft alım saatleri 10.00 - 17.00 arası. garanti ve ziraat hesabınız varsa, haftasonu da dahil olmak üzere her saat.
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 23, 2016, 01:34:08 PM

hhaha Smiley
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 23, 2016, 01:34:46 PM

bildiğim kadarıyla; başka bankalardan eft alım saatleri 10.00 - 17.00 arası. garanti ve ziraat hesabınız varsa, haftasonu da dahil olmak üzere her saat.

detaylı bilgi şurada: https://destek.bitkapital.com/portal/kb/articles/tl-yat%C4%B1rma
needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
December 23, 2016, 05:14:55 PM

Ben ziraat bankasından yatırmıştım dün, yine de bugün sabah 10 da onaylandı ?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
December 23, 2016, 07:29:51 PM

Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Koinim gibi... Yoksa btc turk gibi uzerimize kayitli bir fatura ve surucu belgesi arkali onlu tarattirip gondersen btc & TL alim-satim yapabiliyormuyuz?
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
December 23, 2016, 07:43:57 PM

Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Koinim gibi... Yoksa btc turk gibi uzerimize kayitli bir fatura ve surucu belgesi arkali onlu tarattirip gondersen btc & TL alim-satim yapabiliyormuyuz?

Merhaba;

Koinim'de ne varsa burada da var, ama bana Koinim'e nazaran daha güvenli geldi. Ben gereğini salaklığın sınırındaki cesaretle yaptım ama tedirginim, detayın saklandığı yerin hack'lenmesi ihtimali beni rahatsız ediyor. Eğer varsa imkanı, bu işlemlerin noter aracılığı ile yapılması fikrindeyim, henüz deneme şansım olmadı.

İyi dileklerimle
lewentkurt
Full Member

View Profile WWW
December 23, 2016, 08:48:30 PM

Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Evet istiyoruz, çünkü sizin gibi yüzlerce kişi kayıt oluyor ve kimin hırsız olup olmadığını bilmiyoruz Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: