Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:37:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [VANZARE TOKENURI] WeTrust.io Strangerea de Fonduri sa Terminat  (Read 25940 times)
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
April 06, 2017, 05:05:30 PM
 #121

  Incetisor apar si FUD-sterii pe thread-ul principal al WeTrust asa cum sa intamplat si in cazul altor proiecte. Niciodata nu am inteles logica din spatele unor actiuni de discreditare a unui proiect, bine poate vreun interes financiar ascuns sau pur si simplu prea mult timp liber, timp de care se "bucura" unele persoane care nu au "prea multe tigle pe casa"
Oricum, lucrurile merg inainte indiferent de incercarile unora de a baga strambe.

era de asteptat, proiectele care se bucura de succes sunt  aproape mereu tinta celor care fac fud, sau cum s-o spune, si uneori  sunt foarte periculosi mai ales pentru trader, eu sunt patit, cand din cauza fud-ului a trebuit sa vand pe pierdere ca sa limitez  pierderile pe care le aveam.
si inainte existau asemenea personaje insa in ultima vreme sunt foarte organizati, nu stiu pe la ce scoli au invatat astfel de tactici, defapt, stiu dar nu-I dau numele respectivului ( incepe cu S)
1715125071
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715125071

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125071
Reply with quote  #2

1715125071
Report to moderator
1715125071
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715125071

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125071
Reply with quote  #2

1715125071
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715125071
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715125071

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125071
Reply with quote  #2

1715125071
Report to moderator
1715125071
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715125071

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125071
Reply with quote  #2

1715125071
Report to moderator
1715125071
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715125071

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125071
Reply with quote  #2

1715125071
Report to moderator
modernbuddha
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 100


Strategy & Operations at WeTrust


View Profile WWW
April 06, 2017, 06:17:14 PM
 #122

Local translators please help us out and translate our press release to your local language.




Mikko Ohtamaa is the CTO of TokenMarket, an exchange and research platform for tokens of decentralized technology projects. He serves as an advisor for FirstBlood, was formerly CTO of LocalBitcoins. His current project, TokenMarket, was created out of the belief that decentralized technology provides great opportunities, but those good opportunities can be difficult to find. TokenMarket streamlines the process of buying, exchanging, and researching tokens, creating a more strategic and unified place to enter this developing space, all through a secure and familiar interface.

Curious what Mikko has to say? Check out his interview here!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║WeTrust.io║▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BITCOINTALK THREADSLACKYOUTUBEBLOGMEDIUMTWITTERGITHUBTELEGRAM
▬▬▬▬║COLLABORATIVE SAVINGS AND INSURANCE PLATFORM, POWERED BY BLOCKCHAIN║▬▬▬▬
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
April 06, 2017, 07:31:36 PM
 #123

  Incetisor apar si FUD-sterii pe thread-ul principal al WeTrust asa cum sa intamplat si in cazul altor proiecte. Niciodata nu am inteles logica din spatele unor actiuni de discreditare a unui proiect, bine poate vreun interes financiar ascuns sau pur si simplu prea mult timp liber, timp de care se "bucura" unele persoane care nu au "prea multe tigle pe casa"
Oricum, lucrurile merg inainte indiferent de incercarile unora de a baga strambe.

La ce va referiti cand spuneti de fud? sau de la ce vine termenul asta? l-am citit si in acel "trollbox" de pe exchangeul Poloniex. Are legatura cu tranzactionarea?
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 06, 2017, 09:12:09 PM
 #124





Mikko Ohtamaa este CTO al TokenMarket, un exchange si platforma de cercetare pentru tokenuri ale proiectelor  tehnologiei descentralizate. El serveste ca, consilier pentru  FirstBlood, in trecut fost CTO al LocalBitcoins. Proiectul sau curent, TokenMarket, a fost creat din convingerea ca tehnologia descentralizata ofera oportunitati mari dar aceste oportunitati sunt greu de gasit.TokenMarket simplifica procesul de schimb, cumparare si cercetare a tokenurilor creand un loc mult mai strategic si mai unificat pentru a accesa acest spatiu in curs de dezvoltare, toate acestea printr-o interfata sigura si familiara.

Sunteti curiosi ce are de spus Mikko ? Verificati interviul sau aici!
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 06, 2017, 09:21:16 PM
 #125

  Incetisor apar si FUD-sterii pe thread-ul principal al WeTrust asa cum sa intamplat si in cazul altor proiecte. Niciodata nu am inteles logica din spatele unor actiuni de discreditare a unui proiect, bine poate vreun interes financiar ascuns sau pur si simplu prea mult timp liber, timp de care se "bucura" unele persoane care nu au "prea multe tigle pe casa"
Oricum, lucrurile merg inainte indiferent de incercarile unora de a baga strambe.

La ce va referiti cand spuneti de fud? sau de la ce vine termenul asta? l-am citit si in acel "trollbox" de pe exchangeul Poloniex. Are legatura cu tranzactionarea?
Uite aici mai multe detalii despre F.U.D https://ro.wikipedia.org/wiki/FUD
Da se poate spune ca are legatura si cu tranzactionarea, mai ales cand se doreste scaderea pretului ( pentru ca cei care folosesc aceasta tactica sa cumpere cu un pret mai mic)

modernbuddha
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 100


Strategy & Operations at WeTrust


View Profile WWW
April 06, 2017, 09:38:58 PM
 #126

Local Translators - Please help us translate our message to your native language.


WeTrust’s crowdsale is ending and in less than 7 days.

In the meantime, we request that you enter the receiving address to which your Trustcoin will be sent, as soon as possible. We also recommend enabling Two-Factor Authentication (2FA). Learn more about adding your receiving address and 2FA in our blog post.

Bounty participants, please see special instructions at the bottom of this message.

Here is WeTrust’s plan for Trustcoin distribution:

 - Collect participants’ Ethereum addresses starting today.
 - Once the crowdsale ends, give participants another 48 to 72 hours to enter the receiving addresses and make sure their final TRST amounts, displayed on the dashboard, are correct.
 - Fix any issues raised, and run a few more tests and validations, to make sure the TRST amounts are correct and that the distribution process will execute as planned.
 - Freeze any changes of the receiving addresses for the last 12 hours or so before the first distribution takes place (to prevent malicious activity).
 - Deploy the TRST token contract (the source code of which you can see here) and transfer TRST to all participants that have entered their email address and provided their receiving address.
 - Publicly announce the final mainnet contract address.
 - Receive a final confirmation from escrows before the crowdsale funds are released to WeTrust.
 - Continue to follow up with crowdsale participants who did not provide a receiving address in time for the first distribution.
 - Work really hard on improving financial inclusion!

To get updates on this plan, please follow us at our Slack channel.

If you don’t manage to enter your receiving address before our initial distribution process begins, don’t worry. We’ll be performing a few rounds of mainnet distributions in the next few weeks to make sure that as many people as possible get their Trustcoins.


Instructions for bounty participants
Please register at https://www.wetrust.io/tlc/crowdsale using the same email you provided when registering for the bounty campaign, and provide your receiving address.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║WeTrust.io║▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BITCOINTALK THREADSLACKYOUTUBEBLOGMEDIUMTWITTERGITHUBTELEGRAM
▬▬▬▬║COLLABORATIVE SAVINGS AND INSURANCE PLATFORM, POWERED BY BLOCKCHAIN║▬▬▬▬
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 07, 2017, 12:05:21 AM
 #127


Strangerea de fonduri WeTrust se termina in mai putin de 7 zile.

Intre timp, va rugam sa introduceti adresa dv-stra de primire la care vor fi trimise tokenurile TRST, cat mai curand posibil. De asemenea va recomandam sa activati  Al Doilea Factor de Autentificare (2FA). Aflati mai multe despre adaugarea adresei de primire  si setarea 2FA in postarea noastra de blog.

Participantii la recompense, va rugam sa vedeti instructiunile speciale la sfarsitul acestui mesaj.

Aici este  planul de distributie WeTrust :

 - Colectarea adreselor Ethereum ale participantilor incepe astazi.
 - Dupa ce se termina strangerea de fonduri, acordam participantilor alte 48, 72 de ore pentru a seta adresa lor de primire si pentru fi sigur ca, cantitatea lor finala de TRST, este afisata corect in dashboard.
 - Rezolvarea oricaror probleme aparute, si rularea a catorva teste si validari, pentru a ne asigura ca, cantitatea de TRST este corecta si ca procesul de distributie se executa conform planului.
 - Blocarea oricarei modificari ale adresei de primire in ultimele 12 ore, sau inainte de prima distributie (pentru a preveni activitatile rau intentionate).
 - Lansarea contractului TRST  (codul sursa pe care puteti sa il vedeti aici) si transferul tokenurilor catre toti participantii care au introdus o adresa de email si o adresa de primire
 - Anuntarea publica a adresei de contract finala, mainnet
 - Primirea confirmarii finale de la escrow inainte ca fondurile ICO sa fie eliberate catre WeTrust
 - Continuarea urmaririi participantilor la strangerea de fonduri care nu au furnizat o adresa de primire la timp pentru prima distribuire.
 - Muncind din greu pentru imbunatatirea incluziunii financiare!
Pentru a primi actualizari despre acest plan, va rugam urmariti-ne pe canalul de Slack.

Daca nu reusiti sa introduceti adresa dv-stra de primire inainte de inceperea procesului nostru de distributie initiala, nu va panicati. Vom efectua cateva runde de distributii pe mainnet in urmatoarele saptamani pentru a ne asigura ca, cat mai multi oameni isi primesc tokenurile lor TRST.


Instructiuni pentru participantii la recompense
Va rugam inregistrati-va la https://www.wetrust.io/tlc/crowdsale folosind acelasi email pe care l-ati  furnizat cand v-ati inregistrat in campania de recompense si furnizati o adresa de primire.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
April 07, 2017, 12:29:53 AM
 #128

In sfarsit avem detalii despre procesul de distribuire, s-au miscat mai repede decat ma asteptam si chestia foarte faina este aceea ca  vom primi tokenurile la numai cateva zile dupa terminarea ico-ului  Grin Felicitari WeTrust!
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
April 07, 2017, 03:51:28 AM
 #129

Pot folosi orice portofel de Ethereum? ca am vazut ca sunt mai multe, care este cel mai bun?
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
April 07, 2017, 05:43:11 AM
 #130

Pot folosi orice portofel de Ethereum? ca am vazut ca sunt mai multe, care este cel mai bun?
Poti folosi linistit orice wallet Eth la care ai cheia privata ( asta  inseamna ca ai acces complet la acel wallet/adresa) Eu te sfatuiesc sa mergi pe walletul web https://www.myetherwallet.com , si salveaza intr-un loc sigur (sau in mai multe) datele de autentificare ( parola cheie privata etc). Este simplu si usor de utilizat, dar poti folosi si Mist, Parity etc.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
Emerge
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 854
Merit: 1000



View Profile
April 07, 2017, 06:57:40 AM
 #131

Cat este pretul actual pe token?
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
April 07, 2017, 07:19:29 AM
 #132

Cat este pretul actual pe token?
Aproximativ 2,215.5 Btc colectati  deci :

2215.5/85.000.000=0.00002606 BTC

Si mai sunt cam 5 zile din ICO

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
April 07, 2017, 03:33:15 PM
 #133

Cat este pretul actual pe token?
Aproximativ 2,215.5 Btc colectati  deci :

2215.5/85.000.000=0.00002606 BTC

Si mai sunt cam 5 zile din ICO
85 mil reprezinta toata cantitatea de moneda sau doar cantitatea pe care au puso ei la vanzare?
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
April 07, 2017, 04:55:29 PM
 #134

Cat este pretul actual pe token?
Aproximativ 2,215.5 Btc colectati  deci :

2215.5/85.000.000=0.00002606 BTC

Si mai sunt cam 5 zile din ICO
85 mil reprezinta toata cantitatea de moneda sau doar cantitatea pe care au puso ei la vanzare?
Rectific, asa se intampla cand nu citesc cu atentie:
Din OP reiese asa :

"80 Milioane Trustcoin vor fi vandute catre participanti
10 Milioane Trustcoin vor fi pastrate pentru finantarea echipei
8 Milioane Trustcoin vor fi utilizate pentru cheltuieli viitoare, marketing, si membri suplimentari ai echipei
2 Milioane Trustcoin vor fi folositi pentru recompense"

Deci este vorba de 80 milioane TRST => 2222.9 Btc/80.000.000= 0.00002778 Btc pe fiecare token TRST ( pretul curent)

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 07, 2017, 09:12:28 PM
 #135

Au mai ramas 5 zile din Strangerea de Fonduri WeTrust!

Nu uitati sa introduceti adresa Ethereum la contul dv-stra de pe platforma https://www.wetrust.io
De asemenea setati Al doilea Factor de Autendificare (2FA/Autentificare in doi pasi)

In cazul in care nu aveti un cont, inregistrati unul si aplicati pasii de mai sus.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
April 07, 2017, 11:17:54 PM
 #136

Au mai ramas 5 zile din Strangerea de Fonduri WeTrust!

Nu uitati sa introduceti adresa Ethereum la contul dv-stra de pe platforma https://www.wetrust.io
De asemenea setati Al doilea Factor de Autendificare (2FA/Autentificare in doi pasi)

In cazul in care nu aveti un cont, inregistrati unul si aplicati pasii de mai sus.
Daca la ico am participat cu o adresa de mail iar la campania  de recompense cu alta, este vreo problema? practic am doua conturi, unu de ico prin care am cumparat TRST si altul pentru recompense.  Huh
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 07, 2017, 11:46:08 PM
 #137

Au mai ramas 5 zile din Strangerea de Fonduri WeTrust!

Nu uitati sa introduceti adresa Ethereum la contul dv-stra de pe platforma https://www.wetrust.io
De asemenea setati Al doilea Factor de Autendificare (2FA/Autentificare in doi pasi)

In cazul in care nu aveti un cont, inregistrati unul si aplicati pasii de mai sus.
Daca la ico am participat cu o adresa de mail iar la campania  de recompense cu alta, este vreo problema? practic am doua conturi, unu de ico prin care am cumparat TRST si altul pentru recompense.  Huh
Nu ar trebui sa fie nicio problema in situatia relatata de tine. Eventual trimite-i un PM dezvoltatorului pentru mai multe lamuriri.
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
April 08, 2017, 02:00:44 AM
 #138

Recompensele sunt distribuite odata cu tokenurile investitorilor sau dupa ce se termina distributia catre investitori? vreo idee despre asta?

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 08, 2017, 03:48:52 AM
 #139

Recompensele sunt distribuite odata cu tokenurile investitorilor sau dupa ce se termina distributia catre investitori? vreo idee despre asta?
   din ce vad eu nu se precizeaza exact asa ca cel mai probabil vor fi ditribuite la gramada, investitii, recompense, etc. totusi o intrebare pe forumul in engleza nu strica desi tare mi-i ca este asa cum banuiesc, si cred ca in mai multe runde, posibil din cauza celor care nu isi seteaza la timp adresa de Eth.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 08, 2017, 11:49:43 PM
 #140

Recompensele sunt distribuite odata cu tokenurile investitorilor sau dupa ce se termina distributia catre investitori? vreo idee despre asta?
   din ce vad eu nu se precizeaza exact asa ca cel mai probabil vor fi ditribuite la gramada, investitii, recompense, etc. totusi o intrebare pe forumul in engleza nu strica desi tare mi-i ca este asa cum banuiesc, si cred ca in mai multe runde, posibil din cauza celor care nu isi seteaza la timp adresa de Eth.
Nu se va tine cont de tokenuri din recompense  sau tokenuri achizitionate, distibuirea se va face la un loc, si pe de alta parte chiar sa se doreasca o separare nu prea s-ar putea pentru ca majoritatea celor care au achizitionat au participat si in campaniile pentru recompense.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!