Bitcoin Forum
May 29, 2024, 11:44:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][NAV] NAV COIN - NAVTECH ANONIM PLATFORMU YAYINDA!  (Read 3810 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
September 03, 2017, 10:19:21 AM

yenı bır sıcramanın eşiğinde. yukarı kırarsa 50-55k sevıyedı yenı hedef.
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
September 03, 2017, 02:04:26 PM

Benim de dikkatimi çekti şu an alım için güzel fırsat mı dersiniz ?
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 03, 2017, 03:08:06 PM

34k da dırenıyor su an. bırılerı ındırmeye calısıyor. ama ınmedı hala. 8 defa denedı en az.şu an krıtık noktada. yavas yavas 35-36-37 dıye gıderse tadından yenmez. 38 e geldıgınde fırlayacaktır.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 06, 2017, 06:16:56 PM

34k da dırenıyor su an. bırılerı ındırmeye calısıyor. ama ınmedı hala. 8 defa denedı en az.şu an krıtık noktada. yavas yavas 35-36-37 dıye gıderse tadından yenmez. 38 e geldıgınde fırlayacaktır.

Yukarı kırdı. gıdıyo gene tutun Cheesy
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 06, 2017, 08:05:19 PM

Bi kıramadı gitti hacim çok fazla hala kanatlanamıyor Smiley 38 gibi büyük kısmını satmak gibi bir hata yaptım ama nerdeyse bedava maliyetim.
Geri almayacağım yükselirse elimdeki 3k nav iyi btc bırakır. Cüzdana çektim bakalım pos ne verecek..
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 06, 2017, 08:17:59 PM

Bi kıramadı gitti hacim çok fazla hala kanatlanamıyor Smiley 38 gibi büyük kısmını satmak gibi bir hata yaptım ama nerdeyse bedava maliyetim.
Geri almayacağım yükselirse elimdeki 3k nav iyi btc bırakır. Cüzdana çektim bakalım pos ne verecek..

flama yaptı su an. 45 e cıkıcak gıbı gozukuyor. cup handle da cıkartabılırız ordan Cheesy ama cok barız bır flama formasyonu var su an.  nav ın tek derdı sacma sapan adamlarda acayıp mıktarda coın cıkabılıyor. gecen gun slackta 200k dumpladı bırı. pıc ettı formasyonu. utanmadanda cıkıp soyledı ben yaptım alttan alayım dıye alamadımda dıo Cheesy balınalar kapmıs hemen Cheesy

nav buyukler lıgıne gırmek uzere.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 06, 2017, 10:02:50 PM

flama yaptı su an. 45 e cıkıcak gıbı gozukuyor. cup handle da cıkartabılırız ordan Cheesy ama cok barız bır flama formasyonu var su an.  nav ın tek derdı sacma sapan adamlarda acayıp mıktarda coın cıkabılıyor. gecen gun slackta 200k dumpladı bırı. pıc ettı formasyonu. utanmadanda cıkıp soyledı ben yaptım alttan alayım dıye alamadımda dıo Cheesy balınalar kapmıs hemen Cheesy

nav buyukler lıgıne gırmek uzere.

Çıkar tabi 500 satoshilerden buralara geldi düşünsene unuttuğun bir shitcoin bu hale gelmiş bi bakıyorsun cüzdanında 100k coin var Smiley aah aah benim çok başıma geldi keşke taso gibi biriktirseydik.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
September 07, 2017, 12:19:59 AM

3-4 ay önce almıştım bir miktar uzun vadeli tutarım diyordum sonra 2x yapınca dayanamadım sattım şimdi geldiği noktayı görünce insan üzülmeden edemiyor ancak bu iş böyle yapacak bir şey yok.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
September 07, 2017, 09:56:28 AM

Nav'ın Raspberry Pi ile ne gibi bir bağlantısı olduğuyla ilgili bilgi verebilecek olan var mıdır? Google da araştırdım ama pek bir şey bulamadım.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 07, 2017, 10:10:03 AM

Nav'ın Raspberry Pi ile ne gibi bir bağlantısı olduğuyla ilgili bilgi verebilecek olan var mıdır? Google da araştırdım ama pek bir şey bulamadım.

Nav icin wallet yapti. Atıyorsun oraya coinleri cok dusuk enerji maliyeti ile pos madenciligi yapiyorsun. Pc açma derdin ortadan kalkıyor. Ama tr den alinabiliomu bilmiyorum. 400 dolar civarinda sanirim alinsa da.
enfarktus
Full Member

View Profile
September 07, 2017, 10:47:52 AM

Nav icin wallet yapti. Atıyorsun oraya coinleri cok dusuk enerji maliyeti ile pos madenciligi yapiyorsun. Pc açma derdin ortadan kalkıyor. Ama tr den alinabiliomu bilmiyorum. 400 dolar civarinda sanirim alinsa da.

Yanıt için teşekkürler. Şimdi Github'dan baktım da anladığım kadarıyla herhangi bir Raspberry Pi alıp Nav yazılımı da yükleniyormuş. İlginç bir sistem. Türkiye'de kullanan var mıdır acaba?
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 07, 2017, 11:13:21 AM

Yanıt için teşekkürler. Şimdi Github'dan baktım da anladığım kadarıyla herhangi bir Raspberry Pi alıp Nav yazılımı da yükleniyormuş. İlginç bir sistem. Türkiye'de kullanan var mıdır acaba?

Tr de sanmam..ben kullanmıyorum. Pek yatirimcisi yok tr de.

Akilli televizyonlara uyarlamaya calisiyolari birde. O daha ilginc.

Ekip cok iyi calisiyor nav da. Fiyati da su an birileri ya bilerek bastirmaya calisiyor yada hic birsey den grafik okumaktan haberi olmayan bir kac tipte yuklu nav var es kaza aldiklari. Çünkü dünden beri 50k yi kirmak istiyor grafigi ama biri gelip pic ediyor.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
September 07, 2017, 11:31:58 AM

16k iken alma düşüncem vardı sonra araya kaynayıp unuttum gitti. Yükseleceğini düşündüğüm coinlerin yükseldiğini görmek güzel birşey, birde yatırım yapsam tam olacak Smiley Bu arada tek anonim coin sloganını bir bıraksanız içim daha da rahat olacak. Her gelen aynı şeyi yazıyor sıkıldık artık.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
September 07, 2017, 11:46:46 AM
Last edit: September 07, 2017, 03:06:11 PM by CanErik

Merhaba;

Yeni Zellandalı çalışkan ekip, severim. Geçtiğimiz haftalarda çok güzel kar bıraktı.

NAV'ın POS için ürettiği alet şu şekilde birşey.

https://store.navcoin.org/product/navpi-stakebox/

Örnek olarak N11 satılan Rasperi Pi 3'e NAV'ın sitesindeki Raspberry Pi yazılımını torrentle indirerek kullanabilirsiniz.

http://urun.n11.com/diger/raspberry-pi-3-P201637316?cid=604001&gclid=Cj0KCQjw3MPNBRDjARIsAOYU6x_efnovJrt9qsAeLZf4GXnmw2TfEuHNYCHdtS4jKL2Wx8U9Rim2gFkaAvkCEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bir de umarım dünyada yakın zamanda POW coin kalmaz (Küresel ısınma nedeni ile hiç haz etmem)

İyi dileklerimle
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 07, 2017, 02:31:51 PM

16k iken alma düşüncem vardı sonra araya kaynayıp unuttum gitti. Yükseleceğini düşündüğüm coinlerin yükseldiğini görmek güzel birşey, birde yatırım yapsam tam olacak Smiley Bu arada tek anonim coin sloganını bir bıraksanız içim daha da rahat olacak. Her gelen aynı şeyi yazıyor sıkıldık artık.

Dogru diyon herkes anonim diye takilio ama eninde sonunda euro dolar tl ye gececegin icin o anoninlik bir yere kadar. Tillahi gelse full anonimim ben diyemez dolar euro daha dogrusu banka olduğu surece. Bankada eninde sonunda fiata gecmek icin olacak.

Ama nav coijin en beğendiğim ozelligi hizi. Bitrexe ondan hizli geçen coin gormedim daha. Bitrexte deposite gozukmesi 1 dk sürmüyor. 20 onay istio bitrexte oda 6 dk suruyor.
enfarktus
Full Member

View Profile
September 07, 2017, 03:57:49 PM

Hafta sonu zaten Raspberry Pi almak düşüncem vardı, bu konu da üstüne geldi. Bu hafta bu konuyla hobi amaçlı ilgileneyim, deneyimlerimi buradan paylaşırım.  Grin
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 07, 2017, 07:53:33 PM

Hafta sonu zaten Raspberry Pi almak düşüncem vardı, bu konu da üstüne geldi. Bu hafta bu konuyla hobi amaçlı ilgileneyim, deneyimlerimi buradan paylaşırım.  Grin

nasıl alacagınıda kaca alacagınıda paylasırsan. ben cok kurcalamadım ama oyle hemende bulamadım. 400 dolar gıbı bı rakam gordum sıe lan dedım Cheesy tabı nav o zaman 0,18 dolardı Cheesy
enfarktus
Full Member

View Profile
September 08, 2017, 07:14:18 AM

nasıl alacagınıda kaca alacagınıda paylasırsan. ben cok kurcalamadım ama oyle hemende bulamadım. 400 dolar gıbı bı rakam gordum sıe lan dedım Cheesy tabı nav o zaman 0,18 dolardı Cheesy

İstanbul Kadıköy'de Direnç isminde bir firma var, oradan almayı düşünüyorum. Adaptörüyle birlikte 170 ya da 180TL olması lazım. (direnc.net). Yine samm.com'da da set fiyatları var. Yurt dışı fiyatı da zaten 40 dolar civarında.
enfarktus
Full Member

View Profile
September 08, 2017, 07:18:03 AM

Bu arada Raspberry Pi 3, Nav dışında Stratis ve Pivx içinde staking amacıyla kullanılıyormuş.  Roll Eyes
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
September 10, 2017, 11:43:41 AM

nav bundan sonrakı yol tahmınım. buda tutar ıns.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: