Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:10:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Patlayan Fonlar & Fon Mağdurları Toplanma Alanı (Rezerve Konu)  (Read 9507 times)
leonar76
Hero Member

Activity: 678
Merit: 501

View Profile
February 16, 2017, 07:36:25 PM

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.
1714133446
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133446
Reply with quote  #2

1714133446
Report to moderator
1714133446
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133446
Reply with quote  #2

1714133446
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 16, 2017, 07:45:04 PM
Last edit: February 16, 2017, 08:48:52 PM by goraset

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.

net bir soru, istediğin sürenin sonunda , fonuna katılan insanların paralarını ödemeyi garanti ediyormusun.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 16, 2017, 07:46:26 PM

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.

Fona yatırım yapan arkadaşlara kesin birşey söylemiyorsunuz Leonar76 Hocam. 60 gün süre istediniz ama 60 gün sonunda fona yatırım yapan arkadaşlara ödeme yapıp yapmayacağınızı belirtmiyorsunuz. (Bu konunun belirtilmesi gerekiyor)

Önceden attığınız forum mesajlarında oynama yaparak ana para koruması olmadığını belirttim diyorsunuz ama yazmış olduğunuz mesajlarda böyle bir ibare kesinlikle yoktu.

İnsanlar sizinle uzlaşma yapalım diyor ama kesin bir cevap vermiyorsunuz. Size yatırım yapan arkadaşların listesini paylaşıp 60 gün süre isteyip daha sonrada ödemelerini yapacağınızı belirtebilirsiniz.
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
February 16, 2017, 08:46:38 PM

Şimdi öncelikle boş muhabbeti bırakalım derim ben.

Siz mesajlarınızı değiştirip "ana para koruması yoktur" yaptığınız andan itibaren bütün inanılırlığınızı güvenilirliğinizi kaybettiniz. Niyetiniz iyi değil, bunu görebilmek için alim olmaya gerek yok. Niyetiniz 60 gün bekletip insanların içini soğutmak. 60 gün sonra da dalağım şişti, böbreğim darlandı deyip savsaklamaya devam edeceksiniz.

Konunun ilk mesajında hiçbir şeyi açıklamadınız. Sadece bir şeyler anlattınız. Ortada tek bir kanıt yok. 20 btc'yi kaybettim çünkü gıda zehirlenmesi yaşadım dediniz. Çıkarılabilecek tek mesaj budur. Benim size tavsiyem yol yakınken bu işe net bir çözüm üretmek. Aksi takdirde sizi oldukça zor bir hukuki süreç bekliyor.

Tehdit mesajı atacak kadar kafasız adam varsa da atmasın. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bu iş mutlaka bir çözüme kavuşturulacak. Öyle ya da böyle...
leonar76
Hero Member

View Profile
February 16, 2017, 08:56:35 PM

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.

Siz mesajlarınızı değiştirip "ana para koruması yoktur" yaptığınız andan itibaren bütün inanılırlığınızı güvenilirliğinizi kaybettiniz. Niyetiniz iyi değil, bunu görebilmek için alim olmaya gerek yok. Niyetiniz 60 gün bekletip insanların içini soğutmak. 60 gün sonra da dalağım şişti, böbreğim darlandı deyip savsaklamaya devam edeceksiniz.

Konunun ilk mesajında hiçbir şeyi açıklamadınız. Sadece bir şeyler anlattınız. Ortada tek bir kanıt yok. 20 btc'yi kaybettim çünkü gıda zehirlenmesi yaşadım dediniz. Çıkarılabilecek tek mesaj budur. Benim size tavsiyem yol yakınken bu işe net bir çözüm üretmek. Aksi takdirde sizi oldukça zor bir hukuki süreç bekliyor.

Tehdit mesajı atacak kadar kafasız adam varsa da atmasın. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bu iş mutlaka bir çözüme kavuşturulacak. Öyle ya da böyle...

cevabın için öncelikle tesekkur ederim, nefes aldrmadıpınız içinde tesekkur ederim, ben burada 4 aydır herkese gununde ödeme yaptım, evet basıma böyle bir olay geldi, artı fonlarımda anapara koruması yoktur, sadece soran arkadaşlar için editlenmiştir, cachedeki forum başlıklarındanda bakabilirsiniz, buna ragmen pozisyonlarımının toparlanması için bu süreyi istedim, ve topladıktan sonrada uzlasıcağız, agır hukuk savası istiyorsanız açabilirsiniz, en az 1 sene sürer , ve lehime sonuclanır, bunun dısında kişisel haklarıma bazı arkadaslar tecavüz ediyor , devamında manevi azminat davaları açıcam, sonucta bende uzlaşma tarafındayım,  bi cenaze varsa kaldırırız,, medeni bir şekilde. suan sureye ihtiyacığım var daha yapılan listeyi bile kontrol edemedim.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
February 16, 2017, 09:05:42 PM

cevabın için öncelikle tesekkur ederim, nefes aldrmadıpınız içinde tesekkur ederim, ben burada 4 aydır herkese gununde ödeme yaptım, evet basıma böyle bir olay geldi, artı fonlarımda anapara koruması yoktur, sadece soran arkadaşlar için editlenmiştir, cachedeki forum başlıklarındanda bakabilirsiniz, buna ragmen pozisyonlarımının toparlanması için bu süreyi istedim, ve topladıktan sonrada uzlasıcağız, agır hukuk savası istiyorsanız açabilirsiniz, en az 1 sene sürer , ve lehime sonuclanır, bunun dısında kişisel haklarıma bazı arkadaslar tecavüz ediyor , devamında manevi azminat davaları açıcam, sonucta bende uzlaşma tarafındayım,  bi cenaze varsa kaldırırız,, medeni bir şekilde. suan sureye ihtiyacığım var daha yapılan listeyi bile kontrol edemedim.

Leonar hocam, şu mesajı yazmak çok zor değildi başında.

Oluşan panik tamamen yuvarlak net olmayan mesajlarınızdan kaynaklanmaktaydı.

Burda iyi kötü sizinle bir sürece girdik,herkes medeni insanlar,uzlaşmacı bir tutumla bu sorunun üstesinden gelinir elbette.

Geç oldu ama bu mesaj için teşekkür ediyorum şahsım adıma.

saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
February 16, 2017, 09:10:12 PM

yani sabahtan beri gönderdiğiniz en mantıklı yazı tabi. bu arada levent arar hocam siz fonlarınızda ne kadar ana para koruması olmadigini iddia etseniz de vardı hocam bu.kimse ana para koruması olmayan bir fona emegini alın terini basmaz diye düşünüyorum bunu sizde az cok tahmin ediyosunuzdur. o yüzden birincisi bu olayı reddetmekten bence kacının.çünkü bunda ısrar edeceksiniz diğer dediginiz güvenilirliği kalmiyor.yani belli bir süre istedim diyosunuz ya işte onun bu sefer olay hakikaten olayı soğutmaya giriyor ama bu olay soğumaz insanların irili ufakli pek cok yatırımı mevcut. bu arada dediginiz gibi ortada gerçekten bir  " cenaze " var. ve bu cenaza bu şekilde durmaz. insanı rahatsız eder yani.sizin de dediginiz gibi hep birlikte bu süreci ortada bir magdur bırakmadan halledelim. airport tv den beri takip ediyorum sizi orada da cok güzel konusuyordunuz burada da gayet güzel konusuyosunuz. yarın için müsaitseniz eğer yüzyüze görüşmek isterim. nedir ne değildir ne yapicaz ne edicez diye yani.bizde rahatlariz arkadaşlar da rahatlar hem siz de rahatlarsanız insanlar en azindan darboğaz etmez sizi.
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
February 16, 2017, 09:12:12 PM

Bana alttaki mesajdaki "değiştirdiğiniz" "zarar eden aydaki yüzdeyi kendi fonumuzdan süspanse edeceğiz" ifadesinin manasını açıklayın. Ben Türkçe öğretmeniyim. İşim anlamlarla. Ve ben buradan ortaya çıkan zararı kendi birikiminizden karşılayacağınız anlamını çıkartıyorum. Yanlışsam düzeltin.

Dava sürecine gelince 1 sene de sürebilir 3 sene de. Onlarca insanın müdahil olacağı bir dava lehimize de sonuçlanabilir aleyhimize de bilemem. Hukuki danışmanlık alacağım bu konuda. Ama şunu bilmenizi istiyorum "mahkemeye gitse 1 sene sürer zaten ben kazanırım, uslu uslu bekleyin" gibi temeli boş laflar beni ve bu konuya müdahil olacak pek çok insanı sindirmeye yetmeyecek.

Ayrıca günlerdir özel mesajlara, forumdaki konuya tek kelime etmeyip Huzurkan'ın "bu arkadaşın anonimliği kalmamıştır" içerikli mesajından çok kısa süre sonra aniden ortaya çıkmaya karar veren siz, fakat huzur vermeyen biziz öyle mi? Üste çıkma konusunda epey meziyetlisiniz.

Son olarak sorduğum ve pek çok insanın da cevabını merak ettiği sorulara cevap vermeyi düşünüyor musunuz? Merak ediyorum.

leonar76
Hero Member

View Profile
February 16, 2017, 09:20:08 PM

buarada Emre Ünsal arkadasşın facebooktaki herkese mesaj atmasını avukata bildirdim, herhangi bir devamlılıgında kendisine dava açıcağım, kusura bakmayın benimde hukukçularım var, burayı gitmesini isterseniz sonuna kadar arkasındayım, bunun dışında süreye ihtiyacım oldugunu soyledım, suan birkaç gun kontrolleri yapıcam sonrada , yatırım yapan arkadaşlarla gorusecegim. tesekkurler.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
February 16, 2017, 09:24:06 PM

Afedersiniz ama neyi bildireceksiniz? Attığım mesaj tam olarak şu,
"Merhabalar, zannediyorum ki Levent Onur Arar Bey ortak arkadaşımız. Kendisine ulaşamıyorum bir süredir, irtibat numarası varsa iletebilir misiniz? teşekkürler iyi günler"
Bunun nesi taciz, tehdit vs içeriyor söyleyebilir misiniz? Komik olmayın lütfen, kimse çocuk değil ve bu şekilde kimseyi de yıldıramazsınız.

Kimse de konunun hukuki düzleme taşınmasını istemiyor, herkes huzur içerisinde bir an önce konunun çözülmesini istiyor, istiyoruz.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 16, 2017, 10:15:23 PM

cevabın için öncelikle tesekkur ederim, nefes aldrmadıpınız içinde tesekkur ederim, ben burada 4 aydır herkese gununde ödeme yaptım, evet basıma böyle bir olay geldi, artı fonlarımda anapara koruması yoktur, sadece soran arkadaşlar için editlenmiştir, cachedeki forum başlıklarındanda bakabilirsiniz, buna ragmen pozisyonlarımının toparlanması için bu süreyi istedim, ve topladıktan sonrada uzlasıcağız, agır hukuk savası istiyorsanız açabilirsiniz, en az 1 sene sürer , ve lehime sonuclanır, bunun dısında kişisel haklarıma bazı arkadaslar tecavüz ediyor , devamında manevi azminat davaları açıcam, sonucta bende uzlaşma tarafındayım,  bi cenaze varsa kaldırırız,, medeni bir şekilde. suan sureye ihtiyacığım var daha yapılan listeyi bile kontrol edemedim.
daha önceki postlarında 15 günde 6BTC, 1 günde 1BTC profit yapan adama koymaz bence 20BTC toparlamak. ama kaç gün alır bu bilemem. eğer Allah korkusu varsa zaten toparlar en azından ana paraları geri öder. kaçacağı olsaydı geri döneceğini sanmıyorum. uzlaşma yoluna gideceğini belli etmiş daha ne demesini istiyorsunuz ben onu anlamadım. karışmayayım susayım diyorum ama linç ediyorsunuz. tamam tüm kimlik bilgileri elimizdeymiş. kim olduğu biliniyormuş. ne yapacaksınız gidip adamı dövecek misiniz? bir - iki gün bırakın bi kendine gelsin. sonra gider konuşuruz. madem yeri yurdu belli bir buluşma ayarlanır.

leonar hocama da şöyle bir tavsiyem var. şu kritik dakikalarda forumda biraz daha aktif olup tüm yaptığı hareketleri biraz daha şeffaf sunması.

olayın 2 yönlü sonuçlanma ihtimaline karşı yorum yapın. bu dünyanın bir de öteki tarafı var. hak yerseniz, kalp kırarsanız hesabını soracak olan var.

herkesi sükunete davet ediyorum. geri dönmüş olup muhattap alıyor olması bile bir şeydir. destek olacağımız toparlanmasına yardımcı olacağımız yerde kavgaya tutuşuyoruz. kavganın kimseye faydası yok. bu arada leonar'ın attığı mesajları mümkün olduğunca quote yapın. tekrar edit yapacağını düşünmüyorum ama kimse zan altında kalmasın bir daha ki sefere.

leonar hocam tekrar geçmiş olsun. lütfen bizi güncel tut.

For rent...
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 16, 2017, 10:19:12 PM

abi gözünüzü seveyim şu tanrı korkusun muhabbetlerini geçin, görünce içim bayılıyor.

ayrıca dediğim gibi leonar, kaybettiğin miktarların ss'ini paylaşırsan daha sağlıklı olur. beklemek ve uzlaşmak yatırımcılar için daha kolay olur.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
February 16, 2017, 10:36:51 PM

abi gözünüzü seveyim şu tanrı korkusun muhabbetlerini geçin, görünce içim bayılıyor.

ayrıca dediğim gibi leonar, kaybettiğin miktarların ss'ini paylaşırsan daha sağlıklı olur. beklemek ve uzlaşmak yatırımcılar için daha kolay olur.
Zaten asıl tartışma oluşmasının sebebide bu hocam. Leonar hocam güzel bir geçmişimiz var, okadar ödeme alındı okadar kara geçildi direk sıfıra indirgemek kesinlikle iyi bir tavır değil. Fakat şuda var parasını kaybeden bir topluluk var ve illaki kendini tutamayıp sinirlenmiş bir kesim var heleki leonar76' ın online olduğu halde pm lere dönüş yapmaması hatta yazılarını editlenmesi bunu tetikleyen cinsden hareketlerdi. Birilerinin sinirlenmesi çok normal. Bende Fon 16 ya yaklaşık 0.2 btc yatırmış birisiyim, soğuk kanlılığın korunmasını tüm yatırımcılardan rica ediyorum ve tabiki leonar76 hocamdanda buna karışılık NET ve Temiz bir açıklama bekliyoruz. Fonlar battıysa kanıtları sunulur durum değerlendirmesi yapılır ve belli bir vade de uzlaşılır. Konuya tek taraflı bakmamak gerekiyor.

Leonar76 hocam sizinde dediğiniz gibi listeleri hazırlayın bir konu altında toparlanıp durumu değerlendirip bir sonuca varalım.
Akboi
Hero Member

Activity: 686

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
February 16, 2017, 11:07:17 PM

Ne kadar iyi niyetli ne kadar optimist ne kadar saf bir yatırımcı kitlesi var burada. Gözlerim yaşardı. Smiley

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
February 16, 2017, 11:17:42 PM

Ne kadar iyi niyetli ne kadar optimist ne kadar saf bir yatırımcı kitlesi var burada. Gözlerim yaşardı. Smiley
Konuya haldır huldur girersek olmaz hocam bilincli olup herkesin olumlu sonuç alması dileğindeyim. Eğer iyi niyetlerin karşılığı verilmezse ozaman giriş şekli kesinlikle değişicektir hocam oda ayrı bir konu.
Akboi
Hero Member

Activity: 686

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
February 16, 2017, 11:18:22 PM

Ne diyelim umarım iyi niyetinizin karşılığını görürsünüz.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
goraset
Legendary
*

View Profile
February 17, 2017, 12:27:04 AM

leonarın her postunda, insanlaeı mahkeme ile tehtit erütmesine anlam veremiyorum,
onlarca şüpheli hareketi yapan kendisi, ama mahkeme ile tehtit edilen biz yatırımcılar. şu forumda kendisine bir tane hakaret içeren mesaj yok.
şahsen ben akışına bırakmıştım. hepi topu 0.2 btc yatırım . benim için cüzi bir rakam deyip soğuk su içmiştim.
ama leonar tavrını değiştirmezse ciddi anlamda dava açmayı değerlendireceğim.
Bu arada kardeşim avukat , benim için, bir vekalete bakar iş
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
February 17, 2017, 01:23:28 AM

leonarın her postunda, insanlaeı mahkeme ile tehtit erütmesine anlam veremiyorum,
onlarca şüpheli hareketi yapan kendisi, ama mahkeme ile tehtit edilen biz yatırımcılar. şu forumda kendisine bir tane hakaret içeren mesaj yok.
şahsen ben akışına bırakmıştım. hepi topu 0.2 btc yatırım . benim için cüzi bir rakam deyip soğuk su içmiştim.
Konuyla ilgili gerekli işlemler için kardeşinize başvurmamız uygun olurmu? Tanıdık ve güevelinir bir avukat olması daha uygun olucaktır.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 17, 2017, 01:58:29 AM

karşılıklı hocam bu işler. eğer "bana süre verin kendimi toparlayayım bir duruma bakalım 60 gün verin bana" diyen adama "yok öle yağma süre müre vermeyiz. 260 bin nasıl batırdın sorarlar adama. avukatlarım ile görüşüyorum" dersen, "kaçtı abi adam. yolunu yapıyor. 60 gün diyecek yok olacak. herif dolandırıcı" dersen o da sana hakaret sınırına yaklaşanları olduğu için ve dava ile tehdit edildiği için "kişilik haklarımı korurum hakaret eden olursa mahkemeye giderim" der. ben kendimi onun yerine koyuyorum bunları söylüyorum. bence oto kontrol olarak kendi tehdit edildiği için karşı tehditte bulunuyor. daha ödeme gününe 2 gün varken kaçtı muhabbetleri başlamıştı. döndü süre istedi mahkeme ile tehdit edildi. e bir de yakınlarına özel mesaj yoluyla tacizler başlamış.

son sözüm var bu konuda daha da konuşmayacağım "haklıyken haksız duruma düşmeyin." hukuk.net var gidin bir konu açın sorun cevabınızı alın. tanıdığınız varsa görüşün. hazırlıklı olun. habu arada size "dava açmakla tehdit edin, yakınlarına ulaşın, taciz edin, tahrik edin" diye akıl veren avukat varsa bana sicilini özelden bildirin.

For rent...
goraset
Legendary
*

View Profile
February 17, 2017, 02:29:34 AM

karşılıklı hocam bu işler. eğer "bana süre verin kendimi toparlayayım bir duruma bakalım 60 gün verin bana" diyen adama "yok öle yağma süre müre vermeyiz. 260 bin nasıl batırdın sorarlar adama. avukatlarım ile görüşüyorum" dersen, "kaçtı abi adam. yolunu yapıyor. 60 gün diyecek yok olacak. herif dolandırıcı" dersen o da sana hakaret sınırına yaklaşanları olduğu için ve dava ile tehdit edildiği için "kişilik haklarımı korurum hakaret eden olursa mahkemeye giderim" der. ben kendimi onun yerine koyuyorum bunları söylüyorum. bence oto kontrol olarak kendi tehdit edildiği için karşı tehditte bulunuyor. daha ödeme gününe 2 gün varken kaçtı muhabbetleri başlamıştı. döndü süre istedi mahkeme ile tehdit edildi. e bir de yakınlarına özel mesaj yoluyla tacizler başlamış.

son sözüm var bu konuda daha da konuşmayacağım "haklıyken haksız duruma düşmeyin." hukuk.net var gidin bir konu açın sorun cevabınızı alın. tanıdığınız varsa görüşün. hazırlıklı olun. habu arada size "dava açmakla tehdit edin, yakınlarına ulaşın, taciz edin, tahrik edin" diye akıl veren avukat varsa bana sicilini özelden bildirin.

1-60 gün sonra ödiycem demiyor
2-anapara ödemeyi garanti ettiği postları editliyor, şimdide anapara garantisi yok diyor.
3-Yapılan işlemlerin ekran görüntüsünü ısrarla ısrarla istemesine rağmen göstermiyor, ve mantıklı açıklama getirmiyor

Ne mi yapıyor sadece kendini bağlamayacak yuvarlak cümlelerle olayı geçiştirmeye çalışıyor.

Dediğim gibi benim adıma meblağ küçük mahkemelerle uğraşmaya değmez, davasıydı duruşmasıydı, ifadesiydi.
Ama açıkça leonarın her mesajında insanları mahkeme ile tehtit etmesi, dava sonunda da hiçbirley alamazsınız tavrı üzdü. Fikirlerimin değişmesine sebep oldu
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: