Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:58:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zbiórka BTC na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza  (Read 1356 times)
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
November 30, 2016, 11:40:38 AM
Last edit: December 02, 2016, 09:01:38 AM by BitBay*
 #1

Witajcie,

Święta coraz bliżej, dlatego nasza giełda BitBay wraz kantorem BitCantor prowadzi charytatywną zbiórkę Bitcoinow na prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Dziecka Tęcza w Katowicach. Zbiórka trwa od 30 listopada do 15 grudnia 2016 roku. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup zabawek i przedmiotów, które dzieci umieściły w swoich listach do Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się spełnić świąteczne marzenia dzieci.

Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie.
Dla niezalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj-info
Dla zalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj

Więcej o zbiórce na naszym blogu:
https://bitbay.net/zbiorka-swiateczna

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Smiley

Pozdrawiamy serdecznie
zespół BitBay
1715147930
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715147930

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715147930
Reply with quote  #2

1715147930
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715147930
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715147930

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715147930
Reply with quote  #2

1715147930
Report to moderator
1715147930
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715147930

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715147930
Reply with quote  #2

1715147930
Report to moderator
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 12, 2016, 09:58:10 AM
 #2

Witajcie!
To już ostatni tydzień naszej zbiórki dla Domu Dziecka Tęcza w Katowicach Smiley

Mamy już prawie 3 BTC! Pomożecie? Smiley

Zbiórka trwa do czwartku 15 grudnia! Wpłat można dokonywać na:

https://bitbay.net/mikolaj-info

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel! Dzieci będą miały wspaniałe święta Smiley
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 15, 2016, 07:27:44 AM
 #3

Witajcie!

Dziś ostatni dzień naszej zbiórki BTC na prezenty świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach! Smiley

Mamy już ponad 3 BTC, ale oczywiście im więcej tym lepiej! Cheesy Całość kwoty zostanie przewalutowana bez prowizji na PLN. Dzięki niej będziemy mogli kupić prezenty dla dzieci Smiley

Chcecie pomóc? Zapraszamy na:

https://bitbay.net/mikolaj-info

Pozdrawiamy,
Zespół BitBay
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 15, 2016, 02:20:51 PM
 #4

Oficjalnie oświadczamy, iż zbiórka dobiegła końca! Cheesy Po sprzedaży Bitcoinów udało nam się uzbierać kwotę ponad 10 tysięcy złotych! Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle uda nam się zbierać i chcielibyśmy Wam ogromnie podziękować za każdą cząstkę BTC, którą wsparliście naszą akcję Smiley Dzięki Wam dzieci będą miały wspaniałe święta! ^_^ Już wkrótce pokażemy Wam, jakie super prezenty udało nam się kupić Smiley
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 19, 2016, 06:46:18 PM
 #5

Wczoraj dostarczyliśmy prezenty do Domu Dziecka Tęcza w Katowicach <3 Wychowawcy i dzieciaki ciepło nas powitali. Mieliśmy okazję obejrzeć całą placówkę i przekonać się, do kogo trafią wszystkie podarki Smiley Na koniec otrzymaliśmy podziękowanie oraz życzenia świątecze Smiley
To wszystko dzięki Wam! Każdy z Was stał się Świętym Mikołajem dzięki dotacjom, które od Was otrzymaliśmy Cheesy Dziękujemy! Smiley

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink
Magisterek
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 501



View Profile
December 28, 2016, 11:07:41 PM
 #6

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink

Według mnie Bitbay, mimo że nie korzystam z ich usług zachowało się celująco i zachowanie to zasługuję na naśladowanie. Już nawet nie chodzi tutaj o zbiórkę, ale o to co zacytowałem - że w święta bardziej powinno cieszyć dawanie, a nie dostawanie.
Cieszę się że taką kwotę udało się wam nazbierać, i za postawę wszystkich którzy pomogli - nie koniecznie finansowo, nawet udostępniając informację o tym.
Można też pomyśleć, że było to "na pokazówkę" - ale chciałbym zauważyć że giełda kryptowaluty (?) zrobiło taką akcję udostępniając ją na forum, a gdyby jakaś gwiazda zrobiła coś takiego, w gazetach byłaby bohaterem a w telewizji dobroczyńcom.

Szkoda że takich rzeczy nie ma "na stałe", a przynajmniej ja nie mam o tym informacji. A o co mi chodzi? Jakaś organizacja, czy zwykły serwis który np. zajmuje się wymianą kryptowalut nie posiada adresu z którego całość przeznaczona będzie np. na dom dziecka, lub cokolwiek innego. Prowizja jest pobierana za usługę, więc chociaż za pomoc nie musi. A nawet i WOŚP za darmo nie działa, więc np. ja przymknąłbym oko na minimalną prowizję i chętnie dorzuciłbym swoje trzy grosze w sytuacji kiedy mam ich za dużo i przelałbym np. losowemu adresowi (tak, potrafię tak zrobić).

Pozdrawiam!
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 29, 2016, 12:27:44 PM
 #7

PS. Na naszym fejsie (@BitBayPL) udostępniamy również paragony, aby każdy mógł zobaczyć, co kupiliśmy. Dodatkową dyszkę dorzuciliśmy od siebie Wink

Według mnie Bitbay, mimo że nie korzystam z ich usług zachowało się celująco i zachowanie to zasługuję na naśladowanie. Już nawet nie chodzi tutaj o zbiórkę, ale o to co zacytowałem - że w święta bardziej powinno cieszyć dawanie, a nie dostawanie.
Cieszę się że taką kwotę udało się wam nazbierać, i za postawę wszystkich którzy pomogli - nie koniecznie finansowo, nawet udostępniając informację o tym.
Można też pomyśleć, że było to "na pokazówkę" - ale chciałbym zauważyć że giełda kryptowaluty (?) zrobiło taką akcję udostępniając ją na forum, a gdyby jakaś gwiazda zrobiła coś takiego, w gazetach byłaby bohaterem a w telewizji dobroczyńcom.

Szkoda że takich rzeczy nie ma "na stałe", a przynajmniej ja nie mam o tym informacji. A o co mi chodzi? Jakaś organizacja, czy zwykły serwis który np. zajmuje się wymianą kryptowalut nie posiada adresu z którego całość przeznaczona będzie np. na dom dziecka, lub cokolwiek innego. Prowizja jest pobierana za usługę, więc chociaż za pomoc nie musi. A nawet i WOŚP za darmo nie działa, więc np. ja przymknąłbym oko na minimalną prowizję i chętnie dorzuciłbym swoje trzy grosze w sytuacji kiedy mam ich za dużo i przelałbym np. losowemu adresowi (tak, potrafię tak zrobić).

Pozdrawiam!

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Smiley Bardzo lubimy pomagać innym (prywatnie również wspieramy różne akcje) i cieszy nas, że przy okazji możemy pokazać pozytywne wykorzystanie Bitcoinów.

Przy organizacji akcji charytatywnych nie pobieramy żadnych prowizji Wink

Pozdrawiamy,
zespół BitBay
BitBay* (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 440
Merit: 115


Zonda BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
December 29, 2016, 12:28:20 PM
 #8

Witajcie Smiley

Już po raz drugi przy naszej giełdzie BitBay został powołany Oficjalny Sztab WOŚP (Skarbona Stacjonarna) o numerze 3969, który prowadzi zbiórkę w Bitcoinach na rzecz 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej hojności, w ubiegłym roku zebraliśmy niesamowitą sumę 1.86345367 BTC i mamy nadzieję poprawić ten wynik Smiley

Informacje o zbiórce znajdziecie pod adresem:
https://www.facebook.com/events/1278705695533100/
oraz na stronie https://bitbay.net/WOSP2017-info

Zbiórkę prowadzimy od 29 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017.

Środki zebrane podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Serdecznie zapraszamy Was do wsparcia 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bitcoinach Smiley

Relacja ze zbiórki Bitcoin na rzecz 24. Finału znajduje się na stronie wydarzenia:

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół BitBay
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!