Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:59:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Sistem değişikliği için yapılan anayasal değişiklikleri destekliyor musunuz?
Evet
Hayır
Kararsız / Geçersiz Oy

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Referandum [Anket]  (Read 20927 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
April 11, 2017, 07:28:23 AM
Last edit: April 11, 2017, 07:48:15 AM by vincetcm

Ben ilk defa bu seçimde oy kullanmıyorum, kullanacak olsaydım evet verecektim.
Bu konunun ilk sayfalarında evet vereceğimi belirttiğimde kinayenin aşağılamanın bini bi para.

kömürü makarnası kumanyası...
Dağdaki çobanı cahil cühelası.

Biraz kendimden bahsedeyim,
Evet bu yobazlara oy veriyorum ama yaşam tarzımız inancımız taban tabana zıt.
5 vakit içerim, ramazan dahil, kapalı değil "açık" kadın tercih ederim.
Fırsat buldukça araştırırım.
Hiç bir partiye üye değilim, hiç bir partiden makarna kömür bir kenera bayrak bile almadım.

2000 öncesine kadar DSP 2000 den sonra AKP yi destekliyorum.
Mukemmel değiller ve Türkiye'nin layık olduğu kafa çok daha farklı olmalı. (Bunlar değil)

Tamam bunlar "yanlışlar" her fırsatta aşağılayan, hor gören, hakir gören savunduğu zihniyetten her zaman farklı hareket edenler çok mu doğru sizce?

Evet bu insanlar sefil, makarnaya, kömüre muhtaç, köylü ve çobanlar ayrıca cahiller.
Sizler demokrasiye, insan haklarına inanan eğitimli görgülü insanlarsınız.

Sosyalizme inanıp, devletin muhtaç vatandaşına yaptığı yardıma laf ediyorsunuz.
Demokrasiye inanıp, seçimde oy kullanacak halkın oyuna saygı duymuyorsunuz.
İnsan haklarına inanıp insanları aşağılıyorsunuz.
Birilerinin dik kafalı aşırı yobazlar olduğunu düşünüp aynısını yapıyorsunuz.

Bugün, siyaset malzemesi olan insanların inançları da, başımızın belası terör de birilerinin bu özgürlükleri insanlardan esirgemesinden kaynaklanıyor.
Bunların kim olduğunu sorgulayın ama o zamanlarda bu günah keçileri yoktu, bir çoğu doğmamıştı yada kısa donla geziyorlardı.

Takım tutar gibi babadan dededen fenerliyim le olmuyor bu işler.
Bir yerde bir yanlış varsa bu Vatan için yanlıştır, sırf sevmediğim biri yanlış diyor diye ona doğru diyemem.

Birileri bu işi öyle abartıyor ki, vatana ihaneti bile masum gösterebiliyor.

15 yıl önce bunlar geldiğinde Pakistan'a döneceğiz, İran olacağız denip kendi seçmenlerini bilediler.
Anayasa mahkemeleri davalar vs.
Demokrasiyi savunup hep yokuş.

Dediğim gibi kapalı kadın estetik gelmiyor ama hiç kimse birilerini zorla açamaz, kapayamaz.
Kimsenin haddine değil, 15 yıldır ülkenin başında yobaz dedikleriniz bile aksini yapmadılar. Çok ta fırsat vardı.

İğneyi kendimize, çuvaldızı başkalarına batıralım.

Kabul edelim bu ülkeyi bu hale hep beraber getirdik.
Belkide doğru sandığımız yanlışlarla.

Geleceğe umutla bakıp bunları istememiz çok normal ama geçmişe ve bugüne bakınca elimizdekinin en iyi kesinlikle bu.

Sosyalistten daha sosyal, insan haklarına saygılıyım diyenden daha saygılı.

Aydın kesim bile  karşısındakinin hak ve özgürlüklerini korumak istemedi. 15 yılın ardından sen hala özgürsün.

Yazılacak çok şey ver, ama tartışmaya gücüm yok, çok anlamsız geliyor saplanmış düşünceyle mücadele etmek.
Gider atom parçalarım daha iyi.

Konu takibini kaldırıyorum.

Vereceğiniz oylar vatana millete hayırlı olsun, ne oy verirseniz verin...

1714859999
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859999
Reply with quote  #2

1714859999
Report to moderator
1714859999
Hero Member
*

Ignore
1714859999
Reply with quote  #2

1714859999
Report to moderator
1714859999
Hero Member
*

Ignore
1714859999
Reply with quote  #2

1714859999
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714859999
Hero Member
*

Ignore
1714859999
Reply with quote  #2

1714859999
Report to moderator
1714859999
Hero Member
*

Ignore
1714859999
Reply with quote  #2

1714859999
Report to moderator
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
April 11, 2017, 08:50:39 AM

Ben ilk defa bu seçimde oy kullanmıyorum, kullanacak olsaydım evet verecektim.
Bu konunun ilk sayfalarında evet vereceğimi belirttiğimde kinayenin aşağılamanın bini bi para.

kömürü makarnası kumanyası...
Dağdaki çobanı cahil cühelası.

Biraz kendimden bahsedeyim,
Evet bu yobazlara oy veriyorum ama yaşam tarzımız inancımız taban tabana zıt.
5 vakit içerim, ramazan dahil, kapalı değil "açık" kadın tercih ederim.
Fırsat buldukça araştırırım.
Hiç bir partiye üye değilim, hiç bir partiden makarna kömür bir kenera bayrak bile almadım.

2000 öncesine kadar DSP 2000 den sonra AKP yi destekliyorum.
Mukemmel değiller ve Türkiye'nin layık olduğu kafa çok daha farklı olmalı. (Bunlar değil)

Tamam bunlar "yanlışlar" her fırsatta aşağılayan, hor gören, hakir gören savunduğu zihniyetten her zaman farklı hareket edenler çok mu doğru sizce?

Evet bu insanlar sefil, makarnaya, kömüre muhtaç, köylü ve çobanlar ayrıca cahiller.
Sizler demokrasiye, insan haklarına inanan eğitimli görgülü insanlarsınız.

Sosyalizme inanıp, devletin muhtaç vatandaşına yaptığı yardıma laf ediyorsunuz.
Demokrasiye inanıp, seçimde oy kullanacak halkın oyuna saygı duymuyorsunuz.
İnsan haklarına inanıp insanları aşağılıyorsunuz.
Birilerinin dik kafalı aşırı yobazlar olduğunu düşünüp aynısını yapıyorsunuz.

Bugün, siyaset malzemesi olan insanların inançları da, başımızın belası terör de birilerinin bu özgürlükleri insanlardan esirgemesinden kaynaklanıyor.
Bunların kim olduğunu sorgulayın ama o zamanlarda bu günah keçileri yoktu, bir çoğu doğmamıştı yada kısa donla geziyorlardı.

Takım tutar gibi babadan dededen fenerliyim le olmuyor bu işler.
Bir yerde bir yanlış varsa bu Vatan için yanlıştır, sırf sevmediğim biri yanlış diyor diye ona doğru diyemem.

Birileri bu işi öyle abartıyor ki, vatana ihaneti bile masum gösterebiliyor.

15 yıl önce bunlar geldiğinde Pakistan'a döneceğiz, İran olacağız denip kendi seçmenlerini bilediler.
Anayasa mahkemeleri davalar vs.
Demokrasiyi savunup hep yokuş.

Dediğim gibi kapalı kadın estetik gelmiyor ama hiç kimse birilerini zorla açamaz, kapayamaz.
Kimsenin haddine değil, 15 yıldır ülkenin başında yobaz dedikleriniz bile aksini yapmadılar. Çok ta fırsat vardı.

İğneyi kendimize, çuvaldızı başkalarına batıralım.

Kabul edelim bu ülkeyi bu hale hep beraber getirdik.
Belkide doğru sandığımız yanlışlarla.

Geleceğe umutla bakıp bunları istememiz çok normal ama geçmişe ve bugüne bakınca elimizdekinin en iyi kesinlikle bu.

Sosyalistten daha sosyal, insan haklarına saygılıyım diyenden daha saygılı.

Aydın kesim bile  karşısındakinin hak ve özgürlüklerini korumak istemedi. 15 yılın ardından sen hala özgürsün.

Yazılacak çok şey ver, ama tartışmaya gücüm yok, çok anlamsız geliyor saplanmış düşünceyle mücadele etmek.
Gider atom parçalarım daha iyi.

Konu takibini kaldırıyorum.

Vereceğiniz oylar vatana millete hayırlı olsun, ne oy verirseniz verin...

Merhabalar.
Ben Herzaman Akepeye Muhalefet Olmuşumdur, Yani her kararın karşısında olmuşumdur.Yapım bu siz nasıl her kararına evet diyorsanız, bende hayır diyorum.Veyada tam tersine desteklemiyorum.Ancak sizin oy kullanmanızı isterim, evet diyeceksenizde evet diyin, hayır diyeceksenizde hayır diyin.

Siz Madem Kendinizden Bahsettiniz, Bende Kendimden Bahsedeyim.
21 Yaşındayım, Sınırda Askerim.Benim büyük dedelerim, 2.Dünya savaşında, Türkiyeye göçmüşler.Göçmenim yani.Şuana Kadar hiç içmedim, insanların din görüşünede saygılıyım ister İslam ' a bağlı olsun, ister yahudi, ister hristiyan.Bunlar insandan insana göre değişiyor.
Yahudilerin bir sözü vardır Yahudiler, Dinlerine İç Güzellik olarak bakmaktalar.Belkide bizim burdaki en büyük hatamız bu.İslam bize çok yanlış anlatılıyor, çok yanlış benimsetiliyor.

İnsanlar Çalışmadan, Sadece dua ederek zengin olmayı hayal ediyorlar.Hayal etmek güzeldir, dua etmek bambaşka güzeldir.Ama burda kilit nokta, çalışmak.Siz istediğiniz kadar hayal edin, eğer çalışmazsanız biryerlere varamazsınız, dua etmezsenizde, o yerinizi sağlamlaştıramazsınız.

Evet Kabul Edelimki, Bu ülkeyi beraber bu hale getirdik, beraber yedik, beraber uyuduk, beraber içtik vesaire.
Ancak Şöyle birşey var, Bu Ülke, Türkiye Cumhuriyeti olarak kurulduğu vakit, onlarca farklı dine, onlarca farklı mezhepe, onlarca farklı ırka sahiplik ediyor, ve buna saygı duyuyordu.Öyle bir nesilden, böyle bir nesile geldik.Bunları beraber yaptık doğru.

Kimse 4 / 4 lük kaliteye sahip değildir, Herkesin kendine göre vasfı, kendine göre zekası vardır.Kimse cahil değildir, Bazen insanlar kendindeki yapabileceklerinin farkında değil okadar.

Sosyalizm den bahsetmişsiniz, Ancak Dünyada Hiçbir Sosyalizme dayanan devlet, yada devlet başkanları, Halkına sömürü düzeni kurmak için uğraşmaz.
Mesela, Akepe den önceki kanunlara bakın, Akepeden sonraki kanunlara bakın.

Demokrasiden Bahsetmişsiniz, Dünyanın bir ülkesini söyleyin, Kendi vatandaşını koruyaman, kendi vatandaşına "Ananıda al git" diyebilen.
Mesela Akepeden önceki, kadın cinayetlerine, Akepeden önceki Terör örgütlerin güçlerine, Birde sonraki duruma bakın, Ondan sonra demokrasiyi birlikte tartışalım.

İnsan Haklarından Bahsetmişsiniz.
Mesela, En ufak birşeyden bahsediyim.Yıl olmuş 2017, Birilerinin deyişiyle, 2023 e doğru gidiyoruz.
Dünyanın Hangi ülkesinde, İş bulamayan, Çalışmayan vatandaşını binevi haraca bağlamak vardır ?
Siz işsiz durumda, Hastaneye gidip, ilaç aldığınızda, Direk GSS Adında, Günlük ve aylık olarak devlete borçlanıyorsunuz.Sonra bir bakmışsınız, kapınıza icra memurları gelmiş.Hemde ne için ? Vatandaşı olduğunuz, Vergi ödediğiniz ülkede, Hastaneye gittiğiniz için.
Tabi bu ufak birşey, Daha onlarca İnsan Haklarımız var.

"Bugün, siyaset malzemesi olan insanların inançları da, başımızın belası terör de birilerinin bu özgürlükleri insanlardan esirgemesinden kaynaklanıyor."

Demişsiniz.Aslında çok doğru bir söz.Evet diyen bir vatandaştan, böyle bir söz görmek beni baya şaşırttı.
Eğer Sömürü üzerine bir sistem kurarsanız, insanların özgürlüğü diye birşey kalmaz.Size bir anımı anlatim, birgün havaalanına gittim uçuşum vardı, İçerde uçuşun saatini bekliyorum iki amca tam karşımda muhabbet ediyor siyasetten.Bir amca diğer amcaya dediki, "Yav sen bana cumhuriyeti savunuyonda, Atatürk zamanında metromu vardı" dedi.Ben mesala orda bi 5-10 dakka kendime gelemedim, Nasıl bir beyin, Nasıl bir zeka, 1923 durumlarıyla, 2017 durumlarını karşılaştırabilir ? Bu tabiki, Bilgisizlik, Cahillikten kaynaklı.

Mesela, Atatürk Zamanında, Türkiye uçak fabrikasını kurmuş, uçak üretimini yapıyor, ve satıyordu.
Türkiyede şuan, Aktif olarak Savaş uçağı üretebiliyormuyuz ? Veyada yolcu uçağı ?
Şimdi dersinizki "Drone Yapıyoruz" Drone dediğiniz şeyi, 10 yaşındaki çocukda yapar. Hemde milyonlarca liraya değil, çok makul fiyatlara.3000-4000 liralık Drone aracını, 1-2 milyon dolara devlete satmazlar.

15 yılın ardından özgürsün demiş.
15 Sene önce, 1 Asgari ücrete, 1 aile geçinebiliyorken, Şuan 1 asgari maaşa, 1 kişi zor geçiniyor.Gerçekten, büyük bir özgürlük.

Umarım Atomu parçalayabilirsiniz.

Sevgiler, Saygılar.

Dokuzand
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
April 11, 2017, 10:29:52 AM

Ülkemin geleceği için sandığa gideceğim ve EVET oyu vereceğim.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
April 11, 2017, 10:41:20 AM

Bende oy kullanmayacaktim ama hakaretlerden  bezdim, ozellikle evet oyu verenlere hirsiz cahil satilmis koyun vb laflar, bu ulkede herkesin akrabasi komsusu var herkes hayir vermiyor kimse attigi oy yuzunden boyle hakaretlere maruz kalmak zorunda degil bende son haftaya evet oyu verecegim diyerek giriyorum.
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 250

View Profile WWW
April 11, 2017, 10:58:37 AM

Bende oy kullanmayacaktim ama hakaretlerden  bezdim, ozellikle evet oyu verenlere hirsiz cahil satilmis koyun vb laflar, bu ulkede herkesin akrabasi komsusu var herkes hayir vermiyor kimse attigi oy yuzunden boyle hakaretlere maruz kalmak zorunda degil bende son haftaya evet oyu verecegim diyerek giriyorum.

Sizleri 2 evetle ugurluyoruz, klasik bir sozolacak ama, Patates lazim olursa haber ver ya da komur, makarna fazladan ayarlarim, yine dogru yolda oldugumuzu, sizlere bakarak anliyoruz

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
April 11, 2017, 11:08:49 AM

Paralı askerler doluşmuş buraya. Smiley
Hayır diyen teröristtir diye ortalarda dolaşan akıl hastasını ülkenin başına geçirdiğiniz yetmedi şimdi rejimi değiştirmek istiyorsunuz ve suçlular yine ulusalcılar oldu öyle mi? Yemezler gülüm, hadi başka kapıya.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
April 11, 2017, 02:44:51 PM

Her ortam da hayır diyenlere, krala çıplaksın diyebilenlere ihtiyaç vardır.. #hayir
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 11, 2017, 02:57:57 PM

Oy kullanmasanda zaten evet vermiş oluyorsun sen kendin için ülken için oy kullanıyorsun başkası için değil bu senin vicdanın ister evet dersin ister hayır bu senin kararın kimse seni hayır vermen için zorlamaz sadece evetçiler hep tek yönde bakıyor bu bir gerçek.
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
April 11, 2017, 03:14:00 PM

Twitterda rastladim,
"Venezuela'lı dostlarımızın Türk halkına bir mesajı var. Herkese ulaştıralım. Büyük bir hatadan dönelim!"

https://twitter.com/hakandinler/status/851766685996646400

Adam olmayanlar izlemesin acik net

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
Kubra Dam
Sr. Member

Merit: 271

View Profile
April 11, 2017, 03:34:42 PM

Bende oy kullanmayacaktim ama hakaretlerden  bezdim, ozellikle evet oyu verenlere hirsiz cahil satilmis koyun vb laflar, bu ulkede herkesin akrabasi komsusu var herkes hayir vermiyor kimse attigi oy yuzunden boyle hakaretlere maruz kalmak zorunda degil bende son haftaya evet oyu verecegim diyerek giriyorum.

Ya propaganda için partiden kaç para alıyorsan ben 100 lira fazlasını vereyim de sus. Yorma elini, klavyeni daha fazla...
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
April 11, 2017, 03:51:54 PM

Ya propaganda için partiden kaç para alıyorsan ben 100 lira fazlasını vereyim de sus. Yorma elini, klavyeni daha fazla...
Kurtuluş Savaşı'nda cepheden kaçan askerlerin torunu bunlar, %46'lik kesim firar etti savas esnasinda, memleket olarak soylerdim ama kirilanlar olabilir, arastirin bakin, %46'lik bir kesim.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 11, 2017, 03:52:18 PM

2nızde aktrollusunuz alalen belli..hep merak ettıgım vardır kac tl alıyorsunuz ya da kac kolı makarna kac ton kömür söler mısın ??
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 11, 2017, 08:03:06 PM

Bende oy kullanmayacaktim ama hakaretlerden  bezdim, ozellikle evet oyu verenlere hirsiz cahil satilmis koyun vb laflar, bu ulkede herkesin akrabasi komsusu var herkes hayir vermiyor kimse attigi oy yuzunden boyle hakaretlere maruz kalmak zorunda degil bende son haftaya evet oyu verecegim diyerek giriyorum.

Kusura bakma da yav he he... Ancak böyle bir cevap verilir bu mesajına.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 11, 2017, 08:34:18 PM

Bu başkanlık anayasa referandumu falan değil bu toplumun dolayısıyla ülkenin ne hale geleceğini ortaya koyacak bir seçim.
Sonuç ne çıkarsa çıksın bir çok şeyi konjonkturu değiştirecektir domino etkisi yaratacaktır.
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
April 11, 2017, 09:21:33 PM

Eskiden fakirdik ama mutluyduk,huzurluyduk, simdi hem fakiriz, hem mutsusuz, hemde psikolojik hastayiz, herkes zombi gibi etrafta dolasiyor

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
April 12, 2017, 12:45:12 AM

Bu kadar yetkiyi babama vermem!
İstanbul Hayır diyor. Wink
https://www.youtube.com/watch?v=JxOTVM9z2T4
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
April 12, 2017, 04:57:44 AM

Konuyu aklınca sizli-bizli sidik yarışına çevirmeye çalışanlar, çalışanlara piyon olanlar bir zahmet artık aklını başına alsın.
Konu sen ben değil kardeşim, konu -yaşayan bilir- demişler ya heh işte aynen öyle https://www.youtube.com/watch?v=_Aqg3b_XxdY
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
April 12, 2017, 05:18:18 AM

Kızılay meydanından geçerken CHP nin çaldığı izmir marşı dilime dolanıyor yolda söylüyorum millet garip garip bakıyor ulan ne bakıyorsun izmir marşı söylemekten daha doğal ne var sende söyle dedim en son sinirlenip birine.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
hhk1045
Hero Member

Merit: 504

View Profile
April 12, 2017, 08:58:00 AM

1.5 senedir bu ortamdayım aktroll yapmışlar beni öyle olsun bakalım. Tartışmaya gerek duymuyorum her şeyi siz bilirsiniz okumuş bilmiş herşeyi bilen kaliteli insanlarsanız sonuçta.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 12, 2017, 09:22:03 AM

Bu sefer hayır çıkması gerçekten çok yakın. Her şey mhp'nin elinde, çünkü mhp kendi içinde ikiye ayrıldı yarısı evet diyor yarısı hayır diyor. Bahçeli evet vereceğiz demiş olabilir ama öyle dünya yok. Çevremdeki 10 mhpliden 9u hayır diyor. Bu işler parti başkanına bakmaz.
Seçimlerden yola çıkarsak kaba taslak;
AKP %50 (en az %5hayır verecek)
CHP %27 (%27 hayır)
MHP %10 (%4 en az hayır verecek)
HDP %10 ( %10 hayır)
DİĞER %3 ( %1hayır)

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: