Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:23:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Yatırım Fonu - Orta/Uzun Vadeli  (Read 31360 times)
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 28, 2017, 08:29:01 AM

Last Active:   December 25, 2017, 03:21:26 PM
This user's password was reset recently.

2 ihtimal var ya hesap hacklendi veya herkesin hacklendi zannetmesi için şifreyi kendisi değiştirdi.

Ne değişir ki diyelim ki hesabını başkaları ele geçirdi farklı bir hesapla gelir arkadaşlar hesabım çalındı der. Fon patladı artık bu konuda yapılabilecek hiç bir şey yok beklemenin de anlamı yok bence giden gitti kendisi muhtemelen farklı bir yan hesapla forumda aktiftir bana kalırsa kendi hesabıyla gelir durumu anlatıp dönebilir zaten herkes bitcoinin ani yükselişinden haberdar kimse adamın ümüğünü sıkmayacaktır sonuçta yılların verdiği bir güven ve saygı var.
1714717424
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714717424
Reply with quote  #2

1714717424
Report to moderator
1714717424
Hero Member
*

Ignore
1714717424
Reply with quote  #2

1714717424
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714717424
Hero Member
*

Ignore
1714717424
Reply with quote  #2

1714717424
Report to moderator
1714717424
Hero Member
*

Ignore
1714717424
Reply with quote  #2

1714717424
Report to moderator
dannyjr89
Sr. Member

Activity: 275
Merit: 250

View Profile
December 30, 2017, 09:30:59 PM

Twitterda aktif değil mi? Yeri yurdu da belli sanıyordum. Kaçıp gideceğini düşünmüyorum vardır açıklaması.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 30, 2017, 09:36:17 PM

Last Active:   December 25, 2017, 03:21:26 PM
This user's password was reset recently.

2 ihtimal var ya hesap hacklendi veya herkesin hacklendi zannetmesi için şifreyi kendisi değiştirdi.

Bir şey ifade etmez bu durum.
Ben de parolamı değiştirmeyi düşünüyorum bu aralar. Hack olayları epey arttı forumda.

Email değiştirilmiş olsaydı işte o zaman şüphelenmek gerekirdi.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 30, 2017, 11:46:38 PM

Fonu batıranlar neden ortadan kayboluyor. Yada fon batmadı bitcoinin aşırı yükselmesi ile battı deyip üzerine yattı. Hesabı hacklediyse yeni hesap açıp gerekli açıklama yapmak çok mu zor?
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
January 02, 2018, 07:50:42 AM

Fonu batıranlar neden ortadan kayboluyor. Yada fon batmadı bitcoinin aşırı yükselmesi ile battı deyip üzerine yattı. Hesabı hacklediyse yeni hesap açıp gerekli açıklama yapmak çok mu zor?

cakir'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum, bana kalırsa son zamanlarda batan fonların çoğu fon sahibinin nasıl olsa yerine geri kıoyarım düşüncesiyle fon için yatan bitcoinleri nakite dönüştürmesinden dolayı patladı, aniden yükselen bitcoin de fon sahiplerini ters köşeye yatırdı. Bitcoinin fiyatının düşmesini sırf bu yüzden çok istiyorum böylece eski fon sahipleri bitcoin alıp yeniden adlarını temize çıkarabilir.
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 03:29:55 PM

Arkadaşımız galiba forumun ileri gelenlerindendi. Böyle yapması biraz abes olmuş, Kendi itibarını silmiş
aAragnoN
Member
**

Activity: 98
Merit: 11

BELUGA PAY. Complete Mobile Point of Sale System

View Profile
January 02, 2018, 06:36:55 PM

Arkadaşımız galiba forumun ileri gelenlerindendi. Böyle yapması biraz abes olmuş, Kendi itibarını silmiş

Güven kazanmak çok zor uzun bir zaman alır, lakin güven kaybı biranda olur herşey yerle bir olur

blockdragon
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 01:45:18 AM

Katılan arkadaşlar kusura bakmasın ama kazanması çok zor bir dünya mı coin dünyası ki birinin kurduğu fona paranı bırakabiliyorsunuz, yazık olmuş.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 05, 2018, 02:54:34 AM

Bir-iki sene evvel Çakır, EFS ve ben IRC üzerinden muhabbet ederdik, güzel günlerdi. Smiley

Başına bir şey gelmiş olabilir diye düşünüyorum, ama bir yandan da bunu düşünmek istemiyorum. Fon açıp birilerini mağdur edeceği aklımdan geçmezdi.

Çakır dön artık, unutma, bu hayatta onurun için yaşa!!  Grin https://youtu.be/M5t4GDHGvAU
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 05, 2018, 11:53:19 AM

Bir-iki sene evvel Çakır, EFS ve ben IRC üzerinden muhabbet ederdik, güzel günlerdi. Smiley

Başına bir şey gelmiş olabilir diye düşünüyorum, ama bir yandan da bunu düşünmek istemiyorum. Fon açıp birilerini mağdur edeceği aklımdan geçmezdi.

Çakır dön artık, unutma, bu hayatta onurun için yaşa!!  Grin https://youtu.be/M5t4GDHGvAU

Sanırım bir FETÖ ile ilişkilendirilip içeri aldılar, inşallah döner kısa zamanda. Özledik onun teknik yorumlarını. Borç bir şekilde ödenir gerekirse forumca arada toplar zararı kapatırız sen yeter ki hayata dön. BTC sekize, ona katanlandı alın buyrun da diyebilir. Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
January 05, 2018, 05:46:10 PM

Sanırım bir FETÖ ile ilişkilendirilip içeri aldılar, inşallah döner kısa zamanda. Özledik onun teknik yorumlarını. Borç bir şekilde ödenir gerekirse forumca arada toplar zararı kapatırız sen yeter ki hayata dön. BTC sekize, ona katanlandı alın buyrun da diyebilir. Smiley
benim de aklıma geldi. bir anda çekip gidecek olabilecek biri değildi. en azından anonim değil. anonim olan ipsini iyi saklamasına güvenip kaçıp gidebilir ama isim soyisim iban dahil tanışıklıkları olan işyeri bilinen birinin çekip gitmesi akıl karıştırıcı. kesin başına bir iş geldi. inşallah BTCler güvendedir.

For rent...
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 06, 2018, 02:59:34 PM

benim de aklıma geldi. bir anda çekip gidecek olabilecek biri değildi. en azından anonim değil. anonim olan ipsini iyi saklamasına güvenip kaçıp gidebilir ama isim soyisim iban dahil tanışıklıkları olan işyeri bilinen birinin çekip gitmesi akıl karıştırıcı. kesin başına bir iş geldi. inşallah BTCler güvendedir.

başına birşey gelmiş olma ihtimalini bende düşündüm açıkçası, ama hesaba 25 aralıkta girilmiş gözüküyor, bir şekilde hesap aktif, burdaki herkes bir açıklamayı fazlası ile haek diyorlar, kendisi ile yüzyüze de reel de oturmuş konuşmuş biri olarak gelinen nokta çok canımı sıkıyor
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
January 06, 2018, 03:06:50 PM

Merhaba;

Bilginin ana kaynağı olmadığım için detay veremiyorum, doğru olmaz. Fonunun durumunu bilmemekle birlikte büyük bir ihtimal yıl sonuna kadar kendisini buralarda görememe ihtimalimiz yüksek.

İyi dileklerimle
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
January 06, 2018, 05:44:58 PM

Merhaba;

Bilginin ana kaynağı olmadığım için detay veremiyorum, doğru olmaz. Fonunun durumunu bilmemekle birlikte büyük bir ihtimal yıl sonuna kadar kendisini buralarda görememe ihtimalimiz yüksek.

İyi dileklerimle

Yani benimde kulağıma gelen şeyler var ama yine de nezaketen insanlara haber vermeliydi.

sıradaki parça  Çakır için gelsin:

Ay akşamdan ışığdır
Yaylalar yaylalar

Yüküm şimşir kaşığıdır
Dilo dilo yaylalar

Komşu kızını zapteyle
Yaylalar yaylalar

Bizim oğlan aşıktır
Dilo dilo yaylalar

Ay akşamdan aş da gel
Yaylalar yaylalar

Cılga yola düş de gel
Dilo dilo yaylalar

Eğer anan koymazsa
Yaylalar yaylalar

Vicdanın danış da gel
Dilo dilo yaylalar

Ayın önünde yıldız
Yaylalar yaylalar

Nerden gelirsen baldız
Dilo dilo yaylalar

Sen git de ablan gelsin
Yaylalar yaylalar

Duramıram yalnız
Dilo dilo yaylalar
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 07, 2018, 06:02:22 AM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Yani benimde kulağıma gelen şeyler var ama yine de nezaketen insanlara haber vermeliydi.

sıradaki parça  Çakır için gelsin:

Ay akşamdan ışığdır
Yaylalar yaylalar

Yüküm şimşir kaşığıdır
Dilo dilo yaylalar

Komşu kızını zapteyle
Yaylalar yaylalar

Bizim oğlan aşıktır
Dilo dilo yaylalar

Ay akşamdan aş da gel
Yaylalar yaylalar

Cılga yola düş de gel
Dilo dilo yaylalar

Eğer anan koymazsa
Yaylalar yaylalar

Vicdanın danış da gel
Dilo dilo yaylalar

Ayın önünde yıldız
Yaylalar yaylalar

Nerden gelirsen baldız
Dilo dilo yaylalar

Sen git de ablan gelsin
Yaylalar yaylalar

Duramıram yalnız
Dilo dilo yaylalar

Siz bunları yazınca aklıma askerlik günlerim aklıma geldi hocam ne duydunuz merak ettim paylaşabilir misiniz Huh Yoksa Çakır Bey'i askere filan mı almışlar. Grin Gerçi askere alsalar bile çarşı izninde iletişime geçerdi. Cheesy
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
January 07, 2018, 09:45:46 AM

askere aldılarsa bile 4 yıllı mezunları 6 ay yapıyor. bir de yedek subay oldu demeyin onlar daha rahat. askerlikten gelemiyorsa bu 6 ay sürmeli en fazla. geçen girdiğinde bir özel mesaj falan alan yok mu? BTCleri sağlamda dursun da askerlik gelip geçer. Allah yardımcısı olsun. şimdiden hayırlı tezkereler.

For rent...
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 10:57:46 AM

askere aldılarsa bile 4 yıllı mezunları 6 ay yapıyor. bir de yedek subay oldu demeyin onlar daha rahat. askerlikten gelemiyorsa bu 6 ay sürmeli en fazla. geçen girdiğinde bir özel mesaj falan alan yok mu? BTCleri sağlamda dursun da askerlik gelip geçer. Allah yardımcısı olsun. şimdiden hayırlı tezkereler.

Hocam askerlik ile bu durumun uzaktan yakından ilgisi olduğunu düşünmüyorum.Askere gittiyse bile,askerler sonuçta hapishane mahkumu değil çarşı izni denilen bir şey var çarşı iznindeyken forumdaki fon sahiplerine bir bilgilendirme geçebilir.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 07, 2018, 07:01:05 PM

Arkdaşlar asker yada değil, hesaba aktif giriliyor, son giriş tarihi belli, bu dediklerinizin  bi önemi yok, olayı sulandırıyorsunuz lütfen geyiğe çevirmeyelim başlığı
Çakırı bende severdim, halada hakkında olumsuz birşey yazmadım, ama  durum en hafifi ile şık değil
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 07, 2018, 11:22:07 PM

en azından bir bilgilendirme mesajı yazabilirdi. Yakın zamanda forumda online olmuş, girdiği zaman yine birşeyler ekleyebilirdi. Ben Çakırı samimi bulmuyorum açıkçası.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
January 07, 2018, 11:23:08 PM

Hocam askerlik ile bu durumun uzaktan yakından ilgisi olduğunu düşünmüyorum.Askere gittiyse bile,askerler sonuçta hapishane mahkumu değil çarşı izni denilen bir şey var çarşı iznindeyken forumdaki fon sahiplerine bir bilgilendirme geçebilir.

haklisiniz bu konuda. askerlik eskisi gibi degil. askerdeki arkadasimla whatsapp dan mesajlasiyoruz hergun.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  

Jump to: