Bitcoin Forum
June 13, 2024, 03:37:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [DUY][Qtum] UTXO temelli POS Akıllı Kontrat Platformu|Coindesk & Bitcoinmagazine  (Read 6196 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 24, 2017, 04:24:47 PM

Beyler ben de okudum ama kafam artık basmıyor, bu tam olarak nedir.
Bize sunduğu şey nedir (kampanya harici)
Yatırımlık bir durum var mı?

Bi özet geçerseniz sevinirim.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
January 24, 2017, 04:33:28 PM

Beyler ben de okudum ama kafam artık basmıyor, bu tam olarak nedir.
Bize sunduğu şey nedir (kampanya harici)
Yatırımlık bir durum var mı?

Bi özet geçerseniz sevinirim.

açıkcası çevirmek olaydan çok uzak olduğundan bizde pek bilgi alamıyoruz. adamlar bişeyler çıkarıcaklar ama ico olcak direk coin mi bende çözemedim. yada başka bişeymi
ilginç olan dediğim gibi imza kampanyasından 0,011 btc geldi onda düzgün bişey yapamamama rağmen para gönderiyorlar demek ki adamlarda para var Cheesy buda önemli bir etken.
bakalım bende tam çözemedim ama karıştırıyorum  bişeyler
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
January 24, 2017, 07:49:07 PM

Arkadaşlar imzamdan da anlaşılabileceği gibi QTUM platformunun bir süredir düzenlediği kampanyada yer alıyorum. İşi gerçekten çok ciddiye alıyorlar ve şu ana kadar ne vaat edildiyse olması gerekenden daha iyisini verdiler. Ben kampanyaya katıldığımdan beri post fiyatlarını 2 defa yükselttiler. Postları günlük olarak tek tek takip edip sayıp uygun olup olmadığını denetliyorlar. Şu an sanırım forumdaki en yüksek kampanya ücretlerinden birini veriyorlarmış. Bende bıraktıkları izlenim (elbette yüksek ücretinde etkisi var Smiley ) son derece olumlu.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
January 25, 2017, 02:25:38 AM

bende gönderdim bakalım .
imza kampamyasından da gönderi geldi postların bir çoğunu saymıyor götler ama Cheesy genede ödülü göndermeleri iyi oldu.
adamlar baya bir para akıtıyorlar bence bu porje tuaf boyunda ilginç olmaya başladı.

Kuralları okuyup mesaj yazarsanız dediğiniz sıkıntıları yaşamazsınız. Kurallar dahilindeki tüm postları sayıyorlar. 2. dönemde kampanyaya giriş yaptım ve minimum mesaj sayısı olan 15'i doldurarak ödeme aldım.
*Localde 10'dan fazla post atarsanız sayılmaz.
*Gün içinde 8. posttan sonraki postlarınız sayılmaz.
*120 karakterin altındaki postlarınız sayılmaz. Linkler karakter sınırına dahil değildir.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
January 25, 2017, 07:09:09 AM

imzasının çok vermesini geçtim güzel bişey ama bu kadar para dağıtan bi proje nasıl birşey çıkaracak çok merak ediyorum
bol keseden dağıtıp hamuduyla götürmesinler.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3010
Merit: 1508

View Profile
January 26, 2017, 01:12:19 AM

imza kampamyasından da gönderi geldi postların bir çoğunu saymıyor götler ama Cheesy genede ödülü göndermeleri iyi oldu.
adamlar baya bir para akıtıyorlar bence bu porje tuaf boyunda ilginç olmaya başladı.

Bu kadar kötü post kalitesiyle ödeme alman bile mucize olmuş. Blackmamba postları kontrol ederken düşük rütbelilere sıra gelene kadar yorulduğu için atlamış olmalı. Karşılaştırma amaçlı iki sayfayı birden açıp bakarak mesaj kalitenin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirsin.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=333827;sa=showPosts
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=911706;sa=showPosts
temmuz
Sr. Member

View Profile
January 26, 2017, 02:22:33 PM

Bu kadar kötü post kalitesiyle ödeme alman bile mucize olmuş. Blackmamba postları kontrol ederken düşük rütbelilere sıra gelene kadar yorulduğu için atlamış olmalı. Karşılaştırma amaçlı iki sayfayı birden açıp bakarak mesaj kalitenin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirsin.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=333827;sa=showPosts
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=911706;sa=showPosts

aynen kalitesi kötü ama çeşitlilikten veriyorlar
sürekli bir kanalda yazıldığında kelime adedi uymazsa öndenmiyor.
tam anlamıyla doldurman lazım seninkide son 20 mesaj yarısı tek bölümde kalanlarıda aynı bu yüzden koşullara uyman  lazım bana ondan vermiştir snırm
benimde ingilizcem pek iyi değil olduğu kadar Smiley konuyu anlaya bildiğim kadar işte para gelsinde varsın kalitesiz olsun  Grin
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
January 27, 2017, 04:27:50 PM

O kadar gereksiz bir proje ki konularına imzasını taşıyanlar dışında kimse yazmıyor. Vurgun yapmak için değişik bir yöntem seçmişler ama ICO'yu erkenden açsalar para toplarlardı. Yakında imza kampanyasını da bitirebilirlermiş, eğer öyle olursa proje başlamadan biter.
torikan
Hero Member

View Profile
January 28, 2017, 11:15:25 AM

Cevurmen yeni durumlar hakkinda bilgi veririse iyi olur. Sistemin ne oldugu ne yapmaya calistiklari hala karmasa icinde biri dio btc ile entegreli bir sistem biri dio eth ole ilgili olcak biri diyor wechat te kullanicak biraz daha duzgun bir bilgi alabilirmiyim yatirim yapcam ama ne oldugu cozemedim
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 01, 2017, 03:11:29 PM

bugün yeni bir güncelleme verdiler ama anlayamadım sayfa yönetici payşalabilirmi
sanki bir uyugulama gibi bişey çıkarmışlar
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 04, 2017, 01:07:16 PM

bugün yeni bir güncelleme verdiler ama anlayamadım sayfa yönetici payşalabilirmi
sanki bir uyugulama gibi bişey çıkarmışlar

anladığım kadarıyla chat yapcaklarmış yatırımcılarla en azından olayın ne olduğunu öğrenilebilcek birşey olur inşallah
biri diyor wechat çalışcak birid dioy  cinde alışveriş sitesinde geççek bi sürü bişey var btc zincir hızını artırcak sistem oluşturuyor falan olayı bende ne anlamadım
biri hayrına öğrenip paylaşşa süper olur. Ayrıca hengisini yaparsa yapsın bence iyi bir coin olucağı düşüncesindeyim
torikan
Hero Member

View Profile
February 17, 2017, 08:46:42 PM

elemanlar twiterlarında paristeki konferansataki sunumlarını paylaştılar bu proje iş yapıcak gibi çinli minli ama bence tutabilir bu proje elinizde boşta btc ayırın derim
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 20, 2017, 03:39:14 PM

en gözde proje bu bana kalırsa bu dönemde ve oldukça yüksek yatırım alacaklar elle tutulur çalışma yok zaten.
her yerde oyun icosu doğru düzgün bişeyler çıkarıcak adam kalmadı sanıırım
torikan
Hero Member

View Profile
February 22, 2017, 03:45:05 PM

bu iconun son durumu hakkında bilgi alabilirmiyiz ben buna girmeye karar verdim .
ophyrim
Sr. Member

View Profile
February 22, 2017, 07:52:29 PM

Arkadaşlar lütfen dikkat edin. Qtum'üm sayfasında, projeye güvenmeyen insanların attığı postlar çoğalıyor. Konuyu tam olarak bilmiyorum ama anladığım kadarıyla daha önceden arz edilen Bitbay den yüklü miktarda bitcoin çalan kişilerin Qtum'ü geliştiren takımın içinde olduğu düşünülüyor. Bende arz dan coin almayı düşünüyordum. Şu an yakın takipteyim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1720632.1580;topicseen
torikan
Hero Member

View Profile
February 22, 2017, 09:01:23 PM

Arkadaşlar lütfen dikkat edin. Qtum'üm sayfasında, projeye güvenmeyen insanların attığı postlar çoğalıyor. Konuyu tam olarak bilmiyorum ama anladığım kadarıyla daha önceden arz edilen Bitbay den yüklü miktarda bitcoin çalan kişilerin Qtum'ü geliştiren takımın içinde olduğu düşünülüyor. Bende arz dan coin almayı düşünüyordum. Şu an yakın takipteyim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1720632.1580;topicseen

aynn son bikaç günden beri bakmıyordum fransa sunumundan sonra . her ico bir scam potansiyeli taşıyor bakalım toplanıcak paraya göre incelemek lazım
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
February 23, 2017, 12:32:19 AM

bu projeye iyi diyordu millet, scammışmı? ilginç..
ophyrim
Sr. Member

View Profile
February 23, 2017, 10:07:37 PM

Benim içinde büyük hayal kırıklığı oldu.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
February 23, 2017, 10:13:54 PM

imzası için 20btc para ayırmışlar denmişti. ve türkçe bölümündende birkaç kişi imzayı taşıdı ve parasını aldı diye biliyorum.ana konu 84 sayfa uzunluğunda,ilgili insanlar. noldu şimdi iptalmi oldu? anakonuda ico mart 2017 yazıyor hala?
torikan
Hero Member

View Profile
February 24, 2017, 05:53:01 AM

imzası için 20btc para ayırmışlar denmişti. ve türkçe bölümündende birkaç kişi imzayı taşıdı ve parasını aldı diye biliyorum.ana konu 84 sayfa uzunluğunda,ilgili insanlar. noldu şimdi iptalmi oldu? anakonuda ico mart 2017 yazıyor hala?

şuanda bişey yok sadece öyle söylentiler var ama adamlar fransada konferansta sunum yaptılar fotolarını gönderildi. şuanda ico devam ediyor diye  biliyorum.
bende imza kampanyasından ödül verildiğini bliyorum hatta son hafta extra gönderildi  bonus yaptılar .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: