Bitcoin Forum
June 26, 2024, 02:39:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Fonlar Hakkında Bilgi.  (Read 4011 times)
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 16, 2017, 12:00:55 PM

leonar, güvenilirliliğini arttırmak adına, son açtığın poziyonların ve kaybettiğin miktarın SS'lerini paylaşabilir misin? Uzlaşma yoluna gitmek isteyen yatırımcılar için daha inandırıcı olacaktır.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 16, 2017, 12:06:23 PM

Bu arada,

arkadaşın kimlik bilgileri, banka iban bilgileri vs mevcuttur.

her ne kadar ana para garanti değil desede editlenmemiş başlıklar screenshot olarka elimizdedir, mevcut bütün fon başlıkları sayfa sayfa kayıt altındadır.

Burası muz cumhuriyeti değil, kimse 250 bin lirayla pardon diyip kaybolamaz.

Gerekli bütün hukuki adımlar atılacaktır.

Ancak biz yinede kendisinden bir uzlaşma adımı bekliyoruz.

Avukatlar ile görüşüldü, hiçbir sorun yok.

dediğim gibi kendisinden uzlaşma adımı bekliyoruz madurlar olarak.

Teşekkürler

yalnış anlamayı düzelteyim, forumdaki arkadaşlardan gelen 68 BTC lik bir yatırım bulunmamaktadır,  12 - 16 btc lik, bir yatırım mevcuttur, kendi hesaplarıma bakıcam, kontrol ediyorum bende. bugune kadarda yaklaşık 4, 5 btclik bir kar dağıtımıda mevcut, ben ilk başlığımda dediğim gibi, ilk etapta en az 60 gün bir süreye ihtiyacım oldugunu soyledim, bu süre içerisinde pozisyonlarımı düzelteceğim, duruma göre tekrar konsulur, bu süreç içerisinde hukuka gitmek isterseniz, giedebilirsiniz, yalnız kişisel haklarıma bir saldırı olursa, avukatım aracılığıyla manevi tazminat talebim bende saklıdır. teşekkürler.

Benim size gönderdiğim tutar 2.145 BTC bende ana para koruması olduğu bildiğim için yatırım yapmıştım. Bekleriz toparlarsınız ana paraları ödemesini yaparsınız. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz...
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
February 16, 2017, 12:20:52 PM

Bu arada,

her ne kadar ana para garanti değil desede editlenmemiş başlıklar screenshot olarka elimizdedir, mevcut bütün fon başlıkları sayfa sayfa kayıt altındadır.

Teşekkürler

yalnış anlamayı düzelteyim, forumdaki arkadaşlardan gelen 68 BTC lik bir yatırım bulunmamaktadır,  12 - 16 btc lik, bir yatırım mevcuttur, kendi hesaplarıma bakıcam, kontrol ediyorum bende. bugune kadarda yaklaşık 4, 5 btclik bir kar dağıtımıda mevcut, ben ilk başlığımda dediğim gibi, ilk etapta en az 60 gün bir süreye ihtiyacım oldugunu soyledim, bu süre içerisinde pozisyonlarımı düzelteceğim, duruma göre tekrar konsulur, bu süreç içerisinde hukuka gitmek isterseniz, giedebilirsiniz, yalnız kişisel haklarıma bir saldırı olursa, avukatım aracılığıyla manevi tazminat talebim bende saklıdır. teşekkürler.

Leonar,

Sende kontrol et hocam,

bende bir başlık açtım,

karşılaştıralım, evet 68 değil gibi görünüyor, 15-20 arası oalbilir.

sonra duruma göre uzlaşmak en sağlıklısı oalcak.

Bizim senden beklentimiz, elindeki listeyi kontrol ederek, kimin ne kadar btc si olduğunu bildirmen, onun üzerine konuşuruz.

Kolay gelsin
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 16, 2017, 12:38:41 PM

Bu arada,

Teşekkürler

Leonar,

Sende kontrol et hocam,

bende bir başlık açtım,

Bizim senden beklentimiz, elindeki listeyi kontrol ederek, kimin ne kadar btc si olduğunu bildirmen, onun üzerine konuşuruz.

Kolay gelsin

Ana para koruması kesinlikle var Google Search Cache üzerinden buyrun bakın o ifade sonradan ilave olmuş ilk fonundan itibaren
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1641648.0

Bizim senden beklentimiz, elindeki listeyi kontrol ederek, kimin ne kadar btc si olduğunu bildirmen, onun üzerine konuşuruz...
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 16, 2017, 12:42:58 PM

öncelikle hocam geçmiş olsun. başınıza bir iş geldiği belliydi. üzüldüm. forexde kaldıraçlı işlemlerde paramın eridiği ve ekranımı çatlattığı ilk tanışmamı hatırlarım. 100$'dı ama sinirden ağlamıştım. keşke stop loss kullansaydınız. ama sanırım tecrübenize güvenerek hiç stop loss belirlemediniz. daha önce margin işlemlerde ve normal exchange işlemlerde yaptığınız karların SS atmıştınız. bizi motive etmiştiniz. yine aynı şekilde zararı gösteren bir kaç foto, hastaneye dair evraklar atarsanız yine olumlu olacaktır.

bilip bilmeden atıp tutan arkadaşları sükunete davet ediyorum.

gelelim fon konusuna. ben başından beri bildiğiniz üzere " https://bitcointalk.org/index.php?topic=1599246.0 " konumda kendi fonum dışındaki tüm fon detaylarını takip ediyorum. listem mevcut. öncelikle kayıtlarımdan FON16 içerisinde 7, FON ŞUBAT içerisinde 4.5 ve smartta 9 olmak üzere yaklaşık fonlarda bulunan tutar 21BTC civarında olması lazım. 68 kendi toplam pozisyonu olabilir ki beyanı da o yönde.

For rent...
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
February 16, 2017, 12:43:09 PM

Bu arada,

Teşekkürler

Leonar,

Sende kontrol et hocam,

bende bir başlık açtım,

Kolay gelsin

Ana para koruması kesinlikle var Google Search Cache üzerinden buyrun bakın o ifade sonradan ilave olmuş ilk fonundan itibaren
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1641648.0

Bizim senden beklentimiz, elindeki listeyi kontrol ederek, kimin ne kadar btc si olduğunu bildirmen, onun üzerine konuşuruz...
4 subat olarak yaziyor link tarihi. Sonradan editleyip anapara korumasiz mi yazdin leonar, yoksa biz mi yanlis anliyoruz?
yalcin
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
February 16, 2017, 12:50:30 PM

öncelikle hocam geçmiş olsun. başınıza bir iş geldiği belliydi. üzüldüm. forexde kaldıraçlı işlemlerde paramın eridiği ve ekranımı çatlattığı ilk tanışmamı hatırlarım. 100$'dı ama sinirden ağlamıştım. keşke stop loss kullansaydınız. ama sanırım tecrübenize güvenerek hiç stop loss belirlemediniz. daha önce margin işlemlerde ve normal exchange işlemlerde yaptığınız karların SS atmıştınız. bizi motive etmiştiniz. yine aynı şekilde zararı gösteren bir kaç foto, hastaneye dair evraklar atarsanız yine olumlu olacaktır.

gelelim fon konusuna. ben başından beri bildiğiniz üzere " https://bitcointalk.org/index.php?topic=1599246.0 " konumda kendi fonum dışındaki tüm fon detaylarını takip ediyorum. listem mevcut. öncelikle kayıtlarımdan FON16 içerisinde 7, FON ŞUBAT içerisinde 4.5 ve smartta 9 olmak üzere yaklaşık fonlarda bulunan tutar 21BTC civarında olması lazım. 68 kendi toplam pozisyonu olabilir ki beyanı da o yönde.

Koinsever hocam, senin fon takip listende de fonların anapara korumalarının olduğu yazılı yanlış görmediysem. Senin bu konuda bir yorumun olur mu?
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 16, 2017, 01:39:15 PM

Koinsever hocam, senin fon takip listende de fonların anapara korumalarının olduğu yazılı yanlış görmediysem. Senin bu konuda bir yorumun olur mu?
şunu net söyleyebilirim fon ilk açıldığında hiç bir yerde "ana para koruması mevcuttur" yazılmadı. aksine "yok" da yazılmadı. yok ibaresi yeni eklenmiş, editlenmiş. bu kesin.

henüz neden "var" yazdığımı bulamadım. hatırlamıyorum. sanki biri sordu "karşılarım" cevabı geldi ondan yazdım ama o yönde de bir mesaj bulamadım. cevap editlenmiş desem, soruyu bulamadım. cevap editlense soru editlenmez.

bizim de hatamız var. en azından op'u bi "quote" edebilirdik. kimse etmemiş.

For rent...
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
February 16, 2017, 04:10:02 PM

Şimdi ben bazı sorular soracağım. Bir kısmı benim kafama takılanlar bir kısmı diğer arkadaşların satır aralarında sorduğu şeyler.

1. Hangi tarihler arasında hastanede yattınız, bununla ilgili evrakların fotoğrafları paylaşılacak mı?

2. Ben 25 btc diye tahmin ediyorum. Altcoin trade vs işlemlerden hiç anlamayan birisi olarak soruyorum. Bu kadar miktarın bir anda kaybedilmesi, ortadan kaybolması mümkün mü?

3. Bahsettiğiniz kayıpların ekran görüntülerinin acilen paylaşılması gerekmiyor mu?

4. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1641648.0 (4 Şubat tarihli her hafta yüzde 4 net kazanç konusu) adresinden net olarak görüldüğü üzere mesajlarınızı editleyip "ana para koruması yoktur" ifadesi vb. eklediniz. Bunun amacı nedir?

5. Huzurkan'ın "Patlayan fonlar" konusundaki "Leonar umarım döner. Dönmezse whatsapp grubundaki arkadaşların ellerinde fotoğrafına kadar bilgileri mevcuttur. Yani bu saatten sonra anonim değildir kendisi. Umarım foruma döner ve geri ödemelerini yapar." ifadesinden sadece 1.5 saat sonra bu konuyu açmanız tesadüf müdür?

6. Forumda oluşturulan liste haricinde siz de aldığınız tüm yatımların listesini yayınlayacak mısınız?

7. 2 ay sonra 20 btc gibi bir rakamı nasıl karşılamayı umuyorsunuz? Stratejiniz ve samimi düşünceniz nedir?

Aklıma gelenler şu anda bunlar. Dahası olursa tekrar yazacağım.

Ayrıca bu sorunun çözümü için samimi ve iyi niyetli bir çaba görmediğimiz takdirde 60 günü beklemeden ortağım computeus başta olmak üzere mağdur olan tüm arkadaşları organize edip hukuki yollara başvuracağımızı belirtmek isterim. Adaletin yerini
-bir şekilde- bulacağından emin olabilirsiniz...
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
February 16, 2017, 04:27:17 PM

Bu ekran görüntülerinden biri 4 Şubat 2017 tarihindeki konuya aittir. Diğeri de bugün editlenmiş halidir. İlk mesajda açıkça görüldüğü üzere fondaki zararların karşılanacağı sözü verilmiştir.

Bu orijinal mesaj:

Bu da düzenlenerek "ana para koruması yoktur" ifadesi eklenen hali.

Gorkem07
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 16, 2017, 04:48:21 PM

Kredi cekipde her ay fonlardan gelen faizler ile isi surdurenlerde olabilir magduriyet soz konusu fakat bir iddia atip ve iddialari da bizle burda paylasirsaniz seviniriz. Bundan ekmek kazanan kisilerde var sonucta Wink umarim donus yapar bu sorulara leonar arkadasim. İyi gunler.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
February 16, 2017, 05:21:45 PM

Şimdi ben bazı sorular soracağım. Bir kısmı benim kafama takılanlar bir kısmı diğer arkadaşların satır aralarında sorduğu şeyler.

1. Hangi tarihler arasında hastanede yattınız, bununla ilgili evrakların fotoğrafları paylaşılacak mı?

2. Ben 25 btc diye tahmin ediyorum. Altcoin trade vs işlemlerden hiç anlamayan birisi olarak soruyorum. Bu kadar miktarın bir anda kaybedilmesi, ortadan kaybolması mümkün mü?

3. Bahsettiğiniz kayıpların ekran görüntülerinin acilen paylaşılması gerekmiyor mu?

4. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://bitcointalk.org/index.php?topic=1641648.0 (4 Şubat tarihli her hafta yüzde 4 net kazanç konusu) adresinden net olarak görüldüğü üzere mesajlarınızı editleyip "ana para koruması yoktur" ifadesi vb. eklediniz. Bunun amacı nedir?

5. Huzurkan'ın "Patlayan fonlar" konusundaki "Leonar umarım döner. Dönmezse whatsapp grubundaki arkadaşların ellerinde fotoğrafına kadar bilgileri mevcuttur. Yani bu saatten sonra anonim değildir kendisi. Umarım foruma döner ve geri ödemelerini yapar." ifadesinden sadece 1.5 saat sonra bu konuyu açmanız tesadüf müdür?

6. Forumda oluşturulan liste haricinde siz de aldığınız tüm yatımların listesini yayınlayacak mısınız?

7. 2 ay sonra 20 btc gibi bir rakamı nasıl karşılamayı umuyorsunuz? Stratejiniz ve samimi düşünceniz nedir?

Ayrıca bu sorunun çözümü için samimi ve iyi niyetli bir çaba görmediğimiz takdirde 60 günü beklemeden ortağım computeus başta olmak üzere mağdur olan tüm arkadaşları organize edip hukuki yollara başvuracağımızı belirtmek isterim. Adaletin yerini

Bu sorulara ilgili kişinin cevap veremeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Madem bu kişinin her türlü bireysel bilgileri mağdur olan kişiler olarak bizde mevcut, o halde Bence bir an önce adaletin -BİR ŞEKİLDE- yerini bulması için adım atabiliriz. Adım olarak neler yapılabileceğini ortak bir whatsapp grubu kurarak konuşalım bence.

05070419557 benim numaram. İstanbulda ikamet ediyorum, her türlü düşünceye de açığım. Bu da böyle bilinsin.

Edit:İmla Hataları
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 16, 2017, 05:42:02 PM

Bu sorulara ilgili kişinin cevap veremeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Madem bu kişinin her türlü bireysel bilgileri mağdur olan kişiler olarak bizde mevcut, o halde Bence bir an önce adaletin -BİR ŞEKİLDE- yerini bulması için adım atabiliriz. Adım olarak neler yapılabileceğini ortak bir whatsapp grubu kurarak konuşalım bence.

05070419557 benim numaram. İstanbulda ikamet ediyorum, her türlü düşünceye de açığım. Bu da böyle bilinsin.

Edit:İmla Hataları

hocam grubu siz kurun isterseniz arkadaslar da eklenir yavas yavas.

benim no: +39 328 186 2882
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
February 16, 2017, 06:01:09 PM

Tamamdır ekledim. Daha çok kişi gelir ve katılırsa bir eylem planı oluşturulabileceğini düşünüyorum.
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
February 16, 2017, 06:15:07 PM

Peki siz sonuc alincaya kadar btc fiyati 500 dolar olursa ne olacak?
termo$
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
February 16, 2017, 06:44:23 PM

Negative trust verildi.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
February 16, 2017, 11:29:22 PM

Kimsenin günahını almak istememde kanser olan biri bile internete telefona hata yeri geliyor gündelik hayatına bile devam ediyor 1 hafta gıda zehirlenmesi banada pek inandırıcı gelmedi margin trade vs falan hızlı atik çevik sürekli online olmanız gerekiyor falan diyorsunuzda cep telefonun bir tuşuyla anında az bir zararla çıkılabilecek bir durum hadi diyelim sizin imkanınız yoktu yanınızda size refakat eden biri bile bunu yapabilir. Açıkçası dediğiniz beni bek tatmin etmedi hiçbir iletişim ağını kullanamamak için hastalık vs değilde bir trafik kazası geçirip bir hafta komada kalmanız lazım diye düşünüyorum.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 16, 2017, 11:48:12 PM

Kimsenin günahını almak istememde kanser olan biri bile internete telefona hata yeri geliyor gündelik hayatına bile devam ediyor 1 hafta gıda zehirlenmesi banada pek inandırıcı gelmedi margin trade vs falan hızlı atik çevik sürekli online olmanız gerekiyor falan diyorsunuzda cep telefonun bir tuşuyla anında az bir zararla çıkılabilecek bir durum hadi diyelim sizin imkanınız yoktu yanınızda size refakat eden biri bile bunu yapabilir. Açıkçası dediğiniz beni bek tatmin etmedi hiçbir iletişim ağını kullanamamak için hastalık vs değilde bir trafik kazası geçirip bir hafta komada kalmanız lazım diye düşünüyorum.

Allah korusun kanserden öyle demeyin, kanseri trafik kazasını komayı çekenler bilir.  evet dediğiniz şeyler mantıklı kimse zehirlenmeyle borsada para kaybetmez alakasız ayrık şeyler bunlar. Ama yine de kanserliler bile şunu şunu yapıyor demeyin. Çünkü ölümün olduğu yerde daha ciddi bir şey yok...

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
February 17, 2017, 08:17:56 AM

Arkadaşlar,

bekleyip göreceğiz,

kendisi bizden birkaç gün süre istedi, toparlanıp, kontrollerini yapıp, birlerle uzlaşma konusunda irtibata geçecekmiş.

bizlerde bu süreyi bekliyoruz.

neler olup bitecek hep beraber yaşayarak göreceğiz,

karşılıklı iyi niyet çerçevesi içinde makul ve medi şekilde çözüm bulmayı umuyoruz.

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
February 17, 2017, 09:09:41 AM

Allah korusun kanserden öyle demeyin, kanseri trafik kazasını komayı çekenler bilir.  evet dediğiniz şeyler mantıklı kimse zehirlenmeyle borsada para kaybetmez alakasız ayrık şeyler bunlar. Ama yine de kanserliler bile şunu şunu yapıyor demeyin. Çünkü ölümün olduğu yerde daha ciddi bir şey yok...

Ben sadece işin ucunda bu kadar ciddi para varken besin zehirlenmesi ile bir hafta yatılmayacağını düşündüğün için bu şekilde örnek verdim Allah korusun tabi her hastalık zor çeken bilir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: