Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:09:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Sistem değişikliği için yapılan anayasal değişiklikleri destekliyor musunuz?
Evet
Hayır
Kararsız / Geçersiz Oy

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  
Author Topic: Referandum [Anket]  (Read 20927 times)
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
April 16, 2017, 05:16:47 PM

Bir buçuk milyon geçersiz oy saydırmışlar, bu geçim geçersizdir, bu ülkeyi uçuruma sürüklüyorlar, hile hurda ile seçim kazandılar.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715584183
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715584183
Reply with quote  #2

1715584183
Report to moderator
1715584183
Hero Member
*

Ignore
1715584183
Reply with quote  #2

1715584183
Report to moderator
1715584183
Hero Member
*

Ignore
1715584183
Reply with quote  #2

1715584183
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 16, 2017, 05:23:31 PM

bu secım btmez cok buyuk saibeler var mk .daha ysk dan % 70 ı acmıs mk
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 16, 2017, 05:25:39 PM

Beyler tam şerefsizliktir bu ysk daha bitti dememiş arada fark yok denecek kadar az. AKP İl başkanı düzcedekileri kutlamaya çağırdı 20.30 da. Böyle birşey olamaz sonuçları almadan kazandık havası yaratıp bitirmeye bakıyorlar seçimi

signature not found.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 16, 2017, 05:30:26 PM

Bu %50 olayını kim bulmuş bilmiyorum, ama bir ülkede böylesine bir sistem değişikliğine gidilecekse bunun en az %60 ya da %65 tarafından desteklenmeden, yani büyük çoğunluk tarafından desteklenmeden geçmemesi lazım diye düşünüyorum.
gorkem
Hero Member

View Profile
April 16, 2017, 05:57:29 PM
Last edit: April 19, 2018, 04:28:30 PM by gorkem

https://twitter.com/Kstones/status/
guzel guzel basıyorlar mk
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 16, 2017, 06:04:59 PM

Olaylar iyice karıştı arkadaş. Şimdi bir arkadaşdan haber geldi sandık başkanı kendisi daha oylar sayılmadı diyor nasıl şimdiden sayılmış gibi gösteriyorlar diyor.

Foxda hukukçu kadın mühürsüz oy pusulaları geçersiz oluyor diyor bunlar sayılmaz nasıl geçerli sayabiliyor Ysk diyor. Bu anadalu ajansı tam bir manipulasyon peşinde.

https://twitter.com/kagansr/status/853664652319969280
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
April 16, 2017, 06:34:17 PM

1 saat once oy kullandigim okulda tutanaklara bakmak icin gittim, okul kapanmis sonuclar dis kapiya asilmisti. tekirdagda yasiyorum bolge malumunuz cumhuriyetci secmen kitlesine sahip. oy kullandigim okulda toplam 1500 kusur oy kullanilmis, 18 tane gecersiz oy vardi.
gecersiz oylar ise, evet in en cok ciktigi sandiklarda (tum sandiklarda hayir %60-75 oraninda baskin) gecersiz oy sayilmis. bizim okulda bile gecersiz orani %1 civarinda. vatandas nasil oluyor da gecersiz oy kullanabiliyor anlamis degilim. muhursuz oy pusulasi var miydi yok muydu bilmiyorum fakat benim attigim pusula da zarf da muhurluydu. tutanaklarda bunla ilgili bilgi bulunmuyor.

bu arada sandik sonuclarini kontrol edebilecegim siteye erisim yok. osym sonuclari acikladigi zamanlari herkes bilir. siteye asiri bir yogunluk olmasi ilgili sayfanin yuklenmesini yavaslatir ve belli bir sure sonunda sayfa hata verir (time out error)

fakat sonuc.ysk.gov.tr adresine girmeye calistiginizda sayfa aninda error veriyor. asiri yuklenme sonucu site acilmiyor olsa 3 5 saniye yuklemeye calisir sonrasinda error verir. neler oluyor bu ulkede neden seffaf bir ortamda hicbir is yurumuyor.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 16, 2017, 06:47:42 PM

Gördüğüm en saçma seçimlerden biri oldu, devasa farkla başlayıp kıç kıça bitti.
Hile var yok bilmiyorum ama yeni sistemimiz hiç de öyle içe sinmeden geldi maalesef.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 16, 2017, 07:35:30 PM

Yazmayım diyordum ama geçen günler burada Evet'e muhteşem bir kayma var okuduğum gelen haberler bu yönde  %60 gelirse şaşırmayın dediğimde kişilik bozukluğu yaşadığımı bile iddaa edenler oldu. Oysa ben bile şaşırmıştım bu sonuçlara, %60 büyük bir rakam (Hatta ak partinin sonucu gizlediğini bilerek anketleri düşük çıkardığını okudum buraya da yazdım ) ama gerçeği görmek istemeyen hakaret diliyle hareket eden, ne desek fayda etmeyecek insanlar var bu yüzden de son hafta bende kararsızken evete döndüm demiştim. Anketler içinde en güvenilir bulduğum Adil Gür'ün bugün %60,8 Evet açıklamasından sonra Evet'in vatana millete hayırlı olmasını dilerim. Hepimiz bu vatanın buğdayından yapılmış ekmeğini yiyoruz kardeşiz evet te olsa hayırda olsa bu hakaretleri bırakma zamanı geldi de geçiyor. Bol kazançlar Bitcoinli günler dilerim.

Adil Gürün son 3 gün yaptığı anketler meşhurdur bu konuda son 3 günde yayınladığı anketlerden bakıldığında geçmiş performansı:

2014 Yerel Seçim: %43-45 Akparti
Sonuç: %43.5 Ak Parti

Cumhurbaşkanlığı : %54  Erdoğan
Sonuç: %52 Erdoğan

7 Haziran: %42 Ak parti
Sonuç : %41 Ak parti

1 Kasım: %47,8 Ak parti
Sonuç:  %49,5 Ak parti

16 Nisan Referandum: %60,8
Sonuç:

Sonuç o kadar hileye rağmen %51.4 sizin aktroll olduğunuzu başından beri söylüyorduk.Aktroll olarak sizi nitelendirmemim sebebi evet çıkıcak demeniz değil %60 üstü oy belirtmenizdir...
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
April 16, 2017, 08:05:14 PM

Evet çıkması belki de hayırlı olmuştur. Artık ayrışma o kadar yüksek boyutlarda ki eyalet sistemi gelse de yerel yönetimler güçlense, herkes kendi bölgesinde huzur içinde yaşasa. Ben ödediğim verginin Bayburtlu çomara hizmet olarak gitmesini istemiyorum. En çok vergiyi veren kesim en az haklara sahip. Böyle bir saçmalık olamaz. Umarım en kısa sürede bu işe el atarlar.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 16, 2017, 08:33:21 PM

Artık sonuçlar belli %51 ile evet oyu çıktı bakalım bundan sonrasında tam olarak neler olacak. Dademin Balkon konuşmasıda olmuştu hem bin aliyıldırım hemde cumhurbaşkanı ikiside çıkıp sanki savaş kazanmış gibi paylaştılar. Cheesy
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
April 16, 2017, 08:36:28 PM

Hile var yok bilmiyorum ama yeni sistemimiz hiç de öyle içe sinmeden geldi maalesef.

Devasa farkla falan başladığı yok. Algı yönetimi yapmak amacıyla açık ara evet oyu olan bölgelerin oyları havuzda ilk olarak açıklanmaya başlandı. Bu çok net.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya'nin HAYIR demesi bile gayet anlamlı bu seçimde.

Karadeniz'in de yobazlıkta İç Anadolu'yu geçtiğini görmemiz iyi oldu....
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
April 16, 2017, 08:46:24 PM

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya'nin HAYIR demesi bile gayet anlamlı bu seçimde.

Anlamlı olsa ne olacak artık seçim demokrasi diye bir şey yok bunu gördük bundan sonraki cb seçimi için böyle uğraşmazlar bile direk %70 yazarlar olur biter.
Zaten karşısına cıkacak lider bile koymazlar adamlar izmirin dağlarında çiçekler açar diye kampanya yönetiyor.
Ulan senin hedef kitlen hayırcılar mı? muhalefet diye bir şey yok bu memlekette.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
April 16, 2017, 08:57:19 PM

boşu boşuna seçim yapıldı herşeyi kendine uydurdu bizide boşu boşuna umutlandırdı. ysk konuşamıyor bile açıklamalarına kendini inandırmış.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 16, 2017, 09:11:30 PM

boşu boşuna seçim yapıldı herşeyi kendine uydurdu bizide boşu boşuna umutlandırdı. ysk konuşamıyor bile açıklamalarına kendini inandırmış.

Ysk'da zaten tamamen devlet adına rte adına çalışıyor yapacak bir şey o ne dediyse o oldu ama takıldığın nokta şu chp yine ysk sandıkları açarken ordaydı yinede Evet oyu öndeydi yani öylede böylede olacak bir şey. Olacağın önüne geçemeyiz 15 yıldır tek başına başbakan olup daha sonrasında cumhurbaşkanı olup şimdi başkanlık sistemini yasama,yargı,yürütme sistemlerini tek başına elinde tutucak bir adam var.

Şimdi 2019 yılına kadar beklenip artık ne derse o olacak ve daha sonrasında bin ali yıldırım yerine biri gelicek.
gorkem
Hero Member

View Profile
April 16, 2017, 09:13:08 PM

ıstanbul izmir basta olmak uzere cok buyuk protestolar var
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
April 16, 2017, 09:16:19 PM

ıstanbul izmir basta olmak uzere cok buyuk protestolar var
oo tencere tava alırım bi dal çiçek falan fırlatsınlar bari daha iyi olur.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 16, 2017, 09:19:18 PM

bir arkadaş muhalefet diye bir şey yok demiş.

ulan şöyle bir oylamanın bile olması insanlık adına, 21. yy adına utanç kaynağı.

eğitim, yargı, devlet kurumları... hepsini işgal etmişler, menfaatlerine çalışan organlar haline getirmişler.

10 milyon katılmayan seçmene yazıklar olsun.

referandumu tam doğru bilen gezici sahibi bizzat söyledi %2-3 katılım artsa hayır çıkacaktı diye.

kıçını kaldırıp gidemeyenlere yazıklar olsun.

götünüz yiyorsa E-OYLAMA yapın.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
April 16, 2017, 09:26:06 PM

Siz bu kancıkların hilesiz seçim kazanabileceğine inanıyor musunuz? Devletin bütün imkanlarını kullanarak bile bu kadarını anca yapabiliyorlar. Geçersiz oyları evet olarak gösterip mühürsüz zarfları saydılar. Muhalefetten sesini duyurabilen yok, Kılıçdaroğlu usülsüzlük oldu tarih bunu yazacak demekle yetiniyor. Yumruğunu masaya vurup bu seçim şaibelidir geçersizdir diyecek gücü yok. Selo içeride olmasa en güzel konuşmayı yapardı ama 11 milyon seçmenin genel başkanını içeri alabilecek kadar güçlüler.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 16, 2017, 09:32:13 PM

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »  All
  Print  

Jump to: