Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:09:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zbiórka BTC na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza  (Read 1356 times)
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
November 30, 2016, 11:40:38 AM
Last edit: December 02, 2016, 09:01:38 AM by BitBay*
 #1

Witajcie,

Święta coraz bliżej, dlatego nasza giełda BitBay wraz kantorem BitCantor prowadzi charytatywną zbiórkę Bitcoinow na prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Dziecka Tęcza w Katowicach. Zbiórka trwa od 30 listopada do 15 grudnia 2016 roku. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup zabawek i przedmiotów, które dzieci umieściły w swoich listach do Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się spełnić świąteczne marzenia dzieci.

Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie.
Dla niezalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj-info
Dla zalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj

Więcej o zbiórce na naszym blogu:
https://bitbay.net/zbiorka-swiateczna

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Smiley

Pozdrawiamy serdecznie
zespół BitBay
1714190950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714190950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190950
Reply with quote  #2

1714190950
Report to moderator
1714190950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714190950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190950
Reply with quote  #2

1714190950
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714190950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714190950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190950
Reply with quote  #2

1714190950
Report to moderator
1714190950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714190950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190950
Reply with quote  #2

1714190950
Report to moderator
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 12, 2016, 09:58:10 AM
 #2

Witajcie!
To już ostatni tydzień naszej zbiórki dla Domu Dziecka Tęcza w Katowicach Smiley

Mamy już prawie 3 BTC! Pomożecie? Smiley

Zbiórka trwa do czwartku 15 grudnia! Wpłat można dokonywać na:

https://bitbay.net/mikolaj-info

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel! Dzieci będą miały wspaniałe święta Smiley
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 15, 2016, 07:27:44 AM
 #3

Witajcie!

Dziś ostatni dzień naszej zbiórki BTC na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach! Smiley

Mamy już ponad 3 BTC, ale oczywiście im więcej tym lepiej! Cheesy Całość kwoty zostanie przewalutowana bez prowizji na PLN. Dzięki niej będziemy mogli kupić prezenty dla dzieci Smiley

Chcecie pomóc? Zapraszamy na:

https://bitbay.net/mikolaj-info

Pozdrawiamy,
Zespół BitBay
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 15, 2016, 02:20:51 PM
 #4

Oficjalnie oświadczamy, iż zbiórka dobiegła końca! Cheesy Po sprzedaży Bitcoinów udało nam się uzbierać kwotę ponad 10 tysięcy złotych! Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle uda nam się zbierać i chcielibyśmy Wam ogromnie podziękować za każdą cząstkę BTC, którą wsparliście naszą akcję Smiley Dzięki Wam dzieci będą miały wspaniałe święta! ^_^ Już wkrótce pokażemy Wam, jakie super prezenty udało nam się kupić Smiley
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 19, 2016, 06:46:18 PM
 #5

Wczoraj dostarczyliśmy prezenty do Domu Dziecka Tęcza w Katowicach <3 Wychowawcy i dzieciaki ciepło nas powitali. Mieliśmy okazję obejrzeć całą placówkę i przekonać się, do kogo trafią wszystkie podarki Smiley Na koniec otrzymaliśmy podziękowanie oraz życzenia świątecze Smiley
To wszystko dzięki Wam! Każdy z Was stał się Świętym Mikołajem dzięki dotacjom, które od Was otrzymaliśmy Cheesy Dziękujemy! Smiley

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink
Magisterek
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 501



View Profile
December 28, 2016, 11:07:41 PM
 #6

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink

Według mnie Bitbay, mimo że nie korzystam z ich usług zachowało się celująco i zachowanie to zasługuję na naśladowanie. Już nawet nie chodzi tutaj o zbiórkę, ale o to co zacytowałem - że w święta bardziej powinno cieszyć dawanie, a nie dostawanie.
Cieszę się że taką kwotę udało się wam nazbierać, i za postawę wszystkich którzy pomogli - nie koniecznie finansowo, nawet udostępniając informację o tym.
Można też pomyśleć, że było to "na pokazówkę" - ale chciałbym zauważyć że giełda kryptowaluty (?) zrobiło taką akcję udostępniając ją na forum, a gdyby jakaś gwiazda zrobiła coś takiego, w gazetach byłaby bohaterem a w telewizji dobroczyńcom.

Szkoda że takich rzeczy nie ma "na stałe", a przynajmniej ja nie mam o tym informacji. A o co mi chodzi? Jakaś organizacja, czy zwykły serwis który np. zajmuje się wymianą kryptowalut nie posiada adresu z którego całość przeznaczona będzie np. na dom dziecka, lub cokolwiek innego. Prowizja jest pobierana za usługę, więc chociaż za pomoc nie musi. A nawet i WOŚP za darmo nie działa, więc np. ja przymknąłbym oko na minimalną prowizję i chętnie dorzuciłbym swoje trzy grosze w sytuacji kiedy mam ich za dużo i przelałbym np. losowemu adresowi (tak, potrafię tak zrobić).

Pozdrawiam!
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 29, 2016, 12:27:44 PM
 #7

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink

Według mnie Bitbay, mimo że nie korzystam z ich usług zachowało się celująco i zachowanie to zasługuję na naśladowanie. Już nawet nie chodzi tutaj o zbiórkę, ale o to co zacytowałem - że w święta bardziej powinno cieszyć dawanie, a nie dostawanie.
Cieszę się że taką kwotę udało się wam nazbierać, i za postawę wszystkich którzy pomogli - nie koniecznie finansowo, nawet udostępniając informację o tym.
Można też pomyśleć, że było to "na pokazówkę" - ale chciałbym zauważyć że giełda kryptowaluty (?) zrobiło taką akcję udostępniając ją na forum, a gdyby jakaś gwiazda zrobiła coś takiego, w gazetach byłaby bohaterem a w telewizji dobroczyńcom.

Szkoda że takich rzeczy nie ma "na stałe", a przynajmniej ja nie mam o tym informacji. A o co mi chodzi? Jakaś organizacja, czy zwykły serwis który np. zajmuje się wymianą kryptowalut nie posiada adresu z którego całość przeznaczona będzie np. na dom dziecka, lub cokolwiek innego. Prowizja jest pobierana za usługę, więc chociaż za pomoc nie musi. A nawet i WOŚP za darmo nie działa, więc np. ja przymknąłbym oko na minimalną prowizję i chętnie dorzuciłbym swoje trzy grosze w sytuacji kiedy mam ich za dużo i przelałbym np. losowemu adresowi (tak, potrafię tak zrobić).

Pozdrawiam!

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Smiley Bardzo lubimy pomagać innym (prywatnie również wspieramy różne akcje) i cieszy nas, że przy okazji możemy pokazać pozytywne wykorzystanie Bitcoinów.

Przy organizacji akcji charytatywnych nie pobieramy żadnych prowizji Wink

Pozdrawiamy,
zespół BitBay
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 29, 2016, 12:28:20 PM
 #8

Witajcie Smiley

Już po raz drugi przy naszej giełdzie BitBay został powołany Oficjalny Sztab WOŚP (Skarbona Stacjonarna) o numerze 3969, który prowadzi zbiórkę w Bitcoinach na rzecz 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej hojności, w ubiegłym roku zebraliśmy niesamowitą sumę 1.86345367 BTC i mamy nadzieję poprawić ten wynik Smiley

Informacje o zbiórce znajdziecie pod adresem:
https://www.facebook.com/events/1278705695533100/
oraz na stronie https://bitbay.net/WOSP2017-info

Zbiórkę prowadzimy od 29 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017.

Środki zebrane podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Serdecznie zapraszamy Was do wsparcia 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bitcoinach Smiley

Relacja ze zbiórki Bitcoin na rzecz 24. Finału znajduje się na stronie wydarzenia:

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół BitBay
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!