Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:34:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: CEX.İO YARDIM  (Read 3756 times)
bloodfor (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
October 04, 2016, 02:02:20 PM

ARKADAŞLAR MERHABA KREDİ KARTIMA İLE BTC ALDIM TEKRAR SATTIM VE PARAMI GERİ ÖDEMEK İSTEDİM FAKAT PARAM SİTEDE ÖDENDİ GÖRÜNÜYOR VE KREDİ KARTIMA GELMEDİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 3 GÜN SÜRE BİLİYOR DİYOR BANKAYI ARADIM ÖYLE BİR ÖDEME GÖZÜKMÜYOR DEDİ NE YAPMALIYIM BEKLEMELİMİYİM YOKSA KREDİ KARTIM İLE İLGİLİ BİR SORUNMU VARDIR
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1082
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
October 04, 2016, 02:05:32 PM

evet hemen gozukmez 3 gün sürer bir nevi swift tarzında düşünün 3 gün içinde hesabınızda max cuma günü kredi kartı hesabınızda olur.

bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 04, 2016, 03:27:38 PM

TEŞEKKÜR EDERİM KORKTUM Bİ AN =) O PARAYI ÇOK ZOR KAZANDIM ÇÜNKÜ =)
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
October 04, 2016, 03:39:25 PM

Moral bozmak gibi olmasın. CEX'ten kartıma para çektiğimde en fazla 1-2 dakika içinde hesabımda göründü. Gerçi 1500 dolardan sonra ödemeler reddedilmeye başlandı. Sordum sizin bankanız reddediyor dediler. Falanlar filanlar. Ama normal şartlarda kartınıza gönderilen paranın dediğim sürede hesabınıza geçmesi lazım. 4 kere çektim. 4'ünde de öyle oldu.
bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 04, 2016, 05:44:30 PM

Paranız bizim tarafımızdan gönderildi diyorlar bankanız 3 gün içerisinde oynaylıyacaktır diyor bakalım beklemekten başka yapılacak herşeyi yaptım 3 gün de gelmezse bi çaresine bakacaz artık =(
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
October 05, 2016, 08:17:01 PM

Paranız bizim tarafımızdan gönderildi diyorlar bankanız 3 gün içerisinde oynaylıyacaktır diyor bakalım beklemekten başka yapılacak herşeyi yaptım 3 gün de gelmezse bi çaresine bakacaz artık =(

Hocam canınızı sıkmak istemem ama cex io ya odeme yaparken benımde basıma geldi bu durum karttan para cekildi siteye dedim 3 gün içerisinde geçer dediler 3 geçti oyle bi odeme gorunmuyor dediler bu sefer sonra bankayı aradım kredi kartınızda böyle bir işlem görünmüyor diyorlar karttan paranın bir yere gitti belli açık çıkıyor ama herhangi bir işlem yapılmış görünmüyor. o yüzden şuan cex.io yu sadece cüzdan için kullanıyorum şuan.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
October 06, 2016, 07:55:17 AM

Moral bozmak gibi olmasın. CEX'ten kartıma para çektiğimde en fazla 1-2 dakika içinde hesabımda göründü. Gerçi 1500 dolardan sonra ödemeler reddedilmeye başlandı. Sordum sizin bankanız reddediyor dediler. Falanlar filanlar. Ama normal şartlarda kartınıza gönderilen paranın dediğim sürede hesabınıza geçmesi lazım. 4 kere çektim. 4'ünde de öyle oldu.

hangi banka/bankalar reddediyor cex.io ya dan gelen odemeleri? reddedilen para, tekrar cex.io hesabina mi yatiyor. bizim bankalarda ne nazli arkadas yaw, yurtdisindan doviz geliyor, adamlar reddediyor.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 06, 2016, 08:38:49 AM

Cex.io ile görüştüm Reddedilirse tekrar onlara geçiyor para Ama şöyle bir durum var... Adamlar gönderdik diyor Garanti bankasını arıyuorum  böyle bir işlem görünmüyor diyor az para değiş 500 dolar Eğer yanarsa üzülürüm..
petahashminer
Legendary
*

View Profile
October 06, 2016, 08:47:23 AM

peki bu dolar hesaba nasil geciyor,

yani diyelim ki kredi karti hesap borcu, 1000 tl, yaklasik 333 dolar diyelim.

500 dolar hesaba gecince, borcu kapatip, 167 dolari da tl ye cevirip. + bakiye mi olusturuyor?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
October 06, 2016, 09:52:47 AM

500 dolar hesaba gecince, borcu kapatip, 167 dolari da tl ye cevirip. + bakiye mi olusturuyor?

Yurtdışından Dolar olarak gönderildiyse, Dolar olarak hesabınıza yansır.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 06, 2016, 10:19:37 AM

Hocam biraz araştırdım Galiba Swift olayı için dolar hesabı açmak gerekiyormuş ama ben bunu şimdi açtım yarına kadar bekliyeceğim eğer gelmezse banka ile tekrar görüşecem Şuanda Param garantidedin Cex.io 500 dolarımı çalacak değil..
petahashminer
Legendary
*

View Profile
October 06, 2016, 11:56:12 AM

Yurtdışından Dolar olarak gönderildiyse, Dolar olarak hesabınıza yansır.

kredi kartina dolar hesabi acilamaz ki..

ancak kredi kartinin bagli oldugu mevduat hesabinin yanina dolar hesabi acilabilir. bu durumda mevduat hesabina gececekse para, ne ala. ancak pek mumkun gozukmuyor.

bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 06, 2016, 12:09:54 PM

VAlla hocam açtım dolar mesabı artık hangisine geçerse para Bi gelsin cex.io tarihe karıştıracam böyle bi sistem yok Tamamen saçmalık
petahashminer
Legendary
*

View Profile
October 06, 2016, 12:12:36 PM

VAlla hocam açtım dolar mesabı artık hangisine geçerse para Bi gelsin cex.io tarihe karıştıracam böyle bi sistem yok Tamamen saçmalık

sonucu buradan paysasirsan, bizler icin de yararli olur.. benim de merak ettigim bir konu isin gercegi, paranin nereye yatacagi.

gvnsrbtc
Sr. Member

View Profile
October 06, 2016, 03:45:30 PM

Ne dolar hesabı söz konusu ne de swift. Ben enparaya çekiyorum. En azından çekiyordum. 4 parçada 1500 dolar çektim direkt enpara hesabıma tl olarak düştü aynı anda. Sonra ödemeler reddedilmeye başlandı. Müşteri hizmetlerine yazdım biz gönderiyoruz bankanız kabul etmiyor diyor. Belki şüpheli işlem olrak görüyorlar bilmiyorum. Ödeme reddedilince hesabınızda kalmaya devam ediyor. Tabii çekemedikten sonra kıymeti yok. Geri btc'ye çevirip başka cüzdanlara yönlendirdim mecburen.

CEX.io bu tip konularda hassas sorun bence oradan kaynaklanmıyor. Ben visa kartıma para çekerken yanlışlıkla kredi kartı komisyonu kesti. Müşteri ilişkilerine yazdım. Yakaşık 10 dolar 10 gün sonra hesabıma geri yüklendi.
petahashminer
Legendary
*

View Profile
October 06, 2016, 04:12:02 PM

Ne dolar hesabı söz konusu ne de swift. Ben enparaya çekiyorum. En azından çekiyordum. 4 parçada 1500 dolar çektim direkt enpara hesabıma tl olarak düştü aynı anda. Sonra ödemeler reddedilmeye başlandı. Müşteri hizmetlerine yazdım biz gönderiyoruz bankanız kabul etmiyor diyor. Belki şüpheli işlem olrak görüyorlar bilmiyorum. Ödeme reddedilince hesabınızda kalmaya devam ediyor. Tabii çekemedikten sonra kıymeti yok. Geri btc'ye çevirip başka cüzdanlara yönlendirdim mecburen.

CEX.io bu tip konularda hassas sorun bence oradan kaynaklanmıyor. Ben visa kartıma para çekerken yanlışlıkla kredi kartı komisyonu kesti. Müşteri ilişkilerine yazdım. Yakaşık 10 dolar 10 gün sonra hesabıma geri yüklendi.

simdi soyle bir durum var, yukarda ki iki ornekte de cex.io gonderdik diyor bankalar hayir diyor denmis.. acaba cex.io kurallara uygun para transferi mi yapmiyor, ya da yapamiyor ?

gvnsrbtc
Sr. Member

View Profile
October 06, 2016, 09:06:52 PM

O kadarını ben de bilemedim olabilir. Ama ben b.kluğun bizim taraftaki uygulamalardan kaynaklandığını düşünüyorum. Wink
bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 07, 2016, 07:04:12 AM

Bence bizim tarafla alakası yok şuanda canlı destek durmuş durumda cevap veren yok ve mail atmamı söylüyorlar :S
bloodfor (OP)
Newbie
*

View Profile
October 07, 2016, 07:20:41 AM

I can see your transaction and you are currently talking with customers support.
Please wait for the funds to be credited within this working day.

Cevap etkileyici ama hiç ümidim yok
petahashminer
Legendary
*

View Profile
October 07, 2016, 07:26:19 AM

cex.io nun customer supportunda sorun yok, isi ciddiye aliyorlar, ancak iki tarafin kullandigi bankacilik para transfer sisteminde bir sikinti olabilir. biz de ki durum zaten ellere senlik, ohal vs. derken bankalar basina is almamak icin , islemlerde isi yokusa suruyor olabilir.

bakalim sonu ne olacak.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: