Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:32:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Bitkapital.com  (Read 32564 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 23, 2017, 07:09:46 PM

Bitkapital emin adımlar ile ilerliyor. Şu an gel ettiği yerde olamasa da mutlaka ileride en iyi exchange borsası olacaktır Türkiye nin. Şu an en güvenli exchange olarak bitkapitali görüyorum.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
April 23, 2017, 07:45:06 PM

Bitshares ağındaki tüm altcoinlerle Kapital dönüşümü yapılabilecek bir alt yapı var. Sadece biraz daha katılım/hacim gerekiyor.

Bu borsada merkeziyet yok, cüzdan şifrelenmiş bir dosya ile Size ait oluyor.

Sitenin telegram sohbet bölümü ile bitkapital deneyimlerini paylaşmak mümkün.

HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
April 23, 2017, 09:29:25 PM

Altyapı olarak en güçlü borsa olduğu aşikar. Hacim olarak desteklenmesi de aslında kullanıcılara düşen bir görev. Cüzdandan direk al sat yapabilmek harika bir şey!

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 23, 2017, 09:53:38 PM

Bitkapital büyümesi için biraz daha hacim gerekiyor aslında. Ayrıca tanıtımının yapılmasıda iyi bir avantaj olmuş bu yönden ama bana site açıkcası çok fazla karışık geliyor. Komisyon olayının kaldırılması ise iyi olmuş diyebilirim.
koinsever
Hero Member

Merit: 524

For Rent

View Profile
April 27, 2017, 06:02:53 PM

birinin cüzdanının adını biliyorsam bakiyesini emirlerini görebilir miyim? yoksa kayıtlı .bin dosyasını şifreliyor mu bu cüzdan ismini. cezayir-meneksesi diye bir cüzdan adı olsa kilitli bir şekilde görebilir miyiz içeriğini?

For rent...
JollyTrades (OP)
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
April 27, 2017, 07:34:03 PM

birinin cüzdanının adını biliyorsam bakiyesini emirlerini görebilir miyim? yoksa kayıtlı .bin dosyasını şifreliyor mu bu cüzdan ismini. cezayir-meneksesi diye bir cüzdan adı olsa kilitli bir şekilde görebilir miyiz içeriğini?

Cüzdana istediğiniz ismi özel olarak verebilirsiniz, bu isim lokal olarak kaydedilir ve kimseye gösterilmez, ancak hesap isimleri herkese açıktır. Yani cezayir-meneksesi adlı bit Bitshares hesabınız varsa, bu hesabın bakiyesi vs. her şey blokzinciri üzerinde kayıtlı olduğu için herkese açıktır. Bu hesabın kime ait olduğunun bilgisi ise tabii ki gizlidir.
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
April 27, 2017, 07:39:59 PM

Cüzdana istediğiniz ismi özel olarak verebilirsiniz, bu isim lokal olarak kaydedilir ve kimseye gösterilmez, ancak hesap isimleri herkese açıktır. Yani cezayir-meneksesi adlı bit Bitshares hesabınız varsa, bu hesabın bakiyesi vs. her şey blokzinciri üzerinde kayıtlı olduğu için herkese açıktır. Bu hesabın kime ait olduğunun bilgisi ise tabii ki gizlidir.
peki ben yeni bir hesap yani cüzdan daha açmak istiyorum. aynı belgeler ile açabilir miyim? yoksa bir kişi bir tek hesabın mı sahibi olabiliyor. (eğer bu sorular faq'da varsa öür dilerim. burdan sormak daha kolay geldi)

For rent...
JollyTrades (OP)
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 11:48:25 AM

peki ben yeni bir hesap yani cüzdan daha açmak istiyorum. aynı belgeler ile açabilir miyim? yoksa bir kişi bir tek hesabın mı sahibi olabiliyor. (eğer bu sorular faq'da varsa öür dilerim. burdan sormak daha kolay geldi)

Tek kişi tek hesabın sahibi olabiliyor, ancak onaylı hesabınızın şifresini kaybetme vb. durumlarda bizimle iletişime geçerseniz onayınızı yeni bir hesap üzerine aktarabiliriz, bu durumda eski hesap onaysız duruma düşer.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 02, 2017, 07:44:28 AM

işlem hacmi umarım artar bu yolda yapılacak en güzel yenilik para yatırma çekme işlemlerindeki hızlılık en son 2 saatten 2 saateydi onay süresi çok yoruyordu. bugün 120 tl ile tekrardan bir deneme yapıyorum bakalım kapital hesabıma ne zaman geçecek.
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
May 02, 2017, 07:52:50 AM

Haftanın 6 günü saat 09:30-12:30 ve 13:30-18:00 arası anlık olarak yürütülüyor tüm operasyon. 18:00'den sonra da sürekli kontrol ediliyor hareketler.. https://destek.bitkapital.com/portal/kb/articles/tl-yat%C4%B1rma
Blau
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
May 02, 2017, 09:01:41 AM

TL yatırma işlemim 20 dk içinde onaylandı, hızlanmışlar Smiley Kullanıcı sayısının Paribu kadar hızlı artmamasının sebebinin arayüz olduğunu düşünüyorum, o da Bitshares ile alakalı bir durum. Bitshares ne zaman daha göze hoş gelen bir arayüz yapar bilmiyorum. Fakat kullanımı gayet kolay, umarım kullanıcı sayısı artar. Merkezi olmaması sayesinde en güvenilir borsa Bitkapital borsalarımız içinde.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
May 02, 2017, 11:51:09 AM

Bugün Btc çekim işlemlerinde sorun vardı. Desteğin Open.Ledger ile yaptığı yazışmayla* server taşıma yaptıklarını öğrendik!

Böyle bir işlemin son kullanıcıya haber verilmeden yapılması nasıl bir iş anlayışıdır, düşündürücü.

Yaklaşık 5 saattir, işlem onayı için bekleniyor(blockchainden onay değil, işlemin blockchaine bildirilmesi, yani Tx üretilmesi için bekleniyor).

İlgililere duyurulur.

*
Howdy.
Guys, we have faced some difficulties during to gateway server relocation on our servers. Some of deposit/withdrawal functions could be unreachable for a while. We're working hard to make it working and stable again.
My apologies for inconveniences.

Çevirisi:
Herkese selamlar,
Geçit hizmetlerini verdiğimiz sunucunun yerini değiştirdiğimiz için bazı yatırma-çekme işlemlerinde bir süre gecikme yaşanabilir. Geçitin bir an önce tekrar hizmete girmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Aksaklık için özür dileriz.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 02, 2017, 12:00:23 PM

1 Aydır kullanmıyordum, bugün para yolladım 2-3 saat bekledim baktım hesaba geçmemiş banka hesabıma girdim geri iade etmişler. Şimdi bir kez daha deniyorum para yollamayı.
JollyTrades (OP)
Hero Member

View Profile
May 02, 2017, 05:22:42 PM
Last edit: May 02, 2017, 08:34:39 PM by JollyTrades

1 Aydır kullanmıyordum, bugün para yolladım 2-3 saat bekledim baktım hesaba geçmemiş banka hesabıma girdim geri iade etmişler. Şimdi bir kez daha deniyorum para yollamayı.

Merhaba,

İade işlemini biz değil banka gerçekleştirmiş. Bir ay sonra tekrar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, devamını temenni ederiz : )
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 03, 2017, 05:12:42 AM

Aklımda büyük bir soru işareti belirdi malum son bir kaç gündür herkesin güvendiği demeyeyim ama çoğu kişinin güvendiği ve sürekli 1usdt =1$ olarak bilinen şey düştü. Şimdi benim aklıma şöyle bir soru işareti geldi 1 kapital =1 tl ama bu sürekli bu şekilde mi devam edecek bunun güvencesini veren yazılı bir şey var mı?

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
runomata
Full Member

View Profile WWW
May 04, 2017, 10:14:47 AM

Aklımda büyük bir soru işareti belirdi malum son bir kaç gündür herkesin güvendiği demeyeyim ama çoğu kişinin güvendiği ve sürekli 1usdt =1$ olarak bilinen şey düştü. Şimdi benim aklıma şöyle bir soru işareti geldi 1 kapital =1 tl ama bu sürekli bu şekilde mi devam edecek bunun güvencesini veren yazılı bir şey var mı?

https://destek.bitkapital.com/portal/kb/articles/kapital-nedir
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 04, 2017, 12:34:39 PM

Siteyi inceledim arayüzü v.s çok güzel geldi hoşuma gitti.İşlem hacmi diğer borsalara göre neden düşük anlayamadım  Huh Türkçe bölümünde imza kampanyası oluşturmaları miktarları eleştirilse de çok olumlu bir gelişme olarak görüyorum.
runomata
Full Member

View Profile WWW
May 04, 2017, 02:45:01 PM

Siteyi inceledim arayüzü v.s çok güzel geldi hoşuma gitti.İşlem hacmi diğer borsalara göre neden düşük anlayamadım  Huh Türkçe bölümünde imza kampanyası oluşturmaları miktarları eleştirilse de çok olumlu bir gelişme olarak görüyorum.

Hacim kullanımın artmasıyla orantılı bildiğiniz gibi..
Kapital'de şu anda komisyonun "0" olması ve para yatırma/çekme hızının diğer platformlarla aynı seviyeye gelmiş olmasının olumlu etkisi yavaş yavaş kendisini gösterecektir.
Bir diğer konu da alışılagelmiş borsa platformlarından farklı bir kullanıcı arayüzü, çalışma mantığı ve güvenlik yapısı olması.. "Merkeziyetsiz Borsa" kavramına dünya ile birlikte Türkiye kullanıcısı da yeni yeni ısınıyor..
Zamanla anlaşılacağını ve kullanımın artacağını düşünüyorum..
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
May 04, 2017, 02:57:21 PM

aynı text usdt için tetherde de yazıyor. sanırım usdt'nin garantörü olan kişi yada kurumun banka hesapları dondurulmuş o yüzden şu an yatırıp çekme yapılamıyor. aynı şey bitkapital için de olursa olur. onun dışında bir yolu yok. peki kapitalin bitkapital dışında bir güvencesi var mı? ben de merak ettim bu durumu.

For rent...
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 04, 2017, 03:04:07 PM
Last edit: May 09, 2017, 03:58:33 AM by goraset

aynı text usdt için tetherde de yazıyor. sanırım usdt'nin garantörü olan kişi yada kurumun banka hesapları dondurulmuş o yüzden şu an yatırıp çekme yapılamıyor. aynı şey bitkapital için de olursa olur. onun dışında bir yolu yok. peki kapitalin bitkapital dışında bir güvencesi var mı? ben de merak ettim bu durumu.

bu soruları ben sordum zamanında cevap şu,  bitkapital batarsa kapital/TL dönüşümü yapılamaz, sistemde btc varsa openledgerden çıkış yapabilirsin , ama kapital varsa değeri pul olur, kapitalin usdt den farkı yok,
kapital bitshares üzerinde  asset güvencesi de bitkapital
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: