Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:33:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [VANZARE TOKENURI] WeTrust.io Strangerea de Fonduri sa Terminat  (Read 25940 times)
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
February 25, 2017, 11:10:29 AM
 #41

Pare de incredere serviciul escrow, astept  ziua de 1 Martie sa vad daca se imbulzeste lumea, si in functie de asta o sa decid daca investesc  si eu.
1714807985
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714807985

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714807985
Reply with quote  #2

1714807985
Report to moderator
1714807985
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714807985

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714807985
Reply with quote  #2

1714807985
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
February 27, 2017, 03:54:20 AM
 #42

Inca nu am inteles daca Iconomi va investi in WeTrust sau nu, din cate am observat, concluzia analistului este neutra cel putin deocamdata. Totusi ofera un oarecare grad de incredere in proiect.
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 01, 2017, 11:58:03 AM
 #43

Deci startul ico-ului sa amanat cu 24 ore, motivele tinand de infrastructura, lansarea campaniei va avea loc in data de 2 Martie, la ora 14:00 ( sper ca am calculat bine)

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
modernbuddha
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 100


Strategy & Operations at WeTrust


View Profile WWW
March 01, 2017, 11:48:17 PM
 #44

Just a friendly reminder, the WeTrust Crowdsale is starting in less than 30 minutes! Visit wetrust.io to sign up. QR Codes with deposit addresses will pop up at 12:00 AM UTC (March 2nd, 2017)! Instructions how to contribute:

https://medium.com/wetrust-blog/how-to-contribute-to-the-crowdsale-c9de5b91fc43#.ifjeycv68

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║WeTrust.io║▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BITCOINTALK THREADSLACKYOUTUBEBLOGMEDIUMTWITTERGITHUBTELEGRAM
▬▬▬▬║COLLABORATIVE SAVINGS AND INSURANCE PLATFORM, POWERED BY BLOCKCHAIN║▬▬▬▬
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 01, 2017, 11:50:49 PM
Last edit: March 02, 2017, 12:04:27 AM by ltcrstrbrt
 #45

Campania de strangere de fonduri WeTrust va incepe peste aproximativ 10 Minute, la ora 02:00 AM ( Ora Romaniei)!!

Editat: Campania ICO WeTrust a inceput !! Puteti sa participati pe platforma proiectului: https://www.wetrust.io/
usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
March 02, 2017, 12:08:47 AM
 #46

nebunie, deja sunt peste 10,000 de ethereum stransi in valoare de 250 btc, astept sa mi se confirme si mie tranzactia!!! Asta da inceput de ICO, si unii isi faceau probleme daca se va atinge tinta minima de 1000 btc  Grin Grin Grin
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 02, 2017, 12:14:25 AM
 #47

nebunie, deja sunt peste 10,000 de ethereum stransi in valoare de 250 btc, astept sa mi se confirme si mie tranzactia!!! Asta da inceput de ICO, si unii isi faceau probleme daca se va atinge tinta minima de 1000 btc  Grin Grin Grin
305 Btc  sau peste 25 de mii de ETH in mai putin de 12 minute! Sunt curios daca depaseste pragul minim  in primele 24 de ore, ( de depasit oricum il depaseste, acuma nu mai am niciun dubiu)
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 02, 2017, 12:28:10 AM
 #48

nebunie, deja sunt peste 10,000 de ethereum stransi in valoare de 250 btc, astept sa mi se confirme si mie tranzactia!!! Asta da inceput de ICO, si unii isi faceau probleme daca se va atinge tinta minima de 1000 btc  Grin Grin Grin
305 Btc  sau peste 25 de mii de ETH in mai putin de 12 minute! Sunt curios daca depaseste pragul minim  in primele 24 de ore, ( de depasit oricum il depaseste, acuma nu mai am niciun dubiu)
     Si mai spunem ca "lumea" nu are btc, sau ca lumea tine btc-ul mizand pe o crestere si mai mare, povesti, mai ales cand majoritatea ico-urilor au bonus de 30% in prima zi, toti se ingramadesc sa investeasca, probabil pentru un profit rapid. Este adevarat ca se accepta si Ether, dar si ala e pe crestere.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 02, 2017, 12:34:31 AM
 #49

Si ce ar fi daca... daca.. ar colecta 6000 BTC sa zicem in prima zi, stiu.. nu sariti pe mine insa totusi daca ating pragul maxim? Se incheie ico-ul? bonusul ? adica ma gandesc ca nu ar mai fi niciun bonus sau toata lumea ar primi bonusul de 30% nu?
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 02, 2017, 12:48:30 AM
 #50

Si ce ar fi daca... daca.. ar colecta 6000 BTC sa zicem in prima zi, stiu.. nu sariti pe mine insa totusi daca ating pragul maxim? Se incheie ico-ul? bonusul ? adica ma gandesc ca nu ar mai fi niciun bonus sau toata lumea ar primi bonusul de 30% nu?
Nu cred ca se poate ajunge la asa ceva, mai ales in 24 ore, 6000 de btc  acum cand este pe crestere, reprezinta o gramada de bani indiferent din ce unghi am privi situatia. Plus ca suma ar fi blocata pentru vreo sase saptamani si nu se stie cum evolueaza lucrurile in urmatoarea perioada. Totusi tind sa cred ca vor depasi 1000 de btc in prima zi. Am toate motivele sa cred asta.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 02, 2017, 10:18:48 PM
 #51

Important este ca au reusit sa treaca de pragul limita, pentru sprijinirea proiectului ar fi util sa se stranga  o suma cat mai apropiata de pragul maxim. Totusi  avand in vedere ca este doar prima zi (finalul primei zile), si deja s-au colectat peste 1160 BTC, lucrurile decurg intr-o directie cat se poate de optimista.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 02, 2017, 10:53:20 PM
 #52

ma uit pe formularul de la Campania de semnaturi si desi apare ca ultima actualizare data de 2 Martie, pe saptamana curenta nu sa actualizat nimic, oare doar la mine apare asa?
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 02, 2017, 11:14:13 PM
 #53

ma uit pe formularul de la Campania de semnaturi si desi apare ca ultima actualizare data de 2 Martie, pe saptamana curenta nu sa actualizat nimic, oare doar la mine apare asa?
Actualizarile formularului vor fi facute in aceasta noapte, stake-urile aferente saptamanii a 4-a (02/23-03/01) urmeaza sa fie contorizate in dreptul fiecarui participant, asta daca a intrunit conditiile necesare.
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 02, 2017, 11:52:37 PM
 #54

    Structura bonificatiilor este destul de bine gandita, practic cine nu a apucat sa cumpere cu bonus de 30% o poate face cu bonus de 25% ceea ce nu este rau deloc, plus ca bonusul de 25% este valabil pentru o saptamana. In felul acesta  fluxul de investitori va fi oarecum constant, zic asta in sensul ca la alte proiecte bonusul cunoastea o trecere brusca de la un nivel la altul si practic  numarul de investitori scadea considerabil, exceptia facand ultimele zile din campaniile ICO.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
March 03, 2017, 12:10:20 AM
 #55

Am o intrebare, in anunt scrie ca pragul minim este de 1500 btc si cel maxim de 12k btc iar aici citesc ca pragul minim este de 1000 btc si ala maxim de 6k. Sa modificat ceva sau am inteles eu aiurea?
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 03, 2017, 06:10:40 AM
 #56

Am o intrebare, in anunt scrie ca pragul minim este de 1500 btc si cel maxim de 12k btc iar aici citesc ca pragul minim este de 1000 btc si ala maxim de 6k. Sa modificat ceva sau am inteles eu aiurea?
Termenii s-au modificat acum cateva zile, desi am postat modificarile, pe pagina principala nu am modificat conditiile. Voi corecta acest lucru imediat.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 07, 2017, 01:27:25 PM
 #57

Oare se platesc  si dividente  celor care detin tokenuri TRST? am citit undeva ca  se platesc dar sper sa nu fac o confuzie cu alt proiect. Am cumparat cateva in prima zi si deja  incep sa imi fac calcule  Cheesy
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 07, 2017, 02:20:46 PM
 #58

Oare se platesc  si dividente  celor care detin tokenuri TRST? am citit undeva ca  se platesc dar sper sa nu fac o confuzie cu alt proiect. Am cumparat cateva in prima zi si deja  incep sa imi fac calcule  Cheesy
    Asa stiu si eu, ca vom primi si dividente, ma rog, cei care au tokenuri, cel putin asa scrie in whitepaper, vom vedea  dupa terminarea ico-ului  cum stau lucrurile, pana atunci mai avem de asteptat.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 07, 2017, 10:43:39 PM
 #59

Oare se platesc  si dividente  celor care detin tokenuri TRST? am citit undeva ca  se platesc dar sper sa nu fac o confuzie cu alt proiect. Am cumparat cateva in prima zi si deja  incep sa imi fac calcule  Cheesy
    Asa stiu si eu, ca vom primi si dividente, ma rog, cei care au tokenuri, cel putin asa scrie in whitepaper, vom vedea  dupa terminarea ico-ului  cum stau lucrurile, pana atunci mai avem de asteptat.
Si de asteptat si de trecut prin unele decizii destul de importante pentru tohnologia blockchain, cum ar fi decizia SEC din 11 Martie. Sunt pregatit sa zicem, stau "pe faza" sa vad in cedirectie o va lua BTC-ul.. azi a fost doar un test si o scadere de 60$..
usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
March 08, 2017, 09:30:47 AM
 #60

Oare se platesc  si dividente  celor care detin tokenuri TRST? am citit undeva ca  se platesc dar sper sa nu fac o confuzie cu alt proiect. Am cumparat cateva in prima zi si deja  incep sa imi fac calcule  Cheesy
    Asa stiu si eu, ca vom primi si dividente, ma rog, cei care au tokenuri, cel putin asa scrie in whitepaper, vom vedea  dupa terminarea ico-ului  cum stau lucrurile, pana atunci mai avem de asteptat.
Si de asteptat si de trecut prin unele decizii destul de importante pentru tohnologia blockchain, cum ar fi decizia SEC din 11 Martie. Sunt pregatit sa zicem, stau "pe faza" sa vad in cedirectie o va lua BTC-ul.. azi a fost doar un test si o scadere de 60$..
azi a mai pierdut vreo 20$ si probabil va mai pierde pana pe 11. Sunt intr-o dilema, sa mai cumpar sau nu, plus ca nu stiu  la cat poate ajunge btc-ul daca ETF-ul este rspins, pe de alta parte daca este aprobat, nu stiu care va fi raportul dintre btc si altcoins, adica daca monedele alternative vor urma btc-ul sau vor scadea si mai mult. Asa ca astept si tot verific. Incerc sa imi dau seama  si ce impact va avea o eventuala decizie nefavorabila, asupra proiectului WeTrust. Destul de greu.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!