Bitcoin Forum
October 08, 2024, 11:38:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  
Author Topic: Bittrex / Analiz / AL - SAT  (Read 104230 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 09, 2017, 05:44:36 AM

ARtık yeter zaten biraz ara verelim bu sinir harbine insanlar yeteri kadar zarar etti. Şimdi bu zararları biraz telafi etme zamanı. Bizim halimizi gören korkuyor piyasayada girmiyor Smiley. Yok yan ben genel için diyorum. Ne kadar çok insan girerse bu piyasa o kadar canlanır ve herkes kazanır.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 09, 2017, 06:08:41 AM

Arada trst alıp sattım bereket versin %50 gibi bir kar bıraktı,dun gece de hmq ya girdim ondan da%50 lik bir hareket bekliyorum kısa zamanda
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
August 10, 2017, 12:53:07 PM

Merhaba arkadaşlar, benden tavsiye almak ne derece doğru siz karar verin ancak şunu paylaşmak istiyorum; Elastic- XEL

Türkçe forumunda byrallier çok daha bilgi sahibi ancak şu anki fiyatlar al-unut yapmayı düşünenler için iyi duruyor.

Geçen perşembe 40k ile ilk saatlerde bittrexde işlem görmeye başladı, ICO katılımcıları sürekli dumpladılar, 10k'ya kadar düştü.

byrallier escrowluk da yaptı, bittrex öncesi fiyatları daha iyi biliyordur, bir sürü 50k-40k-30k'an alım yapanlar var.

Dünden beri yönünü yukarı çevirdi, 11-12k derken bugün 13'ü zorluyor, güzel bir giriş noktası bularak girerseniz, 60k-80k gibi rakamları birkaç aya görebilir. (Belki 100k)

Saçma bir yorum.

Fiat cinsinden zaten 200 katlamış, şu anki haliyle bile btc cinsinden 15-20 kat üzerinde. 1 adet dev, NXT çakması bir sistem, ortadan kaybolan Lannister. Hype yaratan kullanıcılar. Sen de bunlardan birisin bob; aynı byrallier olduğu gibi.

Güvenmeyin, XEL'in hakkı 1k sat. O fiyatı gördüğünüzde alabilirsiniz. Vaadettiği hiçbir şey yok. Sözde süper bilgisayar ama örnek videoda bitcoin mining yapıyor.

%100 diye bir şey elbette yok hocam, hype yaratmak buradan değil twitter'dan oluyor artık, elastic konusunda bir hype var elbette ancak karşılaştırmalar golem ile yapılıyor, full release henüz yayınlanmadı, elimde 1 milyon xel olsa hype yapmak mantıklı olabilir belki, ben sadece muadili ile ucuz olduğunu düşündüğüm için yazdım bunları.

Lannister ortadan kayboldu, ıco fonlarının bir kısmını dev'e ödedi sadece, devlere ödemeyi xel kitlesi yapıyor şu anda.

byrallier de ödeme alanlardan mesela.

ytd

BobMarley'i dinleyenler kazandı  Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
August 10, 2017, 09:11:13 PM

Ben bu yorumları görmemişim şimdi alıntı yapılınca gördüm.
Hype olayına şunu da eklemek isterim ki potansiyel ile değerlendirilir projeler yatırım miktarı ile değil elbet etkilidir ama ortaya çıkarma sürecinde önemlidir ne ile fiyatlanacağında değil.

Bkz ethereum ico da bir btc 1000 ethereum idi. Şuan on tanesi 1 bitcoin ve hala uçacak kaçacak deniliyor 100x yaptı.
Elastic ilk ve arada kimsenin görmediği çocuk benim gözümde. Şimdi ise büyüyor hak ettiği yere gelir umarım.

Neden 100k sat olmasın ki? Göremiyorum yanlış bir durum. Ayrıca evet otc işlemleri sırasında Çinli lerin 60 70 cent e düşürmesi dışında 1$ civarlarında bir çok fiyatlanma oldu. Borsa da daha yeni 60 70 geri geldi bir buçuk yıldır bekleyen ico cuların artık piyasadan çekildiğini anlamak zor değil yoğun bir satış verdiler kar alıp çıkmak için.

Neyse hayırlı kazançlar 20 cent e düştüğünde 50 bin liralık alım yapacaktım yapamadan yükseldi ona üzülüyorum.

signature not found.
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 10, 2017, 10:21:23 PM

Tenx konusunda attığım mesajı burada paylaşıyorum. Tekrar yazamıycam hepsini

Tenx'de ikinci uçuş dalgası başlamış olabilir. Ben 1$ civarındayken almıştım. Şimdiden x3 yaptı neredeyse. Ve kendi rekorunu 2.52$'ı bugün tekrar kırdı ve yükselmeye devam ediyor. Şu an 2.85 civarında. Adamlar facebook ta ve diğer sosyal platformlarda çok aktifler ve açıkça söyleyebilirim ki bu ekip kadar şeffaf çalışan başka bir ekip görmedim. Düzenli olarak haftalık faaliyet videoları yayınlıyorlar bütün hafta boyunca ne yaptıkları ile ilgili...vs

Daha önce de dediğim gibi yatırımcılarının arasında vitalik'inde bulunması zaten artı puan. Ayrıca ceo ları çok aktif. Geçen günlerde bloomberg de canlı yayına çıktı. Bu ekibin ve bu coinin önünü çok açık görüyorum.

İki gün önce facebook sayfalarında paylaştıkları haber altta.

Hey community!

We have some great updates for you which are sure to put a smile on your face.

1. As the BCH panic has now subsided, we are again in active talks with exchanges in and outside of China. We should be able to give you some concrete timelines in the next weeks.

2. We are working on a solution to exclude PAY tokens stored on exchanges and in the internal TenX contract from receiving part of the 0.5% rewards so that you as the token holders receive more bang for your buck.

3. Everyone who is on the card order waitlist right now is planned to receive their card by the end of September at the latest. Probably earlier. This only applies to the waitlist up until *this point in time*. Future orders will of course begin rolling over that timeline.

Thanks for all of your support and positivity!

Let's keep up the great community feel

Özetle önümüzdeki hafta yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir diyor. Çin içinde ve dışında bazı exchange firmalarıyla görüşmeleri olduğunu belirtmişler. Ayrıca benimde ön sipariş ile verdiğim tenx kartların en geç eylül sonlarına doğru dağıtılmaya başlanacağını söylemişler.

Tavsiyem henüz geç kalmamışken önlerden yerinizi ayırtın derim. Ytd diycem ama biraz absürt kaçacak. İdare edin artık.  Grin

Şu an 3$ sınırını da geçti. Hala geç kalmış sayılmazsınız. Saygılar. Ytd Smiley

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 10, 2017, 10:36:33 PM

Tenx ve Elastic artmadan alabilseydik gerçekten iyi kazandıracakmış belki hala kazandırırlar ancak insan üzülüyor kaçan fırsatlara.
Aydinizm
Full Member

View Profile
August 10, 2017, 11:01:56 PM

Tenx ve Elastic artmadan alabilseydik gerçekten iyi kazandıracakmış belki hala kazandırırlar ancak insan üzülüyor kaçan fırsatlara.

Tenx için geç kalmış sayılmazsınız daha yükselecektir. Ytd

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 11, 2017, 08:10:33 AM

Civic kaç zamandır gözüme çarpıyordu sonunda yükseltmişler treni kaçırdık yine Smiley
Aydinizm
Full Member

View Profile
August 11, 2017, 07:10:33 PM

Tenx konusunda attığım mesajı burada paylaşıyorum. Tekrar yazamıycam hepsini

Tenx'de ikinci uçuş dalgası başlamış olabilir. Ben 1$ civarındayken almıştım. Şimdiden x3 yaptı neredeyse. Ve kendi rekorunu 2.52$'ı bugün tekrar kırdı ve yükselmeye devam ediyor. Şu an 2.85 civarında. Adamlar facebook ta ve diğer sosyal platformlarda çok aktifler ve açıkça söyleyebilirim ki bu ekip kadar şeffaf çalışan başka bir ekip görmedim. Düzenli olarak haftalık faaliyet videoları yayınlıyorlar bütün hafta boyunca ne yaptıkları ile ilgili...vs

Daha önce de dediğim gibi yatırımcılarının arasında vitalik'inde bulunması zaten artı puan. Ayrıca ceo ları çok aktif. Geçen günlerde bloomberg de canlı yayına çıktı. Bu ekibin ve bu coinin önünü çok açık görüyorum.

İki gün önce facebook sayfalarında paylaştıkları haber altta.

Hey community!

We have some great updates for you which are sure to put a smile on your face.

1. As the BCH panic has now subsided, we are again in active talks with exchanges in and outside of China. We should be able to give you some concrete timelines in the next weeks.

2. We are working on a solution to exclude PAY tokens stored on exchanges and in the internal TenX contract from receiving part of the 0.5% rewards so that you as the token holders receive more bang for your buck.

3. Everyone who is on the card order waitlist right now is planned to receive their card by the end of September at the latest. Probably earlier. This only applies to the waitlist up until *this point in time*. Future orders will of course begin rolling over that timeline.

Thanks for all of your support and positivity!

Let's keep up the great community feel

Özetle önümüzdeki hafta yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir diyor. Çin içinde ve dışında bazı exchange firmalarıyla görüşmeleri olduğunu belirtmişler. Ayrıca benimde ön sipariş ile verdiğim tenx kartların en geç eylül sonlarına doğru dağıtılmaya başlanacağını söylemişler.

Tavsiyem henüz geç kalmamışken önlerden yerinizi ayırtın derim. Ytd diycem ama biraz absürt kaçacak. İdare edin artık.  Grin

Şu an 3$ sınırını da geçti. Hala geç kalmış sayılmazsınız. Saygılar. Ytd Smiley

Dün yaptığım bu yorumu dikkate alan olmuştur umarım. 4.86$ civarında şuan. Aldığımdan beri söylüyorum bu coini. Aldığımda 1$ civarındaydı. bir kaç haftada x5 yaptı neredeyse.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 11, 2017, 10:26:40 PM

civic alacaktım hep erteledim bugün uçurmuşlar kaçırdım.

yobit.net is banned from signatures
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
August 11, 2017, 10:49:09 PM

Coinler sıraya girdi en çok düşenlere biri geliyor biri gidiyor Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 11, 2017, 11:28:20 PM

http://prntscr.com/g7fmp2

nav coın dıkkat.

tum coınler gıbı trend sonu . aşağı yada yukarı. btc durulursa.
Aydinizm
Full Member

View Profile
August 12, 2017, 12:05:48 AM

http://prntscr.com/g7fmp2

nav coın dıkkat.

tum coınler gıbı trend sonu . aşağı yada yukarı. btc durulursa.

Nav sıkışmış hakketten. Aşşağı yada yukarı sağlam bi hareket olabilir. Yalnız trend kırılışında bi miktar ters yöne fake hareketlenme olabilir. Dikkat etmek lazım.

redhack
Legendary
*

Activity: 1863
Merit: 1020

View Profile
August 12, 2017, 12:58:48 AM

Smart money Poloniex'ten Bittrex'e akmaya başladı, bunun etkilerini görüyoruz. Bu daha başlangıç, hacim böyle olursa çok daha büyük pumplar görebiliriz. Poloniex'in Poloniex olduğu zamanları hatırlayın. Her coinin deli gibi yükseldiği çok büyük hacimlerin döndüğü zamanlar, işte şu anda Bittrex ona geçme evresinde. Bu geçiş sürecini izlemek çok zevkli ve kârlı olacak.
ahmtyks
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
August 13, 2017, 10:06:12 PM

Bir miktar $XEL alındı
Sync485
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
August 13, 2017, 10:55:05 PM

twitterda takip ettiğiniz iyi yorum ve görüş belirten hesapları paylaşır mısınız?
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 14, 2017, 05:32:34 AM

Arkadaslar buyuk bir sıkıntı yasıyorum bittrex ile ilgili. Cuzdan kısmına girip herhangi bir assete deposit yapmak istedigimde deposit adress i generate edemiyorum. Your account is disabled and is not able to generate adresses diye bir kırmızı yazı cıkıyor sol üstte. Deposit yollayacagım adressi yazması gereken kısımdada account disabled diyor. Basic type hesabım. Hesabımda basic verification ve phone verification aktif halde. Enhanced verification yapmadım. 2FA yı az once aktiflestirdim Withdrawal whitelist icin guvenli cekim adressleri ayarladım. Ip whitelist aktif degil ipm statik sabit degil nitekim. Nedir yahu bunun derdi ? Yardımcı olursanız cok sevinirimm. Bu enhanced verificationı yapmak istemiyorum kimlik filan gibi birseyler isteyecek belliki.  Uzunca bir süredir girmiyordum bittrexe 4-5 aydır. Dogelerim var gorunuyor hesapta ama hesap bir sebepoten dolayı disable edilmiş deposit yapmaya. Bu tur bir sey yasayan varmı acaba

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 14, 2017, 05:51:10 AM

Açıkçası portföylerin Bittrex e geçmesi beni mutlu ediyor. Zira ne kadar büyük olursan ol, ne kadar arayüzün dost canlısı ve kolay olursa olsun, insanlara davranışın kötü olursa bu piyasa da tutunamazsın. Zira insanlar güvene  çok önem veriyor. Umarım Bittrex te polonun düştüğü bu duruma düşmez ve ilerleyen zamanlarda hep beraber iyi kazançlar elde edebiliriz.
faaty
Sr. Member

Activity: 574

View Profile
August 14, 2017, 08:00:08 AM

bence bittrexin arayüzü de poloniexten daha iyi. neyse daha fazla övmeyelim de nazar değmesin Smiley
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 14, 2017, 09:05:30 AM

Poloya alıştığımdan ilk geçtiğimde bayağı zorlanmıştım, şu an uyum sağladım. Poloda sekmeler arasında geçiş yaparken bekleme süresi adamı uyuz eder, Bittrex bu anlamda çok hızlı. Bittrex de gece güzel hareketler oluyor. Ben bir satış limiti belirleyip yatıyorum, sabah uyandığımda karlar cepte oluyor. 
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  

Jump to: