Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:53:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Zcash  (Read 49318 times)
xsentus (OP)
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 12, 2016, 07:25:05 PM

testnette madencilik işlemlerine hazırlanalım bari yavaştan güzel bir coin olacağa benziyor.Arkasında bir sağlam ekip var gibi.Sitesinde aşağı çektikçe geliyor Smiley

çok bomba tanım olmuş, site aşağı çektikçe geliyor Smiley)))

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
October 12, 2016, 07:27:46 PM

genesis mining'de 145$ ile kumar oynayıp 1.5 Hash almayı düşünüyorum, ne dersiniz roi olur mu 1 yılda?
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 12, 2016, 07:31:47 PM

genesis mining'de 145$ ile kumar oynayıp 1.5 Hash almayı düşünüyorum, ne dersiniz roi olur mu 1 yılda?

ben zeropound'da 60usd'lik aldım.. 6 aylık.. genesis'i konratları 1 yıllık sanırım.. bence 6 ay kontrat daha iyi.. proje patlarsa en azında 6 ay patlar.

deblue
Legendary
*

View Profile
October 12, 2016, 07:37:02 PM

ben zeropound'da 60usd'lik aldım.. 6 aylık.. genesis'i konratları 1 yıllık sanırım.. bence 6 ay kontrat daha iyi.. proje patlarsa en azında 6 ay patlar.

hash gücü ne kadar senin aldığında?
1 hash falansa 120 dolara 2 hash alayım 6 aylığına daha mantıklı gibi ama o siteyi bilmiyorm ponzi olabilri

ek: kredi kartı kabul ediyo mu ora? .d
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 12, 2016, 07:38:21 PM

1 hash falansa 120 dolara 2 hash alayım 6 aylığına daha mantıklı gibi ama o siteyi bilmiyorm ponzi olabilri

0.4 H/S almışım.. totalde.. 3 senedir madencilik yapmıyorum bakalım buna bulaştık biraz.. zaten siteyede güvenmiyorum.. yanarsa 60 usd yanacak. yüklü miktar girmezdim zerpound'a

ben btc ile aldım, shapeshift destekliyor.. 2 tane çocuk bunlar, kredi kartı opsiyonuna giremezler hemen Amerika'ya yaşıyorlarsa şirket fln kurmaları lazım..

deblue
Legendary
*

View Profile
October 12, 2016, 07:40:31 PM

0.4 H/S almışım.. totalde.. 3 senedir madencilik yapmıyorum bakalım buna bulaştık biraz.. zaten siteyede güvenmiyorum.. yanarsa 60 usd yanacak. yüklü miktar girmezdim zerpound'a

sen pahalıya almışsın 1Hs fiyatı 150'ye geliyo o sitede, genesis'te 145'e 1.5Hs alıyon
mail atmışlar 3 kat verimli miner geliştirdik diye
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 12, 2016, 07:58:24 PM

sen pahalıya almışsın 1Hs fiyatı 150'ye geliyo o sitede, genesis'te 145'e 1.5Hs alıyon
mail atmışlar 3 kat verimli miner geliştirdik diye

onu bugün gördüm ben 3  gün önce almıştım.. ama zeropound'da geliştirme olursa yansıtacağız diye yazmışlardı sanırım.

Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 14, 2016, 09:50:26 PM

Hali hazırda 90mh eth rigim mevcut.  Zcash denen coin ethereumdan daha çok kazandıracak mı dersiniz? öyleyse rigimi büyütmek istiyorum.
merak ettiğim konu zcash borsaya girdiği zaman kaç dolardan işlem görür tahminleriniz varmı
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 15, 2016, 02:50:56 PM

Hali hazırda 90mh eth rigim mevcut.  Zcash denen coin ethereumdan daha çok kazandıracak mı dersiniz? öyleyse rigimi büyütmek istiyorum.
merak ettiğim konu zcash borsaya girdiği zaman kaç dolardan işlem görür tahminleriniz varmı

bu tahmini zcash'in kurucuları bile yapamaz sanırım..
işler çok karışık çookk

arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
October 15, 2016, 03:35:12 PM

Zcash daha piyasaya çıkmadan beklentiler inanılmaz büyüdü. Özellikle madenciler ve cloud mining şirketleri ellerini ovuşturarak hazırlık yapıyorlar ve bekliyorlar. Bu kadar büyük beklenti olması işleri bozabilir gibi geliyor bana. Bir anda bütün madenciler zcash kazmaya başlayacak. Ve bunları satmak isteyecek büyük çoğunluk anlık olarak. Bu da arz fazlalığı sebebiyle fiyatı çok aşağılara çekecektir. Talep oluşması için de zcash in kısa ve orta vadede ciddi kazançlar sunması lazım ki insanlar ellerinde zcash tutmak istesinler.

Kesin olan tek şey, çok hareketli bir başlangıç yapacağı.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
October 15, 2016, 04:35:52 PM

zcash bekleyip göreceğiz...
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 15, 2016, 05:59:58 PM

baya şişiriyorlar aslında çok dillendi...
kazım yapmayan benim gibi al satçıların işini görmeye bilir gibi duruyor!!!
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 17, 2016, 04:48:18 PM

zeropound hash'i 2 katına çıkarıp kontrat sürelerine 6 ayda 1 yıla çektiler..
sanırım genesisten daha uygun oldu.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 17, 2016, 07:08:42 PM

Para birimi olarak pound kullanıyorsun sanırım. Bende diyorum bu site neden açılmıyor.  Cheesy
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 17, 2016, 07:57:16 PM

Para birimi olarak pound kullanıyorsun sanırım. Bende diyorum bu site neden açılmıyor.  Cheesy

hangi site ?
ben buradan hash almıştım biraz. (dolandırıcı olma ihtimalleri yüksek)
https://cloud.zeropond.com/

zcasher
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 17, 2016, 08:34:23 PM

Genesis Mining bugun hash rate leri bir kere daha 2 ye katladi ve boylelikle ilk acikladigi fiyatlardan bu yana 6 kat gelisim saglamis oldu.  Grin Boylelikle, Zeropond ve Toomim biraderlerle aralarindaki fiyat farkini cok acmis oldular. Su asamada en cok yatirim yapan ve en hizli ilerleme yapan firma Genesis Mining gozukuyor.

Yeni kontrat alacaklar icinse promosyon kodu girmeleri halinde %3 fiyatta indirim yapma imkani da sunuyorlar.

kontrat yapmayi isteyenler icin promosyon kodu : l64NzX
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
October 17, 2016, 08:53:36 PM

Genesis Mining bugun hash rate leri bir kere daha 2 ye katladi ve boylelikle ilk acikladigi fiyatlardan bu yana 6 kat gelisim saglamis oldu.  Grin Boylelikle, Zeropond ve Toomim biraderlerle aralarindaki fiyat farkini cok acmis oldular. Su asamada en cok yatirim yapan ve en hizli ilerleme yapan firma Genesis Mining gozukuyor.

Yeni kontrat alacaklar icinse promosyon kodu girmeleri halinde %3 fiyatta indirim yapma imkani da sunuyorlar.

sırf bunun ıcın hesap acmakta ılgınc .D ne acayıp ınsanlar var ya forumda gercek hesabınlada kodu yazabılırdın Cheesy
zcasher
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 17, 2016, 09:06:27 PM

sırf bunun ıcın hesap acmakta ılgınc .D ne acayıp ınsanlar var ya forumda gercek hesabınlada kodu yazabılırdın Cheesy

Pesin hukumlu olmayalim, baska hesabim yok forumda. Bunun icin de hesap acmadim denk geldi. Selamlar... Wink
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 17, 2016, 09:39:38 PM

evet genesis mining şu anda cloud mining için en doğru yer gibi.

deneme amaçlı olarak ortanca paketten 2 adet almıştım, şu anda 12 H/s oldu. yine de roi olacağını pek düşünmüyorum. genesis mining, pre-order yapılan paketleri zcash piyasaya çıktıktan sonra da bir iki kez upgrade etse bile roi olmayabilir. bakalım göreceğiz, madencilik başlayınca kar/zarar durumunu buradan paylaşırım.

kişisel olarak kısa vadeli alt-coin ticaretinden anlayan arkadaşların kazançlı çıkma şanslarının daha fazla olduğunu düşünüyorum.  
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
October 18, 2016, 06:47:03 AM

Akşam linux yüklü sanal sunucuda git'i indirip denemek istedim fakat kendi rehberleri ile git'in içindeki dosya düzeni fakrlı gözüküyor. Mining yapanlar daemon'in nerde oldugunu söyleyebilir mi ? https://github.com/Electric-Coin-Company/zcash

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: